Table of Contents

Доступні методи оновлення ОС Android на таблетках

Кожен користувач мобільного пристрою, наприклад, планшет або смартфон, природно, бажає, щоб його пристрій працювати стабільно, ефективно, підтримував всі необхідні функції та можливості.

оновити, система, android, використання, режим

Але просто так планшет дізнався або інших функцій не здатний. Він приходить до цього, як ви створили свіжі оновлення для операційної системи. Зрештою, там закладена ціла функціональність.

У той же час, з часом, навіть новітня під час покупки, планшетний комп’ютер починає втрачати свою актуальність. Це пов’язано з тим, що розробники програмного забезпечення постійно контролюють уразливості, вивчають нові можливості, вводять додаткові варіанти. Щоб передати все це до кінцевого користувача, розробив систему оновлення для мобільних пристроїв.

Є багато способів отримання свіжого прошивки. Але спочатку потрібно зрозуміти, чому це зроблено, і чи можна отримати свіжу прошивку так чи інакше.

Ручне оновлення через саму систему

Багато виробників навряд чи примусово пропонують оновити Android. У цьому випадку вам не потрібен цей посібник. Одного разу ви просто отримаєте відповідну пропозицію, з якої вона практично неможливо відмовитися. Навіть якщо ви натискаєте кнопку “Ні”, пропозиція для оновлення з’явиться на панелі сповіщень після кожного дня.

Якщо система ніколи не пропонується оновити версію Android у телефоні, ви можете спробувати зробити наступні дії:

Перейдіть до “Налаштування”. Відповідна етикетка знаходиться в меню, а також на панелі “Повідомлення”.

оновити, система, android, використання, режим

Перейдіть до розділу “Про телефон”. На таблетках його можна назвати “на пристрої”.

Скидання Android на заводські налаштування (режим відновлення. Режим відновлення). Скинути Android.

оновити, система, android, використання, режим

Натисніть “Система оновлення”. На деяких пристроях елемент можна назвати “ручним оновленням завантаження” або якось більше.

оновити, система, android, використання, режим
оновити, система, android, використання, режим

Дотримуйтесь наступних інструкцій, які нададуть вам систему. Якщо кажуть, що немає оновлень, то ви використовуєте останню версію операційної системи, доступної для цього пристрою.

Будь ласка, зверніть увагу: для успішного оновлення потрібна певна кількість вільної пам’яті, а також достатній рівень заряду акумулятора (бажано заряджати його повністю, щоб точно уникнути будь-яких проблем).

Підготовчі заходи до виконання процедури

Перед оновленням версії Android ви повинні виконати наступні передумови:

 • Зберегти важливу інформацію від пам’яті пристрою на зовнішньому носії або виконуйте повну резервну копію ОС;
 • Повністю заряджайте пристрій;
 • Прийняти рішення про встановлену версію (офіційні або від сторонніх розробників) і завантажте його.

Встановлення оновлень через FOTA

Часто повідомте про наявність оновлення, автоматично надходить. Це дозволяє негайно перейти до завантаження та встановлення нової системи. Якщо це не відбулося, перевірка потрібна вручну.

See also  Як перезапустити комп'ютер у безпечному режимі. Один з найпоширеніших методів - використання ключа F8:

Інструкції щодо перевірки оновлень у “чистій” версії Android:

 • Налаштування відкриття розділу.
 • Прокрутіть вниз і виберіть пункт “На пристрої”, в деяких пристроях “Оновлення системи”, що покласти у налаштуваннях.
 • Натисніть рядок “Оновлення системи”.
 • У новому вікні виберіть рядок “Перевірте оновлення” або “Завантажити”. Якщо оновлення доступне.
 • Очікуйте завантаження файлу прошивки. Процес виконується у фоновому режимі, тому не потрібно зберігати вікно відкритого оновлення.
 • Після завершення завантаження установка повідомляється. Вам потрібно натиснути кнопку “Перезапустити та встановити”, після чого розпочнеться оновлення.

Інструкції щодо перевірки оновлень у пристроях Xiaomi:

 • Перейдіть до налаштувань.
 • Давайте спустимо вниз, виберіть елемент “по телефону”.
 • У новому вікні виберіть кнопку “Оновлення системи”.
 • У наступному вікні з’являється, натисніть кнопку “Оновлення”. Ми чекаємо оновлення інформації, після чого ми натискаємо кнопку “Оновлення”, якщо доступні оновлення.
 • При використанні FOTA даних користувача не видаляються.
 • Ви не можете використовувати FOTA, якщо навантажувач розблоковано на пристрої, отримані кореневі права, встановлено сторонні або модифіковані прошивки або ядро. Висока ймовірність пристрою програмного забезпечення або фізичного пошкодження.
 • Часто використання FOTA призводить до пошкодження програмного забезпечення завдяки винен виробника. У цьому випадку вам потрібно звернутися до сервісного центру, засвідченого виробником або магазином, де було зроблено покупку.
 • Якщо доступні оновлення, але повідомлення не надходить, потрібно видалити дані та кеш-додаток Google Services Framework. Для цього перейдіть до налаштувань, то додатки, потім перемикайте відображення системного програмного забезпечення, виберіть GSM, очистіть кеш-пам’ять та дані. Після цього потрібно знову перевірити оновлення. Часто повідомляється не відразу, вам доведеться почекати кілька хвилин або годин.

