Як поставити відсоток заряджання акумулятора на Samsung Galaxy S8

Батарея є найважливішим елементом смартфона. Це залежить від того, як довго пристрій буде працювати в автономному режимі, тобто без підключення до електромережі. Рівень заряду дозволяє контролювати лінію стану, де значок розташований у формі акумулятора, який або заповнений або виснажений. На жаль, це не дозволяє визначити точний рівень. Тому рекомендується включити відсоток акумулятора Samsung Galaxy S8 одним із описаних нижче способів.

Samsung Galaxy S8, як і будь.Який інший пристрій в операційній системі Android 6 і вище, відображає рівень заряду у вигляді піктограм. З його допомогою можна припустити, наскільки приблизно заряджається акумулятор: 100%, 75%, 50%тощо.

Щоб система змогла відображати точні відсотки зарядки, вам потрібно зробити промінь у верхній частині екрана вниз. Тоді відкривається завіса сповіщень, і інформація про рівень заряду з’явиться на піктограми акумулятора.

Незважаючи на те, що телефон завжди може показувати відсоток, цей метод навряд чи буде називатися комфортним. Зрештою, користувачеві доведеться щоразу давати завісу, щоб ознайомитись з точною зарядкою. У зв’язку з цим рекомендується звернути увагу на альтернативні методи зміни значка, що завжди відображається відсоток. Навіть у випадку, коли завіса сповіщень закрита.

Як забезпечити відсоток зарядки на Samsung A30 та A30

Samsung A30 і A30S Mobile Device Battery є найважливішим ресурсом під час його використання.

Це пов’язано з тим, що без цього компонента телефон не перезаряджає, і тому не можна брати жодних дій, таких як надсилання повідомлень, отримання повідомлень або виконання телефонних дзвінків серед багатьох інших.

Ось чому ми повинні завжди знати, що цей ресурс постійно заповнений, і, якщо це не так, корисно знати, що зберегти заряд.

Для цього, на телефонах Samsung A30 та A30S, є помічник, який дозволяє завжди знати відсоток заряду акумулятора під час його використання.

І це з цієї причини, що в цьому уроці покаже процес його встановлення в цих смартфонах з операційною системою Android.

Щоб активувати цю альтернативу, ви повинні виконувати лише наступні чотири дії, точніше. 4 дотики.

See also  Як видалити темну тему на Android.

Почнемо з того, оскільки ви повинні внести зміни до системи, ви повинні шукати параметр “Налаштування”, який знаходиться на панелі параметрів цього пристрою.

Одного разу всередині, ви повинні отримати доступ до вкладки “Сповіщення”, яка є третім на альтернативній панелі, яку ви побачите.

Там буде опція, описана як “рядок стану”, яка знаходиться в цьому розділі, щоб продовжити натиснення на ньому.

Тепер ви побачите, що останню версію цієї альтернативи, зазначеної вище, називається “Показати відсоток заряду акумулятора”.

Щоб увімкнути відсотки заряджання на Samsung A30 та A30, вам просто потрібно перемістити вкладку Параметри праворуч, і все готово. Успіх.

11 коментарів до “Як поставити відсоток зарядки на Samsung A51″

Паттен! У чоловіків, коля має смартфон підовидів, щоб стягувати плату, щоб досягти 100 відотків, моє плем’я. Це моя мелодія ривок, я не гуртка Зрозумійських чашок, Болу не те ж саме, у мене не було одного дня, я пам’ятаю Одного разу зарядного пристрою числа для досягнення 100 VI.Sotcs. Skylki pam’yatyu tse Stalosta pіsl вставляє картину pam’yati по телефону без зображення не округу kohl kolya phone bouw на звинуваченнях від pisl зображення забруднена. В принципі, це не проблема для мене, я не проблема. Я zvik ale, я можу бути так Щхо, я не один, а на Mee pіsl мій kіmnati спальня, а там мами є хват. Скажімо, будьте лан-це ДІСНО, D’Map Pam’Yatі вибрав Сталоша в Налаштуванні І Мелодія Дзвінка ЛЖАЛ?

