Як налаштувати кольори на телевізорі Samsung Q Q20T?

Доброго дня. Я купив себе новим телевізором від Samsung. Я повторно прочитав і переглянув купу роликів в Інтернеті, вибір впав на модель QWED Q80T. Коли увімкнено вдома, то чортів. Колір просто тягніть очі. Після телевізійного Sony HX853, який я мав раніше, неможливо подивитися. Якщо це не ускладнює, скажіть мені, які налаштування роблять, або надайте посилання, де вона показана. Заздалегідь дякую.

Відкрийте таємницю Золотого ключа, чому ви змінили телевізор Sony на Samsung? Здається, це трансфер з Tyta Camry на Solaris! З усім неоднозначним ставленням до Hi-Fi компонентів цієї компанії, їх телевізор на сучасному ринку є одним з кращих у зображенні відтворення кольорів та глибини чорного, правда Sony має свої неприємні неприємності для програмного забезпечення та Є проблеми з парним телевізором із звуковим обладнанням інших виробників, але за якістю зображення до Sony.

Для досягнення з вашого телевізора високоякісне зображення потрібно калібрувати зображення за допомогою спеціального вимірювального обладнання, яке вимагатиме, щоб ви мали певну суму. Calibrooka Image Thing. Це суто індивідуальна для кожного телебачення і скажіть заздалегідь, які налаштування будуть встановлені у вашому телевізорі просто неможливо.

Чому це раптово, як передати з Toyota на Solaris, якщо ви любите телевізор з Sony, то це не означає, що телевізор від Sony краще. Кожен має свої власні, хто любить, хтось любить LG, Sony, Samsung. Про встановлення спеціального розповсюдження, він посміхнувся, це налаштовано, якщо є проблеми з відтворенням кольорів, і в цьому випадку сам транспортний засіб, безумовно, налаштовує презентацію для себе, і, звикне до, це скаже, що телевізор від Sony Fleecho показує всю справу.

Ви трохи неправильно. Sony показує не гнучкий, але більш натуралістичний.

Я тільки що сказав, що зник, наприклад, смак і колір, як кажуть.

Що давно і всі знають, просто телевізор від Sony помітний дорожче, ніж Samsung, і не кожен може дозволити SEB купити Sonya. Тому “критика” оцінюється на Sony з усіх боків.

Також дурний. Дорослі моделі в обох є приблизно однакові.

Katyusha, у вас є дещо інша країна, а ціни з російської мови можуть зашкодити багато. Ми маємо Sony продано значно дорожче, ніж Samsung, якщо ви берете телевізор один клас.

Вони скрізь дорожчі, Росія, РБ (за винятком Мінську немає Sony, дорого) та Європи. Корейці заблоковані українцями.

Як я буду на роботі, я можу пофотокат вас, тут і порівняти з вашим.

Чому нісенітниця? У РБ дорожче, Росія дорожча, Польща, Франція теж. Про обманюючи це, безумовно, жарт, але я не знаю, як ціноутворюється ціна) з рівним значенням у верхній моделі буде смертельно для корейських виробників, якщо ми не говоримо про дуже спеціалізовані панелі.

Найпоширеніший Sony. Це 81 і 85 моделей. У будь-яких діагоналях їх ціна схожа на серію Samsungi Kulad 6 і 7.

Республіка Білорусь. Катерина, якщо в Києві ціна Sony 85 дорівнює вартості Samsung, а ще 6 і 7 епізодів 🙂 Ми йдемо до вас! З одним уточненням, якщо ціна Samsung не залучається до ціни Sony.

Ну, кордон, як перетинатися з телевізором, вам потрібно думати)

Samsung не підтягнеться, інакше ніхто не буде купувати. Немає великого відокремлення між SAM та іншими виробниками.

Катя, будь ласка, викиньте пару цін на Sony, від 65 і вище діагональ. Спасибі.

Які моделі цікавить? Я можу скинути ціни лише на мою мережу, в якій працюю.

Викиньте те, що є, ціна від 65 “. І якщо ви можете зробити продюсера.

Я можу вказати присутність лише тоді, коли на роботі. Саме в моєму салоні є лише два варіанти (найпопулярніші та продані). Це модель 81x та 85x, але у всіх діагоналах. Ціни порівнянні з середньою лінією Куледовського Самсунговічі.

Але ось моделі, які просто в нашій мережі по всій країні. Ціни Я думаю, що ви самі перетвориться на валюту, яка для вас зрозуміла.

Ціни дивно дорожчі, ніж наші. Перший, наприклад, майже 950 в.Е., Дивно, в Україні техніка завжди була дешевшою.

Я вже читав про країну виробника зараз, мабуть, ви керували своїм текстом.

У нас є всі Малайзії (принаймні моделі, які є в моєму салоні).

Але ось моделі, які просто в нашій мережі по всій країні.

Не сумнівався з нашим законодавством.

Тут я взяв цю модель, наприклад: у нас є з точки зору Hryvnia 26730

Як налаштувати колір зображення на телевізорі на 100% під собою?Samsung UE49MU6400)

Нормальна різниця, враховуючи всілякі речі із законами, податками тощо.

До речі на ваші гроші. Модель шедевра!

Ну, знаєте, я тимчасово взяв свій QE50Q80T, незабаром він переїде в спальню, вітальня буде більш діагональною для вибору.

Коефіцієнт ціни / якості. Я рекомендую цю модель, але 65 “(але це з індексом Au).

Як налаштувати колір зображення на телевізорі на 100% під собою?Samsung UE49MU6400)

У нас немає ау, лише. U. Це можлива версія для України.

Головне, а не т. Це різниця між 20 і 21 рік (діапазон моделі).

Хоч. Я точно не знаю, як індекс приходить у вашу країну. Я можу зателефонувати дорослим, щоб запитати, але завтра на роботі.

Просто зверніть увагу на індекс у тій моделі, яку ви мене відкинули (це остання версія для нашого ринку. Вогонь!).

Я так і зрозумів. Тому що я купив своє в березні, в той час це було останнім. Я думаю, коли я візьму новий, будуть інші листи. Індекс, мабуть, той самий. Ймовірно, в українській версії додано та / або видалені вуличні послуги, що відповідають країні. Я думаю, що між ними немає великої різниці (Au та A) ні.

Хто звик до папуги. Мультфільм малюнок з жувальними квітами на Samsung, звичайно, для цього зображення Sony, здається, зів’яне немає суперечок. Всі їх смаки!

Це міф, і про Samsung та про Sony. Або просто старі стереотипи.

Катюша про те, що ти кажеш? Я трохи не зрозумів.

Катюша, прийміть своє спростування, але лише в пунктах, з конкретними фактами та доказами, але просто словами, не розглядається!

Я стою в Samsung та Sony (Samsung як автор). Я не спостерігаю за перевагами SAMS та Sony.

Катерина! Т.Мультфільм папуг у Samsung не бачить

Катюша, тому те ж саме не розглядається, лише якщо ми надаємо порівняльну таблицю реальних вимірювань Sonya та Samsung над тестовими таблицями на вимірювальному обладнанні, і лише якщо параметри Samsung та Sonya Beat відкидають до вимірювання до заводських налаштувань. Я думаю, що це буде правильно і найголовніше.

Особливості Samsung TV

налаштувати, samsung, режим

Популярний південнокорейський бренд регулярно випускає нові моделі телевізійного обладнання, які відрізняються не тільки діагоналі екрана, ціною, а й набором функціональності. Аналізуючи споживчі відгуки, ви можете прийти до висновку, що телевізор Samsung може бути налаштований абсолютно кожен користувач, але, безумовно, є характерними рисами, звичайно, вони повинні бути враховані. Компанія постійно робить максимальні зусилля, щоб розширити модельний діапазон, кожен рік я відразу випускаю кілька нових телевізійних пристроїв. Кожна серія має свої характерні особливості, що стосуються процесу видачі основних параметрів. Іноді певні труднощі можуть виникнути з цим.

