Tcl TV Review: найкращі моделі 2022, налаштування, відгуки

Сьогодні на ринку ви можете знайти десятки компаній, що спеціалізуються на виробництві та продажу телевізорів. Деякі з них є світовими гігантами, а інші мало відомі, як бренд. Але навіть вони здатні конкурувати з перших учасників ринку. Ця стаття буде мати справу з продуктами TLC, зокрема про телевізори.

Tcl є одним з найбільших виробників побутової та споживчої машини у світі. У 1981 році компанія вперше вийшла на ринок з аудіокасетами. Ім’я в той час була різною. Ttk Home Appliances Limited Company.

Звичайне ім’я TLC з’явилося в 1985 році, розшифрована як телефонний зв’язок Limited, сьогодні. Творче життя. Основний продукт компанії у той час. Телефони та прості побутові прилади, орієнтовані на китайський ринок.

Через кілька років TLC випустив перший колір телевізора не тільки для себе, але й для Китаю в цілому. Його діагональ склав 28 дюймів.

Як встановити Google Chrome на телевізорі TCL?

Пряме підключення за допомогою кабелю

 • У налаштуваннях Smart TV, знайдіть мережеве / мережеве з’єднання.
 • Натисніть кнопку “Налаштувати“.
 • Виберіть “Ручні налаштування”, а потім “Угода”.
 • Встановіть IP та DNS, який постачальник надає вам. Підтвердьте зміни.
 • Система побудує карту маршруту.

Підключення до Wi-Fi

Автоматичне налаштування телевізора здійснюється при першому включенні. Якщо немає кабельного з’єднання з маршрутизатора, сама телевізійна система почне шукати Wi-Fi. Як підключити телевізор Samsung до Інтернету, коли ви повторно перераховуєте, подумайте крок за кроком:

 • На початковому етапі підключення процесу з’єднання перейдіть до параметра “Налаштування мережі” (у вкладці “Мережа”). Перехід здійснюється за допомогою ключа налаштувань (на пульті дистанційного керування).
 • Час визначити всі бездротові мережі (включаючи нашу) займе не більше 15 секунд. Пошук Wi-Fi проводиться в діапазоні 2,4 ГГц. Назва мережі визначається як “SSID” (встановлена ​​параметрами маршрутизатора).
 • Серед списку бездротових мереж, встановлених телевізором, виберіть «Наш власний» та введіть пароль. Якщо мережа не захищена паролем, з’єднання активується автоматично.

Після того, як вам вдалося підключити Wi-Fi до телевізора Samsung, користувачі рекомендуються перейти до “Меню”, а потім перейдіть до опції “Підтримка” та далі “Smart Hub”.

Samsung Smart TV телевізорами мають функцію “Smart Hub”, яка забезпечує доступ до різних медіа-вмісту.

Підключення до телевізійного підключення Samsung до Інтернету бездротової мережі описана в наступній інструкції відео:

Спритне телебачення

Щоб використовувати всі функції технології Smart TV, вам потрібно підключити телевізор до Інтернету. Ви можете виконувати 2 способи:

Це більш правильно визначити метод з’єднання навіть перед покупкою телевізора. Однак, настійно рекомендується придбати пристрої, які взаємодіють з Інтернетом Wi-Fi. Цей метод підключення до мережі набагато швидший, ніж Інтернет.Кабель, набагато простіше підключити схему, ви можете уникнути зайвих витрат і закласти кабель у квартирі.

У будь.Якому випадку, підключити технологію Smart TV до Інтернету легко:

Це найпростіший спосіб, хоча і не дуже практично. Інтернет.Кабель приймається і безпосередньо підключений між телевізором, модем та портом Ethernet. Спілкування буде визнано миттєво, після чого ви можете почати використовувати всі зручності системи смарт.Телебачення на телебаченні: дивитися відео, завантажувати їх, використовувати Skype (з периферійним обладнанням).

