Інструкції та коди для налаштування універсальної консолі до телевізора

Виробники обладнання намагаються кожен пристрій, щоб забезпечити дистанційне керування користувачеві, зручно використовувати їх продукти. Не треба підніматися, щоб вимкнути світло, налаштувати роботу кондиціонера, вентилятор переходить, щоб увімкнути / вимкнути телевізор, все може бути зроблено, сидячи на дивані. Це, звичайно, зручно, але з плином часу, кавові столи піднімаються по-різному, що створює певну плутанину та роздратування.

налаштувати, консоль

Якщо ви не знаєте, що є універсальна консоль, яка може бути налаштована на керування кількома пристроями відразу, тоді в цій статті ми розповімо вам про всі свої можливості та надаємо інструкції, як використовувати та як це виправити.

Як підключити магічну віддалену консоль до LG TV.

налаштувати, консоль

У цій статті я скажу вам, як підключити різні панелі керування до телевізорів LG, і що робити, якщо телевізор LG не відповідає на пульт дистанційного керування. Я також розповім вам про всі проблеми, які виникають під час підключення консолі LG та як їх усунути.

Як перепризначити кнопки на пульті LG

У мене є LG LM8600 Smart TV телевізор. Якщо ви не знаєте, я пояснюю, що з LG Smart World Store на цій моделі телевізійної моделі не встановлюються російські та українські програми, на цьому я починаю їх через USB флеш-накопичувач за допомогою розробника.Lg. Тому я знайшов і поклав деякі віджети. Добра людина писав, що “список усіх додатків, доступних у LG Smart World на моєму 32LB582V-ZG (Україна), якщо ви хочете, можете спробувати свою ZIP або URL-адресу. (за винятком оплати) “. Я також ввічливо запитав. От і все.

Він може бути запущений з флеш-накопичувача, якщо за межами Росії або СНД, це я про LG. У магазині додатки інші країни, це не так, я маю щось на зразок десь я викопав прогнозовану версію в Інтернеті. З завантаженням ваших листів, чомусь, якийсь лайк, тобто повний нуль. Канали в два рази менше, ніж для Samsung (також зазначено, майже всі основні канали були вилучені). У мене це так, для колекції практично не використовуючи.

І хто ви завантажуєте там свій приватний список відтворення, не думав ? Розумний iptv набагато крутіший.

Інструкції запуску Xsmart на LG Smart Tvpork через DNS XSMART Change на LG Smart TV на платформі Netcast та WebOS ви можете запустити без флеш.Накопичувача, для цього потрібно ввести адресу DNS сервера (IP.Адреса сервера DNS та Інструкція, як змінити його на подальшій статті LG Smart TV).

Проводить телевізор для LG та Samsung XSMART.Телевізор може стати в нагоді.

Доброго вам дня. Допоможіть, будь ласка, з’ясуйте.

Дистанційне керування LG Magic Remote

Купив телевізор LG42LB671V. Мені все подобається, теля відмінне, але:

1) Я придбав до нього зовнішній жорсткий диск (Toshiba DTB305 500GB) для перегляду завантаженого вмісту. При роботі з дисками з комп’ютера все, як це повинно, читати-запису ніяких проблем. Але, підключивши диск до телевізора, починається Trabels. Кожні 3-5 секунд, диск робить звук їжі (як ніби диск зупиняється, а голова. Парковка). Звук досить гучний і вже досить годаний. У той же час, коли я розрізаю плівку з зовнішнім жорстким дисками, часті зависання спостерігаються кожні 10-20 хвилин (він може повністю заморозити, і це може висіти протягом 30 секунд, а потім знову швидко вичавити час, який він висіти). Загалом, ми отримуємо нормально функціонуючий жорсткий диск, але він відмовляється бути друзями з телекомунікацією. Я багато разів відформатував, змінив файлову систему та розмір кластера, результат однаковий. Крім того, якщо ви граєте ті ж відеофайли на ПК, все добре. Скажіть, як вирішити проблему.

2) почалося з суворого Я відразу ж випробував хмара LD, і мені дуже сподобалася, тому що він знає, як грати раніше запущені відеофайли з того самого місця, де було завершено перегляду. Крім того, можна подивитися 3D-відео безпосередньо з хмари. Однак розмір хмарного зберігання. Лише 5 Гб. Під час пошуку інформації в Google виявилося, що нібито ви можете отримати 50GB, якщо ви зареєструєтесь безпосередньо з телевізора. Однак після провалу сервісу та нової реєстрації від розміру телевізора моєї хмари вона залишалася 5 Гб. Можливості платити і розширити хмара, я також не знайшов. Насправді, чи можна отримати 50 Гб до вашого утилізації і як це зробити? Якщо ні, порадьте більше відповідного хмарного зберігання.