Як оновити Android по телефону іншими способами

Якщо з якоїсь причини оновлення повітря для вашого пристрою недоступна, використовуйте інші способи.

Оновлення пристроїв Huawei та честі через Hituite

Завантажте та встановіть Hisuite на своєму комп’ютері від офіційного веб-сайту виробника. Підключіть телефон до ПК через кабель USB та дотримуйтесь інструкцій програми.

оновити, система, android, використання, режим

Huawei.Com

Як оновити Android на Samsung Phone

Смартфони Південнокорейського виробника без проблем, оновлених повітрям. Якщо з якоїсь причини цей спосіб завантаження оновлення не підходить, ви можете зробити це через комп’ютер. Для цього спочатку на ПК потрібно буде встановити програму фірмової програми Smart Switch. Після встановлення утиліти підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю та перевірте наявність свіжих оновлень. Потім завантажте оновлення та запустіть процес оновлення по телефону, дотримуючись інструкцій програми.

Як оновити смартфон Xiaomi

Якщо повітряне оновлення пристрою недоступне, вам потрібно завантажити файл оновлення від офіційного веб-сайту виробника та зберегти його у внутрішній пам’яті телефону, у папці Downloaded_Rom. Тоді вам потрібно перейти на вкладку Оновлення та виберіть виконуваний файл завантаженого програмного забезпечення. Подальші дії подібні до встановлення оновлення повітря.

Оновлення через сторонні програми

Щоб отримати доступ до останньої версії програмного забезпечення, ви можете використовувати спеціальні сторонні програми, але вам потрібно встановити правильності корекції на телефоні. Цей метод є досить ризикованим, тому ви можете вдатися лише до нього лише як останній курорт, якщо всі вищевказані варіанти не допомогли встановити останню версію Android.

See also  Коли ви вмикаєте комп'ютер, клавіатура не працює. Що робити спочатку

Як оновити Android до 10 версії за допомогою оновлень OTA

Зазвичай ви отримуєте сповіщення від OTA (бездротова мережа), коли оновлення Android доступна для вас. Звідси ви можете відкрити його та торкнутися заходів оновлення, щоб оновити систему останньої версії. Однак, якщо з будь-якої причини він не був розгорнутий на вашому телефоні, або ви випадково видалили повідомлення, потрібно оновити версію операційної системи вручну:

 • Підключіть телефон до мережі Wi-Fi.
 • Виберіть “Налаштування” “на пристрої”, а потім натисніть “Оновлення системи” “Перевірте наявність оновлень” “Оновлення”, щоб завантажити та встановити останню версію Android.
 • Ваш телефон автоматично перезавантажиться та оновить після завершення установки.

Підготовка до оновлення

Перед початком оновлення заряджайте телефон та підключіться до мережі Wi-Fi. Мобільний Інтернет, навіть необмежений, не буде працювати. Також зауважте, що назви деяких пунктів меню можуть відрізнятися, але принцип оновлення на всіх пристроях Android схожий.

Майте на увазі, що в цьому плані немає різниці між телефонами та планшетами, тому, якщо вказувати один із варіантів. Це другий. Слід також пам’ятати, що Android. Це одна система, тому принцип її оновлення на Samsung, Lenovo, HTC, Huawei, Fly та інших пристроях не буде дуже різним.

Способи оновлення прошивки

Власник Android доступний 4 способи оновлення прошивки:

Оновлення прошивки FOTA

Зниження FOTA (OTA), перекладений з англійської прошивки над повітряним програмним забезпеченням. Стандартний метод отримання та оновлення прошивки більшості пристроїв на ОС Android.

Принцип роботи полягає у завантаженні прошивки з сервера виробника та подальшої установки. Процес автоматизований і не потребує участі власника. Досить перевірити оновлення, завантажити файл, якщо у вас є, і дозвольте встановити. Для цього відкрийте розділ Налаштування, виберіть елемент “Оновити” та натисніть кнопку Перевірити оновлення.

