Як я можу використовувати монітор як телевізор: усі методи

Сучасні технології зазнали великих змін за останні кілька десятиліть. Рк.Екрани використовуються скрізь. У зв’язку з цим питання часто виникає. Чи можна підключити монітор до телевізора.

Потреба в зміні монітора комп’ютера під телевізором виникає не дуже часто. Цей варіант використовується при встановленні телевізора: у країні, в саду чи на кухні. Сьогодні існує кілька методів. Від придбання спеціального тюнера з консолі, перш ніж підключити Mini.Pc з доступом до всесвітньої мережі.

Доступні варіанти

Звичайно, як я вже сказав, без додаткових пристроїв ви не зможете зробити показ дисплея хоча б щось. Тому я негайно скажу вам, що з них може допомогти вам у цій проблемі.

Ім’я пристрою Опис З’єднувачі вихідних сигналів
Префікс телебачення з телевізійним тюнером Пристрій для передачі телевізійного сигналу на дисплеї. У цей час він використовується для того, щоб старі телевізійні телевізійні телебачення (DVB-T2, DVB-C) могли зловити сигнал антени. Hdmi, RCA (тюльпани), AV
Смарт.Телевізійне консоль Пристрій, який є міні.Комп‘ютером, але з встановленою операційною системою. Таким чином, це дозволяє використовувати старий монітор як медіаплеєр з доступом до Інтернету. Hdmi, рідше RCA (тюльпани), AV
Підключення комп’ютера або ноутбука Використовуючи будь.Який ПК, ви можете надати собі самий різний медіа.Контент. За допомогою Інтернету також можна переглянути онлайн.Канали, які транслюються на телебаченні. Hdmi, DisplayPort, VGA, DVI-D, DVI-I
Підключення смартфона або планшета Гаджети з Micro-USB або USB-типу, мають можливість придбати адаптер для підключення та передавати зображення на дисплей. Як і в минулому випадку, ви можете подивитися фільм у різних онлайн.Кінотеатрах. Micro-USB, USB Type-C

Як ви можете помітити, у більшості випадків це потрібен роз’єм HDMI. У випадку, коли він знаходиться у вашому моніторі. Проблем немає. Підключіться та використовуйте.

Але старі монітори найчастіше мають лише один аналоговий порт VGA або DVI-I. У цьому випадку ви прийдете на рятувальні перетворювачі, перетворюючи аналоговий сигнал у цифрові. Майте це на увазі.

І тепер я пропоную розглянути всіма способами більш докладно.

Перший експеримент: смарт.Телевізор з монітора

Згадуючи те, що у мене був адаптер HDMI до VGA, я вирішив шукати його і знайти адаптер, який я взяв префікс і поїхав до батьків. Маючи мухи монітора з пилу та бруду, ми підключили його до мережі, а потім до консолі. Незважаючи на невелику діагональну, використовуючи префікс, був дуже і дуже зручний через більш чітке зображення, оскільки монітор, на відміну від телевізора, призначений для великої роздільної здатності та відносно невеликого шрифту, що читається без складності.

Hdmi до VGA адаптера

Ви, напевно, зараз думаєте: “Cool, я куплю префікс!”, Але не поспішайте. Це був просто експеримент, тому що у нас немає звуку, VGA дає лише картину. Тому, якщо ви хочете йти таким чином, вам доведеться придбати HDMI до VGA адаптер з аудіовидом, про цей план:

Ви можете замовити подібний адаптер на AliExpress, ось посилання продавцю: купити HDMI-VGA Converter.

Коли ви йдете на сторінку з товарами, ви просто повинні знайти адаптер, який підходить для вас, це зовсім не складно, головне, щоб звернути увагу на те, що адаптер має роз’єм живлення та аудіовихід.

See also  Як увімкнути BIOS на комп'ютері. Як увійти до BIOS на комп'ютері, що працює "вісім"?

Таким чином, з монітора ми можемо зробити “Smart TV”, але нам також доведеться придбати активні динаміки, які також повинні бути підключені до аудіо-слоту на адаптері. В результаті ми дамо друге життя на монітор і отримати хороший варіант для кухні або роботи.