Наприклад, телевізор із 6 серій з льодовою матрицею оснащені функцією Smart TV. Потенційні покупці, які раніше не використовували “розумне” обладнання, не хочуть налаштувати такі пристрої самостійно, тому вони платять казкові гроші за послуги фахівців. Це не мудрий вирішення, оскільки операційна система має російську мову, тому для налаштування обладнання достатньо, щоб просто дотримуватися крокових.Нях-кінцівки, які з’являються на екрані.

налаштувати, samsung, режим

Що робити, якщо ви втратили інструкції? Виробники добре усвідомлюють, що лише невелика частина споживачів продовжує використовувати традиційну інструкцію з паперу, тому вони намагаються спростити інтенсивний і зробити його інтуїтивно зрозумілою.

У меню ви не знайдете жодних складних або заплутаних команд. Просто підключіть телевізор до мережі та увімкніть його за допомогою пульта дистанційного керування. Ви можете налаштувати безкоштовні телевізійні канали, що мають підключення до найбільш звичайної антени.

Звичайно, пристрої, випущені Samsung, мають свої власні “чіпси”, які відрізняють їх від інших брендів, але повірте мені, вони більше пов’язані з додатковою функціональністю, тому вони не стануть особливою проблемою.

Від’єднайте функцію Eco Sensor

Щоб вимкнути функцію Eco-Sensor, виконайте дії, вказані нижче.

Увімкніть телевізор Samsung.

Натисніть кнопку MENU на пульті дистанційного керування Samsung TV.

Відкрийте налаштування.

Знайти та натисніть “Еко-датчик”.

Вимкніть або вимикайте функцію сенсора Еко.

Вимкнення або відключення сенсора ECO вимкне автоматичне регулювання яскравості навколишнього світла.

Підключення джерел

Настав час подумати про те, що ви плануєте додати до телевізора. Деякі власники використовують AV.Приймач і підключають до нього всі джерела, інші вважають за краще підключати їх безпосередньо до телевізора.

В обох випадках краще зв’язати телевізор з іншими компонентами через кабелі HDMI. Цей підхід забезпечує найкращу якість зображення з джерел HD та 4K через передачу аудіо- та відео сигналів одним кабелем одночасно.

See also  Як вимкнути для сліпих на Samsung. Розумні налаштування

Багато недорогих моделей звукових панелей підключені до телевізора через цифровий оптичний роз’єм. Якщо ви точно, купуючи телевізор, переконайтеся, що він має необхідний результат.

Якщо ваша звукова панель обладнана HDMI-Inteeis, підключіть її до телевізійного роз’єму HDMI з ручкою “дуга” (повернення аудіо-каналу). У цьому випадку ви можете перенести звуковий сигнал із підключених джерел на звукову панель. Те саме стосується AV.Приймачів, які можуть покращити звук телевізора.

Купуючи 4K-TV, зверніть увагу на оцінки HDCP 2.2 в одному або декількох входах HDMI. Це назва технології захисту від копіювання, вбудованої в 4K-сумісні пристрої; Такий вхід вам потрібно буде підключити джерела 4K. Гравці Blu.Ray, ігрові консолі або приймачі.

Вкажіть наявність підтримки HDR (розширений динамічний діапазон). Пам’ятайте, що всі моделі 4K-HDR-TV всі підключення HDMI підтримують передачу сигналу в HDR-форматі.

Деякі старші телевізійні підтримка 4K HDR надаються лише на двох з чотирьох входів HDMI. Переконайтесь, що ви підключите 4K Blu-ray-плеєр для диска до правильного введення HDMI, щоб отримати всі переваги 4K-HDR зображень.

Якщо ви підключите супутникову консоль або кабельний телевізійний модуль через вхід HDMI, через них потрібно шукати канали. Використовуючи вбудований цифровий або супутниковий тюнер, підключіть антену або кабель і запустіть процедуру автоматичного сканування в меню налаштувань телевізійних каналів.

Редагування звукової підтримки

Не тільки якість зображення впливає на перегляд, але й звучить.

Щоб змінити звук, потрібно зробити наступне:

При редактировании звука нужно учитывать размер помещения, в котором находится телеприёмник.

Телевизоры Samsung поддерживающие цифровое телевидение

Для начала в очередной раз повторимся. Для нормального приема 20 цифровых каналов в некоторых случаях достаточно одного только телевизора. Если устройство изначально может работать со стандартом DVB-T2, то в нем уже встроен дешифратор цифрового сигнала, следовательно покупать дополнительно приставку к нему, нет необходимости.

У Samsung таких моделей предостаточно. Если Ваш телевизор есть в указанной ниже таблице, то он может ловить все каналы самостоятельно.

