Підключення бездротового навушника до Xiaomi (Redmi)

Смартфони Xiaomi (Redmi) запитують, як підключити бездротові навушники до телефону вперше, і, якщо ви нова, процедура кон’югації не є очевидною.

По-перше, я розповім про принцип, а потім покажу з’єднання навушників на конкретному прикладі.

Для навушників Bluetooth є 2 стану з’єднання:

 • Коли вони вперше підключені до телефону, вам потрібно провести процедуру спарювання, в цей момент пристрій обміняється спеціальним ключем безпеки, який використовується для шифрування даних, що надсилаються з одного пристрою на інший, це необхідно;
 • Якщо спарювання буде успішним, наступного разу, коли ви включите навушники на телефон, вони будуть підключені за одну секунду, не вимагаючи додаткових маніпуляцій.

Увага: У деяких бездротових моделях є вбудована пам’ять, яка зберігає до 8 джерел звуку, з якими вони встановлювались, тому ви не можете підключити їх у хаотичному порядку та повторно кон’югувати, вам не потрібно проходити. Інші пам’ятають максимум два пристрої, а це означає, що якщо ви підключили їх до телефону, ноутбука та іншого телефону, вони забудуть про перший смартфон і доведеться повторно з цим кон’югуватися.

Як вперше відповідати навушникам Xiaomi

Якщо ви щойно придбали TWS у Xiaomi, спарювання буде активно автоматично, коли ви витягуєте їх із зарядного пристрою.

Але перед тим, як зняти навушники, переконайтеся, що протокол Bluetooth на смартфоні увімкнено. Після цього перейдіть до налаштувань Bluetooth, де ви побачите список раніше підключених пристроїв, і нижче списку доступних. Тих, хто найбільше знаходиться в режимі спарювання на даний момент. Тепер ви можете отримати TWS з футляра, вони повинні почати світлодіод різних кольорів, після чого їх назва відображатиметься на екрані смартфона, який ви хочете вибрати та підтвердити запит на з’єднання.

У деяких випадках Mi True бездротові навушники Xiaomi видно, як ліворуч і праворуч окремо, вибирайте завжди правильно, це головний, а ліворуч є вторинним.

Якщо все пройшло без непередбачених труднощів, пару повинно було успішно завершити, і звук з телефону з’явиться в TWS.

Як включити навушники

При відкритті CASE CASE Wireless Навушники Mi Earphones 2 Основні автоматично включаються.

Примітка. Коли ви вперше використовуєте навушники, розмістіть їх у випадку заряджання та закрийте кришку, щоб активувати їх.

Покупці Xiaomi MI TRUE Wireless Earphones 2 Basic. Також дивитися

Найкращі навушники Bluetooth з AliExpress (Особливості Де купити, характеристики). Go: топ.30 навушників Bluetooth з Aliexpress 2022. Купити, характеристики

See also  Контакти для Android зникли, як відновити.

Підключення навушників до телефону

Автоматичне з’єднання

Вийміть обидва навушники MI Basic 2 з зарядки за зарядку одночасно і зачекайте, поки навушники автоматично активуються. Індикатор стає білим, а потім по черзі блимає білим і червоним, а це означає, що вкладиші підключені один до одного. Коли індикатор лівого / правого вкладиша повільно блимає білим, увімкніть функцію Bluetooth на своєму пристрої та шукайте “MI True Wireless EBS Basic 2” для підключення.

Як тільки ваш пристрій та навушники будуть успішно підключені, ваші навушники автоматично підключені до попередньо сполученого пристрою (ввімкнено Bluetooth), коли вони ввімкнуться.

Примітка. Якщо ви не зможете з’єднатися з навушниками, поверніть їх у корпус і повторіть попередні кроки.

Покупці Mi справжні бездротові навушники Basic 2 також зацікавлені

Перевірте повністю. Найкращі смарт-екрани (функції, де купити, характеристики). Помста: Рейтинг. Найкращі трекери для фітнесу 2022. Порівняйте фітнес-трекери.

Один навушники Mi справжні бездротові навушники не працює?

Трапляється, що один навушники працює, а інший не робить. Це пов’язано з тим, що кон’югація з якоїсь причини втрачається. Як правило, правильний пристрій підключено до смартфона, а інші функції безпосередньо через нього. Коли відносини втрачені, тільки один п’єси.

Якщо ви зацікавлені в тому, як викликати навушники MI TRUE бездротові навушники, то вам потрібно від’єднати навушники з телефону та призупинити роботу Bluetus.