Переваги

В рамках котеджу немає переваг через відсутність повноцінних комунікацій.

Платити

Дошка або Skyler, можна використовувати з версіями без тюнерів. Є багато карткових моделей, але використовуються лише ті, які мають універсальність, а також включають декодер відео та необхідні входи HDMI та USB.

Змішайте три моделі. Mv29.Р зверніться до варіанта бюджету з наявністю прошивки USB-порту. Mv56u вже має необхідну підтримку USB. Останній тип VST.3463.А вже універсальний і дозволяє надавати будь-який тип телебачення.

Щоб перетворити монітор на телевізор, потрібно розібрати екран та замінити картку LVDS до вибраного. Крім того, заміна петлі та додавання живлення. Така процедура може бути виконана, якщо є робоча матриця.

Що краще монітор або телевізор?

Все залежить від ваших цілей. Якщо вам потрібен телевізор, то краще використовувати телевізор у цій ролі. Щоб зробити телевізор з монітора, будуть потрібні додаткові вкладення. Якщо додаткові дії можуть мати обґрунтовану економію, але ні, монітори досить дорогі. Зазвичай дорожче, ніж подібний телевізор без смарт-телевізора.

  • У всіх моделях є ТВ-тюнер для перегляду аналогових, цифрових та супутникових телеканалів, хоча першим більше не є актуальним.
  • Смарт-телевізор. Будь-яка операційна система буде користуватися фільмами в онлайн-кінотеатрах, дивитися телевізор, а телевізор Android навіть містить значну кількість ігор. Все це не в моніторах.
  • Велика діагональна. Популярні діагональні монітори: 24, 27, 32, 34 дюйма. Частіше зустрічаються інші розміри, але найпопулярніші телевізори з діагоналлю 40 “або близько того (39-42”). У той же час ціна 27-дюймового монітора легко можна порівняти з ТВ 40 “.
  • Хороша картина. Це можна сказати про обидва пристрої, але телевізор часто яскравіше, вищевказаний контраст. Правда, все залежить від конкретних моделей.
  • Є віддалений. Монітори іноді вони також йдуть, але зазвичай немає. Навіть якщо на моніторі є пульт дистанційного керування, він не має функцій перемикання каналів і т. П. Управління відбувається з інших пристроїв: з ПК, через тюнер або консоль консолі та т. П. На телевізорі з цим простішим, керуючий пристрій завжди поставляється в наборі.

Переваги моніторів перед телевізором:

  • Швидкість високої відповіді. Багато моніторів мають затримку лише 1 MS, а телевізор. 5 мс. Тільки тут, дивлячись на телевізор або фільми, це не має значення багато. В іграх набагато важливіше.
  • Належне відтворення кольорів. У моніторах важливо, щоб кольори природні, не перенасичені. При порівнянні з більш насиченим, яскравим і контрастним телевізором зображення, монітор виглядає трохи нудним. Ця функція повинна розглядатися.
  • Технологія синхронізації. У моніторах є досить багато технологій для синхронізації зображень з частотним ПК. При підключенні до комп‘ютера це плюс, але для телевізора. Це марно.

Існують ситуаційні нюанси залежно від моделі. Наприклад, на багатьох моніторах немає побудованої аудіосистеми або вона поступається якістю до телевізорів, хоча це не завжди вірно. Порівняйте матриці, їхні форми більше не будуть. Сенс зрозумілий, це краще для телевізора, щоб переглядати телебачення, це не має сенсу купувати монітор спеціально для цього. Якщо він залишився в руках після покупки нового, це має сенс використовувати монітор як телевізор.

Підключення

Тепер ми дісталися до питання. Як підключити телевізор до комп’ютера. Я покажу з прикладом з’єднання HDMI. Але ви використовуєте будь-які адаптери або кабелі, які я зазначав вище. Найкраще використовувати прямий зв’язок без адаптера: VGA. Vga, DVI. Dvi, HDMI. Hdmi (без посередників).