Модельдиагональdvb-T2 (T)Телетекст
GQ49Q6FNG 48.5
GQ55Q6FNG 54.6
GQ55Q7FNG 54.6
GQ55Q8CNG 54.6
GQ55Q8FNG 54.6
GQ65Q6FNG 64.5
GQ65Q7FNG 64.5
GQ65Q8CNG 64.5
GQ65Q8FNG 64.5
GQ75Q6FNG 74.5
GQ75Q7FNG 74.5
GQ82Q6FNG 81.5
HG24ED690AB 24
HG28EC690AB 28
HG32EB675FB 32
HG32EB690QB 32
HG32EC690DB 32
HG32EC770 32
HG32ED470GK 32
HG32ED590HB 32
HG32ED690DB 32
HG39EB675FB 39
HG40EB690QB 40
HG40EC690DB 40
HG40EC770 40
HG40EC890XB 40
HG40ED590BB 40
HG40ED690UB 40
HG42EB675FB 42
HG43ED690MB 42.5
HG46EB675FB 46
HG46EB690QB 46
HG46EB890XB 46
HG46EC770 46
HG48EC690DB 48
HG48ED690UB 47.6
HG49EF690DB 48.5
HG55EB690QB 46
HG55EB890XB 55
HG55EC690EB 55
HG55ED690UB 55
HG65EB890XB 65
KN55S9 55
LH40RMDPLGU 40
LH48RMDPLGU 48
LT19C350EX дев’ятнадцять
LT22C350EX 22
LT23C370EX 23
LT24C350EX 24
LT24C370EX 24
LT27C350EX 27
LT27C370EX 27
PE43H4000 43
PS43E497 43
PS43F4900 43
PS51E537 51
PS51E557 51
PS51E8007 51
PS51F4900 51
PS60E557 60
PS60E6500 60
PS60E6507 60
PS64D8000 64
Qe49q6fna 48.5
Qe49q7cam 49
QE49Q7FAM 48.5
QE49Q7FGM 48.5
QE55Q6FAM 54.6
Qe55q6fna 54.6
Qe55q7cam 55
QE55Q7FAM 54.6
QE55Q7FGM 54.6
Qe55q7fna 54.6
QE55Q8CAM 55
QE55Q8CNA 54.6
QE55Q8DNA 54.6
QE55Q8FAM 54.6
QE55Q9FNA 54.6
QE65Q6FAM 64.5
QE65Q6FNA 64.5
QE65Q7CAM 65
QE65Q7FAM 65
QE65Q7FGM 65
QE65Q7FNA 64.5
QE65Q8CAM 65
QE65Q8CNA 64.5
QE65Q8DNA 64.5
QE65Q8FAM 64.5
QE65Q9FAM 64.5
Qe65q9fna 64.5
Qe75q6fna 74.5
QE75Q7FAM 74.5
QE75Q7FGM 74.5
Qe75q7fna 74.5
QE75Q8CAM 74.5
Qe75q8dna 74.5
Qe75q9fna 74.5
Qe82q6fna 81.5
QE88Q9FAM 88
T22d390ex 22
T22e310ex 22
T23d310ex 23
T24d310ex 24
T24d390ex 24
T24d391ex 24
T24d590ex 24
T24e310ex 23.6
T24e390Ex 23.6
T24h390si 23.6
T27b750 27
T27d390ex 27
T27d590ex 27
T27h390si 27
T28d310ex 28
T28e310ex 27.5
T32e310ex 31.5
UE105S9 105
UE19H4000 дев’ятнадцять
UE22F5000 22
UE22F5400 22
UE22F5410 22
UE22H5000 22
UE22H5005AK 22
UE22H5020 22
UE22H5600 22
UE22H5610 22
UE22H5615AK 22
UE22K5000AK 21.5
UE24H4070AU 24
UE24H4080AU 24
UE24LS001AU 24
UE28H4000 28
UE28J4100A 28
UE32EH5007 32
UE32EH5037 32
UE32EH5047 32
UE32EH5057 32
UE32EH5307 32
UE32EH5450 32
UE32EH6035 32
UE32EH6037 32
UE32ES5507 32
UE32ES5537 32
UE32ES5557 32
UE32ES6307 32
UE32ES6535 32
UE32ES6547 32
UE32ES6557 32
UE32ES6577 32
UE32ES6715 32
UE32ES6717 32
UE32ES6727 32
UE32ES6757 32
UE32F4500 32
UE32F4510 32
UE32F5000 32
UE32F5020 32
UE32F5300 32
UE32F5500 32
UE32F6100 32
UE32F6200 32
UE32F6330 32
UE32F6400 32
UE32F6540 32
UE32F6800 32
UE32H4000 32
UE32H4270 32
UE32H4290 32
UE32H4500 32
UE32H4510 32
UE32H5000 32
UE32H5020 32
UE32H5303 32
UE32H5500 32
UE32H6200 32
UE32H6230 32
UE32H6350 32
UE32H6400 32
UE32H6410 32
UE32H6475SU 32
UE32J4005AK 32
UE32J4100A 32
UE32J4500AW 31.5
UE32J4510AK 32
UE32J4710AK 31.5
UE32J5005AK 32
UE32J5100AK 32
UE32J5120AK 32
UE32J5200AK 32
UE32J5205AK 31.5
UE32J5502AK 32
UE32J5505AK 32
Ue32j5520au 32
Ue32j5530au 32
UE32J5550 32
UE32J5570 32
UE32J5572SU 32
UE32J5600 32
UE32J5672SU 32
Ue32j6200au 32
UE32J6202AK 48
UE32J6250SU 32
UE32J6270SU 31.5
Ue32j6300au 32
UE32J6302AK 32
UE32J6350SU 32
UE32J6370SU 32
Ue32j6500au 32
UE32K4100AU 32
UE32K4102AK 32
UE32K4109 31.5
UE32K5100AU 32
UE32K5102AK 31.5
UE32K5179 31.5
Ue32k5500au 32
UE32K5502AK 32
UE32K5505AK 32
UE32K5550AU 32
UE32K5572SU 32
UE32K5579SU 32
UE32K5602AK 32
UE32K5672SU 32
UE32LS001AU 31.5
Ue32m4000au 31.5
UE32M4002AK 31.5
UE32M4005AK 31.5
UE32M5000AK 31.5
UE32M5002AK 31.5
UE32M5075AU 31.5
Ue32m5500au 31.5
UE32M5502AK 31.5
UE32M5503AU 31.5
UE32M5520AK 31.5
UE32M5522AU 31.5
UE32M5550AU 31.5
UE32M5570AU 31.5
UE32M5572AU 31.5
UE32M5590AU 31.5
UE32M5602AK 31.5
UE32M5649AU 31.5
UE32M5670AU 31.5
UE32M5672AU 31.5
Ue32n4000au 31.5
UE32N4002AU 31.5
UE32N4010AU 32
UE32N4500AU 31.5
UE32N4510AU 32
UE32N5000AU 31.5
UE32N5002AU 32
UE32N5300AU 31.5
UE32S9AU 32
UE37EH5007 37
UE37EH5037 37
UE37EH5047K 37
UE37ES6307 37
UE39F5000 39
UE39F5020 39
UE39F5300 39
UE39F5500 39
UE40EH5007 40
UE40EH5037 40
UE40EH5047 40
UE40EH5057 40
UE40EH5307 40
UE40EH5450 40
UE40EH6035 40
UE40EH6037 40
UE40ES5507 40
UE40ES5537 40
UE40ES5557 40
UE40ES6307 40
UE40ES6535 40
UE40ES6547 40
Ue40es6557 40
UE40ES6577 40
UE40ES6715 40
UE40ES6717 40
UE40ES6727 40
Ue40es6757 40
UE40ES6807 40
UE40ES6857 40
UE40ES6907 40
UE40ES7005 40
UE40ES7207 40
UE40ES7507 40
UE40ES8005 40
UE40ES8007 40
UE40FH5007K 40
UE40F5000 40
UE40F5300 40
UE40F6100 40
UE40F6130 40
UE40F6200 40
UE40F6330 40
UE40F6400 40
UE40F6500 40
UE40F6540 40
UE40F6650 40
UE40F6800 40
UE40F7000 40
UE40F8000 40
UE40F8080 40
Ue40hu7000 40
UE40H4200 40
UE40H4203 40
UE40H5000 40
UE40H5003 40
UE40H5020 40
UE40H5203 40
UE40H5270 40
UE40H5290 40
UE40H5303 40
UE40H5500 40
UE40H5510 40
Ue40h6200 40
UE40H6203 40
