Яка комп‘ютерна миша, для якої вона потрібна, і як налаштувати його для керування стаціонарним комп‘ютером та ноутбуком

Як і будь-який контрольний орган, комп‘ютерна миша універсальна для використання будь-якої особи. Однак у деяких випадках параметри “фітингу” потрібні на основі налаштувань користувача. Хтось більше схожий на високу чутливість курсора, і хтось є нестандартним покажчиком. Ці та інші параметри налаштовуються основними інструментами Windows. Правильно виправляючи мишу на комп’ютері, ви можете досягти більш високої швидкості у роботі з рутинними завданнями, наприклад, у Office Plays.

Окрема група користувачів повинна включати геймери, оскільки ігрові миші можуть мати від 4 до 10 або більше кнопок, що забезпечують максимальний контроль над ситуацією в динамічних іграх. Для кожної кнопки ви повинні вказати команду за допомогою спеціальних утиліт, які зазвичай працюють від виробника. Такого програмного забезпечення також вплине на наш матеріал.

Встановлення основних кнопок та інших параметрів

Щоб перейти до налаштувань двох стандартних клавіш миші, виконайте такі дії:

 • Відкрийте список периферійних пристроїв, підключених до комп‘ютера.
 • Виберіть мишу у списку, клацніть клацніть правою кнопкою миші та перейдіть до розділу параметрів.

У меню, який відкривається, ви можете змінити деякі налаштування. Тут вони трохи. І для повної зміни функціональності, вам все одно доведеться завантажувати додаткове програмне забезпечення.

Налаштувати подвійну клацання миші

 • Відкрийте діалогове вікно Властивості миші: Запустіть панель керування. Миша.
 • Двічі клацніть параметри, встановлені, щоб двічі клацніть панель швидкості. Наступний значок папки. Це область перевірки. Якщо два серійних кліків сприймаються як подвійне клацання, упадок стану змінюється. Він відкривається або закривається.
 • Двічі клацніть інтервал налаштування швидкості.

Сучасні моделі мишей, крім кнопок, є колеса. Він використовується для прокручування документів. Якщо використовується така миша, у діалоговому вікні Властивості: вкладка «Миша». З’являється колесо. Це буде зручно, якщо комп‘ютер часто використовує дні роботи з текстами. Встановлюючи перехід до переходу на вказану кількість рядків, ви можете встановити кількість рядків документа, що відповідають обертанню колеса, один клік. Альтернатива. Перемикач перейдіть до одного екрана за один раз. У цьому випадку обертання колеса миші еквівалентна натисканням клавіші вгору або вниз,

See also  Як створити комп'ютерний комп'ютер. Пристрої маршрутизації мережі (маршрутизатор, перемикач, перемикач, концентратор)

Нещодавно ви можете побачити все більше спеціальних моделей маніпуляторів. Вони відрізняються збільшеною кількістю кнопок, двома колесами або іншими незвичайними інструментами управління. Налаштування цих фондів надають спеціалізовані водії.

Програми з можливістю змінювати чутливість миші

Описані вище способи. Це зміни чутливості до миші. Все, що може запропонувати Windows 11 та Windows 10, якщо ми говоримо про вбудовані інструменти системи.

Однак для багатьох “передових” мишей, особливо гра, виробники виробляють свої власні безкоштовні програми конфігурації, які дозволяють регулювати чутливість та інші параметри миші, наприклад:

 • Logitech G HUB для Logitech Gaming Mice, або варіанти Logitech для “звичайних” мишей
 • Мозковий синапс
 • Двигун Steelseries
 • Corsair Icue
 • Центр керування миші та клавіатура для пристроїв Microsoft

Зазвичай це доступно на офіційному веб-сайті виробника миші в розділі “Підтримка”, а в деяких випадках Windows завантажується та встановлюється автоматично.

Безпечне використання комп‘ютерної миші

Правильне збереження та переміщення миші може запобігти болю або пошкодженню зап’ястя та руки, особливо з довгим використанням комп’ютера.

Ось кілька порад, які допоможуть запобігти проблемам:

Як налаштувати мишу на комп’ютері

 • Помістіть мишу на ліктьовий рівень. Ваші передпліччя повинні бути розслаблені до боків.
 • Не стискайте або стиснуйте мишу твердо. Тримайте його легко.
 • Перемістіть мишу, обертаючи руку на лікті. Не згинайте зап’ястя вниз, вгору або до боків.
 • Легко натискайте кнопки миші.
 • Тримайте пальці розслабленими. Не тримайте їх щільно над ключами.
 • Коли ви не використовуєте мишу, не тримайте його.
 • Візьміть короткі перерви у роботі з комп’ютером кожні 15-20 хвилин.

Додаткова інформація про інші компоненти комп’ютера, див. Що таке персональний комп’ютер.