  • Вам потрібно підключити кабель до потрібного входу. Також виглядайте так, щоб існує “в” підпису, що означає “вхід”, а не “виводу” (вийшов), тобто ми надішлемо сигнал з комп’ютера на екран, і це візьме його.
  • Знайдіть клавішу “Win” та “P” на клавіатурі та натисніть на них одночасно. Тепер виберіть тип передачі даних. Якщо ви використовуєте телевізор як другий монітор комп‘ютера, найкраще використовувати “дублювання” або “проектор”.
See also  Як видалити Apple ID на iPhone. Професійний спосіб видалити ідентифікатор Apple та пароль

Телевізор з монітора

Тепер трохи теорії. Дуже чутливі та прості слова. Яка різниця між телевізором від монітора. Різниця полягає в тому, що телевізор. Це повний пристрій, вам потрібно лише підключити антену до нього, і ви можете дивитись мультфільми. Готовий пристрій монітора не є, для відображення інформації, монітор вимагає комп’ютера або іншого пристрою, який буде подавати відеосигнал та керувати імпульсами синхронізації. Крім того, для розрізнення повинно включати відсутність монітора власного джерела звуку (потреба акустики), і, нарешті, найважливіша відмінність, монітор не має телевізійного тюнера, який необхідний для отримання телевізійного сигналу. Але, незважаючи на всі ці відмінності, зробіть телевізор з монітора. Це не складно !

Щоб перетворити монітор на телевізор, вам знадобиться цифровий тюнер, функція виконає приймач DVB-T2 Digital Ether.

Підключіть приймач до монітора кількома способами. Через стандартні входи монітора. Hdmi або VGA.

Hdmi

Якщо ваш монітор не дуже старий і він має вхід HDMI (фото HDMI), то все просто, підключіть кабель HDMI від приймача до монітора, а телевізор майже готовий.

Vga

При підключенні старі монітори, які мають лише один метод з’єднання. Через роз’єм VGA вам знадобиться адаптер з HDMI на VGA, такий адаптер можна придбати в будь-якому магазині комп‘ютера або замовити поштою на ALI. Підключення HDMI до старих моніторів не завжди проходить гладко. Часто при підключенні приймача на моніторі відображається інформація. Вхідний сигнал вимкнено rfnge. “Вхідний сигнал не знаходиться в діапазоні” означає, що роздільна здатність монітора не збігається з роздільною здатністю сигналу цифрового приймача.

Для того, щоб встановити бажаний дозвіл, вам доведеться підключити приймач до цього телевізора та встановити дозвіл на ваш монітор у налаштуваннях приймача, після чого все стане хорошим.

Зображення на екрані телевізора. Встановіть правильну роздільну здатність

Після встановлення потрібного дозволу на монітор зображення з’явилося так само, як на телевізорі

Наступний крок підключити звук. Необхідні найпростіші комп’ютерні динаміки.

Якщо приймач аудіо-виходу здійснюється роз’ємами RCA, буде потрібно, у випадку, коли виходить з аудіо-виходу на тип типу. “Джек 3.5 “(фото) адаптер не буде потрібний. Це потрібно враховувати при виборі приймача, прочитайте мою статтю. Як вибрати приймач. Акустичне з’єднання виглядає наступним чином. Стетр “Джек 3.5 “Акустичні динаміки підключені до адаптера RCA або якщо приймач виведення звуку на” Джек 3.5 “, що безпосередньо в цей роз’єм, якщо годування акустики здійснюється з USB-роз’єму, підключіть його до USB-приймача.

Повний комплект

Налаштування проектування проекту за ОС

Без окремого відео-виходу на ноутбуці, який забезпечує прийом та обробку сигналу з комп‘ютера, а аналогічний, дійсно рідкість: лише деякі виробники, такі як ASUS або Lenovo, пропонують відповідні апаратні рішення, а потім на преміальній лінії з відповідною ціною тег. Навіть з дорогим кабелем у ваших руках нічого не зароблятиме. І тому. Пора шукати альтернативу в обличчя спеціальних налаштувань, які з’явилися в Microsoft та Apple операційних систем:

Windows 10

Режим проекції прихований у “параметрах” операційної системи, у розділі “Система”.