UE40H6230 40
Ue40h6233 40
UE40H6240 40
UE40H6350 40
UE40H6400 40
UE40H6410 40
UE40H6475SU 40
UE40H6500 40
UE40H6505S 40
UE40H6650 40
Ue40h7000 40
Ue40ju6000U 40
Ue40ju6050U 40
Ue40ju6072U 40
Ue40ju6075U 40
Ue40ju6400U 40
Ue40ju6410U 40
Ue40ju6430u 40
Ue40ju6440 40
Ue40ju6450U 40
Ue40ju6465u 40
Ue40ju6470u 40
Ue40ju6472u 40
Ue40ju6480U 40
40
40
40
40
Ue40ju6515U 40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
39.5
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
UE40KU6020K 40
UE40KU6070U 40
UE40KU6072U 40
UE40KU6075U 40
UE40KU6079U 40
UE40KU6092U 40
UE40KU6100K 40
UE40KU6172U 40
UE40KU6179U 40
Ue40ku6300U 40
Ue40ku6400U 40
UE40KU6402U 40
UE40KU6450S 40
UE40KU6470U 40
UE40KU6472U 49
Ue40ku7000U 40
UE40K5100AU 40
Ue40k5102ak 40
UE40K5179 40
Ue40k5500au 40
UE40K5502AK 40
UE40K5505AK 40
UE40K5510AW 40
UE40K5515AK 40
Ue40k5550au 40
UE40K5572SU 40
UE40K5579SU 40
UE40K5582SU 40
UE40K5589SU 40
UE40K5602AK 40
UE40K5672SU 40
Ue40k6000au 40
UE40K6300AK 40
UE40K6370SU 40
UE40K6372SU 40
Ue40k6500au 40
Ue40k6550au 40
UE40LS001AU 39.6
UE40MU6100U 40
UE40MU6102K 40
UE40MU6103U 40
UE40MU6120K 40
UE40MU6170U 40
UE40MU6172U 40
UE40MU6179U 40
UE40MU6192U 40
UE40MU6199U 40
UE40MU6400U 40
UE40MU6402U 40
UE40MU6405U 40
UE40MU6409U 40
UE40MU6442U 40
UE40MU6445U 40
Ue40mu6450U 40
UE40MU6452U 40
UE40MU6470U 40
UE40MU6472U 40
Ue40m5000au 40
UE40M5002AK 40
UE40M5075AU 40
UE40NU7100U 40
UE40NU7120U 40
UE40NU7122K 40
Ue40nu7140U 40
UE40NU7170U 40
UE40NU7192U 40
UE40NU7199U 40
UE40S9AU 40
UE42F5000 42
UE42F5020 42
UE42F5300 42
UE42F5500 42
UE43JU6000U 43
UE43JU6072U 42.5
UE43J5000AK 43
UE43J5200AF 32
UE43J5202AU 42.5
UE43J5272AU 42.5
UE43J5502AK 43
UE43J5505AK 43
UE43J5550 43
UE43J5572SU 43
UE43J5600 43
UE43J5672SU 43
UE43KS7500U 43
UE43KS7505U 43
UE43KS7580U 42.5
UE43KU6000K 43
UE43KU6070U 42.5
UE43KU6072U 43
UE43KU6075U 42.5
UE43KU6079U 43
UE43KU6400U 43
UE43KU6402U 42.5
UE43KU6500U 43
UE43KU6505U 42.5
UE43KU6509U 43
UE43KU6510U 43
UE43KU6640S 42.5
UE43KU6649U 42.5
UE43KU6650U 43
UE43KU6670U 43
UE43KU7000U 43
UE43K5100AU 43
UE43LS003AU 42.5
UE43LS03Nau 42.5
UE43MU6100U 42.5
UE43MU6102K 42.5
UE43MU6103U 42.5
UE43MU6170U 42.5
UE43MU6172U 42.5
UE43MU6179U 42.5
UE43MU6192U 42.5
UE43MU6199U 42.5
UE43M5500AU 42.5
UE43M5502AK 42.5
UE43M5503AU 42.5
UE43M5510AU 42.5
UE43M5513AU 42.5
UE43M5550AU 42.5
UE43M5570AU 42.5
UE43M5572AU 42.5
UE43M5602AK 42.5
UE43M5672AU 42.5
UE43NU6025K 42.5
UE43NU7022K 42.5
UE43NU7092U 42.5
Ue43nu7100U 42.5
UE43NU7120U 42.5
UE43NU7122K 42.5
Ue43nu7140U 42.5
UE43NU7170U 42.5
UE43NU7192U 42.5
UE43NU7199U 42.5
UE43NU7400U 42.5
UE43NU7402U 42.5
UE43NU7442U 42.5
UE43NU7445U 42.5
UE43NU7449U 42.5
UE43NU7452U 42.5
UE43NU7462U 42.5
UE43NU7470U 42.5
UE43NU7472U 42.5
Ue43n5000au 42.5
UE43N5300AU 42.5
UE43N5500AU 42.5
UE43N5510AU 42.5
UE43N5540AU 42.5
UE43N5570AU 42.5
UE46EH5007 46
UE46EH5037 46
UE46EH5057 46
UE46EH5307 46
UE46EH5450 46
UE46EH6035 46
UE46EH6037 46
46
UE46ES5557 46
UE46ES6307 46
UE46ES6535 46
UE46ES6547 46
UE46ES6557 46
UE46ES6577 46
UE46ES6715 46
UE46ES6717 46
UE46ES6727 46
UE46ES6757 46
UE46ES6807 46
UE46ES6857 46
UE46ES6900 46
UE46ES6907 46
UE46ES7005 46
UE46ES7207 46
UE46ES7507 46
UE46ES8005 46
UE46ES8007 46
UE46F5000 46
UE46F5020 46
UE46F5300 46
UE46F5500 46
UE46F6100 46
UE46F6200 46
UE46F6330 46
UE46F6400 46
UE46F6500 46
UE46F6540 46
UE46F6650 46
UE46F6800 46
UE46F7000 46
UE46F8000 46
UE46F8080 46
UE46F8500 46
UE46H5303 46
UE46H6203 46
UE46H6233 46
UE46H7000 46
Ue48hu7500 48
Ue48hu7580 48
UE48HU8500 48
UE44H4200 48
UE44H4203 48
UE44H5000 48
UE44H5003 48
UE44H5020 48
UE44H5203 48
UE44H5270 48
UE44H5500 48
UE44H5510 48
UE44H6200 48
UE44H6230 48
UE44H6240 48
UE44H6350 48
UE44H6400 48
UE44H6410 48
UE48H6475SU 48
UE48H6500 48
UE44H6505S 48
UE44H6650 48
UE44H6800 48
UE44H7000 48
UE44H8000 48
UE48JS8000R 48
UE48JS8500T 48
UE48JS8502T 48
UE48JS8505T 48
UE48JS8580T 48
Ue48js9000t 48
Ue48js9002t 48
UE48JS9005Q 48
UE48JS9080Q 48
Ue48ju6000u 48
Ue48ju6050U 48
UE48JU6072U 48
Ue48ju6075U 48
Ue48ju6400U 48
UE48JU6410U 48
UE48JU6430U 48
Ue48ju6440 48
Ue48ju6450U 48
UE48JU6465U 48
UE48JU6470U 48
UE48JU6472U 48
Ue48ju6480U 48
UE48JU6490U 48
Ue48ju6500 48
Ue48ju6510 48
Ue48ju6512U 48
UE44JU6515U 48
UE48JU6530U 48
Ue48ju6550U 48
UE48JU6572U 48
UE48JU6580U 48
UE48JU6600U 48
UE44JU6610U 48
Ue48ju6640U 48
UE48JU6650S 48
UE48JU6670S 48
Ue48ju6675U 48
UE44JU6690U 48
Ue48ju6740U 48
UE48JU6790U 48
Ue48ju7000 48
Ue48ju7002 48
Ue48ju7005t 48
Ue48ju7080t 48
UE48JU7500U 48
Ue48ju7502t 48
Ue48ju7505t 48
Ue48ju7580t 48
UE48J5000AK 48
UE44J5002AK 47.6
UE48J5100AU 48
UE48J5200AF 48
UE48J5202AK 47.6
UE48J5502AK 48
UE48J5505AK 48
