Як очистити операційну пам’ять комп’ютера з Windows

Нерідко при роботі на комп’ютері користувач може помітити, що система починає сповільнюватися. Вино всі операційні пам’ять, точніше, дуже завантажується відкритими програмами та вкладами у браузері. Коли пам’ять стає дуже малою, комп’ютер просто висить, а коли вікно відкривається, якась програма може бути написана “не відповідає”.

Ram необхідна для обробки процесів роботи, виконуючи поточні розрахунки та зберігання проміжних результатів. Він також містить зарезервовані файли різних програм, які ви використовували. Всі ці непотрібні файли перевантажуються і не дають нормально операційної системи. Особливо це помітно на тих комп’ютерах, де планки RAM встановлюються лише 2 гігабайтами, або коли ви запускаєте утиліту, яка споживає занадто багато рейнджера. У цій статті ми постараємося вирішити цю проблему та аналізувати декілька способів очищення оперативної пам’яті на комп’ютер з встановленою операційною системою Windows.

На додаток до чищення, він також має сенс перевіряти оперативну пам’ять для працездатності, самі дошки оперативної пам’яті несправні.

Як увімкнути очищення файлу відкачування віртуальної пам’яті у Windows

Операційні системи Windows Використовуйте файл подкастування (pagefile.Sys. Прихована і знаходиться в корені секції системи), щоб зберегти інформацію в ньому, яка не вписується в оперативну пам’ять. Це свого роду віртуальна оперативна пам’ять, яка допомагає Windows працювати з додатками. Хоча сам Swap-файл добре захищений, у разі отримання доступу до диска з-під іншої операційної системи, дані з нього можна отримати. Тому часто локальні мережеві адміністратори для цілей безпеки включають автоматичне очищення файлу пейджингу, коли комп’ютер вимкнено. Крім того, краще увімкнути очищення файлу для пейджингу, а потім, коли кілька операційних систем розташовані на одному ПК.

Увімкнути очищення файлу для пейджіння пам’яті по-різному. Перший спосіб полягає в тому, щоб використовувати місцевий редактор політики групи. Щоб зателефонувати до редактора, скористайтеся командою запуску у меню “Пуск”. Введіть gpedit.Msc, він відкриє редактор місцевої групи.

Відкрийте розділ конфігурації комп’ютера в редакторі → Конфігурація Windows → Установки безпеки → Локальна політика → Налаштування безпеки та Знайдіть у списку списку політики: очищення файлу накачування віртуальної пам’яті. За замовчуванням ця політика вимкнена.

очистити, windows, місцевої, безпеки

Відкрийте політику та виберіть Увімкнено.

Але це якщо файл підкачки очищається, ви повинні увімкнути на одному комп’ютері, для якого ви безпосередньо сидите або підключені через віддалений робочий стіл. Місцева групова політика не передбачає підключення до іншого ПК.

Але політику можна включити через реєстр. Але підключення редактора реєстру до іншого ПК дозволяє. Якщо, звичайно, на них включена служба віддаленого реєстру.

Щоб ввести редактор реєстру Windows, використовуйте ту саму команду, щоб виконати, де керувати regedit.

Бажаний параметр лежить на адресі hkey_local_machine \ system \ currentcontrolset \ control \ session Manager \ Управління пам’яттю та називається ClearPageFileAtShutdown.

Двічі клацніть Відкрийте властивості параметра (або клацніть правою кнопкою миші → Редагувати) та змініть значення на одиницю.

Якщо такого параметра немає, його потрібно створити самостійно. Для цього натисніть клавішу клацніть правою кнопкою миші у розділі керування пам’яттю та виберіть параметр Створити → параметр DWORD (32 біт).

Дайте йому назву ClearPageFileatShutdown і встановити значення 1.

Якщо ви хочете увімкнути очищення файлу пейджингу через реєстр на іншу машину, то в редакторі реєстру відкрийте меню «Файл» та виберіть «Підключити мережевий реєстр».

У відкритому вікні введіть назву ПК, реєстр якого ви хочете додати до свого редактора. Ще раз нагадую вам, що він буде робити, лише якщо в установці віддаленого ПК буде включений до служби віддаленого реєстру.

Зміни набирають чинності після перезавантаження.

