Як передати гру з одного телефону до іншого збереження рівня гри

Щороку, мобільні ігри стають все більш захоплюючими. Якщо вони раніше відрізняються від ігор на ПК, сьогодні можливості сучасних телефонів дозволяють грати заявки з відмінною 3D-графікою та відмінним звуком. Але іноді нам потрібно відкласти вашу улюблену гру з одного мобільного телефону в іншу, зберігаючи рівень гри. Як це зробити? Нижче наведено інструкції для OS Android та IOS, а також перелічуйте програми, які допоможуть цьому.

Функціональність ОС Android дозволяє передати гру з одного телефону до іншого з різними інструментами. Останні включають використання хмари, функціональність облікового запису Google та різні допоміжні програми рівня резервного копіювання титану та елієва. І якщо все просте за допомогою облікового запису Google (достатньо увійти до свого старого облікового запису Google на новому телефоні, а потім запустити гру), то з іншими способами все трохи складніше. Нижче ми детально проаналізуємо ці шляхи та подавати інструкції щодо їх реалізації.

Найкращі способи передачі даних від телефону Samsung до телефону Huawei

Якщо у вас є новий телефон Huawei, і ви хочете передати дані з існуючого телефону Samsung, ви можете бути стурбовані обмін або обміні даними. Вам потрібно знати, як передати з Samsung на Huawei всі типи даних.

Ми представляємо шість найкращих рішень передачі даних з Samsung на Huawei. Тут ми обговорюємо шість способів і етапів, за допомогою якої ви можете впоратися з ними.

Передача даних за допомогою телефонного клону Huawei

Подібний до Smart Switch від Samsung, телефонний клон. Ця програма розроблена Huawei, яка допомагає користувачеві передавати дані з будь-якого іншого смартфона на смартфон Huawei. Тепер, коли справа доходить до надсилання фотографій з Samsung на Huawei за допомогою телефонного клону, вам потрібно просто підключити старий та новий пристрій, а потім ініціювати передачу. Телефонний клон підтримує майже всі типи даних, будь то повідомлення, контакти, відео, фотографії, журнали викликів або багато іншого. Ви можете зробити це, дотримуючись наступних кроків:

Перший крок, який потрібно зробити. Він повинен встановити додаток телефону та запустити його на пристрої Huawei.

По-друге, потрібно позначити цей пристрій як одержувача, до якого ви хочете отримувати дані. Тепер вам потрібно увімкнути Wi-Fi на своєму пристрої, щоб програма могла створити точку доступу та видати унікальний код.

Встановіть та запустіть додаток для клонів телефону на свій телефон Samsung. Далі вам потрібно позначити цей пристрій як відправника. Потім увімкніть Wi-Fi і зачекайте, поки ваш пристрій Huawei буде видно на радарі

Після підключення обох пристроїв вам буде запропоновано вибрати типи даних, які ви хочете перенести з відправника одержувачу. Просто виберіть тип файлу або дані та натисніть кнопку “Надіслати”.

Потім на своєму новому пристрої Huawei ви повинні приймати вхідні дані та чекати завершення процесу.

See also  Як встановити Viber на Samsung Duos. Завантаження через магазин Google

Використовуйте Bluetooth або Wi-Fi для передачі даних по черзі

Якщо ви не хочете використовувати будь-які сторонні програми чи інструменти, то використання функції Bluetooth або Wi-Fi на вашому телефоні стане ідеальним варіантом для вас. Ось як передати контакти з Samsung на Huawei за допомогою Bluetooth / Wi-Fi.

По-перше, вам потрібно зберегти обидва ваші пристрої в безпосередній близькості. Перейдіть до розділу “Налаштування”, а потім увімкніть “Bluetooth”. Тепер встановіть безпечне з’єднання між обома пристроями, що підлягають їх.

Якщо ви хочете передавати дані через бездротову мережу, ви також можете використовувати Wi-Fi. Перейдіть до розділу “Налаштування”, а потім виберіть “Wi-Fi”, а потім “Установки Wi-Fi”, а потім увімкніть бездротовий параметр Wi-Fi.

Після того, як між обома пристроями встановлено безпечне з’єднання через Bluetooth або Wi-Fi, ви можете запустити передачу даних.

Щоб перемістити фотографії, потрібно ввійти до програми галереї на відправнику, наприклад, Samsung та виберіть фотографії, які ви хочете передати. Тепер вам потрібно натиснути на піктограму “Поділитися” та вибрати параметр “Wi-Fi Direct / Bluetooth”, а потім надіслати дані до пристрою Huawei.

Спробуйте надсилати дані електронної пошти від Samsung в Huawei

Це те, що знаходиться в кожному пристрої Android. Електронна пошта. Коли мова йде про передачу основних типів даних, таких як документи, фотографії, відео тощо. D., Ви завжди можете скористатися послугою електронної пошти. Ви можете виконати наступні дії для передачі даних електронною поштою.

