Чому LG TV не знаходить ефірних цифрових каналів: причини, що робити?

У 2022 році в кожній квартирі є телевізор. Якщо раніше були популярні прості пристрої, зараз використовуються моделі з технологіями Smart TV. Але іноді методика, що розглядається, дає невдачу. Що робити, якщо LG TV не знайде цифрові канали? У статті ми вивчимо процедуру пошуку телевізійного радіо, розглянемо загальні помилки та методи вирішення.

Якщо після автоматичного пристрою пристрій не знайшов цифрових каналів, це, ймовірно,:

 • Параметри вказують неправильний тип антени.
 • Неправильне розташування антени. Спрямовувати його до ретранслятора.
 • Система не сталася.
 • Є проблеми з трансляцією.
 • Кабель пошкоджено або не вказано правильне з’єднання обладнання.

Почнемо, ми проаналізуємо процедуру встановлення каналів, а потім вивчити загальні проблеми.

налаштувати, smart, технічні, проблеми

Другий спосіб

Підключіть кабельне телебачення, щоб отримати сигнал за іншим способом, виконуючи наступні кроки вручну:

 • Натисніть на “Головна” та перейдіть до “Налаштування”. Якщо ви маєте намір поставити необхідні параметри для “TV LG Smart TV” з антени. Що стосується старих моделей, то вам потрібно перейти до “Меню”.
 • Відкрийте вкладку з опціями, а також у списку країн, щоб вибрати потрібну. Коли телевізор випускається в 2010 році, ви можете вибрати Росію. У випадку нових моделей ви можете поставити Німеччину.
 • Виберіть російську у відповідному розділі з переліком доступних мов (якщо він не вибрано).
 • Перейдіть до “Налаштування” та натисніть на телевізійні канали “Авто-придбано” на екрані телевізора.

Якщо процедура закінчилася успішно, то вам вдалося отримати крок до встановлення 20 безкоштовних каналів на цифровому телевізорі та видалення аналогових каналів. На старих моделях потрібно зробити ще кілька кроків:

 • Встановіть автопойшню, вводячи модуляцію. 256, швидкість. 6750, початкова частота 274 тис., А останній. 770 тисяч.
 • Далі натисніть на контрольно-пропускні пункти для отримання розділів з додатковою інформацією.
 • Запустіть пошук. Зачекайте 20 хвилин, поки канали з’являться на екрані в стандартному порядку. Якщо після цього часу помилка сформувалася, процедура повинна бути завершена знову.

Тв LG 49NANO866NA. Перевірений і NTSRENE!

Нарешті, варто вказати, що майже всі моделі телебачення LG мають функцію автоматичної оновлення системи. Якщо немає бажання постійної реконфігурації телевізійного сигналу після автоматичного скидання налаштувань, ви повинні вимкнути таку функцію. Для цього в режимі налаштувань перейдіть до розділу налаштувань кабелю та вимкніть автоматичне оновлення. Всі виконані дії повинні бути збережені.

Як налаштувати кімнату антену для високоякісного прийом на телевізорах Samsung та LG

Не в усіх місцях, що беруть участь, буде однаково ефективним. Для пошуку найбільш оптимальної позиції ручний пошук використовується при необхідній частоті та коригуванні потужності та якості ваг. Встановлення необхідної частоти, щоб повільно перемістити дизайн, стільки, скільки кабель дозволяє і подивитися на показники. Рекомендується розмістити, виправити це, де значення наближаються до 100 одиниць.

Коли немає власного вбудованого DVB тюнера. T2 підключена цифрова консоль. Він схожий на основні канали, після підключення антени кімнати та подання до нього. Практично у переважній більшості приймачів, у випадку джерела живлення через коаксіальний кабель, він може бути виконаний у меню пошуку каналу. Існує також можливість сканування в ручних та автоматичних режимах.

Автоматичний пошук каналів на телевізорах LG Smart

Канали автоматичного доступу. Це найшвидший спосіб налаштування каналів. Потрібно лише поетапно поетапно поетапно ряд параметрів, які пропонує телевізійний приймач, запустити пошук, зачекайте, поки техніка сканує діапазон частот і виявити канали.

