Пам’ять заповнюється android, хоча немає нічого: чому і що робити

Майже кожен користувач смартфонів на Android зіткнувся з проблемою, коли пам’ять телефону заповнюється, побачивши відповідне попередження в завісі сповіщень. Ця проблема може довести себе на будь-якому смартфоні, будь то Samsung, Huawei та Xiaomi, ніхто не є безпечним, але особливо в зоні ризику з 8 і 16 ГБ внутрішньої пам’яті. Трапляється, що пам’ять заповнена, хоча немає нічого там, він вводить користувачів плутанини. Тому є так багато людей, які шукають інформацію про те, як очистити пам’ять по телефону і що робити для цього.

Коли смартфон записує “пам’ять заповнена”, кожен починає шукати особисті файли та видалити їх. Під розподілом фотографій, музики, відео. Але навіть після видалення сотні фотографій виявляється, що внутрішня пам’ять телефону заповнюється і звільняється досить трохи. Це спільна проблема, кожен повинен знати, як очистити пам’ять телефону, і це для цього потрібно мати. Але спочатку потрібно з’ясувати найпоширеніші причини його появи.

 • Файли у папці завантаження;
 • Величезні кеш-додатки;
 • Багато встановлених програм;
 • Використання програмного забезпечення з невідомих джерел;
 • Файли завантаження браузера;
 • Невдача системи;
 • Приховані файли;
 • Файли зберігаються на внутрішній пам’яті, а не карту.

Іноді користувачі навіть не розуміють, що файли завантажуються в систему, вони натискають на завантаження з сайту, завантажуються кілька гігабайтів, і всі ці файли розміщуються в папці “Завантажити”. Користувач може забути про ці файли, і знайти їх без менеджера файлів не так просто, вони не відображаються в галереї.

Загальна причина виникнення попередження є і той факт, що телефон. Це невелика розмірна пам’ять. Користувач встановлює картку пам’яті, але файли продовжують зберігатися в смартфоні. Вам потрібно навчитися передачі файлів з телефону на карту пам’яті і тим самим вирішити проблему.

Типи пам’яті на пристроях Android

Всі смартфони містять три типи пам’яті:

Пам’ять лише для читання. Просто прочитаний простір. Це означає, що вміст не піддається змін або видалення операцій. У цьому місці є операційна система. Android на Huawei і честь. Блок з змін нав’язується таким чином, щоб несуттєві користувачі для незнання не порушують важливі компоненти або утиліти. Якщо один з системних файлів видаляється, весь механізм не вдається. Не помічайте нічого в цьому місці не може.

Другий тип. Це місце з так званим “довільним доступом до зберігання”. Всі встановлені програмне забезпечення та утиліти падають тут. Розділ несе відповідальність за процеси, що відбуваються в пристрої під час виконання завантажених програм. Доступ до користувача без прав розробника.

See also  Як заплатити телефон замість картки. Як налаштувати мобільний телефон

Третій тип. Розташування для зберігання даних. Тут параметри встановлюють власника телефону, оскільки він контролює всі процеси. Можна розміщувати контакти, фотографії, аудіо, відео та інші мультимедійні компоненти.

Як очистити кеш на Huawei честь 6, 7, 8, 9 та 10 телефонів

Майже всі почесні телефони Huawei можуть бути очищені стандартними інструментами, меню відновлення або через сторонні програми. Кожен метод має свої переваги і підходить для цієї особи.

За допомогою налаштувань

Це стандартний метод, заснований на використанні налаштувань телефону. Це необхідно для його впровадження:

 • Розблокуйте свій гаджет.
 • Перейдіть до меню Налаштування.
 • Знайдіть розділ “Пам’ять” та підрозділ “Очищення пам’яті”. У вікні буде містити інформацію про всю доступну та безкоштовну пам’ять смартфона. У певному випадку необхідна функція «пам’ять очищення»: необхідно натиснути на неї.
 • У новому вікні пропонується вибрати більш конкретні параметри для очищення. Кеш не тут. Він розташований під значком Спасителя.
 • У параметрі виберіть “Авто.Foam” та перенесіть його в активний стан. Поверніться до першого вікна, натиснувши стрілку, що означає “назад”.
 • Більша кількість мегабайт буде доступна в “очищенні пам’яті”, яку можна видалити. Ви можете просто натиснути на “Чистити”, але краще дотримуватися порад ОС та ретельно вивчити все, що буде видалено.
 • Для цього натисніть «Переглянути безкоштовну пам’ять та кеш», після чого можна буде потрапити у вікно інформації. Там потрібно вибрати, які файли будуть видалені.
 • Натисніть кнопку “Очистити“.
 • Зачекайте закінчення процесу.