 • Переміщення пристроїв гальмується і повністю залежить від розташування маршрутизатора та довжини кабелю;
 • Найменша шкода дроту може спричинити певну нестабільність у мережі або повністю зіпсувати підключення до Інтернету;
 • З часом кабельна оболонка може зламатися, оголюючи внутрішню частину кабелю (ймовірність шоку збільшується);
 • У деяких випадках немає можливості прокласти додатковий кабель (під плінтусом або підлогою), як результат, він буде трохи лежати прямо на підлозі.
 • Найпростіша схема підключення, яку ви можете тільки придумати (будь-яка людина може впоратися, навіть повноцінний новачок);
 • Немає необхідності розуміти налаштування та деякі додаткові відрегулюйте телевізор на сигнал прийому;
 • 99% всіх несправностей в кабелі. Після того, як він замінить Інтернет знову з’являється;
 • Інтернет-кабель придбаний за низькою ціною, і вся процедура підключення триває не більше 1 хвилини.
See also  Який Samsung тривалий час тримає батарею.

Один кінець кабелю LAN повинен бути підключений до роз’єму Ethernet на телевізорі з технологією Smart TV, а другий кінець до зовнішнього модему Інтернет-мережі. Сам модем також підключений до порту Ethernet у стіні (якщо це не було зроблено раніше). Тоді буде короткий розпізнавання нового пристрою з’єднання, з’явиться доступ до Інтернету. Це з’єднання закінчується.

Що робити, якщо ви не змогли підключити Інтернет?

Але що робити, коли трапляються різноманітні помилки, важко сказати. Для кожної несправності є їхні способи вирішення, тому неможливо визначити дії, які, безумовно, допоможуть.

Тим не менш, ви можете спробувати виправити помилку найпоширенішим способом. Щоб поглибити налаштування Smart TV та змініть їх, якщо вам потрібно:

Вибір “Меню”, потім “Мережа” та “Налаштування мережі”:

Також буде відображатися повідомлення, яке буде запропоновано автоматично спробувати налаштувати з’єднання.

Якщо Інтернет можна налаштувати, з’явиться відповідне повідомлення. Якщо ні, то “з’являється” повідомлення з помилкою.

Якщо це неможливо встановити таким чином, вам потрібно перейти до меню “Статус мережі”. Він негайно в розділі “Налаштування мережі”:

У новому вікні потрібно перейти до пункту Setup IP, а потім виберіть Автоматичне отримання IP-адреси:

Якщо це не допоможе, то всі дані повинні бути введені незалежно:

Дізнайтеся про IP-адресу, маску підмережі та ін. Ви можете зв’язатися з Інтернет.Провайдером за допомогою телефонного дзвінка. Крім того, якщо у вас є комп’ютер та використання того самого Інтернету, ви можете перейти до меню локального з’єднання та вибрати “Інформація”. Всі дані в інтернет-мережах будуть відображатися у вікні, який з’явиться, але лише підкреслений Smart TV буде цікаво для Smart TV:

налаштувати, smart, підключити, інтернету, кабель

Вони повинні бути введені в телевізійне меню в розділах того ж самого.

Після здійснення дій слід встановити підключення до Інтернету, і ви можете почати використовувати смарт-телевізор на телевізорі від Samsung.

Ідентичні дії для створення мережі можуть бути здійснені на будь-яких інших моделях, т. До. Різниця. Це лише місце розташування меню та назва розділів. Але немає потреби турбуватися, тому що вони будуть інтуїтивно зрозумілим: “Налаштування мережі” та “Мережеві установки”. Це те ж саме.

Щоб підтвердити Smart TV, ви можете запустити будь-яку програму або якось спробувати використовувати телевізійні функції, які вимагають наявності Інтернету. Якщо це сталося, це означає, що все в порядку, а якщо ні, вам потрібно налаштувати. Все дуже просто, головне. Зрозуміти суть роботи пристрою та ретельно прочитати інструкції для користувача.

Більшість сучасних телевізорів оснащені інтелектуальними телевізійними технологіями. Завдяки цьому це можливо через Інтернет телевізор, щоб приєднатися до Інтернету та переглядати високоякісні онлайн фільми. І навіть на цьому не кінець, тому що маючи камеру та мікрофон, ви можете спілкуватися через програму Skype. Але так що все сталося, важливо правильно підключити та налаштувати розумний телевізор.

See also  Як підключити стаціонарний комп'ютер до Wi-Fi. Вирішення можливих проблем

Tcl 50C715 TV. Перевірений та налаштований!

