Як керувати комп’ютером без миші?

У разі виникнення проблем у роботі миші або його повної невдачі, більшість ПК прості користувачі не представляють, як керувати комп’ютером. Однак у операційних системах Windows все передбачено для цього. І це не тільки здатність контролювати гарячі клавіші, але також наявність спеціальної функції, з якою керування курсором миші також може здійснюватися за допомогою клавіатури.

Крім того, ви можете керувати комп’ютером за допомогою будь-якого сучасного смартфона, для якого потрібно встановити спеціальну програму (як на комп‘ютері, так і на телефоні).

Як керувати комп’ютером без клавіатури миші

Не знаю, як замінити правою кнопкою миші розбитий клавіатурі миші на комп‘ютер і керувати ним? Намагаючись вибрати комбінацію ключів, щоб імітувати праву або ліву кнопку миші? І іноді повірте, ви можете залишитися без миші, сенсорної панелі, а потім нічого не можна зробити для ПК! Як не дивно, моя сенсорна панель померла днями, у мене не було миші, і мій комп‘ютер не включав додаткову функцію відстеження миші!

Було досить цікаво сидіти годинами, намагаючись зрозуміти, що і яке ключове поєднання виконує! У будь.Якому випадку, зараз я вивчав пару корисних ярликів, тому я можу повністю використовувати свій комп’ютер без миші, я раджу вам і ви досліджуєте цей посібник разом із сайтом Kaknastroit.Com.

Як зробити клавіатуру лівої та правої миші

Отже, як можна керувати комп’ютером без миші? Ну, по.Перше, найпростіше використовувати клавішу Alt та комбінації клавіш Alt Tab. Вкладка Alt дозволяє перемикатися між програмами, а просте натискання клавіші Alt на клавіатурі фокусується на параметрах меню, таких як “файл”, “редагувати” та t. D.

Тоді ви можете використовувати клавіші зі стрілками навігації для меню програми та натисніть Enter, щоб “імітувати клацання лівої кнопки миші” за допомогою елемента.

Але що, якщо вам потрібно клацнути правою кнопкою миші у документі Word або клацніть правою кнопкою миші у файлі, щоб побачити його властивості? Отже, щоб переглянути праву кнопку миші, ви повинні використовувати таку комбінацію клавіш, натисніть та утримуйте клавішу Shift на клавіатурі, а потім натисніть клавішу F10.

Це один з моїх улюблених ключових комбінацій, тому що це дуже зручно, а іноді це насправді легше використовувати клавіатуру, ніж миша.

Є й інші зручні ярлики ключів Windows, щоб дізнатися, чи ви не знаєте, як діяти в конкретній ситуації:

Windows також має функцію “Покажчик миші”, що дозволяє перемістити покажчик миші за допомогою цифрової клавіатури на клавіатурі. Щоб увімкнути покажчик миші, використовуючи лише клавіатуру, натисніть кнопку Alt Left Shift NumLock.

Спільне діалогове вікно з’явиться з питанням, чи хочете ви включити “Контроль покажчика миші з клавіатури”, ми згодні з цим.

Після повороту 4 переміщує курсор миші ліворуч, 6 вправо, 8 до 2 вниз. Ключі 7, 9, 1 і 3 будуть рухатися по діагоналі.

Щоб виконати звичайний клацання з лівою кнопкою миші за допомогою клавіш миші, спочатку натисніть косою функцію (/), а потім ключ 5. Щоб зробити клацніть правою кнопкою миші за допомогою клавіш миші, спочатку натисніть клавішу мінус (-), а потім натисніть клавішу 5.

See also  Як увімкнути BIOS на комп'ютері. Як увійти до BIOS на комп'ютері, що працює "вісім"?

Натисніть двічі, натисніть рядок, а потім ключ плюс вам не потрібно тримати першу клавішу, перш ніж натиснути другий ключ.

Зверніть увагу, що всі ці комбінації комбінацій працює лише за допомогою цифрової клавіатури на правій стороні клавіатури. Це також включає в себе символи плюс, мінус і косою особливість.

Звичайно, є багато інших ключових комбінацій, які однаково корисні, і я написав кілька тем на цю тему:

Я сподіваюся, що після прочитання ви станете клавіатурою гуру! Насолоджуйтесь новими знаннями в області функціональності клавіатури! З повагою, адміністратор сайту KAKNASTROIT.Com!

Як керувати курсором без миші

Як керувати компютером без миші?

Іноді вам потрібно керувати комп’ютером без допомоги миші. Це буде корисно, якщо у вас є розбита миша або при роботі з графічними редакторами, коли вам потрібна точність з управлінням курсором. Windows 7 має можливість керувати комп‘ютером за допомогою клавіатури без миші.

Як керувати комп’ютером з клавіатури?Натисніть клавішу комбінацію послідовно:

Трохи пояснити.Натисніть першу клавішу ALT, розташовану ліворуч на клавіатурі, а потім утримуючи її, натисніть ліву зміну біля лівого зсуву, а потім утримуючи дві кнопки, натиснувши натискання NumLock.

Де ми натискаємо, а режим керування вказівником миші за допомогою клавіатури буде активовано.

