Проста мова про те, як налаштувати цифрові канали на телевізорі LG

Протягом 2019 року в Росії цифрове телебачення повністю замінить аналоговий. Трансляція на аналогових каналах зупинилася 15 квітня. Щоб продовжувати дивитися ваші улюблені програми, потрібно переконфігурувати телевізор на прийом цифрових каналів.

Щоб зрозуміти, як переконфігурувати телевізор до цифрового телебачення, потрібно знати, чи є модуль прийому DVB T2. Моделі LG випущені в 2012 році, а пізніше обладнані цифровими модулями. Ці пристрої можуть приймати цифрове трансляцію без додаткового обладнання.

Важливий! Щоб перейти, телевізор повинен бути обладнаний модулем DVB-T2. Dbv-T-тюнер не зможе взяти новий формат трансляції. Ви можете прояснити версію модуля в інструкції з експлуатації.

Якщо документація для пристрою не збережена, вона завжди може бути знайдена на офіційному веб-сайті виробника WWW.Lg.Com.

Як налаштувати кабельне телебачення на LG TV

Після завершення користувачеві з попередніми налаштуваннями, він може перейти до пошуку телевізійних каналів.

Як налаштувати телевізійні канали на LG вручну

налаштувати, канали, телевізорі, smart

Ручне регулювання

Параметри пошуку вручну варіюються залежно від регіону, в якому ви живете, а відстані до найближчого підсилювача сигналу. Універсальні інструкції налаштування

Налаштування безкоштовних цифрових каналів T2 на LG TV

 • Відкрийте “Налаштування” та виберіть вкладку, на якому розташована супутникова антена.
 • У розділі, що відкриється, натисніть Ручне налаштування.
 • Розділяється розділ “Тип сигналу”, в якому ви хочете вибрати антену.

Встановіть прапор поруч із написом “Skip зашифрованих каналів”. Телевизор проигнорирует платные каналы.

See also  Як налаштувати проксі на Android. З телефоном все в порядку, але доступу немає

Осталось выбрать «Быстрое сканирование» и дождаться завершения процесса, который занимает около 2-10 минут, в зависимости от расстояния до ретранслятора и производительности телевизора.

Примечание: На странице «Интерактивная карта CETV» показана область региональных ретрансляторов и частоты, на которых можно осуществлять поиск цифровых TV каналов.

Ручная настройка на новых моделях

Более новые модели LG требуют специальной процедуры перед началом ручного поиска. Их операционная система считает, что режим антенны по умолчанию работает с аналоговыми сигналами. Для начала поиска в эфирных частотных диапазонах DVB T2 необходимо переключить LG TV на цифровое вещание. Пользователь обязан это сделать:

Налаштування безкоштовних цифрових каналів T2 на LG TV

налаштувати, канали, телевізорі, smart

 • Войдите в Меню, нажав на кнопку «Меню» или используя иконку ложи;
 • Введіть розділ “Канали“;
 • Вибрати та активувати елемент “Пошук каналу”;
 • Встановіть кабельне телебачення як джерело сигналу (кабельний елемент);
 • Коли система вимагає назви постачальника, виберіть “Інші параметри”;
 • Встановіть тип пошуку “Мережа”, встановіть діапазон частот, загальний для мультиплексів, що працюють у регіоні;
 • Натисніть “Далі”;
 • Перевірте прапорець “Цифровий”.

Вам просто потрібно дочекатися завершення каналу. Ті сама операція може виконуватися з розділу швидкого налаштування екрана меню.

Окремо, слід зазначити, що система кабельного телебачення може вимагати від часу та налаштування дати на телевізорі відповідає параметрам трансляційної мережі. Для цього, увійдіть до меню екрана. У блоці “Загальні налаштування” ви знайдете відповідні прапорці для синхронізації дати та часу з мережею трансляції.

Ремонт телевізорів LG від 45 хвилин

Замовлення ремонту в нашому сервісному центрі та отримуйте обслуговуючий пристрій в той же день, від 45 хвилин

Додати коментар

Залиште своє запитання через форму зворотного зв’язку, і майстер передзвонить вам і відповість, не нав’язуючи. Або послуги.