очистити, телефон, huawei, ясувати, стан

Окремі видалення допоможе зберегти інші дані додатків

Через меню відновлення

На додаток до попередньо встановлених функцій ви можете використовувати меню відновлення (відновлення). Він також вбудований у прошивку гаджета і може допомогти з випуском кешу. Сама функція в меню називається “Видалити кеш”.

Зазвичай вони вдаються лише в деяких випадках, але досвідчена людина може його використовувати в будь-якій ситуації. Це основний метод, який однаково добре підходить для всіх моделей честі.

Пофаз-інструкція виглядає так:

 • Вимкніть гаджет будь-яким способом.
 • Одночасно натискайте та утримуйте кнопку “гучність” та “живлення”, доки на екрані з’явиться меню відновлення та випустити клавіші.
 • Перейдіть до “Очищення кешу”, натиснувши кнопки гучності.
 • Підтвердьте вибір, натиснувши кнопку живлення.
 • Очікуйте завершення процесу.
 • Вийдіть з меню, натиснувши на перший елемент “Перезапустити”.

Сторонні програми

З видаленням сміттєвих файлів, сторонні програми добре справляються. Офіційний магазин надає їм велику кількість. Налаштування слід надавати перевірку: CCleaner, Power Clean, Clean Master. Їх основна функція полягає у видаленні з тимчасових файлів, кеш-пам’яті та інших сміття, що не впливає на роботу програм, але значно знижує продуктивність системи.

Важливий! Деякі програми також мають функціональну для пошуку та видалення старих та рідко використовуваних програм з внутрішньої пам’яті та зберігання SD-карти. Ви також можете налаштувати роботу процесора, контролювати його температуру та автоматично підтримувати телефон.

очистити, телефон, huawei, ясувати, стан

Очищення кешу Ви можете сторонні програми

See also  Як підключити Wi-Fi без комп’ютера. Особливості з'єднання на смартфонах із Android та iOS

Як очистити планшет через комп’ютер

Щоб відформатувати вміст дисків через ПК, використовуйте інструкції:

 • Підключіть честь / Huawei через кабель до ПК;
 • Відкрийте розділ “Мій комп’ютер”;
 • Натисніть клацніть клацніть правою кнопкою миші на перевізника планшета;
 • Клацніть формат;
 • Виберіть інструмент “швидкого очищення”;
 • Зачекайте закінчення процесу, не від’єднуйте кабель.

Якщо пам’ять ще мало

Методи, що вважаються раніше, дозволяють повністю звільнити місце на внутрішньому приводі Huawei Y9 2018. Однак навіть видалення великої кількості файлів не призводить до оптимального результату, якщо власник придбав версію з мінімальною пам’яттю.

Є кілька шляхів з ситуації. По-перше, ви можете встановити карту пам’яті MicroSD. Він розширює внутрішнє зберігання на 32-256 гігабайт залежно від вибраної конфігурації. По-друге, є можливість завантажувати персональні дані в хмара, як диск Google або Yandex Disc. Але важливо звернути увагу на те, що забезпечується лише обмежена кількість простору. Щоб розширити віртуальний диск, доведеться випустити підписку.

Вибравши відповідний варіант, власник може перетнути більшість файлів на картці MicroSD або завантажувати дані до “Cloud”. На жаль, переміщення не піддається застосуванню. Але з фотографій відеозаписи та музика зможуть позбутися від спеціальних проблем.

Мігруючи до Micro SD

Якщо смартфон не має пам’яті для завантаження нових додатків, встановлені ігри та програми можуть бути частково перенесені на знімний привід. Для цього:

 • Відкрийте стандартні налаштування;
 • Знайти “Додатки” та натисніть на неї;
 • Перейдіть до сторінки “Управління додатком”;
 • Відкрити категорію “все”;
 • Серед варіантів виберіть “Упорядкувати розмір” або “Сортувати за розміром” (залежно від версії прошивки);
 • Клацніть поперемінно на додатках та іграх, які ви хочете відправити на знімний привід;
 • Натисніть кнопку “Перемістити до SD” та зачекайте завершення процедури (вам може знадобитися від декількох секунд до декількох хвилин).