Третій спосіб включити очищення файлу для віртуальної пам’яті. За допомогою командного рядка. І він є найбільш перспективним, тому що це дозволяє вам написати файл биту, який потім може бути розподілений на комп’ютери онлайн. Просто відкрийте блокнот або інший текстовий редактор та введіть у нього (або позичити до командного рядка, якщо ви говорите про один комп’ютер):

See also  Як очистити кеш браузера на комп'ютері. Очищення браузерів кеш за допомогою безкоштовних програм

І збережіть його як файл з розширенням. Котирування поблизу шляху реєстру у цьому випадку, вам потрібен командний рядок, щоб сприймати пробіли на шляху.

Отриманий файл може бути розповсюджений до комп’ютерів у локальній мережі через, наприклад, центр безпеки PSEXEC або Kaspersky.

Як увімкнути функцію очищення насосного файлу під час вимкнення або перезавантаження Windows

Коли комп’ютер завершено, всі дані, що містяться в RAM, видаляються. Якщо система активна в системі загибелі. Дані з оперативної пам’яті зберігаються в файлі Hiberfil.Сис на жорсткому диску. Gibernation дозволяє швидко повернутися до роботи, відкрити програми, але водночас його використання знижує рівень безпеки, оскільки разом з іншими даними, режим сну передбачає збереження конфіденційної інформації користувача.

Але конфіденційні дані можуть зберігатися не тільки у файлі сплячого режиму. Коли оперативна пам’ять не вистачає частин даних програми, серед яких паролі можуть бути передані до файлу пейджинга, який за замовчуванням не очищається, коли комп’ютер повністю вимкнений. Тому, якщо зловмисник отримує доступ до комп’ютера, він може скопіювати файл насоса та витягувати з нього особисті дані користувача.

Щоб зменшити цю ймовірність до нуля, ви можете використовувати функцію автоматичного очищення файлу пейджингу при перезавантаженні. Негайно варто зазначити, що цей метод має серйозний мінус. Оскільки після ввімкнення функції очищення файл Paging буде перезаписаний на кожному перезавантаженні, він може значно збільшити час початку системи. Чим більше пейджинговий файл, тим довше буде завантажено вікна. У деяких випадках час початку може досягати 30 хвилин.

Використовуючи цю функцію, усуває сплячий режим, по-перше, з причин того ж безпеки, по-друге, з тієї причини, що файл Hiberfil.Сис також буде автоматично очищений. Крім того, функція перезапису файлу пейджинга не рекомендується використовувати на комп’ютерах з SSD дисками. Перезаписати клітини яких переважно зводиться до мінімуму. Ті, хто все ще вирішує використовувати цю функцію на своєму ПК, можуть активувати його двома способами. Через реєстр та за допомогою редактора політики локальної групи.

Ось перший шлях. Запустіть редактор реєстру до команди Regedit, розширити гілку:

Знайдіть ClearPageFileatShutdown Dword-параметр праворуч і змінити його значення від 0 до 1.

очистити, windows, місцевої, безпеки

Якщо параметр відсутній, він повинен бути створений вручну. Нові налаштування набирають чинності на наступному перезавантаженні комп’ютера.

Як очистити віртуальну пам’ять комп’ютера (файлова пейджинг)

Команда gpedit.Msc відкриває редактор місцевої групи та перейдіть до ланцюга конфігурації комп’ютера. Конфігурація Windows. Параметри безпеки. Місцеві політики. Параметри безпеки.

очистити, windows, місцевої, безпеки

Знайдіть правильну політику “Вимкнення: очищення файлу пейджингу” та Ввімкнути її.

очистити, windows, місцевої, безпеки

Тепер кожен раз, коли ви вимикаєте або перезапустіть файл сторінки комп’ютера.Сис буде перезаписаний нулями, Що зробить відновлення даних з неї практично неможливо.

Активація очищення віртуальної пам’яті через панель керування

Відкрийте панель керування. Натисніть меню “Пуск” та виберіть команду панелі керування (панель керування).

Вікно та вище буде відкриватися (у рядку провідника, якщо ви натиснете невеликий трикутник, з’явиться розкривний список) Відкрити додаткове меню “Усі панель керування” (всі елементи панелі керування).

У списку, який з’явиться, ви повинні вибрати розділ адміністрації (адміністративні інструменти),

А потім у тому ж вікні, що з’являється. “Політика місцевої безпеки” (політика місцевої безпеки).

