Як додати до фотографій Instagram з комп’ютера. 7 способів

В Інтернеті багато користувачів шукають відповідь на питання про те, як додати фотографію з комп’ютера до Instagram. Немає проблем з розміщенням фотографій безпосередньо з мобільного пристрою до соціальної мережі, і що робити з завантаженням фото з комп’ютера в Instagram. Це не зрозуміло.

Instagram. Це популярна соціальна мережа та застосування того ж назва для оцінки, спільного використання фотографій та дуже коротке відео. Користувач робить зображення або відео на камері мобільного пристрою, виконує обробку за допомогою фільтрів у додатку Instagram, а потім розділяє результат у Instagram.

Фотографії з Instagram можуть бути відправлені в інші соціальні мережі. Instagram тісно пов’язаний з соціальною мережею. Який є його власником.

Instagram додаток призначений для роботи з зображеннями, зробленими безпосередньо на смартфоні або планшеті. У Windows 10 можна встановити додаток Instagram на комп‘ютер, крім того, користувач може ввести соціальну мережу в Інтернеті через веб-інтенсив. Ці методи не передбачають можливості додавати фотографії з ПК в Instagram.

Часто існують ситуації, коли необхідна фотографія для обміну в Instagram не знаходиться на смартфоні або планшеті, бажане зображення знаходиться на комп‘ютері. Що робити в цьому випадку, не маєте виходу?

У статті ми розглянемо 7 способів, з якими ви можете завантажувати фотографії до Instagram з комп’ютера для публікації в соціальній мережі:

Instagram для комп’ютера: Як встановити Instagram на ПК

 • Використання інструментів розробників (інструменти розробників) у браузері;
 • Використання розширень у браузері;
 • Використання онлайн-служби;
 • Через хмарне сховище;
 • Використання програми емулятора Android;
 • Завантажте фотографії до мобільного пристрою для подальшого доповнення до Instagram;
 • Instagram Додаток у Windows 10.

Ці методи допоможуть вирішити проблему публікацій у Instagram з комп‘ютера в різних ситуаціях. Отже, вибирайте, яку інструкцію ви найбільше підходить.

Ручний метод через браузер

Ось інструкції для браузера Google Chrome, в інших браузерах все робиться подібним чином.

 • Мовчаз у настільній версії Instagram.
 • Клацніть F12.
 • Далі натисніть на панелі інструментів Toggle пристрою. Кнопку, розташовану у верхній частині панелі (видно на екрані). Сторінка Instagram перейде в режим перегляду мобільних пристроїв, як правило, для всіх нас, а сама кнопка (панель інструментів для перемикання пристрою) буде виділена синім.
 • Якщо ви все зробили правильно, але бажана кнопка завантаження фотографії не з’явилася, просто перезавантажте сторінку, натиснувши клавішу F5.
 • Клацніть на піктограму та виберіть будь.Яку фотографію за допомогою ПК для завантаження. Залишається лише вибрати фотографію та опублікувати її.

Використовуйте всі функції Instagram На жаль, він не спрацює. У версії ПК немає можливості редагувати фотографію, налаштуйте фільтри, плюс, ви не можете завантажувати відео. В іншому випадку все працює саме так, як у мобільній версії.

В Instagram була можливість публікувати публікації з комп’ютера

Мільйони людей у ​​всьому світі використовують соціальну мережу Instagram. Ця мережа є чудовою платформою для спілкування, знайомств і навіть повного заробітку, яка використовує багато знаменитостей та звичайних користувачів.

Musthave Services для вашої Instagram! 100% Просування робочої служби. Грамітомато. Маси любить і підписки, автоматичне розбір і фільтрування. Клієнти та реальні абоненти від 1 рубля! Працює з розширенням вашого браузера на ПК. І якщо у вас є Android, ми рекомендуємо використовувати Instaplus з додатком Jessica. Безпечне просування, зростання охоплення та проживання абонентів!
See also  Як підключити контролер до комп'ютера. Ds4tool

Буквально, на інший день, соціальна мережа внесла певні зміни, які дозволяють вам публікувати публікації за допомогою нової конфігурації додатків. Тепер мережеві користувачі мають можливість зробити публікації на стрічці та IG телевізор за допомогою спеціального застосування Studio Creator, що належить компанії та неповнолітню соціальну мережу

Заявка може бути встановлена ​​на будь-якому персональному комп’ютері та безкоштовно для публікацій у Instagram. Варто зазначити, що цей формат публікації буде доступний для всіх користувачів, які мають зв’язування облікового запису між та Instagram.