Ue48j5512ak 48
UE48J5515AK 48
Ue48j5530au 48
Ue48j5550 48
UE48J5570 48
UE48J5572SU 48
UE48J5580SU 48
UE48J5590AU 48
UE48J5600 48
UE48J5672SU 48
UE48J6200AU 48
UE48J6202AK 48
UE48J6250SU 48
UE44J6270SU 47.6
UE48J6272SU 48
UE48J6300AU 48
UE48J6302AK 48
UE48J6330AU 48
UE48J6350SU 48
UE48J6370SU 48
UE48J6390AU 48
UE48J6500AU 48
UE48J6530AU 48
UE48J6590AU 48
UE49J5300AU 48.4
UE49KS7000U 49
UE49KS7005U 49
UE49KS7080U 49
UE49KS7500U 49
UE49KS7505U 49
UE49KS7580U 48.5
UE49KS8000L 49
UE49KS8005T 48.5
UE49KS8080T 48.5
UE49KS9000T 49
UE49KS9005T 49
UE49KS9080T 48.5
UE49KU6100K 49
UE49KU6172U 48.5
UE49KU6300U 49
UE49KU6400U 49
UE49KU6402U 48.5
UE49KU6450S 49
UE49KU6452U 49
UE49KU6470U 49
UE49KU6472U 49
UE49KU6500U 49
UE49KU6502U 48.5
UE49KU6505U 48.5
UE49KU6509U 49
UE49KU6510U 49
UE49KU6640S 48.5
UE49KU6650U 49
UE49KU6652U 48.5
UE49KU6670U 49
UE49KU7000U 49
UE49K5100AU 49
UE49K5102AK 48.5
UE49K5179 48.5
UE49K5500AU 49
UE49K5502AK 49
UE49K5505AK 48.5
UE49K5510AW 49
UE49K5515AK 48.5
UE49K5550AU 49
UE49K5572SU 49
UE49K5579SU 49
UE49K5582SU 48.5
UE49K5589SU 48.5
UE49K5602AK 49
UE49K5672SU 49
UE49K6000AU 49
UE49K6300AK 49
UE49K6370SU 49
UE49K6372SU 49
UE49K6500AU 49
UE49K6550AU 49
UE49LS03Nau 48.5
UE49MU6100U 48.5
UE49MU6103U 48.5
UE49MU6120K 48.5
UE49MU6170U 48.5
UE49MU6179U 48.5
UE49MU6199U 48.5
UE49MU6202K 48.5
UE49MU6270U 48.5
UE49MU6272U 48.5
UE49MU6292U 48.5
UE49MU6300U 49
UE49MU6303U 48.5
UE49MU6400U 48.5
UE49MU6402U 48.5
UE49MU6409U 48.5
UE49MU6442U 48.5
UE49MU6445U 48.5
UE49MU6450U 48.5
UE49MU6452U 48.5
UE49MU6470U 48.5
UE49MU6472U 48.5
UE49MU6500U 48.5
UE49MU6502U 48.5
UE49MU6642U 48.5
UE49MU6645U 48.5
UE49MU6650U 49
UE49MU6652U 48.5
UE49MU6670U 49
UE49MU6672U 48.5
UE49MU7000U 48.5
UE49MU7002T 48.5
UE49MU7009T 48.5
UE49MU7040L 48.5
UE49MU7042T 48.5
UE49MU7052T 48.5
UE49MU7055T 48.5
UE49MU7072T 48.5
Ue49mu7500U 48.5
UE49MU8000U 48.5
UE49MU8002T 48.5
UE49MU8005T 48.5
UE49MU8009U 48.5
UE49MU9000U 48.5
UE49MU9002T 48.5
UE49MU9005T 48.5
Ue49mu9009U 48.5
UE49M5002AK 48.5
UE49M5075AU 48.5
UE49M5500AU 48.5
UE49M5502AK 48.5
UE49M5503AU 48.5
UE49M5510AU 48.5
UE49M5512AK 48.5
UE49M5513AU 48.5
UE49M5550AU 48.5
UE49M5570AU 48.5
UE49M5572AU 48.5
UE49M5602AK 48.5
UE49M5670AU 48.5
UE49M5672AU 48.5
UE49M6302AK 48.5
UE49M6372AU 48.5
UE49M6399AU 48.5
Ue49m6500au 49
UE49M6503AU 48.5
UE49M6550AU 48.5
Ue49nu7100U 48.5
UE49NU7102K 48.5
UE49NU7120U 48.5
Ue49nu7140U 48.5
UE49NU7170U 48.5
UE49NU7172U 48.5
UE49NU7179U 48.5
Ue49nu7300U 48.5
UE49NU7302K 48.5
UE49NU7372U 48.5
UE49NU7500U 48.5
UE49NU7502U 48.5
UE49NU7640S 48.5
UE49NU7650U 48.5
UE49NU7670U 48.5
UE49NU7672U 48.5
UE49NU8000U 48.5
UE49NU8002T 48.5
UE49NU8005T 48.5
Ue49nu8009t 48.5
UE49NU8042T 48.5
UE49NU8050t 48.5
Ue49nu8052t 48.5
Ue49nu8055t 48.5
UE49NU8070U 48.5
UE49NU8072T 48.5
Ue49n5000au 48.5
UE49N5500AU 48.5
UE49N5510AU 48.5
UE49N5540AU 48.5
UE49N5570AU 48.5
UE50ES5507 п’ятдесят
UE50ES5537 п’ятдесят
UE50ES5557 п’ятдесят
Ue50es6715 п’ятдесят
UE50ES6907 п’ятдесят
UE50F5000 п’ятдесят
UE50F5020 п’ятдесят
UE50F5500 п’ятдесят
UE50F6100 п’ятдесят
UE50F6130 п’ятдесят
UE50F6200 п’ятдесят
UE50F6330 п’ятдесят
UE50F6400 п’ятдесят
UE50F6500 п’ятдесят
UE50F6650 п’ятдесят
UE50F6800 п’ятдесят
Ue50hu7000 п’ятдесят
Ue50h5000 п’ятдесят
UE50H5303 п’ятдесят
UE50H5500 п’ятдесят
UE50H6200 п’ятдесят
UE50H6203 п’ятдесят
UE50H6400 п’ятдесят
UE50H6475SU п’ятдесят
UE50JS7200U п’ятдесят
Ue50ju6400U п’ятдесят
Ue50ju6450U п’ятдесят
Ue50ju6470u п’ятдесят
Ue50ju6472u п’ятдесят
Ue50ju6800k п’ятдесят
Ue50ju6870u п’ятдесят
Ue50ju6872u п’ятдесят
Ue50ju6875U п’ятдесят
UE50J5000AK п’ятдесят
Ue50j5100au п’ятдесят
UE50J5200AF п’ятдесят
UE50J5502AK п’ятдесят
UE50J5505AK п’ятдесят
Ue50j5550 п’ятдесят
Ue50j5570 п’ятдесят
Ue50j6200au п’ятдесят
Ue50j6202ak п’ятдесят
Ue50j6230au п’ятдесят
Ue50j6240au п’ятдесят
UE50J6250SU п’ятдесят
UE50J6270SU 49.5
UE50J6282SU 49.5
Ue50ku6000k п’ятдесят
UE50KU6020K п’ятдесят
UE50KU6072U п’ятдесят
Ue50ku6075U 49.5
Ue50ku6079U п’ятдесят
Ue50mu6100U п’ятдесят
UE50MU6102K 49.5
Ue50mu6103u 49.5
UE50MU6120K 49.5
Ue50mu6125k 49.5
Ue50mu6170u п’ятдесят
Ue50mu6172u 49.5
Ue50mu6179u п’ятдесят
Ue50mu6192u 49.5
Ue50mu7000U 49.5
UE50NU6025K 49.5
UE50NU7022K 49.5
Ue50nu7092u 49.5
UE50NU7400U 49.5
UE50NU7402U 49.5
Ue50nu7442u 49.5
Ue50nu7445U 54.6
UE50NU7449U 49.5
UE50NU7452U 54.6
Ue50nu7462u 49.5
UE50NU7470U 49.5
Ue50nu7472u 49.5
UE555ES6307 55
UE555ES6535 55
UE555ES6547 55
UE555ES6557 55
Ue555es6577 55
UE555ES6807 55
UE555ES6857 55
UE555ES6907 55
UE55S7005 55
UE55S7507 55
UE55S8005 55
UE55S8007 55
UE55F6100 55
UE55F6400 55
UE55F6500 55
UE55F6650 55
UE55F6800 55
UE55F7000 55
UE55F8000 55