Далі, у розділі “Місцеві політики”, ми йдемо тут. “Місцева політика”. “Параметри безпеки” (варіанти безпеки) та знайти лінію “Завершення роботи: очищення віртуальної пам’яті гойдалки: Очистити віртуальну сторінку пам’яті).

За замовчуванням цей параметр безпеки буде вимкнено. Натисніть 2 рази за допомогою миші, і з’явиться нове вікно: тут необхідно активувати статус “Увімкнути” (увімкнено), а потім підтвердьте вибір, натиснувши OK.

Як очистити віртуальну пам’ять на комп’ютері

Операція очищення віртуальної пам’яті комп’ютера, що працює під ОС Windows, може вимагати, щоб користувач зберігає конфіденційність інформації, збережену в файлі пейджингу. Ця операція виконується співробітниками самої операційної системи.

За замовчуванням функція очищення файлу пейджингу, що означає, що віртуальна пам’ять комп’ютера неактивна. Тому процедура очищення передбачає попереднє включення необхідної функції. Для цього, зателефонуйте до основного меню системи, натиснувши кнопку “Пуск” та перейдіть до “Налаштування”. Відкрийте посилання на панель керування та виберіть “Адміністрування”. Розгорніть вузол політики локальної безпеки у діалоговому вікні, який відкриває та зателефонуйте до контекстного меню рядка “Завершення роботи: очищення сторінки” Віртуальна пам’ять “Клацніть правою кнопкою миші. Вкажіть елемент “Властивості” та застосуйте прапорець у рядку “Увімкнути” у наступному діалоговому вікні. Зберегти зміни, внесені, натиснувши кнопку “Застосувати” та підтвердьте виконання вибраних дій, натиснувши кнопку OK. Перезапустіть систему двічі, щоб застосувати зміни.

See also  Мені потрібно встановити антивірус на Windows.

Повернутися до головного меню “Пуск” та винищувач у діалогове вікно “Запустити”, щоб використовувати альтернативний метод очищення пам’яті комп’ютера. Введіть Regedit у рядку “Відкрити” та підтвердьте запуск утиліти редактора реєстру, натиснувши кнопку OK. Відкрийте HKEY_LOCAL_MACHINE \ Система \ Поточнийконтроль \ Система \ Поточнийконтроль \ SefessManager \ MemoryManagement та знайти параметр, названий ClearPageFileatShutdown. Зателефонуйте своєму контекстному меню за допомогою правої кнопки миші та вкажіть команду “Змінити”. Введіть 1 у рядку “Значення” та збережіть внесені зміни.

Інший спосіб очищення віртуальної пам’яті комп’ютера майже повністю, повторює перший метод. Повернутися до головного меню “Пуск” та перейдіть до елемента панелі керування. Відкрийте посилання “Адміністрування” та виберіть “Політика місцевої безпеки”. Розгорніть вузол “Налаштування безпеки” та зателефонуйте в контекстне меню рядка “Вимкнути: очищення файлу сторінки віртуальної пам’яті” за допомогою правої кнопки миші. Вкажіть елемент “Властивості” та застосуйте прапорець у рядку “Увімкнути” у відкритому вікні. Зберегти зміни.

Віртуальна пам’ять комп’ютера. Як очистити віртуальну пам’ять комп’ютера

Комп’ютерна віртуальна пам’ять. Це один із стандартних елементів багатьох операційних систем. Це дуже популярно завдяки великим перевагам та низьким рівнем вартості.

Іноді ситуація виникає, коли віртуальна пам’ять починає закінчитися. Але не турбуйтеся, тому що для цього є така річ, як очищення пам’яті цього типу. Якщо користувач не знає, як очистити віртуальну пам’ять комп’ютера, то краще звернутися до фахівців. Вони зможуть швидко впоратися з проблемою. Зазвичай, коли є мало віртуальної пам’яті, повідомлення повідомлення не з’являється на панелі завдань у правому куті.

Питання про те, як очистити віртуальну пам’ять комп’ютера стає актуальним, і у випадку, коли необхідно зберегти конфіденційність даних, які залишаються в файлі пейджингу.

Варто зазначити, що функція очищення необхідних файлів зазвичай вимкнена. Для того, щоб знати, як очистити віртуальну пам’ять комп’ютера, спочатку потрібно включити цю функцію. Для цього ви повинні виконати дії нижче:

Перейдіть до меню “Пуск”, і перейдіть до “Налаштування” та на “Панелі керування”.