Встановлення параметрів спеціальних можливостей

Існує також кілька параметрів миші, які ви можете змінити в центрі спеціальних можливостей системи Windows. Ці налаштування більш спрямовані на спрощення використання миші з людьми з інвалідністю, але кожен може знайти декілька корисних варіантів для себе.

See also  Як видалити темну тему на Android.

Повернутися до основного вікна “Панель керування”, натисніть посилання “Центр для спеціальних можливостей”, а в наступному вікні натисніть опцію “Спрощення за допомогою миші”.

Вікно Спростити роботу з миші Містить ряд корисних налаштувань.

Покажчики миші

Цей розділ є меншою, більш цілеспрямованою версією вкладки “Покажчинки” у меню «Налаштування миші», яка пропонує базові білі, чорні та перевернуті курсори в трьох розмірах.

Керувати миші за допомогою клавіатури

Параметр “Увімкнути керування керуванням клавіатурою” у цьому розділі дозволяє використовувати цифрову блоку клавіатуру для переміщення курсора. Це просто практичний варіант, якщо ви не можете використовувати мишу або індексне пристрій.

На більшості ноутбуків (які не мають окремої цифрової клавіатури), використання цієї функції буде неможлива.

Спрощений контроль вікна

“Активуйте вікно, коли ви наведете курсор миші”, дуже корисно, якщо управляйте кілька вікон. Це дозволяє переключатися з Windows до певної програми без натискання вікна програми. Достатньо, щоб перемістити покажчик на потрібну область. Невелика тимчасова затримка перешкоджає вам випадково активізувати одне вікно, рухаючись по ньому, щоб дістатися до іншого.

Увімкнення опції “Від’єднайте автоматичне замовлення Windows, коли ви переходите до кордону екрана” Вимкнути автоматичну зміну розміру вікна в Windows 8 та Windows 10. Це популярний варіант для тих, хто не любить налаштування нового стилю INERTA у подальших випусках ОС.

Чому потрібно змінити параметри миші

Як і будь-який контрольний орган, комп’ютерна миша універсальна для використання будь-якої особи. Однак у деяких випадках “фітинги” параметрів потрібна на основі уподобань користувача. Хтось більше схожий на високу чутливість курсора, і хтось є нестандартним покажчиком. Ці та інші параметри налаштовуються основними інструментами Windows. Правильно виправляючи мишу на комп’ютері, ви можете досягти більш високої швидкості у роботі з рутинними завданнями, наприклад, у Office Plays.

Окрема група користувачів повинна включати геймери, оскільки ігрові миші можуть мати від 4 до 10 або більше кнопок, що забезпечують максимальний контроль над ситуацією в динамічних іграх. Для кожної кнопки ви повинні вказати команду за допомогою спеціальних утиліт, які зазвичай працюють від виробника. Такого програмного забезпечення також вплине на наш матеріал.

See also  Як знімати відео на Samsung Galaxy. Розташування об'єктів у кадрі

Налаштування кнопок миші

Змініть макет кнопок. Якщо ви кладете галочку, то ліва кнопка виконує функції праворуч, а право на супереч. Ця функція розроблена спеціально для людей, які в основному працюють з лівою рукою.

Двічі клацніть швидкість. Це ще одна параметр миші, перемістіть кнопку середньої миші та виберіть кнопку «Швидкість кліків», натиснувши на відображення файлу.

Sharp кнопка миші. Якщо ви вводите цю програму, то дані комп’ютера зможуть перетягнути його будь-яким способом, не зберігайте кнопку. Достатньо протягом декількох секунд, щоб затримати кнопку та файл, який ви вибрали “Отримання щіткою” до покажчика миші. Для того, щоб “випустити” файл потрібно буде зробити один клік. Як з “масштабуванням вітру”. Необхідний період полягає в тому, щоб увімкнути приклеювання, можна налаштувати, натиснувши на вкладку параметра покажчика.

Додаткові налаштування для спеціальних функцій на панелі керування

На додаток до вищезгаданих налаштувань Windows 10 також включає набір додаткових контрольних елементів, орієнтованих на керування. Ви можете отримати доступ до нього, відкриваючи панель керування та виберіть “Легкий доступ” “змінити спосіб запуску миші”.

Покажчики миші: змініть колір та розмір покажчика миші (це співпадає з кольоровими схемами на вкладці “Покажчинки” у панелі «Властивості миші» та на панелі «Спеціальні функції» «Налаштування»).

налаштувати, мишу, комп, ютері, встановлення

Як налаштувати мишу на компютері

Керування миші за допомогою клавіатури. Перевірте “Увімкнути клавіші миші”, щоб керувати курсором за допомогою клавіатури. Це корисно для взаємодії з курсором під час усунення несправностей, що вказує на пристрій.

Спростіть керування Windows: він містить кілька параметрів, які дозволяють активувати вікна, зависаючи їх курсор, і зупинити автоматичне сортування Windows, коли ви переміщуєте їх до краю екрана.