можу, використовувати, монітор, комп

Після переходу до окремого меню у верхній частині списку з’являться підпункти, пов’язані з роздільною здатністю нових з’єднань. Варіант “завжди вимкнено”, важливо змінити “включно”. Трохи нижче. Активуйте також запит PIN-коду під час використання сторонніх прийомів як монітор для ПК.

See also  Як підключити кабель LAN до комп'ютера. WAN IP

Підготовлені зміни зберігаються автоматично. Перераховані дії залишаються повтореними на ноутбуці, доглядаючи також заздалегідь про одночасне з’єднання всіх пристроїв до домашньої мережі Wi-Fi.

Як зробити телевізор з монітора телевізора / VGA

Останній крок. Це викликати ярлик, розташовану з правої сторони операційної системи Windows 10 (кнопка розташована поруч із годинником) та натисніть кнопку “Надіслати до екрана”.

Після другого, пропозиція з’явиться з вибором. Який вміст передавати, і як організувати використання ноутбука як монітора. Варіанти представлені кількома, і навіть нижче, також доступні та налаштування, які можуть допомогти у цих ситуаціях, коли нічого не працює, сигнал відстає від, і навіть зупиняється заздалегідь.

Macos

З випуском лев MacOS (10.7.5) Окремий елемент з’явився у налаштуваннях. “Загальний доступ”. Як інструмент для проекції в яблучних комп‘ютерах, використовується технологія МТС та відповідний клієнт, тому ноутбук використовується як монітор, а локальна мережа з’явиться, і далеко за її межами, але лише якщо ім’я користувача є відомим і паролем.

Diy монітор з відображення старого планшета

Я думаю, що багато хто лежить навколо старої безробничої, і, можливо, робочий планшет, який більше не підходить для чогось. Тут я мав таку річ. Перша таблетка, куплена довгостроковою на Алі, яка не здатна нічого, абсолютно. Так, це не здатне, щоб він більше не завантажений.

І дивлячись на нього в моїй голові, думав, що округ. Але він має робочий дисплей. Якийсь, але все-таки. Як його використовувати? Я б просто приїхав до домашнього сервера, невеликий портативний монітор для роботи. І я почав дивитися. І досить швидко я зіткнувся з темою 4pda, в якій хороші люди пояснюють матеріал і поділяють свою роботу в цій темі.

Прочитайте це трохи, я перевірив з типом панелі таблетки і прийшов до висновку, що є шанси.

Дисплей з 50-контактним розділом TTL. Для нього ви можете легко знайти на все-таку ж альпі універсальний контролер, який я зробив:

Як ви бачите, у нього є кілька входів. Ви можете використовувати те, що вам подобається. Зовнішнє харчування 5-12 В. Вам все ще потрібен ручний колір з кнопками для керування. Як кнопки з звичайних моніторів. Купив там або припою вручну. Я купив готовий.

Коли я отримав, перший раз, коли я намагався підключитися до ПК HDMI.

Дешевше ніде! Матричний монітор з ноутбука

Я не знаю, що пов’язано з. Але низький рівень хрома. Лише 8 біт. Зображення трохи тремтить. Але все працює. Включаючи вбудований підсвітка. Не доводилося мило.

Typ-Lyap загнула все до тіла від самого таблетки, отримавши таке огидне видовище:

Сьогодні я намагався, коли замінив диск на домашньому сервері. Все працює. Підключений через VGA. Правда. Це зображення з BIOS не в режимі. З’явився вертикально і не розтягнутий. Але зображення можна повернути, і все буде добре. Я не мав нічого спільного в Біос, тому я не був зруйнований.

Загалом, я задоволений. Той самий “монітор” може використовуватися як додатковий і comp. Ви можете зняти додаткові. Інформація про тип температури чи щось інше. Вам вирішувати.