Натисніть на папку “Місцева політика безпеки”.

У розділі “Параметри безпеки безпеки” виберіть “Завершення”.

Клацніть правою кнопкою миші на “Очистити віртуальну пам’ять комп’ютера” та виберіть “Властивості”.

У “Властивості” натисніть “вимкнути”, а потім. “Застосувати” та “OK”.

Після виконання всіх перерахованих дій статус буде змінено.

Далі ви повинні перезавантажити комп’ютер двічі.

Є інші способи, щоб допомогти вирішити питання про те, як очистити віртуальну пам’ять комп’ютера. Але варіант, представлений вище, є найбільш зручним і простим.

Іноді очищення цього типу пам’яті не відбувається через те, що параметри віртуальної пам’яті можуть бути розстріляні на деяких комп’ютерах. Ви можете самостійно виправити ситуацію. У цьому випадку конфігурація віртуальної пам’яті відбувається наступним чином:

Ви повинні відкрити “панель керування” та натисніть “Система”.

Виберіть параметр “Розміри файлів для роботи для вибраного жорсткого диска”.

Вкажіть жорсткий диск, для якого буде налаштовано віртуальну пам’ять.

Після успішної конфігурації віртуальна пам’ять буде повністю використана, і дозволяє користувачам одночасно відкривати різноманітні програми та багато програм, не боячись, що комп’ютер запитає закриття однієї або декількох програм.

Збереження щоденника до комп’ютера за допомогою експортної функції (експорт) на LiveInternet

Як видалити користувача зі списку друзів, це трапляється, що друг не був другом. Так.

У Криму. Азартні аграни-авіаційні ігри російських військово-космічних сил. Зовнішній вигляд у небі над півостровам.

Як очистити віртуальну пам’ять комп’ютера (файлова пейджинг)

Доброго дня. Сьогодні це навіть навіть урок, але лише поради для тих користувачів, які мають.

Сьогодні ми поговоримо про те, як очистити віртуальну пам’ять комп’ютера, для якої вона повинна бути зроблена, і які переваги очищення віртуальної пам’яті. Отже, очищення віртуальної пам’яті забезпечує швидше роботу операційної системи, кращою роботою програм та програм, встановлених на вашому комп’ютері. Очищення все ще корисно, і в тому, що забезпечує повну конфіденційність ваших даних, оскільки інформація може залишатися в файлі пейджингу.

Я пропоную кілька варіантів очищення віртуальної пам’яті комп’ютера.

Пройдіть наступний шлях: “Пуск”. “Налаштування”. “Панель управління”.

У вікні, що відкривається, виберіть “Адміністрування”. Потім, поперемінно, відкривають такі папки: “Місцева політика безпеки”, “Місцева політика” та “Параметри безпеки”.

Як очистити віртуальну пам’ять комп’ютера? У елементі вимкнення SELECT “: очищення сторінки віртуальної пам’яті” та відкрийте його контекстне меню (натисніть один раз клацніть правою кнопкою миші). У меню виберіть “Властивості” та активуйте параметр “Увімкнути”. Після завершення натисніть “OK”.

See also  Як змінити час на комп'ютері. Що робити, коли час постійно спускається

Обидва запропоновані варіанти базуються на автоматичному очищенні віртуальної пам’яті після завершення системи.

Цитований 370 разів сподобався: 78 користувачів

  • 78 Запис сподобався
  • 370
  • 1 Зберегти
  • 370 Додати до квотника
  • 1chrind в посиланнях

Оздоблення: очищення файлу сторінки віртуальної пам’яті

Цей параметр безпеки визначає, чи слід очистити файл віртуальної пам’яті, коли система завершена.

Віртуальна пам’ять використовує файл Swap Sype, щоб витіснити невикористані сторінки пам’яті для диска. На комп’ютері, який працює комп’ютер, цей файл пейджін відкривається виключно операційною системою та надійно захищено. Однак у конфігураціях, що дозволяють завантажити декілька операційних систем, може знадобитися очищення файлу пейджингу після завершення системи. В іншому випадку будь-які секретні дані з пам’яті пам’яті, які могли б залишатися в файлі для пейджингу, будуть доступні для надзвичайного користувача, якщо він відкриє файл пейджингу.