Смарт-телевізійний префікс. Процес підключення телевізорів

Префікс Smart TV є компактним пристроєм на операційній системі Android. Це невеликий модуль з інтегрованим процесором та пам’яттю. Згідно з функціональністю, це дуже схоже на таблетку, оснащену тією ж операційною системою, єдиною різницею між ними. Це inteeis. Як підключити та налаштувати розумний телевізор через префікс? Для цього потрібно:

 • Природно, сам префікс;
 • Телевізор з HDMI. Роз’єм (включає консолі HDMI. Подовжувач);
 • Якщо в полі встановленого верху немає консолі, то вам знадобиться комп’ютерна миша або клавіатура для управління.
 • Підключає префікс у HDMI. Роз’єм на телевізорі. Якщо необхідно, ви можете підключитися через розширення.
 • Далі, кабель живлення microUSB підключений до консолі; Інший кінець встановлений на відповідний телевізійний роз’єм. Якщо на ньому такого входу немає, то з’єднання можна здійснити через адаптер живлення в розетці (воно в комплекті з префіксом).
 • Якщо в комплекті немає панелі, адаптер миші встановлюється в префіксі до іншого роз’єму USB (загалом 2).
 • На телевізорі виберіть режим прийому HDMI, інакше не буде фотографій. Якщо їх є декілька. Виберіть активний.
 • Зачекайте кілька секунд, поки обладнання не буде завантажено.
 • Основний екран з’явиться. Зручний, функціональний Inteeis.
 • Перейдіть до налаштування (налаштування), підключення до Wi-Fi (якщо доступно), налаштуйте час, дату, часовий пояс для правильного операції Wi-Fi.
 • Поверніться на головний екран та виберіть папку телевізора. Є доступне переглядування будь-якого мультимедійного формату відео.
 • Щоб переглянути телевізійні канали, перейдіть з HDMI до відповідного виводу відео.

Смарт-телевізійний префікс. Процес підключення телевізорів

Префікс Smart TV є компактним пристроєм на операційній системі Android. Це невеликий модуль з інтегрованим процесором та пам’яттю. Згідно з функціональністю, це дуже схоже на таблетку, оснащену тією ж операційною системою, єдиною різницею між ними. Це inteeis. Як підключити та налаштувати розумний телевізор через префікс? Для цього потрібно:

 • Природно, сам префікс;
 • Телевізор з HDMI. Роз’єм (включає консолі HDMI. Подовжувач);
 • Якщо в полі встановленого верху немає консолі, то вам знадобиться комп’ютерна миша або клавіатура для управління.
 • З’єднує префікс у HDMI. Роз’єм по телевізору. При необхідності ви можете підключити через розширення.
 • Далі кабель живлення мікрофузи підключений до консолі; Інший кінець встановлений на відповідний телевізійний роз’єм. Якщо на ньому немає такого введення, то з’єднання може бути зроблено через адаптер живлення в гніздо (він знаходиться в комплекті з префіксом).
 • Якщо в комплекті немає панелі, адаптер миші встановлюється у префіксі до іншого USB-роз’єму (всього 2).
 • На телевізорі виберіть режим прийом HDMI, інакше не буде фотографій. Якщо є кілька з них. Виберіть Active.
 • Зачекайте кілька секунд, поки не буде завантажено обладнання.
 • Основний екран з’явиться. Зручний, функціональний Inteeis.
 • Перейдіть до налаштування (налаштування), підключення до Wi-Fi (якщо доступно), налаштування часу, дата, часовий пояс для правильного операції Wi-Fi.
 • Поверніться на головний екран та виберіть папку телевізора. Є доступне переглядування будь-якого мультимедійного формату відео.
 • Щоб переглянути телевізійні канали, перейдіть з HDMI до відповідного виводу відео.

Безкоштовне перегляд

Television IPTV доступний у вільному та платній форматі. У першому випадку список відтворення завантажується з Інтернету. Платний варіант. Придбання ліцензованого списку відтворення у офіційному постачальника з щомісячним платежем за можливість перегляду.

Нижче наведено правила завантаження та встановлення додатків для вільного використання. Однак необхідно пам’ятати. Неліцензійне програмне забезпечення часто призводить до відтворення вмісту у поганій якості.