Запустіть програму Gmail на телефоні Samsung та натисніть значок олівця, щоб створити нову електронну пошту.

Тоді вам потрібно ввести ідентифікатор електронної пошти та натисніть значок інвестування. Виберіть файли, які потрібно прикріпити до букви та завантажувати їх до цільового пристрою.

Потім ви можете надіслати лист або зберегти його як проект.

Тепер візьміть ваш телефон Huawei і отримуйте доступ до того ж облікового запису електронної пошти. Тоді вам потрібно ввести електронну пошту, яку ви зберегли в проектах, і натисніть значок завантаження поруч із файлами у вашому листі.

Передача даних частинами через комп’ютер та USB.З’єднання

Це ще один спосіб перенести нотатки з Samsung на Huawei за допомогою USB.З’єднання. Це один з найпоширеніших способів перенесення даних з одного пристрою на інший. Це те, що вам потрібно зробити.

Підключіть смартфони Huawei та Samsung до комп’ютера за допомогою автентичних USB.Кабелів. Після успішного підключення пристроїв вам потрібно вибрати параметр “мультимедіа” або “mtp” у повідомленні на екрані USB.З’єднання.

Ес-диригент

Es Explorer. Популярний безкоштовний менеджер файлів. Також є ваш власний “читач” для книг, менеджер завантаження, музичний плеєр та багато інших функцій, включаючи нам потрібно. Перш ніж перенести програму в Bluetooth за допомогою цього методу, наступні кроки:

 • Завантажте ES Explorer з Google Play та встановіть його.
 • Керувати диригентом.
 • Зателефонуйте в меню з лівого боку екрана, виберіть “App” у розділі бібліотек. Крім того, значок “App” може бути доступний на головному екрані.
 • Після вибору “App” з’явиться список додатків, встановлених на смартфоні. Довго натискайте пальцем на той, який ви хочете пройти.
 • Тепер є два варіанти: резерв або негайно передайте програму Bluetooth з телефону на телефон.
 • Бронювання створить файл APK і розміщує його в папці “Резервне копіювання / програми”. Після цього він може бути відправлений як файл, а на приймальному гаджеті. Відкрити та встановіть.
 • Якщо ви негайно надсилаєте програму та виберіть “Bluetooth” як метод доставки, він буде встановлений на приймальному гаджеті негайно, не зберігаючи файл.

Відповідь на питання полягає в тому, чи можна передати до програми Bluetooth позитивно лише для телефонів на Android. Системи Apple не підтримують встановлення сторонніх джерел.

See also  Як вимкнути для сліпих на Samsung. Розумні налаштування

Як відправити додаток на інший телефон

Надсилання заявок на наявність спільного використання може заощадити вам трафік

Вам не потрібен Інтернет для перенесення заявки. Незважаючи на це, зв’язок між пристроями встановлюється негайно за допомогою двох протоколів: Wi-Fi та Bluetooth. Google об’єднав їх, щоб збільшити швидкість передачі даних. Завдяки цьому невеликі додатки майже негайно передаються, а головний час у процедурі витрачається на підтвердження кон’югації та отримання файлу.

Передача даних з Samsung на Samsung за допомогою Smart Switch (без проводів та комп’ютера)

Є обмеження на передачу додатків, але вони ще не написані, і користувачі повинні ідентифікувати їх досвідчені. Наприклад, відомо, що надсилання заявки на стадію від пристрою до пристрою неможливо. Так само, як неможливо передати будь-які платні програми та ігри, ті, що знаходяться на стадії бета-тесту, якщо одержувач не зареєстрований у ранній програмі доступу, а також програми, доступ, до якого лише заслання.

Незважаючи на те, що я оновив свою Google Play до поточної зборки, я ще не з’явився. Очевидно, Google включає в себе інновації на серверах і робить це якось вибірково. Однак інструкції передачі додатків через сусіднє обмін не є секретним для семи печаток:

передати, samsung

Надіслати через наявність спільного використання, ви не можете жодного застосування

Як вийти зі старого смартфона Galaxy до нового, використовуючи Smart Switch

Smart Switch. Це не комплексна програма для резервної копії та відновлення, яка безпосередньо копіює все на новий телефон, але це хороший спосіб заповнити багато пробілів, що залишилися за допомогою системи резервного копіювання та відновлення, підключеної до вашого облікового запису Google. Не очікуйте, що Smart Switch пройде всі дані вашої окремої програми або скопіюйте кожну біт інформації, але це зробить багато малих та низьких швидкостей, які ви будете оцінювати пізніше, коли ви просто використовуєте новий смартфон, Замість того, щоб заплутатися в налаштуваннях.

Поділіться своєю думкою в коментарях під цим матеріалом і в нашому чаті Telegram.