Процедура однаково виконується для цифрового та аналогового телебачення. Вам просто потрібно підключити антену та встановити потрібний тип сигналу, коли налаштування пошуку. Для налаштувань кабельного телебачення трохи більше, але все робиться занадто просто.

See also  Як налаштувати магічну консоль LG. Спарювання

За допомогою автоматичної конфігурації вам не потрібно визначати та встановлювати частоти в налаштуваннях. Всі дії телебачення зробить це самостійно, ніж розповідати про конфігурацію вручну.

На відміну від ефірного, кабельне мовлення оплачено. Необхідно укласти угоду з постачальником та створити відповідні налаштування в телевізійному меню.

Мета статті. Знайти канали основної трансляції через антену. Нижче наведено покрокову інструкцію для різних типів телесекторів, з смарт-телевізором і без нього.

Autopoysk на LG Smart TV

Щоб налаштувати цифрові канали на LG TV дотримуйтесь інструкцій нижче:

На сторінці вибору методу сканування (автоматичне або вручну) після завершення налаштування буде доступна параметр “тест”. Телевізор сканує мультиплекс і показують рівень сигналу для кожного. Виберіть найслабший у каналі прийому, перейдіть до нього, натиснувши центральний ключ підтвердження. Покладаючись на свідчення масштабу, зробити регулювання, щоб підвищити рівень та якість сигналу. Основні способи. Це зміна. Це місце розташування та напрямок антени.

Також виконується кабельна цифрова телевізор. Єдина відмінність полягає в тому, що замість антени, коли налаштування потрібно вибрати “кабель”. Крім того, на деяких кроках вам доведеться вибрати свого телевізійного провайдера, з яким є контракт. Ви можете натиснути кнопку “Інше” у списку, тип пошуку “Повний” і позначити лише пошук цифрових передач. Тоді телевізійне сканування всіх частот, пошук займе більше часу. Якщо ви виберете “Швидкий” режим, то вам потрібно вказати поточні частоти трансляції.

Автоматичне налаштування на телевізорі без смарт-телевізора

 • Відкрийте панель керування, натиснувши клавішу “Налаштування”.
 • Виберіть розділ “Канали”, який позначається супутниковою пластиною.
 • Перейти до підрозділу “Автопойськ”.
 • Виберіть з’єднання. У поточному випадку це “антена”.
 • Щоб зробити телевізор сканується лише цифрові частоти, позначте поле протилежного відповідного елемента. Натисніть “Запустити” та встановіть канали.
 • Після завершення процесу з’явиться “Автопойскрип”. Додатково відображає кількість каналів.

Якщо конфігурація кабельного або супутникового телебачення виконується, вам доведеться ввести частоту постачальника. Ви можете дізнатись точні дані технічної підтримки.

Способи підключення до Інтернету

налаштувати, smart, технічні, проблеми

Існує декілька способів підключення телевізора до мережі, наприклад, через Wi-Fi маршрутизатор, використовуючи спеціальний адаптер або через кабель. Кожен метод має свої переваги та недоліки. Давайте розглянемо кожен з них докладно.

Ви також можете переглянути відео, яке описує інструкції для найпопулярніших телевізійних брендів:

Як підключитися через маршрутизатор?

Це найбільш оптимальний спосіб всіх. У нових сучасних моделях телевізорів LG з функцією Smart TV, зазвичай побудований модуль Wi-Fi. Основний плюс цього параметра є бездротовим зв’язком. Вона здійснюється через маршрутизатор Wi-Fi.

Ось послідовна процедура для налаштування зв’язку з мережею:

налаштувати, smart, технічні, проблеми

Також на маршрутизаторах є кнопка WPS. Її робота схожа на дію клавіатури від домофон. Натиснувши цю кнопку на гаджет плагіна, а потім на тій же кнопці на маршрутизаторі, протягом 15 секунд, підключення до Wi-Fi автоматично виникає.