Слід мати на увазі, що описаний метод можливий лише в тому випадку, якщо на мобільному пристрої встановлено Micro SD.Карту.

Що таке кеш?

На будь.Якому телефоні є папка з тимчасовими файлами. Це можуть бути різноманітні налаштування, звіти та інші дані додатків.

Наприклад, ви вирішили ввести соціальну мережу через браузер. Можливо, вперше вам доведеться трохи почекати, поки всі фотографії сайту не спрацюють. В майбутньому процес запуску буде швидшим.

Чому? Оскільки тимчасова папка з’явиться копії всіх знімків сайту, щоб завантаження на наступному вході здійснювалося прискореним темпом. Також відбувається економія дорожнього руху. Але, якщо користувач вирішив видалити програму з телефону, раніше збережені файли в папці кешу, безумовно, будуть. До чого це призведе? Чим більше користувач завантажить програми, а потім видаліть, тим більше пробіл буде зайнятий тимчасовими файлами. Як вирішити цю проблему? Достатньо, щоб очистити кеш.

На честь є три варіанти кешу:

Функція очищення пам’яті в Huawei та Honor

 • Клієнтські програми. Вимагає регулярного прибирання.
 • Дальвік. Це система, яка автоматично створюється після видалення. Тому не має сенсу постійно очистити такий кеш.
 • Кеш, накопичений із системного програмного забезпечення. Він вбудований у внутрішню пам’ять пристрою в папці “кеш”. При видаленні виникають критичні помилки в операції операційної системи.
See also  Знайдіть телефон на обліковому записі Samsung.

Враховуючи ці елементи, ми приходимо до логічного висновку: ви можете видалити лише файли із звичайних програм користувача. Він розташований на внутрішній та зовнішній пам’яті пристрою.

Видалення невикористаних заявок

Ще одним важливим моментом очищення даних на смартфоні є видалення програм та ігор, якими ви не використовуєте. Фактично, вони тільки займають місце у внутрішній пам’яті вашого пристрою, тому рекомендується їх видалити. Це можна зробити як на робочому столі, просто тримаючи значок програми на кілька секунд, і через елемент “додатків”. “Видалити”.

Як правило, більшість із вас на вашому телефоні накопичують велику кількість фотографій, а деякі мають основну категорію даних, яка займає внутрішню пам’ять телефону. Рекомендуйте використовувати хмарні служби для збереження безкоштовного місця на телефоні, таких як Google Photo, Yandex Disc, Dropbox. Усі ваші фотографії будуть доступні в будь.Який час з мобільного телефону, і дані надійно захищені, і ніхто не зможе використовувати конфіденційну інформацію без ваших відомства.

Ми перерахували лише кілька варіантів послуг, але вони насправді більше, ніж більше. Наприклад, той же мобільний оператор Megafon пропонує своїм клієнтам безкоштовну квоту на своєму службі диска Megafon, де ви можете отримати до 200 Гб вільного зберігання даних.

Використання програм для чищення пам’яті

Huawei має корпоративне програмне забезпечення Hisuite. Це програма управління гаджетами через комп’ютер. Щоб звільнити місце, просто підключіть телефон до комп’ютера, виберіть пункт “Пристрій” та, дивлячись на різні папки, видаліть непотрібні файли.

Є третя.Партійні утиліти, функція якої є позбутися від “сміттєвих” файлів. Популярних цих: CCleaner, SD Maid, Sectiflean. Вони характерні для простої інтеграції, і позбутися тимчасових даних, фотографій фотографій та інших речей, які можуть бути буквально в декількох тапочках.

Єдиний спосіб, вільні програми для чищення пам’яті характеризуються великою кількістю реклами, але головне, що вони чітко виконують свою функцію.

Переповнена пам’ять. Це причина телефону “гальма”. Іноді програмна оболонка займає багато місця, але в цих випадках доступні карти типу MicroSD, розширюючи зберігання. Щоб зберегти швидкість пристрою, потрібно час від часу очистити пам’ять, видаляти кеш-пам’ять, який тільки накопичується. Якщо є декілька місць, не потрібно встановлювати “важкі” програми, а також для зберігання персональних файлів, таких як фотографії та “хмара”.