До нового року є менше днів, що означає, що час на думку про подарунок, який ви точно заслуговуєте, вона залишається менш і менше. Я зазвичай говорю про гаджети, які не соромляться, щоб дати комусь, але сьогодні я постараюся переконати вас, що слідуючи за результатами складного 2021, ви безумовно заслуговують на розумну Яндекс.Станція. Смарт-динамік Яндекс. Гаджет для справжнього егоїста, який не хоче поділитися з ким-небудь, і його покупка зробить ваше життя набагато цікавіше. Не так давно я отримав себе великим Яндекса.Станція. Ця покупка принесла мені набагато більше емоцій, ніж купувати смартфон. Ось кілька причин, чому настав час порадувати себе.

Як це зазвичай трапляється, кінець року. Збереження часу. Google не відстає від загальної тенденції, і кожен раз про цей час називає найкращі програми та ігри, які були у вихідному році. Тепер Google оголосила переможцям найкращого конкурсу гри на 2021 рік, висвітлюючи ключові програми та ігри, які, за даними компанії, зробили найбільш позитивний внесок у світ мобільних пристроїв у вихідному році. Дозвольте до 31 грудня, ще один місяць, але чим цікавіше ми можемо скористатися найкращими програмні продукти зараз.

Телефони давно замінили нас купою речей. Від калькуляторів та календарів до камер та музичних гравців. Завдяки їм багато майже повністю покинули гаманець. Чому майже запитайте? Так, тому що, незважаючи на те, що тепер цілком можна платити за покупку смартфона, там були ще сфери, виявлені службами безконтактних платежів. Наприклад, московський метро, ​​який не просто приймає та додає карту “Трійка” або Samsung платити платити за оплату подорожей на турнікетах. Принаймні не дозволялося. Тому що зараз це обмеження в минулому.

See also  Встановіть цифровий телевізор Samsung без консолі. Можливі помилки та їх корекція

Передача даних за допомогою Samsung на Samsung через Smart Switch (без проводів та комп’ютера)

Можливо, настав час перейменувати вас у Samsunginsider? Вся ця інформація для будь.Яких модельних смартфонів простіше знайти на заробітній платі 4PDA. Вам потрібні гарячі новини та відгуки про новинки смартфонів та програм для них.

Ога, скажіть нам краще, як перенести з iPhone в Samsung, коли ви постійні при передачі через кабель, постійно видається помилка, як перенести Ottzap з Iklaude на Google Drive та інші проблеми, які виникають між платформами

У Samsung, лише завдяки цій програмі, виберіть лише під час налаштування операції iOS, і вона запропонує ввести обліковий запис AppStore, тоді Samsung завантажує інформацію з Iklaud по мережі. І чати Отцапа, здається, зараз йдуть, як не тягнути, хоча це було раніше.

Які дані можна передати?

Як я розумію, завдання. Максимально максимально максимізувати дані. Тому, можливо, в нових версіях Smart Switch буде підтримуватися шляхом передачі всіх нових та нових типів даних.

При передачі, ви можете перевірити типи даних, також буде вказана кількість переданих елементів:

Передача файлів на Samsung за допомогою USB-кабелю

Незважаючи на те, що в цілому метод передачі даних від одного Samsung телефон на інший за допомогою USB-кабелю не рекомендується використовувати, ви можете скористатися його фотографіями та відео з старого телефону.

 • Підключіть старий Samsung Galaxy на ПК за допомогою кабелю USB;
 • Перейдіть до мого комп’ютера та натисніть на ім’я мобільного пристрою;
 • Відкрийте SD-карту або внутрішню пам’ять телефону, в якій у вас є бажані фотографії, відео або VCF;
 • Ви можете знайти фотографії та відео в папці DCIM або перегляньте VCF (контакти) у папці сховища;

Використання методу резервного копіювання Google

Google використовує ваш обліковий запис Google для створення резервного копіювання вмісту, включаючи програми за допомогою наданого сховища диска. Вам потрібно переконатися, що ви ввімкнули резервне копіювання Google на старій пристрої, перш ніж зробити передачу.

Щоб розпочати роботу, відкрийте меню “Налаштування” вашого пристрою на панелі додатків або запустіть панель вниз по панелі сповіщень, а потім натисніть на значок передач.

Натисніть “Додатково”, а потім “Резервне копіювання”.

Переконайтеся, що “Backup до Google Drive” увімкнено та натисніть “Почати копію”, щоб забезпечити повну резервну копію ваших програм.

Ви також можете натиснути “дані програми” для прокрутки та перевірки того, що є всі програми, які ви хочете пройти. Якщо так, то ви готові почати передачу, тому перейдіть на новий пристрій.

Як передати дані на Samsung: 3 коментарі

Добрий день. Скажи мені, і що робити, якщо телефони не можуть знайти один одного через програму Cloneit?

Привіт, Катерина. Програми встановлюються на обох смартфонах?

Добрий день! Ще при спробі перенести нотатки з честю на Galaxy A52, на Galaxy тільки один напис, який є старим телефоном. Всі спроби видалити програму клону телефону та її нову установку, перезавантажте обидва телефони, так і t.D. Не призводять до чого-небудь. Що робити? Дякую за детальну відповідь.