Привітання, ви, швидше за все, не помічаєте повідомлення не стандартний звук, але мелодія призначається.

Ааа Шанний Ярослав добре ТОДІ ЦЕ. І від Бахіт Skylki fischok можна знати Я йшов до та ось Ну, так що все зрозуміло. Dacy для vidpovідо. На відстані дня, і мені, так що нім. Хотів би підтвердити заряд. Skylki тут uzoy Android van лава.

Як обмежити відсоток зарядки до 85% на Samsung

Поточний відсоток зарядки телефону завжди може подивитися на верхній частині телефону.

Якщо піктограма відсотка не відображається, то як можна знайти відсоток зарядки на Samsung, можна знайти тут. Але постійно відмовляється від нього і вимикайте заряд, коли він досягає 80-85% незручно.

Опція установки максимального рівня заряду з’явилася в Samsung телефонів порівняно нещодавно. Тому це може статися, тоді цей параметр не буде у вашому телефоні, але також для вас є рішення.

Обмежити відсоток зарядки на Samsung ми виконуємо наступне. Відкрийте установки телефону та перейдіть до розділу технічного обслуговування пристрою.

заряджання, samsung, активувати, режим, galaxy

Розпилюючи та відкрийте інші налаштування акумулятора.

заряджання, samsung, активувати, режим, galaxy

У самому дні ми знаходимо елемент захисту акумулятора і увімкніть його.

Як я можу зрозуміти з опису, цей параметр необхідний для того, щоб продовжити термін служби акумулятора, обмежуючи максимальний рівень заряду до 85%.

See also  Як видалити кнопки з екрана Samsung. Як приховати кнопки навігації на Android?

Точка захисту акумулятора не може бути на вашому телефоні Samsung, тому що налаштування з’явилася не так давно, а не всі телефони отримали оновлення. Якщо ви зіткнулися з цим, ви можете вирішити свою проблему через програму accubatttery.

Як відобразити відсоток заряду акумулятора на Galaxy S10. Steet-the.Step інструкції

Весь процес відображення заряду акумулятора на вашому Samsung Galaxy S10 дійсно простий, і якщо ви приймаєте ці кроки, ви можете зробити це за лічені секунди.

заряджання, samsung, активувати, режим, galaxy

 • Розблокувати свою галактику S10.
 • Покладіть палець з верхньої частини екрана та натисніть значок передач у верхньому правому куті, щоб отримати доступ до налаштувань. Крім того, ви можете отримати доступ до нього, натиснувши піктограму налаштувань у меню програми.
 • Перейдіть до розділу “Повідомлення” та натисніть на нього.
 • Тепер знайдіть лінію стану та натисніть на нього.
 • Знайдіть відсоток акумулятора та увімкніть його, щоб увімкнути.
 • От і все.

Тепер ви можете побачити відсоток акумулятора та з’ясувати, коли ви заряджаєте свою галактику S10.

Чому це зручно?

Galaxy S20 поставляється з акумулятором Lithium-Po потужністю 4000 мАг, що не так, з урахуванням його потужних характеристик пристрою. Samsung компенсується своїм користувачам швидкий заряд у розмірі 25 Вт, який може дуже швидко поповнювати акумулятор.

Однак, вам все ще потрібно активувати відсоток заряду акумулятора, який повідомить, чи рівень акумулятора є низьким, і ви можете використовувати швидкий зарядний пристрій для заряджання S20.