Інструкції для MI TRUE Wireless Earbud для кон’югації:

 • Покладіть гарнітуру у випадку;
 • Вийміть, а потім натисніть кнопки на навушниках і тримайте їх не менше 15 секунд.;
 • Коли відображається дисплей, синхронізація скидається, і між пристроями відбувається нова кон’югація.

Індикація на одному правильному пристрої вказує на безпечну передачу синхронізації, і тепер можна підключити до смартфона.

Redmi Airdots працюють окремо. Що робити? 2 частина

Якщо навушники MI TRUE Wireless Enbuds не працюють одночасно, то дії, описані вище, не повинні повторювати більше одного разу до синхронізації. Але коли все буде безпечно, пристрій буде працювати ідеально.

Як підключити Bluetooth (Bluetooth) Навушники до Xiaomi (Redmi)

Користувачі смартфонів Xiaomi (Redmi) можуть підключати навушники Bluetooth без обмежень, T.До. Телефон підтримує весь кодек, доступний на ринку.

Bluetooth-версії назад сумісна, це означає, що Bluetooth версія 5.0 може працювати з Bluetooth 3.0, Т.Е. Сучасний Xiaomi без проблем підключиться до старих навушників.

Перш ніж запустити процедуру, я зазначаю, що існує 2 типи підключення:

 • Сопряжение (pairing) – необходимо при первом подключении Bluetooth наушников или колонки к Xiaomi, в этот момент происходит обмен кодом шифрования данных между гаджетами, который используется всё время, пока вы принудительно не удалите его из памяти телефона;
 • Автоматичне з’єднання. Якщо кон’югація була успішною, наступного разу, коли навушники підключаються до смартфона автоматично.

Я продемонструю з’єднання на прикладі сенсорний імпульс Sennheiser M2 IEBT.

Введіть Загальні налаштування, знайдіть точку “Bluetooth”. Увімкніть бездротовий модуль за допомогою верхнього перемикача. Тепер треба не тільки включити навушники, а й переносити їх до режиму спарювання. Це, як правило, довгий утримання кнопки живлення, у моєму випадку близько 6 секунд у позашляховику. Якщо навушники або бездротовий стовпчик мають світловий індикатор, у режимі спалаху починає блимати по черзі в червоному та синьому, але краще читати інструкції.

See also  Як оновити операційну систему на Android. Використання стандартного режиму відновлення - відновлення

Отже, ви представили навушники в необхідний режим, тепер натисніть кнопку “Оновити” на екрані смартфона. У розділі “Доступні пристрої”, через кілька секунд, назва гаджета Bluetooth з’явиться, що ви хочете підключитися. Клацніть на ньому. Режим з’єднання розпочнеться, після чого запит буде відображатися для дозволу на доступ до режимів контактів та дзвінків, цей параметр не впливає на прослуховування музики, налаштовує на ваш розум, але у будь-якому випадку потрібно натиснути кнопку “Прийняти”, щоб встановлено з’єднання. Тепер імпульс M2 IEBT перейшов до розділу “Боротьба”, це означає, що наступного разу цього достатньо включити їх у звичайному шляху, а після другого, вони автоматично підключаться до Сяомі.

Підключення навушників TWS Xiaomi Mi Airdits до телефону

налаштувати, бездротові, навушники, спарювання

Redmi Airdots працюють окремо. Що робити? 2 частина

Автоматичне з’єднання: видалення обох навушників з зарядного випадку, зачекайте 2-3 секунди, навушники автоматично починаються послідовно. Потім відкрийте пристрій пошуку Bluetooth, виберіть “Mi AirDits Basic_R” та натисніть, щоб завершити з’єднання.

Якщо з’єднання не встановлено, вставте гарнітуру в зарядний пристрій та повторіть вищевказане з’єднання. Після першого з’єднання гарнітуру можна автоматично підключити до останнього кон’югатного пристрою.

Ручне з’єднання: Коли гарнітура вимкнена, вручну увімкніть обидва заробітки. Білий індикатор спалахне, поки обидва навушники автоматично не підключені.

Після успішного послідовного з’єднання білий індикатор правого навушника повільно спалахне, а це означає наявність пристрою для підключення.

Первинне з’єднання

Я буду вмістити комплект на телефонному Redmi Note 9 Pro та навушникам серед найпопулярніших навушників для поточного дня. Redmi Airdots. Але загалом все працює приблизно в тому ж, тому якщо вам потрібні загальні детальні інструкції, ви можете ретельно прочитати цю статтю.

Крок 1. Увімкніть навушники

Перш ніж підключитися до навушників, спочатку потрібно включити їх. Я рекомендую ознайомитись з інструкціями, зокрема, під моєю моделлю. На деяких є окремі кнопки, а TWS, як мої феєрверки, активуються просто, витягуючи з футляра. Ми візьмемо правильні та ліві навушники і вставляємо їх у вуха.