Вже, ви можете вільно опублікувати створений вміст у стрічці Instagram, а також у підрозділі з довгим відеозаписом IG TV. У самому додатку ви можете переглянути інформацію про отримане, а також коментарі, які залишають абоненти та користувачів соціальної мережі.

Зверніть увагу, що в новому оновленні програми ви можете керувати кількома обліковими записами. Не змінюючи сеанс та залишатися завжди в Інтернеті. Користувачі вже вдалося оцінити нові функції програми.

Instagram для комп’ютера: Як встановити Instagram на ПК

Я пишу статті про багатомайки в Росії. Працював у всіх роботах, і заробив почався на Фріландії. Я скажу вам, як підняти граблі.

Рішення через програму емулятора

Оскільки “Instagram” вважає “неправильним”, щоб викласти фотографії через комп‘ютер, то це може бути зроблено, щоб він сприймає ПК як мобільний пристрій, який дозволяє цими операціями. Як це зробити, тепер ми зрозуміємо це. Взяти один з популярних емуляторів сьогодні, працюючи на “Windows”. “Енді”.

Решта, така як “bluestacks”, “genymotion”, “amiduos”, “Windroy” та інші, оскільки принцип завантаження, налаштування та подальшого використання того ж.

опублікувати, instagram, комп, ютера

Все як зазвичай. Завантажте, запустіть, зачекайте кінець установки. Процес, залежно від потужності комп’ютера, може займати в середньому в середньому від 2 до 20 хвилин.

опублікувати, instagram, комп, ютера

Після завершення встановлення ми запускаємо, див. Наступне вікно, натисніть на коло, а потім негайно на піктограмі PlayMarket, ми входимо до облікового запису Google.

опублікувати, instagram, комп, ютера

опублікувати, instagram, комп, ютера

Під час цієї операції підтвердження може знадобитися з телефону, який ви вводите систему з іншого пристрою.

опублікувати, instagram, комп, ютера

Після успішного авторизації ми йдемо в пошук, ми шукаємо заявку на Instagram, встановіть, відкрити, відкрити.

Потім зареєструйтесь або перейдіть за вашим обліковим записом, і тут ми здається у вашому телефоні, тільки комп’ютер.

Щоб додати фотографії, залишається лише натискати “” у середині, виберіть розділ “Галерея” та знайдіть цей вміст, який потребує. Варто відзначити, що на деяких комп’ютерах функція фотографування через камеру (наприклад, на ноутбуці) може не працювати. Для того, щоб це виправити, слід звернутися до технічної підтримки розробників емулятора або просто “Google”.

Зверніть увагу, що не кожен емулятор може негайно запустити і працювати добре. У деяких випадках буде неможливо встановити деякі програми, інші можуть сповільнити або періодично вилетіти, чорний екран може з’явитися. Тому, якщо ви встановили емулятор Android, і це не працює, не дивуйтеся, спробуйте вирішити проблему або завантажити іншу.

Цей емулятор, який стосується процесу додавання фотографії, довго встановлений, але (без будь-якої реклами) він працює стабільно і має приємний та інтуїтивно зрозумілий Inteeis.

Плюси роботи через емулятор (у тому числі “Instagram”):

Можливість не тільки доповнення, а й репости, а також ще один функціональний;

Просто завантажте програму та використання;

Підходить для роботи та з іншими додатками.