Другий спосіб

Підключіть кабельне телебачення, щоб отримати сигнал за іншим способом, виконуючи наступні кроки вручну:

 • Натисніть на “Головна” та перейдіть до “Налаштування”. Якщо ви маєте намір поставити необхідні параметри для “TV LG Smart TV” з антени. Що стосується старих моделей, то вам потрібно перейти до “Меню”.
 • Відкрийте вкладку з опціями, а також у списку країн, щоб вибрати потрібну. Коли телевізор випускається в 2010 році, ви можете вибрати Росію. У випадку нових моделей ви можете поставити Німеччину.
 • Виберіть російську у відповідному розділі з переліком доступних мов (якщо він не вибрано).
 • Перейдіть до “Налаштування” та натисніть на телевізійні канали “Авто-придбано” на екрані телевізора.
See also  Як розблокувати iPhone Якщо ви не пам'ятаєте. Розблокувати через iTunes

Якщо процедура закінчилася успішно, то вам вдалося отримати крок до встановлення 20 безкоштовних каналів на цифровому телевізорі та видалення аналогових каналів. На старих моделях потрібно виконати кілька кроків:

 • Покладіть “Автопойськ”, вводячи модуляцію. 256, швидкість. 6750, початкова частота 274 тисячі, а фінал у 770 тисяч.
 • Наступний клік на галочках отримання розділів з додатковою інформацією.
 • Запустити пошук. Зачекайте 20 хвилин, поки канали з’являться на екрані в стандартному порядку. Якщо на цей раз було сформовано помилку, процедура повинна бути відмовлена.

Нарешті, варто вказати, що майже всі моделі телевізорів LG мають функцію автоматичного оновлення системи. Якщо немає бажання постійно переналежність телевізійного сигналу після автоматичного скидання, ви повинні відключити таку функцію. Для цього в режимі налаштувань перейдіть до розділу налаштувань кабелю та вимкніть автоматичне оновлення. Всі виконані дії повинні бути збережені.

Ремонт телевізорів LG від 45 хвилин

Замовлення Ремонт у нашому сервісному центрі та отримайте хороший пристрій в той же день, від 45 хвилин

Додати коментар

Залиште своє запитання через форму зворотного зв’язку, і саме майстер передзвонить вам і відповість, не нав’язуючи, який. Або послуги.

Налаштування ручного каналу

Дуже часто виникає питання, як налаштувати канали на телевізорі LG в ручному режимі. Для виконання цієї дії та налаштування нового пристрою це потрібно:

 • Відкрийте налаштування.
 • Перейдіть до розділу “канали“.
 • Далі виберіть “Налаштування вручну”. Після цього ви можете вибрати параметри пошукових маніпуляцій, включаючи вибір, який діапазон. Це прийом.

Серед параметрів, які можна змінити, є частота та джерело сигналу. Кожну характеристику можна змінювати поступово, щоб не пропустити потрібний канал. Особливо зручно використовувати ручний пошук під час роботи з супутниковим телебаченням. Якщо необхідні частоти відомі, можливо надзвичайно швидко виконати всі необхідні дії.

Як автоматично налаштувати канали на телевізорі LG

Включення телевізора, потрібно вибрати канали для перегляду:

 • Використання пульта дистанційного керування, ви хочете відкрити головне меню.
 • У ньому виберіть параметри та перейдіть до елемента, що відповідає вибраному типу мовлення. Це може бути, наприклад, за допомогою антени або супутникових каналів.
 • Буде показано меню, в якому ви хочете вибрати пошук каналів. Рекомендується вказати autopoisk, потім повну установку.
 • Вона буде виконана автоматично. Потрібно почекати принаймні п’ять хвилин до завершення.
See also  Як покласти дзвінок на розмову на Samsung.

Після виходу налаштувань меню канали будуть налаштовані, і ви можете почати переглядати.

Підбір антени для істотного мовлення

Загалом, “однакова” звичайна антена підходить для отримання цифрового мовлення, як для аналогового. В принципі, він може бути виготовлений і незалежно, наприклад, з будь-яких старих алюмінієвих банок (як на діаграмі нижче).

Приклад саморобної антени з алюмінієвих банок

Якщо звичайна антена кімнати не візьме сигнал. Треба замінити його на відкритому повітрі (який покласти на вулицю, наприклад, на даху будинку). З активним підсилювачем. Подібні антени забезпечують значно кращу якість прийом і дозволяють переглядати необхідне телебачення на відстані від башти.

Ремонт телевізорів LG від 45 хвилин

Замовлення Ремонт у нашому сервісному центрі та отримайте хороший пристрій в той же день, від 45 хвилин

Додати коментар

Залиште своє запитання через форму зворотного зв’язку, і майстер передзвонить вам і відповість, не нав’язуючи. Або послуги.