У груповому редакторі політики

Ті користувачі, які мають професійну версію Windows, можуть очистити віртуальну пам’ять через “Редактор місцевої групи”. Щоб відкрити потрібне вікно, натисніть комбінацію ключа WinR та у вікні відкритого поля GPEDIT.Msc. Натисніть “OK”.

Потім, зліва, поперемінно відкрита: “Конфігурація комп’ютера”. “Конфігурація Windows”. “Налаштування безпеки”. “Місцева політика”. “Налаштування безпеки”. Далі в списку опцій, знайдіть: “Вимкнення: очищення файлу пейджингу віртуальної пам’яті”. Це, якщо ви встановили Windows 7, 8 або 10. У Windows XP це буде називатися: “Вимкнення: очищення файлу сторінки віртуальної пам’яті”. Натисніть на ній двічі мишкою.

Відкриється вікно “Властивості”. Перебуваючи в ньому на першій вкладці, помістіть маркер у поле “Ввімкнено” та натисніть “Застосувати”. “OK”.

Тепер очищення файлу для пейджингу відбудеться після завершення роботи кожного комп’ютера. Всі дані в ньому будуть перезаписані нулями. Слід також вважають, що процес вимкнення ПК займе більше часу.

Як очистити віртуальну пам’ять комп’ютера

З учасним колектором очищення віртуальної пам’яті комп’ютера, якість роботи систем та програм ПК значно збільшується. Також необхідно чистити, щоб зберегти конфіденційність даних, що залишаються у файлі пейджингу.

Щоб очистити віртуальну пам’ять комп’ютера, виберіть одну з таких параметрів дій. Кнопка запуску, “Пошук”. У рядку пошуку введіть SECPOL.Msc, натисніть Enter. Після того, як комп’ютер знайшов цей файл, ви повинні відкрити його подвійне натискання лівої кнопки миші. З’являється вікно “Параметри локальної безпеки”. У цьому вікні відкрийте наступні папки: “Налаштування безпеки”, дотримуючись “Місцевої політики”, знову “Налаштування безпеки”. Знайдіть файл “Вимкнення: очищення сторінки віртуальної пам’яті”. Відкрий це. У вікні, що з’явиться, виберіть статус “Увімкнути”, натисніть “OK”.

Кнопка запуску. “запуск”. Файл gpedit.Msc. У вікні “групової політики”, яка видається, ви поперемінно відкриваєте такі папки: “Конфігурація комп’ютера”, а потім “Конфігурація Windows”, дотримуючись папки “Налаштування безпеки”, а потім “Локальна політика” та, нарешті, параметри безпеки “. У останній папці знайдіть файл під назвою “Завершення роботи: чищення файлу віртуального пам’яті сторінки”. Натисніть двічі за допомогою миші, перейдіть до “Увімкнути”, “OK” у вікні, що з’явиться. В обох версіях, коли система завершена, віртуальна пам’ять комп’ютера буде автоматично відбудеться.

Відкрити “Початок”, “Пошук”. У полі пошуку, щоб запровадити regedit. Знайдено файл з розширенням.Exe відкрийте подвійне клацання. У вікні, відкрите ліворуч, знайдіть папки: “HKEY_LOCAL_MACHINE”, папка “System”, а потім “CurrentControlset”, а потім “Control”, а потім папку “Session Manager” та, нарешті, “Memory Management”. У вікні, відкрите праворуч, знайдіть файл ClearPageFileatShutdown, зателефонуйте до контекстного меню, натисніть “Змінити” та змініть значення 0 до значення 1 у вікні, що з’явиться.

Редактор місцевої групи

Для того, щоб відкрити редактор групової політики, потрібно перейти до “START”, а потім “Панель керування”. “Система та безпека”. “Адміністрація”. Ви також можете ввести команду gpedit.Msc (Вас цікавить вершина корисних команд для Windows 7, 8)

очистити, windows, місцевої, безпеки

У правій кнопці миші, що відкривається, натисніть “Місцева політика безпеки” та виберіть “Відкрити”.

У вікні “Місцева політика”, зліва, відкрити “місцеву політику”, то “параметри безпеки“. Управо, виберіть “Вимкнення: очищення файлу пейджингу віртуальної пам’яті”.

У новому вікні ми поміщаємо прапорець “вимкнено” і натисніть “OK”.

Для того, щоб очистити віртуальну пам’ять комп’ютера або ноутбук, потрібно перезапустити комп’ютер (краще два рази) і після цього він буде очищений.