See also  Як змінити Android через комп'ютер. Рефлапінг пристроїв Android за допомогою комп'ютера або ноутбука

Існує довгий пошук нормального емулятора;

Довгий час потрібно зробити набагато більше кроків у порівнянні з іншими методами;

Може бути пристойним для “з’їсти” комп’ютерних ресурсів;

Можливі виїзд, повінь, чорний екран та інші неприємні моменти.

На закінчення слід зазначити, що ми підняли всі відомі та поточні методи на даний момент. Оскільки вони універсальні, кожна хвиля сам вибирає найбільш підходящий метод на ньому, заснований на цілях, обсягу та кількості дискредитованого змісту та технічних можливостей.

Як зробити публікацію за допомогою Gramblr

Як створити та викласти посаду в Instagram з комп’ютера, не вдаючись до завантаження програм, тепер ви знаєте.

Але є третій шлях. Програма gramblr.

Його інтайз продуманий і надзвичайно простий, тому ви навряд чи можете мати будь.Які запитання, як написати або видалити публікацію в Instagram з комп’ютера.

Ось короткий посібник для роботи з програмою:

 • Завантажте безкоштовну програму Gramblr за адресою https: // gramblr.Ru.Uptodown.Com / windows.
 • Виберіть версію для своєї системи. Windows або MacOS.
 • Завантажте програму на комп’ютер і передайте стандартну установку.
 • Відкрийте програму.
 • Введіть логін та пароль облікового запису Instagram.
 • Завантажте фотографію з комп’ютера. Для зображень у програмі є обмеження: розмір 650 × 650 пікселів і вага не більше 500 кб.

Три з цих способів дозволять додати фотографію в Instagram з комп‘ютера. Це допоможе заощадити час, якщо ви зберігаєте кілька особистих облікових записів або профілів клієнтів. На мою думку, найбільш зручним варіантом є послуга автоматичного доступу.

Так, майже всі такі послуги оплачуються, але вони допомагають оптимізувати роботу фахівця, тому вони запитуються. Він може бути більш зручним для використання режиму веб-розробника. У будь-якому випадку, для публікацій у Instagram з комп’ютера більше не потрібно знати секретні заклинання та танцювальні ритуальні танці в повному місяці біля вогню з бубном.

Як завантажити історії в Instagram з комп‘ютера через SMMPlanner

Перейдіть на вкладку “Повідомлення” та виберіть “План”. Знайдіть вміст, який ви хочете розмістити. Рекомендований розмір для фото. 916, відео. 15 секунд. Тільки зображення включені у безкоштовний пакет. Сайт має можливість редагувати. Щоб перейти до цього режиму, натисніть значок олівця.

Усі основні функції зміни функцій доступні

 • Розрізати. Представлено кілька форматів, у тому числі для Stori. Поворот.
 • Близько тридцяти фільтрів для покращення фотографій.
 • Яскравість, насиченість, контрастність, ясність, експозиція, тіні.
 • Текст на передньому плані. Чотири типи шрифтів, корекція розміру, вирівнювання, колір живота та самі листи.
 • Наклейки. Різноманітність наклейок з сердечками, капелюхами, вусами тощо.
 • Пензлик. За допомогою курсору різної товщини і тіні ви можете намалювати щось на малюнку.
 • Фокус. Функція для розмиття.
 • Рамка. Також регулюється ширина і палітра.

Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти”, перш ніж вийти з режиму редагування. На цій службі можливості не закінчуються. Ви можете вказати на зображення людей або інших комерційних блогів. Для цього знайдіть значок у нижньому лівому куті. Натисніть на нього та вкажіть обліковий запис користувача. Надрукуйте ім’я, натисніть на пошук, підтвердьте (OK).

На зображенні є поле для довідки. Якщо вам потрібно публікувати історії з url. Просто введіть дані до цього рядка.

Додайте геометричний. Це корисно, щоб рекламувати елемент сторінки. Для цього, в “Пошук в місцях”, як у скріншоті нижче, введіть назву країни, міста або установи. Потім перейдіть до режиму редагування (олівець) і виберіть Наклейки. Таким чином, ви поміщаєте наклейку етикетки. Їхні варіанти ви побачите перший у списку.