Як відобразити відсоток заряду акумулятора на Samsung Galaxy S9 у відсотках

Якщо Samsung Galaxy S9 або Samsung Galaxy S9 Plus показує лише значок стану індикатора, а не відсоток від акумулятора, просто дотримуйтесь інструкцій нижче, і ви дізнаєтеся, як показати рівень батареї у відсотках:

 • Перейдіть до головного екрана
 • Витратьте палець у верхній частині екрана, щоб отримати доступ до навігації
 • Після відкриття тіні сповіщень, знайдіть налаштування значків передач
 • Натисніть значок налаштувань
 • Прокрутіть вниз і виберіть вкладку “Акумулятор”. Це може бути в розділі “Повідомлення” залежно від використовуваної версії програмного забезпечення.
 • Знайти та виберіть “Відсотковий статус акумулятора”
 • Встановіть прапорець біля функції статусу акумулятора

Це все, що потрібно зробити! Ці прості кроки в рядку стану вашої Samsung Galaxy S9 або Samsung Galaxy S9 Plus тепер відображатимуть суму залишкового заряду акумулятора як у візуальному, так і відсотковому співвідношенні, що дозволить вам з’ясувати, як довго триває термін служби акумулятора Один швидкий вигляд.

Як включити відсоток заряду на Samsung / AS на Samsung A50, S8, S9, S10 та ін. Інтерес заряджання акумулятора!

Корисний підказка: При виконанні наступних інструкцій використовуйте значок пошуку в налаштуваннях, щоб швидко знайти потрібну опцію. Наприклад, введіть “відсоток акумулятора” у рядку встановлення, і це дасть вам можливість перейти безпосередньо до цього налаштування. Оскільки оновлення змінюють макет і Inteeis з вашого телефону, підручники можуть не містити точного шляху, який вам потрібно.

See also  Як прискорити відео на Samsung. Ми не передаємо вашу контактну інформацію без вашої згоди.

заряджання, samsung, активувати, режим, galaxy

Якщо з якоїсь причини в певному сенсі ви хочете очистити рядок стану, просто зніміть прапорець “Відсоток акумулятора”, виконуючи вказані вище кроки. Я сумніваюся, що ви хочете зробити це, оскільки більшість людей вважають показник відсотка відсотків акумулятора.

За допомогою налаштувань

Зробити відсоткових акумуляторів, видно на постійній основі, дозволяють зробити Samsung Galaxy A03 CORE SETTING. Якщо ви ніколи не користувалися цим варіантом, зверніться до інструкцій:

Цей метод працює, якщо ви оновили основу Samsung Galaxy A03 до Android 9 та нової версії операційної системи. Якщо ви використовуєте стару прошивку, алгоритм буде трохи відрізнятися:

 • Опустіть сповіщення.
 • Натисніть значок передач і тримайте на ньому палець на кілька секунд.
 • Приблизно через 5 секунд ви потрапите до розділу Налаштування, а повідомлення “Функція системного інтеейсу додається до нижнього, доданого до меню” Налаштування “”. Це стане свідченням того, що вам вдалося розблокувати меню розширених параметрів.
 • Тепер вам потрібно перейти до системного інтеейсу інтеейсу.
 • Виберіть точку “рядок стану”.
 • Клацніть на функцію акумулятора та активуйте постійний відсоток зарядки акумулятора для стану.

При використанні модифікованої прошивки назва деяких пунктів меню може відрізнятися. Але це не зашкодить на постійному налаштуванні інтересу на постійній основі. Вам просто потрібно зосередитись на розділі “акумулятор” або “акумулятор”, і, якщо необхідно, ви можете використовувати пошук налаштувань.

За допомогою програми

Помістіть відсоток зарядки, ви можете не тільки з вбудованими інструментами телефону, але й за допомогою спеціальних програм, таких як “Accumulator Percent”. Ви можете легко знайти його на ігровому ринку. Існує також маса інших подібних програм, які можуть діяти аналогічно з завданням.

Як включити відсоток заряду на Samsung / AS на Samsung A50, S8, S9, S10 та ін. Інтерес заряджання акумулятора!

Щоб відобразити відсоток, потрібно запустити програму та позначити прапорець, який відповідає за відображення точного рівня заряду. Для всіх програм він діє приблизно такий же алгоритм, тому він може бути використаний незалежно від того, який утиліта завантажила власника Samsung Galaxy A8 (2018).

У той же час варто пояснити, що відсоток буде показано окремо від значка акумулятора. Багато цього факту може здатися незвичайним і незручним. Крім того, для постійного відображення заряду потрібно дозволити стороннім додатком працювати у фоновому режимі.