See also  Як налаштувати бездротові навушники Mi. Спарювання навушників Xiaomi між собою

Як підключитися та використовувати LG Magic Remote

Smart TV (Smart TV) або “Smart Television”. Функція, яка відповідає більшості сучасних телевізорів. Для полегшення управління пристроями LG випускає корпоративний пульт дистанційного керування. Магічний дистанційний.

Для перших телевізорів із Smart TV потрібно купувати його окремо. Але останні моделі (починаючи з 7 серій) продаються з двома грошовими переказами відразу. Звичайним та магічним віддаленим. Ми будемо говорити про переваги пристрою, моделей, сумісності з телевізорами, використанням “магічної” консолі, а також найчастіших проблем, які можуть статися.

Загальна інформація

налаштувати, консоль

Magic Remote. Багатофункціональний електронний пристрій для дистанційного керування розумними функціями LG TVS. Вони можуть перемикати канали, зателефонувати до головного меню. Пульт дистанційного керування. Це все, що звичайний пульт дистанційного керування.

 • Вбудований гіроскоп. Курсор на екрані рухається при переміщенні пульта дистанційного керування в просторі;
 • Колесо, як на комп’ютерній миші. Для зручності сайтів перегляду;
 • Голосовий пошук. Тепер вам не потрібно друкувати запити в рядку пошуку, натисніть кнопки, щоб перейти до потрібного каналу.
 • Передавач. Bluetooth;
 • Частотний діапазон-2400-2484 ГГц;
 • Потужність передавача. 10 дБм;
 • Споживана потужність. 300 МВт.
 • Працює на двох акумуляторах АА. Радіус дії. 10 м.

Довідник! Останні моделі Magic Remote для LG Smart TV підтримують функцію управління жестами.

Огляд функціональності

Давайте познайомимося з кнопками (дивіться зверху вниз):

налаштувати, консоль

 • Іконка вимикання / вимкнення. Все зрозуміло тут;
 • Stb PWR. Увімкнути / вимкнути консоль LG (якщо вона підключена до телевізора);
 • Кнопки від 1 до 9. Вводити символи та цифри;
 • 0. Цифра або простір;
 • Список. Архів збережених передач;
 • На екрані з’явиться віртуальний пульт дистанційного керування;
 • І. З трикутником у середині. Звуковий контроль;
 • P з верхньою та нижньою стрілкою. Перемикання каналів;
 • Підкреслив динамік. Відключення звуку;
 • Мікрофон. Використовувати функції “голосові команди”;
 • “Будинок”. Головне меню;
 • Gear. Налаштування;
 • Колесо (ви можете крутити і прес). Аналог комп’ютерної миші;
 • Коло зі стрілками. Навігація;
 • Назад. Повернутися до попереднього елемента або виведення з меню;
 • Керівництво. Телевізійна програма;
 • Дріт з вилка (вхід). Це список кон’югатних пристроїв;
 • Додаткові кнопки (на вході BoCames). Зателефонуйте в онлайн-кінотеатр (у російськомовних версіях зазвичай IVI);
 • Червоний, зелений, жовтий, синій. Ці кнопки можуть бути призначені для себе, щоб швидко отримати доступ до конкретних пунктів меню;
 • Текст. Увімкнути / вимкнути субтитри;
 • Т.Opt. Функція управління “Телетекст”;
 • Live Zooome. Focus та збільшення індивідуального розділу зображення на екрані.

Увага! На перших моделях немає зони з цифрами. Повна функціональність доступна на останніх версіях. Mr600-650A.

налаштувати, консоль

Щоб купити пульт дистанційного керування Magic Remote для LG TV, вам доведеться вивчити інформацію про сумісність пристроїв. Якщо це приходить у наборі, немає проблем. В інших випадках, перш за все, необхідно з’ясувати рік телевізора. Природно, це має бути з Smart TV Support.