Решта дій повинні мати час робити, тоді як Xiaomi бездротові навушники знаходяться в режимі пошуку (у моєму випадку. Блимає біле світло на правий вухо). Якщо у вас не було часу, щоб підключити перший раз. Просто вимкніть поворот на навушниках (добре, або покладіть їх до справи і отримати його).

На деяких навушниках та навушниках Xiaomi, щоб активувати режим з’єднання, вам потрібно утримувати будь-яку кнопку (наприклад, кнопку на гарнітурі Bluetooth Xiaomi утримується на вершині). Я знову рекомендую просто прочитати інструкції з вашої конкретної моделі. Але, як правило, все відбувається автоматично без танців з бубнами.

Крок 2. Телефон

Тепер перейдіть безпосередньо до телефону. Оскільки ми маємо справу з Bluetooth, ми переходимо до своїх налаштувань (всі фотографії натискаються нижче, щоб збільшити):

На відкритій вкладці навушники з’являються через деякий час:

Якщо немає тут. Знову вимкніть та увімкніть навушники, а також вийдіть та увійдіть до налаштувань Bluetooth. Як результат, ви повинні мати навушники, як на малюнку вище. Будь ласка, зверніть увагу, що лише правий навушники видно-Redmi AirDots_R-Це нормально для TWS навушників, коли один з них є основним. Т.Е. Ви підключаєтеся до правого боку, і вони вже якось згодні один з одним без нас.

See also  Як налаштувати канали на телевізорі LG. Як оновити та знайти безкоштовні канали на Smart Models (Smart) TV за допомогою тюнера?

Він залишається лише натисканням на навушників і погодитися з підключенням:

Усе. Навушники з’являються у списку кон’югованих пристроїв.

Як підключити Xiaomi Mi Airdots 2 Pro Навушники

Тепер давайте подивимося, як з’єднати більш просунуту бренду TWS. Xiaomi (Redmi) Mi Airdits Pro 2 до телефону, який також був у нашому огляді. На відміну від попередніх навушників Bluetooth, існує окрема клавіша, яка активує режим спарювання з телефоном.

Як підключитися до телефону?

 • Таким чином, ми включимо Bluetooth по телефону
 • Далі натисніть кнопку, яка розташована на стороні корпусу
 • Світловий індикатор на ньому повинен бути заповнений білим. Це означає, що Xioami Airdits 2 Pro готовий до підключення
 • Відкрийте параметри Bluetooth на смартфоні та підключіться до пристрою “MI TRUE Wireless Earphones 2”

Тепер ви можете отримати їх з справи і використовувати. Відключення відбувається автоматично, коли повертається до корпусу та закриття кришки.

налаштувати, бездротові, навушники, спарювання

Повторне з’єднання активується також відразу після відкриття обкладинки кришки, а не при витягуванні навушників з справи, як це реалізується в більшості інших моделей.

Музичне управління та вхідні виклики

Touch Sensor Xiaomi AirDits 2 Pro знаходиться у верхній частині ноги навушників. За замовчуванням на кнопці керування призначаються наступні функції:

 • За допомогою вхідного дзвінка подвійний кран на будь-якому навушника буде відповідати на цей виклик
 • Двомісний зворушливий лівий навушники. Виклик голосового помічника
 • Подвійне натискання правої паузи / відтворення

Мало? Ну, що ви хотіли за ці гроші? Фактично, є навушники та для тисячі з набагато більш розвиненими можливостями управління музикою. Але Сяомі і тут, як у випадку з Redmi AirDits, не турбувалися. На щастя, є можливість змінити їх з мобільного додатку.

налаштувати, бездротові, навушники, спарювання

Як видно, всі дії викликані подвійним дотиком, а не одинокими, щоб уникнути випадкової відповіді. Це саме те, що я пропустив TWS навушники з датчиками, оскільки вони викликали непотрібні функції під час корекції вуха.

Встановлення мобільного додатка Xiaomi (Redmi) для телефону

Перейдіть до мобільного додатку, з яким додаткові навушники Xiaomi або Redmi працюють. Щоб налаштувати бездротові гарнітури, існують дві версії програм. Офіційний MI AI та користувацькі MI BUDS M8. Завантажте офіційну програму MI AI для мобільного телефону може бути без будь-якого пошуку, просто скануючи QR-код на полі.

налаштувати, бездротові, навушники, спарювання

Він відкриє сторінку програми у Google Play для Android, з якої ви можете завантажити утиліту на смартфон.