Пк Опитування. Ще одна чудова можливість від SMMPlannera. Напишіть своє запитання і увімкніть відповіді. Щоб організувати всі ці кнопки, діяти, як у випадку марка місцезнаходження.

See also  Як підключити комп'ютер до Інтернету. Методи підключення дротового Інтернету та необхідного обладнання для кожного з них

Це всі основні функції, які є доступними. Перед публікацією, не забудьте поставити галочку навпаки “відправити як історії”. Встановіть те, що ви плануєте додати відео або зображення. Таким чином, ви можете створити запас з постів, які автоматично публікуються у налаштуванні часу.

Тепер ви знаєте, як покласти історію в Instagram з комп’ютера. Ми перераховані нашими способами, зробить бізнес-рахунок більш ефективно. Особливо, якщо ви вирішите скористатися сайтом.

У статті представлені не всі безкоштовні методи. Є й інші послуги. Наприклад, лише лишепультат та емулятори (віртуальні смартфони) для різних операційних систем. Але всі ці розширення та програми мають подібні функціональні. Якщо ви знайдете альтернативні інструменти, ви можете легко зрозуміти їх.

Використання онлайн-послуг

Функціональність таких послуг спрямована не тільки для завантаження фотографій, а й на просування рахунку. Сайт буде самостійно завантажувати матеріал після певного періоду часу.

Але для розміщення фотографії через такі ресурси вам доведеться придбати підписку або вміст з обмеженим набором функцій.

Також потрібно вказати логін та пароль з облікового запису соціальної мережі, щоб бит міг завантажувати матеріали без участі власника сторінки.

Це не найбезпечніший спосіб завантаження матеріалів з комп’ютера, тому він не варто розглянути його докладно.

Ми вводимо персональний офіс Instagram через комп‘ютер

Instagram має веб-версію Instagram.Com з частковим застосуванням функціональності. За допомогою посилання ви можете переглянути будь-який профіль у браузері. Ви також зможете легко створити нову сторінку під час заповнення стандартних полів реєстрації: мобільний телефон / електронна пошта, ім’я / прізвище, ім’я користувача та пароль. Якщо ви вводите свої дані та введіть свій особистий обліковий запис, ви отримаєте доступ до таких функцій:

 • Перегляд новинної стрічки, любить та коментарі;
 • Зміна особистих даних;
 • Коментування та освітлення публікацій;
 • Переглянути оповідання;
 • Підписка, скасування підписки або додавання до заборони.

Як ми вже говорили, Instagram призначений для мобільних пристроїв, тому найважливіші варіанти недоступні в веб-версії цієї платформи. Через веб-переглядач ви не можете публікувати нові повідомлення, стріляти та пост інстастіру та переглядати особисті повідомлення в прямому.

Як спланувати публікацію в Instagram з комп’ютера

Ми звертаємось до інструментів, які допоможуть не тільки опублікувати публікацію, але й планувати його на певний час.

 • Лише. Містить редактор фотографій з великою кількістю налаштувань: фільтри, відсікання, встановлення хештегі та геолокації. Вбудований календар та планувальник для видавничого планування. Крім того, ресурс аналізує діяльність користувача: подобається, коментарі. Дає підписку на 12 доларів, існує пробний період.
 • Smmplanner. Сервісні роботи з різними соціальними мережами. Одне з переваг безпеки: не зберігає паролі на сервері, але використовує спеціальні алгоритми. Знає, як накласти водяні знаки, шукаючи найпопулярніші повідомлення. Пропонує 50 безкоштовних постів на місяць. Період тестування та підписки доступні.
 • Smmbox. Ця послуга відрізняється зрозумілою Inteeis та зручною навігацією. Накладає водяні знаки на зображенні. Знає, як швидко планувати і публікувати запис. Пропонує два тижні, щоб спробувати безкоштовно.

Основних мінусів. Платна підписка. І як вони сказали на початку, Instagram може вимагати підтвердження пароля, до процедури його розряду. Всі дії займають час, потрібно бути готовим.

Тепер ви можете працювати в Instagram з мобільного додатку, а з комп’ютера.