Для пристроїв Xiaomi з MIUI, крім OTA, доступний другий метод оновлення. Якщо у вас є прошивка, достатньо завантажити файл на телефон, а потім пройти стандартне меню оновлення, де ви вибираєте та встановіть програмне забезпечення.

Скидання Android на заводські налаштування (режим відновлення. Режим відновлення). Скинути Android.

Переваги методу у повній автоматизації. Власник не зобов’язаний заглибити процес встановлення прошивки та не повинен турбуватися про втрату гарантії.

Недоліком. Відсутність тривалої підтримки від більшості виробників. Деякі моделі взагалі не отримують оновлення. Часто на цьому оновленні доступні, але ви не можете отримати файл з сервера.

Оновлення прошивки за допомогою відновлення заводу

Пристрої Android оснащені режимом відновлення. Відновлення. У розділі використовується в основному, щоб скинути налаштування, коли система не завантажена, і навіть швидко очищає дані користувача. У той же час режим відновлення заводу дозволяє встановлювати оновлення прошивки, як правило, лише проміжний тип. І для смартфонів Xiaomi цей метод є одним з основних, щоб встановити нову версію прошивки.

Метод актуальний, коли оновлення телефону доступне, але це не завантажує через Fota. Тоді достатньо завантажити файл оновлення, який називається “Оновити” до режиму відновлення, де вибрати файл та запустіть процес оновлення.

Недоліки включають деякі труднощі з пошуком файлу оновлення. Потрібно зробити більше дій. Тільки офіційна прошивка підлягає встановленню, модифікації не можуть бути встановлені. І оскільки цикл підтримки пристрою рідко перевищує більше року, 1.5-2 роки для флагманів, оновлення прошивки не завжди буде отримано.

See also  Як створити Apple Iyi без картки. Перевірте нову (без кредитної картки) itunes рахунок

Оновлення прошивки за допомогою комп’ютера

Комп’ютер необхідно встановити повний пакет прошивки або деяких розділів. Найчастіше цей метод використовується для офіційного оновлення. А для деяких моделей доступна прошивка наполовину-тостових зборів. Часткові модифікації, зібрані на фабричній прошивку.

оновити, система, android, використання, режим

При використанні цього методу вам знадобиться ноутбук. Інший драйвер для зшитого пристрою, програма для встановлення системи та самого файлу прошивки. Процес також не складається. Просто підключіть пристрій, запустіть програму, де вказати шлях до місця розташування файлу та підтвердити дію. Решта відбудеться без участі користувачів.

Найбільш відповідальним моментом у правильності вибору прошивки. Зазвичай захисні механізми запобігають встановленню неправильної збірки, але іноді існують винятки, а пристрій повинен відновити.

Переваги слід віднести до встановлення повного пакета прошивки, що є актуальним, коли оновлення не доступне через OTA. Ще спалах “Покращено”, де автор може видалити непотрібні програми та послуги, а в обмін, щоб поставити найкращий варіант застосування.

Невдача колишня. Оновлення спирається на наявність прошивки, виготовленого виробником. Він також вимагає комп’ютера, програми, драйвера та синхронізації кабелю.

Оновлення прошивки за допомогою модифікованого відновлення

Попередні три способи описали оновлення стандартної системи, де установка спиралася за наявності проміжного або повного пакету прошивки. Якщо виробник припинив підтримку, система не буде оновлена. При такому випадку або коли бажання випробувати альтернативну прошивку, наприклад, MIUI, замість стандартного Android, доступні спеціальні, модифіковані, прошивки.

Розробка та підтримка таких систем, ентузіастів або досвідчених програмістів. Рівень прошивки не порівнюється з великими виробниками електроніки. Але дозволяє встановлювати свіжу версію ОС на старій пристрої та використовувати нові функції.

Раніше потрібно встановити модифіковану версію відновлення, для якої ви хочете розблокувати завантажувач. Метод розблокування для кожної моделі відрізняється. Хакерство через уразливість, оплачувану віддалену розблокування або безкоштовне розблокування через виробника.

Переваги повинні встановити нові версії системи, яка є актуальною, коли виробник припинив підтримку пристрою. Також встановлення “ядра” та інших модифікацій, створюючи резервну систему та відновлення системи в будь.Який час.

З недоліків. Потреба у відновленні сторонніх та розблокованих завантажувачів. Деякий час та знання від власника.

Коли вам не потрібно оновлювати

Ви не можете оновити свою ОС лише в тому випадку. Це може бути зовнішнім дизайном, винятком деяких необхідних функцій тощо.

У всіх інших ситуаціях завжди рекомендується перейти до нової версії ОС, оскільки це позитивно впливає на функціональність, продуктивність та інші значні характеристики.

На цьому все. Дякую всім за увагу! Підпишіться, залиште відгуки, задайте питання та розкажіть про наш проект своїм друзям!