До речі, зверніть увагу на посилання в цьому вікні вище, Перейдіть до центру спеціальних функцій, щоб вимкнути ярлик клавіатури, Його можна ігнорувати, але якщо ви все ще натискаєте, вікно налаштувань вийде, в якому ви можете збільшити / зменшити швидкість курсора та інших параметрів:

Якщо цей режим запущений, то відповідна піктограма у вигляді миші буде відображатися в області сповіщень (лоток):

Щоб вийти з цього режиму, потрібно повторно натиснути той самий ярлик клавіш, який описаний вище для входу.

Ключі курсору курсору миші за допомогою клавіатури.

Цифровий блок на клавіатурі використовується для керування курсором.

1-9 (крім 0 і 5). Відповідальний за переміщення курсора. Відповідно, натискаючи 4 або 5, ви будете переміщати курсор ліворуч або праворуч. Коли ви натискаєте 9, ви будете рухатися по діагоналі на право вгору. І так далі.

Shift і клавіші Ctrl збільшать і зменшать швидкість руху курсора.Тільки за умови, що це галочка у відповідному абзаці у налаштуваннях, описаних вище

Я випускаю натискання lkm (ліва кнопка миші).

-. Перехід до режиму PCM (кнопка правої миші).

Перехід до режиму LKM та PCM одночасно (чесний, не зовсім зрозумілий у своїй потребі).

Поточний стан кнопки завжди відображається в лотку, на тій же значці. Спробуйте натиснути різні переходи до режимів і подивитися, як зміни значків.

Це все на цьому, тепер ви можете керувати курсором комп’ютера за допомогою клавіатури.

Процедура управління курсором без допомоги миші

Отже, давайте приступимо до вивчення не екстремальний варіант, як керувати комп’ютером без миші. Зрештою, як відома народна заява каже: “Попередив. Це означає озброєний!”” “

Щоб увімкнути керування курсором на екрані монітора без миші, потрібно виконати ряд дій:

 • У нижньому лівому куті екрана знайдіть кнопку “Пуск”, натисніть його та виберіть пункт “Панель керування”.
 • У вікні, що відкриється, виберіть категорію “Особливі функції”.
 • У новоствореному новому вікні розташовані закладки, серед яких ви повинні вибрати один з заголовком “полегшити роботу з клавіатурою”.
 • Поставте галочку перед “контролем з клавіатури” не потрібна! Ви повинні натиснути лише кнопку “Подібні параметри керування”.
 • Це здавалося наступним вікном під заголовком “Налаштування контролю індикатора від клавіатури”.
See also  Як поставити відбиток на iPhone. Використання сенсорного ідентифікатора замість введення пароля та покупок у магазині додатків

Тепер ви повинні зробити наступне: як керувати комп’ютером без миші

 • Встановіть прапорець у рядку “Увімкнути керування клавіатурою”;
 • При необхідності ви можете налаштувати швидкість, з якою покажчик буде рухатися;
 • Після того, як формулювання “використовуйте керування з клавіатури, якщо NUM Lock:” Виберіть параметр “Вимкнено”.

Як грати без миші

Грайте в ігри без миші. Ви можете, але все залежить від гри жанру. Наприклад, у шутер, щоб грати без миші, це можливо лише теоретично, але на практиці це не буде працювати, оскільки основні дії в таких іграх виконуються миші. Щоб грати в ігри без миші, вам потрібно перейти до налаштувань самої гри та замінити параметри для всіх функцій, виконуваних миші. Виберіть клавіші для себе: для руху, скористайтеся стрілками або клавішами WASD, для стрибків. Пробіл і т. D. Інший варіант грати без миші полягає в тому, щоб використовувати геймпад.

Майже всі функції та програми у Windows можна контролювати з клавіатури без використання миші. У деяких випадках це викликає незручності, а в деяких, навпаки, прискорює процес, оскільки це не потрібно витрачати час на рух курсора. Якщо ви запам’ятовуєте найбільш корисні основні комбінації для дій, найчастіше виконуються вами на комп‘ютері, а потім заощаджуйте багато часу на рутинні дії, такі як “Зберегти проект”, “Вставте текст” та T. П.

Керування програмами без миші

Звичайно, зручніше і звичне керувати програмами за допомогою миші, але коли вона зламана, або я не хочу відволікатися на клавіатурі, деякі Хак будуть корисні.

керувати, комп, ютером, миші

 • Закрита програма: altf4
 • Відновлення / Згорнути вікно: Зима вниз
 • Розгорнути вікно: Wovereto вгору
 • Принесіть вікно до половини екрану: WinVlevo або WinVarmit
 • Рух вікна: Натисніть і відпустіть ALT GAP, а потім перемістіть елемент. Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб перемістити вікно, а потім натисніть клавішу Enter, коли закінчиться.
 • Зміна розміру вікна: натисніть та випустіть Altbell, виберіть параметр “Розмір”. Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб змінити розмір вікна та натисніть Enter.
 • Перемикач між відкритими вікнами: Alttab
 • Відкрите завдання Представництво: Wintab
 • Перемикання віртуального робочого столу: Ctrlwinvoile / праворуч

Як керувати комп’ютером No миші? Емуляція миші за допомогою клавіатури.