Бездротовий зв’язок, якщо на телевізорі немає модуля Wi-Fi

Якщо у вашому пристрої немає вбудованого модуля, то придбайте спеціальний адаптер. Це коштує близько 2000. Вам потрібно купити будь-який адаптер до вашої моделі.

Щоб налаштувати з’єднання з мережею на вашому пристрої LG бренда, вам потрібно:

 • Екран телевізора відображатиметься з повідомленням про з’єднання.
 • Перейдіть до налаштувань у розділі “Мережа”. “Бездротовий зв’язок”.
 • По-перше, знайдіть назву вашої мережі та підключення до нього.

З’єднання через кабель

Цей варіант займе більше часу. І від провідника, з якого наведено підключення до Інтернету, можна підключити лише одним пристроєм. Якщо у вас є ноутбук або комп’ютер, потрібно вибрати один пристрій, на якому буде стабільним. Якщо ви підключаєте телевізор через кабель, вам доведеться зробити точку доступу з нього.

Якщо ви все ще вибрали цей метод, інструкція підключення полягає в наступному:

 • Lan WIRE з одного боку з’єднується з маршрутизатором, а з іншого. До телевізора.
 • Після цього на екрані з’явиться вікно з сповіщенням з’єднання.
 • Заходьте в параметри до розділу “мережа” та виберіть “з’єднання з Ethernet”.
 • Тепер ваш пристрій проходить в Інтернеті.

Як налаштувати канали на телевізорі LG?

Перше, що потрібно зробити. Це визначити тип телебачення для підключення. Ваш пристрій повинен підтримувати його або повинен мати спеціальну консоль. По.Друге. Важливо налаштувати з’єднання, тобто кабель, антени повинні бути вже встановлені та підключені. Якщо ця процедура ще не була зроблена, ось інструкція щодо підключення супутникового телебачення MTS, за аналогією, ви можете налаштувати та пристрої інших операторів. Тільки тоді ви можете перейти до налаштування.

See also  Як зробити папку на комп'ютері. Як знайти приховану папку на комп'ютері

Цифрові (безкоштовні 20 каналів)

Найпростіший спосіб. Автоматично запустити пошук цифрових каналів. Вона повинна працювати без додаткових процедур.

Як налаштувати цифрові канали на кроці LG TV:

 • Відкрийте “Меню” телевізора та перейдіть до розділу “Параметри”.
 • Ми вибираємо розділ “Країна” та встановіть варіант “Росія”.
 • Перейдіть до вкладки “Канали” та запустіть “Пошук каналу”.
 • Виберіть спосіб отримання сигналу “кабельний”. За відсутності опційного кабелю ви повинні вибрати іншу країну.
 • Далі виберіть “Інші оператори”. “Тільки цифрові канали”. “Повний спектр”. Порядок спливаючих вікон може відрізнятися, а правильні варіанти трохи вище.
 • Після початку пошуку ми чекаємо, поки телевізор не знайде всіх каналів.

Важливий! Якщо є бажання отримати найкращу якість телебачення або AutoPoisk, просто не працював, варто виконувати всі вручну. Для цього вам потрібна інтерактивна карта CETTV, знайдіть адресу, виберіть правильні частоти. Можна навіть змінити напрямок антени. У нашій тематичній інструкції все це детально описано.

Супутник

Перш ніж запустити, слід перевірити, що час і дата встановлюється правильно. Тоді ви можете продовжити, щоб встановити супутникове трансляцію на телебаченні LG.

 • Використовуючи пульт дистанційного керування, ми переходимо до вкладки “Налаштування” на “канали”.
 • Клацніть на “Пошук каналів”, а в режимі “Репенш” ми вибираємо опцію “Супутник”.
 • Натисніть опцію “Налаштування супутника” та вкажіть параметри вашої супутникової антени та порту. Зазвичай потрібна лише частота (кожен оператор має іншу, інформація є загальнодоступною), їжа LNB також повинна бути активована.
 • Натисніть “Готовий” та запустіть “Автоматичний пошук” каналів.

Для перегляду платних каналів вам потрібна картка CL для пристрою, проданого телевізійними операторами.

