Як і з iPhone на контактах для передачі iPhone: iCloud, iTunes, Bluetooth, App Store

Всім привіт! Питання: Як передати контакти від одного iPhone на інший iPhone. Зацікавлений у багатьох користувачів. Є кілька простих та ефективних способів зробити блок інформації з однієї машини до іншого. Про все в статті та в порядку.

Через iCloud передача контактів дуже прості. Використання iCloud є одним з основних інструментів для передачі інформації з однієї машини до іншого. Icloud. Cloud Cloud Storage. Всі власники надаються п’ятьма гігабайтами пам’яті, які можуть відповідати досить багато різних інформації.

Як передавати контакти, якщо з’явилися контакти iPhone на ICloud та Gmail

Застосування “ICLOUD” є вигідним для простоти пристрою та експлуатаційного функціонування. Для реалізації цього методу вам знадобиться лише одночасний доступ до Інтернету двох пристроїв. З нового пристрою “Apple” потрібно буде увійти до даних із старого похмурого облікового запису, дані.

Щоб скопіювати контакти з одного iPhone на інший iPhone, слід синхронізувати контакти iPhone з iCloud. Це можна зробити відповідно до алгоритму:

передати, контакти, iphone, використання, контакт

 • Знайдіть “контакти”, перевірте перемикач. Він повинен бути активований.
 • Щоб зберегти всю інформацію зі старого пристрою, слід перейти до каталогу “резервного копіювання” (вважати його легко iCloud).

передати, контакти, iphone, використання, контакт

Ви не повинні забувати, що перипеси контактів iPhone на iPhone вам потрібно “резервне копіювання iCloud” постійно активно. Після завершення маніпуляцій ви можете протестувати хмарне сховище, використовуючи Apple або Desktop. Вони, безумовно, покажуть, якщо він був адекватно переданий, контакти чи ні.

Синхронізувати контакти з використанням iTunes

У випадку, коли iCloud неможливо, контакти повинні бути передані через iTunes. Недоліком цього варіанту є необхідність підключення iPhone для ПК. В інших відносинах його використання не складніше, ніж копіювання через ICloud.

Ви також повинні йти до iCloud на своєму пристрої, щоб вимкнути синхронізацію контактів з сховищем. Тоді:

 • Підключіть попередній iPhone на ПК.
 • Запустіть iTunes. Виберіть підключений смартфон, перейдіть до “Інформація”.
 • Встановіть “Синхронізувати контакти”, натисніть “Застосувати”.
See also  Домашня кнопка на iPhone перестав працювати. "Перекалібруйте" кнопку "додому"

Під час синхронізації через iTunes, контакти, доступні на новому пристрої, замінюються записами, переданими від старого iPhone. З цієї причини цей метод більш підходить для передачі інформації до абсолютно нового, нещодавно придбаного смартфона.

Інструкція Як передати Контакти шляхом імпорту з файлу VCF

Наступний, автоматичний експорт контактів почнеться. Процес триває від пару секунд до декількох хвилин, що впливає на кількість записів. Нові номери автоматично перейдуть до каталогу.

Як передати номери через програму Mover?

Mover. Це спеціалізоване додаток для копіювання номерів та фотографій з одного “яблучного” гаджета до іншого (це не тільки про iPhone). Ця програма доступна для безкоштовного завантаження в AppStore за посиланням

Встановіть рушій на смартфонах (“адресат” та “адресат”).

Підключіть два гаджети до однієї мережі Wi-Fi. Якщо тільки один гаджет підключений до мережі, Mover відмовиться працювати та задовольнити користувача з таким недружним повідомленням:

передати, контакти, iphone, використання, контакт

На гаджет. “Адреса” Відкрийте рушій і через кнопку “”, виберіть контакти, які ви хочете пройти.

Відкрийте рушій на другому смартфоні. Ви побачите, що на екрані з’явилася стрілка.

Перемістіть пальцем на необхідні контакти до стрілки і чекайте їх перенесення на новий пристрій.

Легке застосування. Ключ до того, що кількість користувачів Mover росте вражаючим темпом. Однак ця програма має конкурентів. Найвідоміша програма з дуже низькою швидкістю та досить довгим ім’ям “синхронізація та передача контактів між різними обліковими записами”, яка також поширюється на AppStore у версії Freemium. Функціональність цієї програми є ширшою, ніж у двигуна, однак, є неприємне обмеження: для введення більш ніж 100 контактів безкоштовно.

Незважаючи на те, що Інтернет розповідає про інші способи передачі контактів з iPhone на Android, ви можете бути впевненими у ефективності лише трьох. Зокрема, програма Bump, яка дозволяє вам передавати контакти шляхом легкого зіткнення двох гаджетів, AppStore тепер недоступний. Так само, як спеціальна служба Яндекс.Переміщення, призначене для швидко передавання даних з одного смартфона на інший. Посилання на цю програму незмінно призводять до помилки 404.