Щоб запустити режим емуляції, натисніть клавіатурну комбінацію клавіатури: Left Alt Left Shift NumLock.

У діалоговому вікні, який відкривається, натисніть кнопку “Так”, а потім режим емуляції миші почне діяти.

Крім того, система запропонує вам перейти до режиму спеціальних функцій, щоб провести налаштування. Зверніть увагу на вікно “Кнопки миші”: воно дозволяє вказати режим поведінки режиму (наприклад, швидкість індикатора миші тощо.П.).

Як керувати курсором без миші

керувати, комп, ютером, миші

Коли режим запускається, у системі лотка (область сповіщення, де знаходиться годинник), відображається характерна значка, що зображує мишу.

Щоб вийти з цього режиму, просто натисніть Lite Alt Left Shift NumLock.

Гарячі клавіші в цьому режимі розташовані на цифровій клавіатурі праворуч. Ми не використовуємо центральні “ліцензійні пластини” (ми використовуємо невелику цифрову клавіатуру для ноутбука). Так що ви зрозуміли, як працювати без миші, розгляньте ці ключі більш детально.

Numlock допомагає призупинити та повторно виконується режим емуляції миші. Коли він натискає, значок миші в лотку виходить.

Часто навіть на самому ключі є символ миші.

Всі цифрові кнопки, за винятком “0” та “5”, несуть відповідальність безпосередньо для переміщення покажчика миші у всіх напрямках. При тримаючи ключі, вказівник “слайдів” на екрані.

See also  Як налаштувати відсоток заряджання на Samsung. Як активувати режим енергозбереження на Galaxy S10?

Клавіші CTRL та Shift допомагають уповільнити або прискорити рух курсора, за умови, що ці модифікатори дозволяються встановлювати параметри (відповідна вкладка на початковому етапі запуску режиму емуляції).

Кнопка “5”. Це клацання. Двічі клацання дозволяє зробити швидкий послідовний клавіш. Кнопка миші, яка емульована, залежить від режиму, в якому ви зараз.

Кнопка “” робить подвійну клавішу, (а також послідовний прес “5”)

“/” Несе відповідальність за перехід до лівого режиму миші. “-” включає в себе право кнопку. “” Відповідальний за перехід до режиму обох кнопок одночасно. “0”. Це утримання будь-якої кнопки миші, і “.»- Очищення ключа.

Поточний стан та активність всіх описаних вище команд відображаються в системному лотку.

Управління комп’ютером за допомогою клавіатури

Можна керувати курсором за допомогою клавіатури. Тут немає нічого складного.

 • Щоб почати працювати в цьому режимі, натисніть: LEFT ALT LEFT SHIFT NUM LOCK.
 • Після цього з’явиться вікно, в якому система попросить дозволу на керування курсором миші з клавіатури. Натисніть “Так”. Існує також доступ до меню спеціальних функцій, де ви можете налаштувати чутливість курсора та вимкнути або налаштувати гарячі клавіші на свій розсуд.
 • Після того, як ви запустите цей режим, у системному лотку з’явиться мініатюрний образ комп’ютерної миші (правий нижній кут). Він припускає, що режим успішно запущений.
 • Щоб вимкнути цей режим, повторіть комбінацію ключа з першої точки.

Після того, як зроблені вище дії нададуть вам можливість керувати курсором без миші. Щоб працювати, ви будете використовувати наступні клавіші панелі Lock Lock:

 • 1-9 (крім 5). Перемістити курсор. Наприклад, 4 та 6 кнопок несуть відповідальність за переміщення ліворуч і праворуч (на деяких моделях клавіатури на цих кнопок зображені стрілки з напрямком руху, наведені на цих кнопках);
 • “”. Еквівалент подвійного клацання;
 • “/”. Використання LKM (кнопка лівої миші);
 • “-“. Використання PCM (кнопка правої миші);
 • “”. Режим одночасного використання лівої та правої кнопки миші;
 • “0”. Затискання кнопки миші;
 • “-“. Дозволяє тримати мишу.

Фактично, цей режим. Це просто емуляція (імітація) миша за рахунок панелі блокування NUM. Використовуйте це повністю легко. Трохи практика, і ви швидко заблукаєте.

Керуйте курсором миші без миші. І ви не знали, що ви можете? : 5 коментарів

Добре, або просто використовувати вкладку. Правда, вони трохи складніше

Я довго знаю, але у мене завжди є запасна миша. В чому проблема?

У вас немає проблем, але не кожен має забираю мишку, як ви і гроші на новій миші, як я. Я знав, що є такі функції клавіші, але якось не поглиблюються.

Дуже корисна стаття, вона повинна бути надрукована і нехай вона буде тільки у випадку. Хоча я, швидше за все, вимкнуся примусово, і я зроблю те, що я хотів, на смартфоні. Нова миша, щоб купити не довго.

На Windows 8.1 не запускає клавіші LT клавіші (ліворуч) Shift (ліворуч) Num Lock у будь-якому стані Num Lock