Список телевізійних моделей та послідовних консолей:

 • An-MR300. Ld LCD та плазмовий телевізор 2012.
 • An-MR400. Smart TV 2013.
 • An-MR500. Телевізори 2014 року.
 • An-MR600. Tv 2015. (UHD 4K. Uf7700, UF8500, UF9400, UF9500, LCD. Lf6300, OLED. Ef9500, EG9600, EF9800).
 • An-MR650. Все телебачення 2016 з веб-сайтом 3.0 (за винятком UH625-603V, LH604V, LH590V, LH570V).
 • An-MR650A. Телевізор 2017 року.

В комплекті з рейтингом підпису знаходяться моделі підпису настає новий пульт AN-MR700. Для телебачення LG 2018, вам потрібен An-Mr18BA, а на 2019 рік. An-Mr19a.

Найбільш перші версії пристрою важко знайти. В основному вони продаються в інтернет-магазинах з китайських виробників. Але слід мати на увазі, що з підключенням неорадиційної консолі, проблеми можуть виникнути.

Увага! Pp LG Magic Remote несумісний з телевізорами інших компаній.

З’єднання, реєстрація та конфігурація

Щоб насолоджуватися консоллю, вам потрібно підключити його до телевізора. Як це зробити:

Потрібно було повідомлення про реєстрацію консолі. Якщо повідомлення не вимикаються, знову жвайте телевізор і повторіть процедуру.

Як використовувати пульт дистанційного керування для керування функціями “Smart” TV? Для цього потрібно назвати курсором. Просто струшуйте пристрій або поверніть його праворуч. Стрілка з’явиться на екрані, який буде рухатися до руху руки. Якщо аксесуар не використовувався протягом тривалого часу або лежить на рівній поверхні, курсор зникає. Щоб повторно активувати, потрібно потиснути консоль.

налаштувати, консоль

Курсор можна налаштувати. Ось інструкція:

 • Натисніть на “Будинок”, головне меню буде відкрито;
 • Виберіть “Налаштування”, а потім “Налаштування” та “Покажчик”;
 • Встановіть бажані параметри: швидкість, форма, розмір, вирівнювання.

З першими трьома параметрами, я думаю, що все зрозуміло. Але вирівнювання дозволяє перемістити курсор до центру екрана при струшуванні консолі.

Порада! Щоб зробити магічний пульт, щоб працювати як звичайний пульт, натисніть будь-яку кнопку навігації (коло зі стрілками). Другий варіант. Утримувати “будинок” і назад.

Тут ви можете завантажити посібник користувача для моделі консольної консолі 2019 року.

Можливі проблеми

Трапляється, що мені вдалося підключити пульт дистанційного керування, але він виконує команди неправильно, або через деякий час він взагалі перестає працювати. У цьому випадку вам потрібно прив’язати пульт дистанційного телевізора. Як це зробити:

See also  Як налаштувати Smart TV на TCL. Як підключити TCL до Інтернету через кабель?

An-MR200

Це перша модель магічного віддаленого, представленого в 2011 році. З функцій є лише керування курсором, увімкнення / вимикання телевізора, перемикання каналів та контроль звуку.

Додаткова модель, представлена ​​в 2012 році. Консоль став більшою, щоб полегшити його збереження в руці, і додано колесо прокрутки, яка також є кнопкою, а кнопка для керування 3D-функцією, якщо ваш телевізор підтримує його.

Чарівний пульт не працює. Що робити в такій ситуації?

Що робити, якщо раптом ваш магічний консоль магічний пульт (все ще відомий як Jedi Remote або Madzhik Mouchn) з телевізора LG перестав працювати? Вам не потрібно панікувати, наші інструкції допоможуть вам!

Ми розуміємо проблему

Якщо ви берете пульт дистанційного керування та запаху, то на телевізорі зазвичай є вказівник, який ви можете керувати рухами. Але що робити, якщо покажчик не з’являється, як не потиснути цей пульт?

Пульт дистанційного керування може відмовитися від роботи на величезну кількість причин, і не потрібно, щоб він зламався або не вдалося. Чим важче техніка, тим більше шансів не має можливості.

Однією з головних причин проблем може бути інструкції з незнання для телебачення. Скажи мені чесно, ви читаєте принаймні основні пункти перед використанням? Швидше за все, ні, і повірте. Є відповіді майже 90% ваших проблем.