З описаних методів найбільш простий і швидкий. Це варіант використання резервних копій MC. Спеціальна програма для переміщення “Mobile”. Однак використання ICLOUD також не слід знехтувати: користувачі iPhone рекомендується принаймні один раз на два тижні до “упаковки” в файлі VCF “для профілактики”. Це допоможе легко відновити номери у випадку, наприклад, злому рахунку та блокування гаджета.

See also  Як оновити операційну систему на Android. Використання стандартного режиму відновлення - відновлення

Передача контактів з використанням програм передачі даних

Запустіть обидві програми, і порівнюйте, дотримуючись рекомендацій щодо сервісу.

Або використовувати веб-службу. Наприклад, надсилайте будь-де-небудь зручний сайт та просту передачу інформації. У цьому випадку достатньо відзначити контакти та натисніть кнопку Надіслати. Програма буде повідомляти 6-значний код, який ви повинні ввести у вікно на сайті та натисніть кнопку завантаження, після чого телефонні записи негайно зберігаються на комп’ютері.

Як передавати контакти, якщо з’явилися контакти iPhone на ICloud та Gmail

Як передати контакти з AirDrop?

Airdrop. Це функція, яка дозволяє користувачам ios для обміну файлами бездротової мережі. Ви можете спробувати передати контакти до нового iPhone.

Але цей метод має один значний недолік: AirDrop дозволяє вам передавати лише один контакт одночасно. Якщо ви хочете перемістити всі контакти з одного iPhone до іншого через AirDrop, це може бути досить нудним.

 • Зателефонуйте “Центр управління”. Щоб зробити це з нижньої частини екрана. Якщо у вас є iPhone з ідентифікатором обличчя, виведіть з правого верхнього екрана.
 • Натисніть і утримуйте поле бездротового керування в лівому верхньому розділу “Центр керування”. Увімкніть аеродроп (його піктограма повинна бути синьою).
 • На старій iPhone, відкрити “контакти” та знайдіть кімнату, яку ви хотіли б скопіювати на новий iPhone.
 • Натисніть “Поділитися контактами”, потім. “Аеропорт”. За назвою, знайдіть пристрій, з яким ви збираєтеся поділитися. На новому iPhone натисніть “Прийняти”. Номер, який ви передається, повинна відображатися в “Контакти”.

Мобільні програми для контактів доставки

Для передачі номерів з телефонної книги не потрібно використовувати програмне забезпечення для ПК. Є багато мобільних додатків, за допомогою якої вона також зможе зробити. Серед них ви можете вибрати наступне:

 • Скопіюйте мої дані. Це досить популярна програма, яка часто використовується при експорті контактів. Серед її функцій можна виділити, що він працює без проблем, а на мобільних телефонах мобільного мобільного телефону.
 • Контакер. Ця утиліта була розроблена спеціально для iPhone. Його основна мета. Імпорт та експорт телефонних номерів. З нею можна було б передати всі контакти за один раз.
 • Перейти до iOS. Це універсальне застосування, яке дозволяє передавати абсолютно будь-який вміст. Тому він підходить для надсилання контактів, фотографій, відео та інших мультимедійних файлів.
See also  Комп'ютерна фрі і не починається. Які сигнали?

Власники iPhone періодично стикаються з необхідністю передачі контактів. Однак, перш ніж це зробити, вам потрібно ознайомитись з покроковими інструкціями, які допоможуть зробити все правильно.

Відновлення контактів

Якщо контакти були вилучені протягом тривалого часу, а iPhone вдалося створити резервну копію без них, то у вас є старі резервні копії, щоб відновити дані з iCloud та передачі їх назад до пам’яті телефону.

 • Відкрити в браузері iclod. Увійдіть, використовуючи ID Apple.
 • Перейдіть до “Налаштування”.
 • Зверніть увагу на поле “додаткове” у лівому куті. Він матиме три посилання, серед яких є “відновлення контактів”.

Всі пристрої, підключені до облікового запису ICLOUD

Після посилання на посилання, список з архівами телефонних записів, які можуть бути відновлені та передачі до iPhone. Вам потрібно пам’ятати, коли відбулися видалення даних, і просто відновіть архів з відповідною датою.

Зверніть увагу на функції відновлення:

 • Вибраний архів повністю замінить телефонну книгу на всіх пристроях з активованим обліковим записом ICLOD та на синхронізації.
 • Поточні контакти будуть додані до архіву та зберігаються в сховищі хмари, щоб при необхідності вони можуть бути відновлені.

Резервні копії не зберігаються назавжди, тому, якщо записи були видалені протягом дуже довгого часу, то перенесення їх до пам’яті телефону навряд чи буде працювати. Але якщо ви видалите контакт і уловити вчасно, то не буде проблем, щоб відновити його.

Не забудьте читати коментарі, є також багато корисної інформації. Якщо ваше запитання не має відповіді, а в пізніших коментарів є відповідь, тоді відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.