Кабель

Процедура дуже схожа на підключення цифрового телебачення з парою відмінностей.

Як налаштувати кабельні канали на телевізорі LG:

 • Відкрийте “Налаштування”. “Канали”.
 • Запустіть “autopyscript”, а в наступному меню активують елементи “Антена” та “Кабельне телебачення”.
 • Можливо, ваш оператор буде відображатися у меню “Швидке доступу”. Якщо ні, виберіть “Інші оператори”.
 • Введіть дані, що належать оператору та доступні на його офіційному веб-сайті.
 • Підібрати тип каналів “Цифровий” і запустіть процедуру пошуку за допомогою кнопки “RUN”.

Інтернет

Якщо немає супутникового, цифрової антени, але телевізор із смарт-телебаченням, є чудова можливість переглядати телевізор через Інтернет. Цей метод є незалежним для залози, але й потрібно використовувати програми. Інший плюс. Це можливість переглядати телевізор у якості HD (якщо сам канал підтримує його). У більшій роздільній здатності може бути навіть кілька каналів. Вам знадобиться програма SS IPTV та списку відтворення. Інструкції з описом та налаштування IPTV доступні за посиланням. Якщо вам потрібно підключити та налаштувати IPTV Rostlecom, перегляньте посилання. Він застосовується до інших постачальників.

Як налаштувати телевізор із смарт-телевізором

налаштувати, smart, технічні, проблеми

Наявність на борту Smart TV, відкриває доступ до Інтернету через Wi-Fi або Ethernet кабель та завантаження програм для перегляду IPTV, за допомогою якого ви можете включити 4K трансляцію. Для цього:

 • Підключіть телевізор до Інтернету.
 • Використовуйте пульт дистанційного керування, щоб запустити магазин LG Smart World Convers.
 • Введіть IPTV у рядку пошуку.
 • З’явиться список додатків для перегляду телевізійних каналів. Якщо Інтернет-провайдер надає список каналів IPTV, рекомендується завантажити “Simple Smart IPTV”.
 • Після запуску програми з’явиться код доступу до програми.
 • Запитуйте адресу списку відтворення від оператора, щоб отримати доступ до телевізійних шоу.
 • Альтернатива. Знайти безкоштовний список відтворення в Інтернеті.
 • Після появи каналів натисніть “Зберегти”.

Зверніть увагу! Безкоштовні списки відтворення. Це звичайні канали збірки у відкритому доступі. Через тиждень, місяць, півріччя канали можуть зникнути зі списку доступних, а лист зупиняє роботу.

Основні налаштування для першого включення

Перш ніж налаштувати канали у вашому телевізорі LG, користувач повинен уважно вивчити інструкції, додані виробником. У технічній документації, як правило, вся важлива інформація, яка допоможе витратити всі події незалежно, без участі фахівців.

Налаштування телевізора LG для отримання цифрових сигналів починається з його першого включення. Раніше користувач повинен виконати вкладення додаткового обладнання, якщо в телевізорі немає вбудованого тюнера. Без консолі телевізор не зможе відтворювати цифрове мовлення, яке сьогодні повністю поставило аналогове телебачення. Кожна людина повинна знати, як підключити цифровий приймач до телевізора: антена підключена, декодер підключений до мережі, стандартну установку виконується.

Процес налаштування телевізора LG забезпечує конкретну послідовність дій. Завдяки цьому користувачеві не доведеться додатково після підключення до телевізора, а також мережеві з’єднання, налаштувати всі параметри знову: таймер сну, дату, час тощо. D.

See also  Спліт системи LG Як увімкнути нагрівання. Ballu

Налаштування лінгвістичних параметрів

Перш за все, користувач повинен почати налаштувати. Вказані параметри пізніше застосовуються, коли відображається шлях до цифрового телевізора та меню:

 • Спочатку ви повинні продовжувати налаштувати мову клавіатури та пошуку (голос).
 • Пульт.
 • Є ключ з малюнком будинку “додому”.
 • Вибирає у відповідному значці налаштувань розділу з зображенням передач.
 • Очистити зроблено на “Додатково” ключ (три точки намальовані на кнопці).
 • Ви повинні знайти посилання “General”.
 • Виберіть розділ “Мова” (може бути написаний англійською мовою або в двох мовних варіантах англійської мови./ Російський.).
 • У такому випадку, якщо російська мова вже налаштована за замовчуванням, користувач виходить з цього розділу. Якщо це не було зроблено, він позначає бажаний параметр і зберігає зміни.