Давайте подивимося на короткий посібник із використання консолі, можливо, він підштовхує вас до правильних ідей (панель на знімках представлена ​​старою, але, тим не менш, вона не змінила принцип роботи з того часу):

налаштувати, консоль

Можливі причини

Якщо інструкція не допомагає вище, давайте розглянемо основні сценарії, які зможуть зрозуміти, що сталося з магічною віддаленою консоллю.

Перш ніж запустити простий тест: наведіть консоль до цифрової камери (наприклад, у вашому телефоні) та натисніть на будь-яку клавішу. Якщо ви побачите блимане світло на дисплеї камери. Пульт дистанційного керування (і проблема, швидше за все, до телевізора), якщо ви нічого не бачите. Проблема з пультом дистанційного керування.

На пульті керування акумуляторами. Коли ви натискаєте кнопку, червоний індикатор повинен запалити у верхньому обличчі. Якщо це не відбудеться, то можливе, що батареї сиділи (або вони взагалі не є). Перевірте (бажано в іншому пристрої або використовуючи індикатор на батареї самостійно) і, якщо необхідно, замінити їх.

 • Вибірково перевірте функції консолі. Якщо ніщо не працює взагалі. Швидше за все, батареї сіли.
 • Переконайтеся, що батареї робітників.
 • Полярність встановлених акумуляторів повинна бути дотримана відповідно до покажчиків на консолі.

Віддалений загублений контакт з телевізором (або ще не був підключений). Це одне з найбільш поширених випадків. Чарівна віддалена панель працює через Bluetooth, а для того, щоб керувати телевізором з телевізором, потрібно “представити їх”.

Але навіть якщо ви це вже зробили, телевізор може забути свій віддалений через невдачу або якщо ви на деякий час піднімаєтесь на поєднання кнопок, що перебувають Залишиться звичайний пульт дистанційного керування (лише кнопки). Природно, що натискання цих кнопок може відбутися випадково без ваших знань (наприклад, хтось сидів на пульті до п’ятої точки або дітей потурали).

Щоб підключити Magic Remote Remote Remote на телевізор LG, ви повинні утримувати кнопку “Центральна” (чи це кнопка OK). Якщо ви всі зробите правильно, через мить, це повідомлення з’являється на телевізорі:

Реєстрація нового пульта дистанційного керування.

І через ще кілька секунд, з урахуванням успішного підключення, ви побачите таке повідомлення:

Реєстрація успішно завершена.

Якщо щось ще не зрозуміло, перегляньте відео, в якому є інструкція щодо підключення консолі:

 • Переконайтеся, що неподалік від нього немає пристроїв з телевізором або пультом дистанційного керування (навіть у сусідніх кімнатах) (електронні пристрої, яскраві лампи тощо).

Консоль затоплена рідиною. Це також відбувається. Не панікуйте, консолі, клавіатури, телефони, планшети та інші пристрої дуже часто приймають душ води, чаю або інших напоїв.

Якщо ви відразу помітили, що консоль бомбардує. Потрібно швидко витягнути батареї, витерти і висушити його. Якщо він був під впливом рідини або налив щось в’язке, що просто настільки сухе (пиво, компот тощо), ви повинні розбирати. Якщо ви самі. Вам потрібно дістатися до мікросхеми і прочитати все ретельно і сушити.

Батареї текла. Не дуже приємний момент, а не єдиний пристрій застраховано. Якщо це станеться, відкриваючи відсік для батарей, ви побачите білий рейд. У цьому випадку, навіть якщо ви змінюєте батареї до нової. Консоль, швидше за все, працювати. Як і в останньому абзаці, доведеться розібратися і чистити. До речі, Для очищення я рекомендую використовувати перекис водню (Ви просто не купуєте алкоголь так, але з горілки та інших сильних напоїв ліворуч).

Варто також розглянути, що якщо батареї текла, то параметр можна зазначити, що пульт дистанційного керування.

See also  Як налаштувати канали на телевізорі LG. Як оновити та знайти безкоштовні канали на Smart Models (Smart) TV за допомогою тюнера?

Пульт дистанційного керування переставав працювати через півтора року і все, що ви робите, нічого не допомагає. Це добре відома проблема, яку зіткнулися з багатьма покупцями. Існує думка, що в ранніх версіях пульта дистанційного керування (2012, на початку 2013 року) був заводський шлюб.

Для лікування цієї проблеми вам доведеться розібрати пульт дистанційного керування та припою. Докладніше про це тут. Якщо ви самі не розумієте пайку, доцільно приймати пульт дистанційного керування до майстерні, надаючи їм інструкції з вказаного посилання.