UE55F8080 55
UE55F8500 55
UE55F9005 55
UE55F9080 55
Ue55hu7000 55
UE55HU7100D 55
Ue55hu7500 55
Ue55hu7580 55
Ue55hu8200 55
UE55HU8500 55
UE55HU8505Q 55
Ue55hu8580 55
Ue55hu8700 55
Ue55hu9000 55
UE55H6200 55
UE55H6203 55
UE55H6240 55
UE55H6400 55
UE55H6410 55
UE55H6475SU 55
UE55H6500 55
UE55H6505S 55
UE55H6650 55
UE55H6800 55
UE55H7000 55
Ue55h8000 55
UE55H8080 55
UE55JS7200U 55
Ue55js8000r 55
Ue55js8005t 55
UE55JS8500T 55
UE55JS8502T 55
Ue55js8505t 55
Ue55js8580t 55
Ue55js9000t 55
Ue55js9002t 55
UE55JS9005Q 55
UE55JS9080Q 55
UE55JU6000U 55
UE55JU6050U 55
UE55JU6072U 55
UE55JU6075U 55
Ue55ju6400U 55
UE55JU6410U 55
UE55JU6430U 55
Ue55ju6440 55
UE55JU6450U 55
UE55JU6465U 55
UE55JU6470U 55
UE55JU6472U 55
UE55JU6480U 55
UE55JU6490U 55
UE55JU6500 55
UE55JU6510 55
UE55JU6512U 55
UE55JU6515U 55
UE55JU6530U 55
UE55JU6550U 55
UE55JU6572U 55
UE55JU6580U 55
UE55JU6600U 55
UE55JU6610U 55
UE55JU6640U 55
UE55JU6650S 55
UE55JU6670S 55
UE55JU6675U 55
UE55JU6690U 55
UE55JU6740U 55
UE55JU6790U 55
UE55JU6870U 55
UE55JU6872U 55
UE55JU6875U 55
Ue55ju7000 55
UE55JU7002 55
Ue55ju7005t 55
Ue55ju7080t 55
Ue55ju7500U 55
Ue55ju7502t 55
Ue55ju7505t 55
Ue55ju7580t 55
UE55J5502AK 55
UE55J5505AK 55
UE55J5550 55
UE55J5570 55
UE5555572SU 55
Ue55j5600 55
UE55J5672SU 55
Ue55j6200au 55
UE55J6202AK 55
UE55J6250SU 55
UE55J6270SU 54.6
UE55J6282SU 54.6
Ue55j6300au 55
UE55J6302AK 55
Ue55j6330au 55
UE55J6350SU 55
Ue55j6370su 55
Ue55j6390au 55
Ue55j6500au 55
Ue55j6590au 55
UE55KS7000U 55
UE55KS7005U 55
UE55KS7080U 55
UE55KS7500U 55
UE55KS7505U 55
Ue55ks7580U 54.6
Ue55ks8000U 55
UE55KS8005T 54.6
UE55KS8080T 54.6
UE55KS9000U 55
UE55KS9005T 55
UE55KS9080T 54.6
UE55KS9500F 55
Ue55ku6000k 55
UE55KU6020K 55
Ue55ku6070u 54.6
UE55KU6072U 55
Ue55ku6075U 54.6
Ue55ku6079U 55
Ue55ku6100k 55
Ue55ku6172u 54.6
Ue55ku6179U 54.6
Ue55ku6300U 55
Ue55ku6400U 55
UE55KU6402U 54.6
Ue55ku6409U 54.6
UE55KU6450S 55
UE55KU6470U 55
Ue55ku6472u 55
Ue55ku6500U 55
Ue55ku6505U 54.6
Ue55ku6509U 55
Ue55ku6510u 55
Ue55ku6512U 54.6
UE55KU6515U 54.6
UE55KU6640S 54.6
UE55KU6650U 55
UE55KU6652U 54.6
UE55KU6670U 55
UE55KU7000U 55
UE55K5100AU 55
UE55K5102AK 54.6
UE55K5179 54.6
UE55K5500AU 55
UE55K5502AK 55
UE55K5505AK 54.6
UE55K5510AW 55
UE55K5515AK 54.6
UE55K5572SU 55
UE55K5579SU 55
UE55K5582SU 54.6
UE55K5589SU 54.6
UE55K5602AK 55
UE55K5672SU 55
Ue55k6000au 55
UE55K6300AK 55
UE55K6370SU 55
UE55K6372SU 55
Ue55k6500au 55
UE55K6550AU 55
UE55LS003AU 54.6
Ue55ls03nau 54.6
UE55MU6100U 54.6
UE55MU6102K 54.6
UE55MU6103U 54.6
UE55MU6120K 54.6
UE55MU6170U 54.6
UE55MU6172U 54.6
UE55MU6179U 54.6
UE55MU6192U 54.6
UE55MU6195U 54.6
UE55MU6199U 54.6
UE55MU6202K 54.6
UE55MU6220K 54.6
UE55MU6270U 54.6
UE55MU6272U 54.6
UE55MU6279U 54.6
UE55MU6292U 54.6
UE55MU6300U 55
UE55MU6400U 54.6
UE55MU6402U 54.6
UE55MU6409U 54.6
UE55MU6442U 54.6
UE55MU6445U 54.6
UE55MU6450U 54.6
UE55MU6452U 54.6
UE55MU6470U 54.6
UE55MU6472U 54.6
UE55MU6500U 55
UE55MU6502U 54.6
UE55MU6642U 54.6
UE55MU6645U 54.6
UE55MU6650U 55
UE55MU6670U 55
UE55MU6672U 54.6
UE55MU7000U 54.6
Ue55mu7002t 54.6
UE55MU7009T 54.6
UE55MU7040L 54.6
UE55MU7042T 54.6
UE55MU7052T 54.6
Ue55mu7055t 54.6
UE55MU7070T 54.6
UE55MU7072T 54.6
UE55MU7500U 54.6
UE55MU8000U 54.6
UE55MU8002T 54.6
UE55MU8005T 54.6
UE55MU8009U 54.6
UE55MU9000U 54.6
UE55MU9002T 54.6
Ue55mu9005t 54.6
UE55MU9009U 54.6
UE55M5500AU 54.6
UE55M5502AK 54.6
UE55M5510AU 54.6
UE55M5512AK 54.6
UE55M5513AU 54.6
Ue55m5550au 54.6
Ue55m5570au 54.6
UE55M5572AU 54.6
UE55M5602AK 54.6
UE55M5672AU 54.6
UE55M6302AK 54.6
UE55M6372AU 54.6
UE55M6399AU 54.6
UE55M6500AU 55
UE55M6550AU 54.6
UE55NU6025K 54.6
UE55NU7022K 54.6
UE55NU7092U 54.6
UE55NU7100U 54.6
UE55NU7102K 54.6
Ue55nu7120U 54.6
UE55NU7140U 54.6
UE55NU7170U 54.6
UE55NU7172U 54.6
UE55NU7179U 54.6
UE55NU7300U 54.6
UE55NU7302K 54.6
UE55NU7372U 54.6
Ue55nu7400U 54.6
UE55NU7402U 54.6
UE55NU7442U 54.6
UE55NU7445U 54.6
UE55NU7449U 54.6
UE55NU7452U 54.6
UE55NU7462U 54.6
UE55NU7470U 54.6
UE55NU7472U 54.6
UE55NU7500U 54.6
UE55NU7502U 54.6
UE55NU7640S 54.6
Ue55nu7650U 54.6
UE55NU7670U 54.6
UE55NU7672U 54.6
UE55NU8000U 54.6
UE55NU8002T 54.6
UE55NU8005T 54.6
Ue55nu8009t 54.6
UE55NU8042T 54.6
Ue55nu8050t 54.6
UE55NU8052T 54.6
Ue55nu8055t 54.6
UE55NU8070U 54.6
UE55NU8072T 54.6
Ue55nu8500U 54.6
UE55NU8502T 54.6
UE55NU8505T 54.6
UE58J5000AK 58
UE58J5200AK 58
UE58MU6100U 57.5
UE58MU6120K 57.5
UE58MU6122K 57.5
UE58MU6125K 57.5
UE58MU6192U 57.5
UE58MU6199U 58
Ue58nu7100U 58
UE60F6100 60
UE60F7000 60
UE60H6200 60
UE60H6203 60
UE60H6240 60
Ue60h7000 60
Ue60js7200U 60
Ue60ju6050U 59.5
Ue60ju6075U 60
Ue60ju6400U 60
Ue60ju6450U 60
Ue60ju6470u 60
Ue60ju6472u 60
Ue60ju6800k 60