Виберіть місце розташування

Другий етап конфігурації телевізійних каналів забезпечує визначення користувача у відповідному розділі меню свого місцезнаходження. Якщо країна не вибрана, він не зможе дивитися цифрове телебачення у майбутньому. Щоб налаштувати місцезнаходження, достатньо вказати місто та регіон. При виборі європейських міст зі списку, запропонованих на телевізорі, ви можете вказати поштовий індекс. Після цього система автоматично шукає та відображати доступні варіанти. Але це можна зробити лише в сучасних моделях LG.

За відсутності автоматичних функцій пошуку на телебаченні ви повинні вибрати режим в ручному режимі:

 • Користувач повинен використовувати пульт дистанційного керування d / y і натисніть клавішу з малюнком будинку “Домашня”.
 • Перехід до підрозділу з “Налаштуваннями”.
 • Clear робиться за ключем “Advanced”.
 • Вибирається посилання “Загальне”.
 • Перехід до вкладки під назвою “Країна” здійснюється.
 • Вибирається бажане місто, зміни зберігаються на телебаченні.

Дата та час

Наступний етап налаштування телевізійних каналів передбачає вибір у час та дату меню. Ці параметри додатково будуть оновлені в автоматичному режимі, тому люди не пропустять свої улюблені програми. Але, через різні збої програмного забезпечення або несподіване відключення електроенергії, ці показники втрачаються і потребують реконфігурації.

Для того, щоб встановити необхідні параметри в телевізійному меню, користувач повинен діяти відповідно до плану:

 • Стандартний вхід до меню здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування.
 • Спочатку клацання клавіші “Домашня”, а потім введення розділу “Налаштування”, натискає на посилання “додатково”.
 • Вибирається підрозділ “Загальний”, натискається кнопка “Час, дата”.
 • Необхідні параметри встановлюються, зміни зберігаються.

Як налаштувати цифрове телебачення на консолі?

Якщо телеканал не може підтримувати телевізійні канали Т2 (в ньому тюнера немає), консоль буде потрібна. Це актуально для всього телевізора до 2012 року, а також для тих, хто не має вбудованого тюнера. Сама процедура налаштування не дуже складна, складніше підключитися. Ось інструкція, як підключити цифрову консоль до телевізора старого зразка. Тоді найменший.

Як налаштувати цифрове телебачення на консолі:

 • Натисніть кнопку на панелі телевізора. “Джерело” або “режим”, а потім виберіть AV. Av використовується найчастіше, але все залежить від типу з’єднання.
 • Перейдіть до “Меню” та виберіть вкладку “Пошук каналу”.
 • Клацніть на “Посібник з ручного пошуку”, а потім вкажіть канал частоти, який ми дізнаємось на карті CEVA. Вам просто потрібно вибрати найближчу вежу, і там буде відображатися діапазон частот. Альтернатива. Вручну вкажіть частоту з тієї ж картки CEV.
 • Запустити пошук.

Tv LG 49NANO866NA. Перевірений та Nutrun!

В результаті цієї процедури префікс може знайти лише 10 каналів. У цьому випадку нам потрібно перейти на карту CET та вказати діапазон частот для другої вежі. Процедура пошуку ідентична описаній вище, лише частоти будуть різними.

Тепер ви можете налаштувати цифрове телебачення на телебаченні з смарт-телевізором, просто з DVB-T2 або через префікс. У цьому немає нічого складного, єдина складність полягає у величезній різноманітності префіксів, методах зв’язку та регіонів. На жаль, ви не можете вказати дані, що застосовуються до всіх. Потрібно працювати з динамічними даними. Де їх шукати, ми описали раніше, ми сподіваємось, що все піде гладко.