Пульт дистанційного керування уповільнює. На додаток до абсолютно непрацюючого пульта дистанційного керування, існує ще проблема, коли вона працює неадекватно. Покажчик рухається з ривками, дуже повільно або безумовно повторює ваші рухи:

 • Це може бути, як короткий.Термовий глюк, який поводиться так. Залиште пульт дистанційного керування протягом декількох секунд, щоб покажчик зникне з екрана, а потім знову перемістіть пульт дистанційного керування;
 • Якщо це не допомогло, то необхідно повторно переглядати дистанційне керування телевізором (параграф 2 цієї інструкції);
 • Змінюйте акумулятори, якщо жодна з двох варіантів не допомагала.

Lg Magic Remote Remote: сумісність та підказки вибору

Відносно вибору пульта дистанційного керування, придбання та сумісності, то все сумно. Цілком правильно, магічна віддалена консоль завершується телевізором LG, якщо я не роблю помилок, починаючи з 7 серій і трохи вище. З такими відмовою неприємностей, немає загального. Все буде буквально працювати. Про певну сумісність консолі та телебачення, щоб оголосити.

І оскільки у вас є телевізор 6 серії, або нижче, то як у цьому випадку бути. Я все ще хочу купити подібний нешкідливий, і зручний модуль, але буде пультом дистанційного керування з моделлю мого телевізора? Я хочу виявити, якщо у вас немає смарт-телевізор у своєму телевізорі, то вам не потрібно. Почуття від нього.

Грубо кажучи, якщо ви принесли на придбання пульта дистанційного керування до банального магазину, то неприємності не можуть виникнути. Швидше за все, на ринку є той самий телевізор, як ви можете дізнатися сумісність. І відносно придбання в інтернет.Магазинах, то все все частіше.

Давайте подивимось на 2-й фінальні моделі: AN-MR600 та AN-MR500. Згідно з думкою, AN-MR500 діє з моделями TV 2014, але AN-MR600 з моделями 2015. Точна Delza, яка не надається всіма моделями телевізором. Однак у цій інформації немає кого виявити. Задоволяли ці консолі у всіляких інтернет.Магазинах та на веб.Сайті LG. І що, на вашу думку, я не помітив зареєстрованої інформації про сумісність.

Отже, для AN-MR500 описано, що працює з усіма моделями 2014 року. Але на сторінці з дистанційним керуванням AN-MR600 призначив певну кількість моделей, що ніби буквально надавали. Існує подібна невизначеність, що це легко жахливо. Крім того, опис передбачає певну кількість персоналізованих телевізійних моделей, але в пояснень, команди LG пишуть про сумісність з багатьма моделями. Будь-який, правий, надайте пульт дистанційного керування, коли ви вмикаєте такий же адаптер WF500.

Webos

Якщо ви занадто ліниві, щоб витратити гроші на покупку консолі, і справді занадто ліниві, щоб піти до магазину. Ви можете спробувати завантажити програму “LG WebOS Magic Remote” на смартфоні. Ця програма має таку ж функціональність, як пульт дистанційного керування. Тепер ви можете керувати функціями Smart TV з вашого телефону. Справжня підтримка програми йде лише на смартфонах з операційною системою Android.

Дистанційне керування LG Magic Remote

Далі це просто встановлення та використання. Ця програма трохи зручна, оскільки курсор можна керувати на екрані смартфона. Звідти також більш зручно вводити текст, наприклад, для запитів у рядку пошуку інтернет-браузера.

Фактично, використання такої моделі дозволяє контролювати телевізор набагато зручніше порівняно з звичайним пультом дистанційного керування, миші та навіть клавіатурою.

Зрештою, крім того, що з LG Magic Remote, ви можете легко ввести текст. І наявність голосового контролю забезпечує ще більшу функціональність.

Хоча, як і помічник Google, та інші послуги, що використовують голос, система може не завжди правильно визнати команди. Це можна уникнути, прогресуючи текст повільно і чітко.

І також доведеться доступу та контролювати телевізор з жестами.

Однак після того, як користувач звик до використання магічних функцій рему, він навряд чи навіть уявити, як використовувати телевізор LG без цього зручного гаджета.

Lg магічне віддалене з’єднання та функції

Використання LG Magic Remote Console помітно розширює можливості користувачів телевізорів цієї марки. Особливо це з функцією Smart TV