See also  Як відновити фотографії на Samsung Galaxy. Google фото

Правила встановлення та налаштування гравців

Iptv доступ без підключення консолі неможливий без спеціального гравця (комп’ютерна програма). Це робиться наступним чином:

 • У App Store на будь-якому Smart-TV, представлений великий вибір медіа-плеєрів.
 • У прикладі медіа-плеєр “однолітки”.Телевізор. Знайдіть його у списку, виберіть Клель, скачати.
 • Канали стають доступними відразу після встановлення, але в дуже невеликій кількості. Щоб розширити список, перейдіть до налаштувань, натисніть “Додати список відтворення”.
 • Вставте посилання на список відтворення в спеціальній лінії, знайденій в Інтернеті. Також адреси сайтів, що мають безкоштовний вміст, у статті нижче в розділі “Список безкоштовних списків відтворення”.

Плюси і мінуси

Мінус у вільному перегляді IPTV-провайдерів періодично блокують канали у відтворених списках доступу (вони тимчасово зникають). Розробники безкоштовних списків відтворення ліквідують проблему, але не завжди негайно. Іноді проходить кілька днів.

 • Економія. Немає жодних операторів;
 • Багатий вибір. Це величезна кількість вмісту, вибрану для власного смаку;
 • Не потрібно встановлення додаткового обладнання;
 • Знайти вік або тематичний список відтворення не буде складним. Є діти, дорослі, у тому числі 18, з фільмами, мультфільмами, розвиваються, освітні, музичні та т.D.
 • 4k HDR фільми. Більше 50 фільмів різних років випуску у відмінній якості: “Алладін”, “Грінч”, “Джуманджі: заклик джунглів”, “отрута”, “Ангели Чарлі”, “Людина-павук: далеко від дому” тощо Адреса посилання. Https: // smarttvnews.Ru / APPS / 4K-плівка-HDR.M3u.
 • 3d-фільми. Більше 60 фільмів та мультфільмів: “Angry Birds у кінотеатрі”, “Люди в чорному 3”, “Телепорт”, “Фантастичні істоти”, де вони живуть “,” Люди x: дні минулого майбутнього “, а інші. Адреса посилання на наркотики. Https: // smarttvnews.Ru / Apps / 3D-плівка.M3u.
 • Список відтворення з фільмами. Більше 70 фільмів з частотою персоналу 60 кадрів: “Велика гра”, “чужорідних 3”, “чудо”, “, Господь кілець: Братство кільця”, “Трансформатори: помста впав”, “Король Артур »та інші. Адреса посилання. Https: // smarttvnews.Ru / APPS / FILMY_60_FPS.M3u.
 • Дитячий плейлист. Більше 30 телевізійних каналів: “Дісней”, “Карусель”, “Kids Co”, “O!”,” Лоло “,” Нікелодеон “та ін.D., і більше 200 мультфільмів: “Баба Яга проти!”,” Автомобілі 3 “,” Чіполіно “,” Вінні Пух “,” Мене мене “,” Мона “,” Секрет третьої планети “. Адреса сайту для завантаження. Https: // IPTVMaster.Ru / kids-all.M3u.
 • 500 безкоштовних каналів. Російські, білоруські, українські, міжнародні телевізійні канали. “Мир”, “канальний”, “відкриття”, “полювання та риболовля”, “ОНТ”, “перша СРСР”, “бумінг”, “Білорусь 1”, “RE REN TV” та інші. Список відтворення розташований на. Https: // smarttvnews.Ru / apps / iptvchannels.M3u.

Перш ніж встановити список відтворення у програвачі, ви повинні ознайомитися з вмістом. Установка містить назви всіх каналів / відео.

Зверніться до нашого фахівця

Якщо ви не могли вирішити будь-яку проблему з телевізором самостійно, це не має значення! Зверніться до наших експертів. Вони зрозуміють труднощі на полицях і допомагають вам налаштувати техніку, щоб вона завадила вас старанною роботою протягом багатьох років!

Мойо співпрацює офіційних представників найпопулярніших брендів. Будь-який предмет обговорення вони негайно беруть контроль. Таким чином, ми рекомендуємо не працювати в Інтернеті в пошуках методів “Lamers”, але відразу ж отримати професійну допомогу від виробника.

Корисна стаття: Як підключити телевізор Apple TV до телевізора. Налаштування консолі в 4 бали