Ue60ju6870u 60
Ue60ju6872U 60
Ue60ju6875U 60
Ue60j6200au 60
Ue60j6202ak 60
Ue60j6240aw 59.5
Ue60j6250su 60
Ue60j6270su 59.5
UE 60J6282SU 59.5
Ue60j6300au 60
UE60KS7000U 60
UE60KS7005U 60
UE60KS7080U 60
Ue60ku6000k 60
UE60KU6072U 60
UE60KU6075U 59.5
Ue60ku6079U 60
UE65ES8005 65
UE65ES8007 65
UE65F6400 65
UE65F8000 65
UE65F8080 65
UE65F9005 65
UE65F9080 65
UE65HU7500 65
UE65HU7580 65
UE65HU8200 65
UE65HU8500 65
UE65HU8505Q 65
UE65HU8580 65
UE65HU8700 65
Ue65hu9000 65
UE65H6203 65
UE65H6400 65
UE65H6475SU 65
UE65H7000 65
UE65H8000 65
UE65H8080 65
Ue65js8000r 65
UE65JS8500T 65
UE65JS8502T 65
UE65JS8580T 65
Ue65js9000t 65
UE65JS9002T 65
UE65JS9005Q 65
UE65JS9080Q 65
UE65JS9500T 65
UE65JS9502T 65
UE65JS9505Q 65
UE65JS9580Q 65
UE65JU6000U 65
UE65JU6050U 65
UE65JU6072U 65
UE65JU6075U 65
UE65JU6400U 65
UE65JU6450U 65
UE65JU6470U 65
UE65JU6472U 65
UE65JU6500 65
UE65JU6550U 65
UE65JU6572U 65
Ue65ju6600U 65
Ue65ju7000 65
UE65JU7002 65
Ue65ju7005t 65
UE65JU7080T 65
UE65JU7500U 65
Ue65ju7502t 65
Ue65ju7505t 65
UE65JU7580T 65
Ue65j6200au 65
UE65J6250AK 65
UE65J6292SU 64.5
Ue65j6300au 64.5
UE65KS7000U 65
UE65KS7080U 65
UE65KS7500U 65
UE65KS7505U 65
UE65KS7580U 64.5
UE65KS8000L 65
UE65KS8005T 64.5
UE65KS8080T 64.5
UE65KS9000U 65
UE65KS9005T 65
UE65KS9080T 64.5
UE65KS9500F 65
UE65KS9502T 64.5
UE65KS9580T 64.5
Ue65ku6000k 65
UE65KU6020K 64.5
UE65KU6070U 64.5
UE65KU6072U 65
UE65KU6075U 64.5
UE65KU6079U 65
UE65KU6100K 64.5
UE65KU6172U 64.5
UE65KU6300U 65
UE65KU6400U 65
UE65KU6402U 64.5
UE65KU6500U 65
Ue65ku6505U 64.5
UE65KU6509U 65
UE65KU6680U 65
UE65KU7000U 65
UE65LS003AU 64.5
Ue65ls03nau 64.5
UE65MU6100U 64.5
UE65MU6102K 64.5
UE65MU6120K 64.5
UE65MU6122K 64.5
UE65MU6170U 64.5
UE65MU6172U 64.5
UE65MU6175U 64.5
UE65MU6179U 64.5
UE65MU6195U 64.5
UE65MU6199U 64.5
UE65MU6270U 64.5
UE65MU6272U 64.5
UE65MU6279U 64.5
Ue65mu6300U 65
UE65MU6400U 65
UE65MU6402U 64.5
UE65MU6409U 65
UE65MU6442U 64.5
Ue65mu6445U 64.5
UE65MU6452U 64.5
UE65MU6470U 64.5
UE65MU6472U 64.5
Ue65mu6500U 65
UE65MU6502U 64.5
Ue65mu6505U 65
UE65MU6642U 64.5
UE65MU6645U 64.5
UE65MU6650U 65
UE65MU6652U 64.5
UE65MU6670U 65
UE65MU6672U 64.5
Ue65mu7000U 65
Ue65mu7002t 64.5
Ue65mu7005t 64.5
Ue65mu7009t 64.5
UE65MU7040L 64.5
UE65MU7042T 64.5
Ue65mu7052t 64.5
Ue65mu7055t 64.5
Ue65mu7072t 64.5
Ue65mu8000U 64.5
UE65MU8002T 64.5
Ue65mu8005t 64.5
Ue65mu8009U 64.5
UE65MU9000U 64.5
UE65MU9002T 64.5
UE65MU9005T 64.5
UE65MU9009U 64.5
UE65NU6025K 64.5
UE65NU7022K 64.5
UE65NU7092U 64.5
Ue65nu7100U 64.5
UE65NU7102K 64.5
Ue65nu7120U 64.5
Ue65nu7140U 64.5
Ue65nu7170u 64.5
UE65NU7172U 64.5
Ue65nu7179U 64.5
Ue65nu7300U 64.5
UE65NU7302K 64.5
UE65NU7372U 64.5
Ue65nu7400U 64.5
UE65NU7402U 64.5
UE65NU7442U 64.5
Ue65nu7445U 64.5
UE65NU7449U 64.5
Ue65nu7452u 64.5
Ue65nu7462u 64.5
UE65NU7470U 64.5
UE65NU7472U 64.5
Ue65nu7500U 64.5
UE65NU7502U 64.5
UE65NU7640S 64.5
UE65NU7670U 64.5
UE65NU7672U 64.5
UE65NU8000U 64.5
Ue65nu8002t 64.5
Ue65nu8005t 64.5
UE65NU8009T 64.5
Ue65nu8042t 64.5
Ue65nu8050t 64.5
Ue65nu8052t 64.5
Ue65nu8055t 64.5
UE65NU8072T 64.5
UE65NU8500U 64.5
UE65NU8502T 64.5
Ue65nu8505t 64.5
Ue70ku6000k 70
Ue70ku6070u 70
Ue70ku6079U 70
UE75ES9000 75
UE75ES9005 75
UE75ES9007 75
UE75F6300 75
UE75F6400 75
UE75F8000 75
UE75F8080 75
UE75F8200 74
UE75HU7500 75
UE75H6400 75
UE75H6475SU 75
Ue75ju6400U 75
Ue75ju6450U 75
UE75JU6470U 75
UE75JU6472U 75
Ue75ju7000 75
UE75JU7002 75
Ue75ju7005t 75
Ue75ju7080t 75
UE75J6300AU 75
UE75KS8000L 75
UE75KS8002T 74.5
UE75KS8005T 74.5
UE75KS8080T 74.5
UE75MU6100U 75
UE75MU6102K 74.5
UE75MU6170U 75
UE75MU6172U 74.5
UE75MU6175U 74.5
UE75MU6179U 75
UE75MU7000U 75
Ue75mu7002t 74.5
Ue75mu7005t 74.5
UE75MU7009T 74.5
UE75MU8000U 74.5
UE75MU8002T 74.5
Ue75mu8005t 74.5
UE75MU8009U 74.5
UE75NU7100U 74.5
UE75NU7102K 74.5
UE75NU7170U 74.5
UE75NU7172U 74.5
UE75NU7179U 74.5
UE75NU8000U 74.5
UE75NU8002T 74.5
UE75NU8005T 74.5
UE75NU8009T 74.5
UE78HU8500 78
UE78HU8505Q 78
Ue78hu9000 78
UE78JS9500T 78
Ue78js9502t 78
UE78JS9505Q 78
UE78JS9580Q 78
Ue78ju7500u 78
Ue78ju7502t 78
Ue78ju7505t 78
Ue78ju7580t 78
UE78KS9000U 78
UE78KS9080T 78
UE78KS9500F 78
UE78KS9502T 78
Ue78ks9580t 78
UE78KU6500U 78
UE78KU6505U 78
UE78KU6509U 78
UE82MU7000U 82
UE82MU7002T 82
Ue82mu7009t 82
UE82NU8000U 81.5
UE82NU8002T 81.5
UE82NU8005T 81.5
Ue82nu8009t 81.5
UE82S9WAT 82
UE85HU7500 85
UE85HU7580 85
UE85HU8500 85
Ue85ju7000 85
Ue85ju7005t 85
UE85JU7080T 85
UE85S9 85
UE88JS9500T 88
UE88JS9502T 88
UE88JS9505Q 88
UE88JS9580Q 78
UE88KS9502T 87.5
UE88KS9800T 88
UE88KS9802T 88
UE88KS9880T 88
V32f390fix 31.5
V32f390six 31.5
See also  Як покращити Інтернет на Samsung. Використовуючи утиліти, щоб отримати обмеження

Ручне налаштування телевізора

Багато користувачів мають багато старих телевізорів, які не мають функції автоматичного налаштування. Всі вони обладнані застарілою інтиром, яка значно відрізняється від нових моделей. Крім того, ручна конфігурація здійснюється за допомогою змін у різних важливих параметрах, і багато хто просто бояться виконувати дії, які не мають уявлення про наслідки.

На думку експертів, немає нічого турбуватися, і будь-який власник застарілих технологій може налаштувати телевізор Samsung з вашими руками. Найголовніше, щоб точно дотримуватися представленої інструкції:

 • Відкрийте головне меню, а потім введіть розділ “Антена”.
 • Знайти та виберіть “Установки ручних налаштувань”, а потім. “Налаштування цифрових телевізійних каналів”.
 • Натисніть на напис: “Створити”. З’являться вікно з параметрами частот, модуль та передача.
 • Спочатку виставлені наступні показники: 170000 кГц, 128 QAM, 6900 KS / S.
 • Деякий час налаштування телевізора з зміною зображення та телевізійними рамками.
 • В кінці налаштувань натисніть “Зберегти”. Далі з’явиться вікно з параметрами. Тут змінюється лише частота. До 178 000 кГц, після чого пошук знову запускається.

Відповідно до цієї схеми, пошук каналів продовжується з постійним збільшенням частоти на 8000 кГц. Подібні маніпуляції можуть бути проведені до верхньої межі. 226 000 кГц.

Налаштуйте вручну не тільки канали на телевізорі Samsung. За допомогою відповідних розділів меню є зображення та звук, після чого зроблені всі необхідні покращення чіткості та якості. Контраст, яскравість та інші параметри регулюються тут.

Налаштувати канали

Щоб насолоджуватися якісним зображенням на новому телевізорі Samsung, ви повинні правильно налаштувати прийом доступних телеканалів. Зазвичай російський Inteeis у меню повинен бути встановлений автоматично, і тому не потрібно витрачати час на зміну мови.

 • Перейдіть до головного меню з пульта дистанційного керування.
 • Виберіть параметри розділу.
 • Натисніть на вкладку “Налаштування та пошук каналів”.
 • Виберіть Керівництво або автоматичний тип пошуку.
 • Зачекайте, коли телевізійне обладнання відскановані частоти та показують список доступних каналів.
See also  Як зробити скріншот на Huawei Smart. "IPhone"

Рекомендується використовувати автоматичний пошук доступних телевізійних програм, оскільки операція буде зроблена лише за кілька хвилин. Пристрій автоматично почне пошук, і після того, як числові значення з’являються знайдені канали, які після того, як ви можете самостійно змінюватися за бажанням.

Як тільки пошук каналу на телевізорі Samsung буде завершено, пристрій автоматично увімкнеться на першому каналі для Створеного списку.

Про особливості автоматичного та ручного налаштування, бажано дізнатися більше, щоб не робити помилки.

Ручне налаштування

Цей тип пошуку зазвичай використовується на старих моделях телевізора, оскільки “автоматично” відсутній там. При виборі ручного режиму пошуку телевізійних каналів Samsung необхідно враховувати, що заводські налаштування доведеться змінити.

Це саме це часто відштовхує користувачів, хоча немає нічого складного. Ви не повинні боятися помилок, тому що, вибираючи неправильну частоту, користувач не зможе розбити телевізор. Після того, як ви зможете встановити інші, правильні значення.

Операція може здійснюватися за допомогою власних рук за наступним алгоритмом:

 • Перейдіть до головного меню та виберіть розділ “Антена”.
 • Далі натисніть кнопку Ручні налаштування та виберіть “Пошук цифрових каналів”.
 • На новій вкладці з’явиться елемент з додатковими налаштуваннями: частота, модуль, передача. Там ми поставили наступні параметри: 170 000 кГц, 128 QAM, 6900 KS / S.
 • Далі потрібно зачекати, доки налаштування автоматично завантажуються в систему, і пошук буде здійснюватися.
 • Після введення потрібних параметрів програми на екрані Samsung почнеться на екрані.
 • Після завершення налаштувань потрібно зберегти результат та відрегулювати показники частоти, модуля та передачі. У цьому випадку потрібно лише змінити частоту 178000 кГц. Після цього знову запустіть пошук.

До того ж принципу ви можете знайти всі доступні канали, додаючи до частоти 8000 кГц. Використовуючи ручне налаштування, виходить, щоб вибрати ідеальну якість звуку, а зображення на телевізорі до зображення виявилося якомога швидше. Для цього виберіть розділ “Зображення” та налаштувати контраст, ясність та яскравість на свій розсуд.

Крім того, користувач отримує можливість встановити канали замовлення залежно від власних уподобань.

Для цього перейдіть до меню та виберіть розділ “Трансляція”. Навпроти потрібної програми, яку потрібно поставити відповідний клік.

Автоматичний режим

У кожному сучасному телевізорі Samsung є функція автоматичної настройки телевізійних каналів. Для пошуку потрібно вибрати джерело сигналу: супутник, кабель або антена.

Щоб шукати, потрібно перейти до меню, виберіть вкладку “Пошук каналів” та запустіть автоматичний режим. Програми будуть вишикувати в певному порядку.

Щоб самостійно змінити розташування телегалу, потрібно вибрати функцію переміщення:

 • Перейдіть до головного меню.
 • Перейдіть до вкладки “Трансляція” (ікона тарілок).
 • Перемістіть повзунок вниз і знайдіть команду “Зміна номера каналу”. Натисніть на нього, щоб активувати.
 • Поверніться на вкладку “Будинок” та знову відкрийте розділ “Транспласти”, виберіть “Змінити”.
 • Виберіть програму, яку потрібно перемістити в інше місце в списку каналів. Покладіть його позначку на ньому і виберіть зміну номера.

Налаштування звуку

Легкий користувацький і правильно встановлений звук також не має менш помітного значення, ніж зображення. Для цього вам також доведеться перейти до меню Сервіс, у розділі «Налаштування» та виберіть Звук. В цьому розділі ви можете вибрати якість та спосіб передачі звуку.

Слід також зазначити, що багато сучасних моделей оснащені додатковими параметрами, такими як еквалайзер, долбі та режим оточення. Акустична система кожного телевізійного моделі Samsung має індивідуальні функції, щоб звернути увагу, оскільки вона залежить від їхньої відповідної конфігурації, яка залежить від звуку та загальне враження, яке буде залежати. Ви також повинні знати, як правильно налаштувати Smart TV від Samsung. Це буде залежати від доступу до всіх наданих мультимедійних функцій, зокрема, підключення до Інтернету.