Як відрізнити оригінальний iPhone від Fake

Цей iPhone відрізняється не тільки стильним дизайном та бездоганними технічними характеристиками, але також високою вартістю. Це робить продукти Apple вкрай популярні серед покупців, а також виробників низької фальсифікації.

Багато копій китайської продукції настільки схожі на оригінал, що це надзвичайно важко для розрізнення звичайного покупця. Щоб не дати вражаючу суму грошей для китайської репліки, вам потрібно знати, як розрізняти оригінальний iPhone від підробки, а що звернути особливу увагу при покупці смартфона.

Як це “відновлення” iPhone і хто це робить

китайський, iphone, оригіналу, екран

Лівий типовий iPhone Refs Mini Factory Право. Справжня і звичайна китайська рослина, з якою яблуко співпрацює.

Відновлений неофіційний iPhone почав бути давно, під час iPhone 4. Приблизно 2014 рік цей процес був побудований у Китаї з гігантською сферою.

Зараз практично немає ремесла відновленого iPhone xs, xr та xs max. Але iPhone X серед них вже з’явився. Про старі моделі немає нічого сказати. Їх десятки мільйонів, це без перебільшення.

У Китаї є величезна кількість міні-фабрик, які пройшли власний iPhone. Все починається з купівлі власних телефонів або материнських плат від них.

Де і звідки китайці видобули використані iPhone або збори від них у таких кількостях. Все ще таємниця для всіх. Тоді число, про яке ми говоримо, не є підзвітним.

Iphone xr копіювання та оригінал. Яка різниця?

китайський, iphone, оригіналу, екран

Це китайці відмовляється від iPhone 5S. Пошук в Росії Оригінальний iPhone цієї моделі практично неможливий зараз, так багато затьмарена такою “китайською”.

Iphones виробляються за допомогою фабрик у вироблених томах: це не 100-200 телефонів на місяць, а не навіть тисяча. Сотні тисяч рукотворних iPhone на місяць!

Тільки сама фабрика існує близько 100. Якщо ви ходите по ринку Шеньчжень, зустрічаються там чотири десятки магазинів, що продають аналогічні iPhone. Саме звідти, що вся ця самодопомога потрапляє на територію Росії. Природно, підробка.

Один китайський в середньому продає оптом близько 300-400 телефонів на день.

Представники цих китайців у Росії більше ста. Кожен з них транспортує iphones там і тут самостійно, через кілька “шаблонів”.

Самі пристрої найчастіше збираються в Китаї, рідше. В Росії.

Нюанси: Дивіться, що знаходиться в коробці

Комплект може припустити, що iPhone 5S підробляє. Стандартний набір елементів, прикріплених до нового пристрою, повинен включати:

 • Сам телефон, упакований у захисну плівку;
 • Білі навушники також загорнуті в поліетилен;
 • Блок зарядного пристрою в пакеті;
 • Допоміжний пристрій для витягування SIM-картки;
 • Набір документації для смартфонів та паперових наклейок з символами компанії.

Немає додаткових елементів: стилус, карти пам’яті та обкладинки. Не повинні бути в коробці. І сам корпус, а коробка повинна мати акуратний вигляд.

Як відрізнити iphone 7 від підробленого програмного забезпечення

Цей гаджет може мати лише одну операційну систему. Ios. Користувачі цієї компанії знають, як вона повинна виглядати. Відмінності характерні для стилю кнопок, значків, шрифтів та інших елементів. Шахраї ніколи не вдалося повторити унікальну прошивку Apple.

Щоб перевірити автентичність телефону, рекомендується перейти до стандартної програми AppStore. Якщо смартфон є підробкою, на Google Play. Android буде відбудеться перенаправлення.

Ви також можете підключити телефон до ноутбука або комп’ютера з встановленою програмою iTunes. Він визначить оригінальний смартфон і спробувати синхронізувати. Якщо немає інформації, це припускає, що пристрій не розпізнано. Це означає, що смартфон не можна вважати оригіналом.

Якщо гаджет пройшов попередній чек на якість Асамблеї, варто перевірити в робочому режимі. Iphone 7 і 7 плюс відрізняються потужними процесорами та бездоганною оптимізацією операційної системи та додатками. У той же час корейський процесор MT 6795 забезпечує високу продуктивність, але він поступається параметрам цих телефонів.

See also  Як встановити мелодію на LG. Встановлення та налаштування відео на вхідні дзвінки

Щоб оцінити якість роботи, ви повинні завантажити найпотужнішу гру та встановити максимальну графічну параметри в ньому. Ви також можете одночасно відкрити пару десятків програм, які працювали в багаточасному режимі. Цей iPhone буде працювати добре. Підробка може повісити.

Як виглядає фальшивка 500?

Підробка можна знайти на будь-якому китайському сайті протягом 6000. Це виглядає дуже схожим на оригінал, однак, китайський фальшивка iPhone 11 Pro не може бути точно такою ж на внутрішньому компоненті.

Пакет

Зовнішні пакети дуже схожі. Самі пристрої також не відрізняються за кольором. Штрих-код також присутній на коробці, що підтверджує оригінальність пристрою.

Зверніть увагу! 13-значний номер не завжди є гарантом якості та оригінальності. На спеціальних платформах завжди можна перевірити, щоб переконатися.

Усі компоненти оригінальної упаковки повинні бути на місці. Це дивовижно для версії 5500, тому що для таких грошей на даний момент важко придбати гідну підробку.

китайський, iphone, оригіналу, екран

Ви будете здивовані, але китайці вже навчилися обманювати AIDA64 (програму перевірки характеристик смартфона).

Кадр

Оригінальне тіло зроблено з надійного пластику. Підробка також має хорошу задню пластикову кришку, яка укладена матовим обприскуванням. Після встановлення оригінальної кришки, стане зрозуміло, що на репліки гучності кнопок не знаходиться в цьому місці, трохи вище, ніж у оригінальному.

китайський, iphone, оригіналу, екран

Наповнення пристрою є подібним і добре працює, але для серйозної роботи вона не підходить, тому що як цілий дешевий процесор. Також пов’язані з характеристиками:

Компоненти комплекту

Обладнання схоже на оригінал. Однак, все в присутності, заряджання на копію не схоже на початкове з’єднання. Також кліп без наклейки. Навушники від старої версії, однак, вони також нагадують оригінал. Кабель підходить для оригінального пристрою, але це не означає, що він працює добре.

Оригінальні смартфони iPhone

Натиснувши посилання, ви можете побачити та порівняти вартість оригінального iPhone:

Iphone версія Операційна система, пам’ять Вартість iphone
Смартфон iPhone 11 Pro iOS 13 / 256GB
Apple iPhone 8 iOS 13 / 128GB
iphone 11 pro max iOS 13 / 256GB
iPhone 11 ios 13 / 64GB
Apple iPhone XS iOS 12 / 64GB
Apple iPhone X iOS 12/64 ГБ

Оригінальні кнопки iPhone

Перевірте те, що можна побачити. Найпростішу річ, яку ви робите. Ви можете перевірити кнопки iPhone. Iphone має кнопку блокування у верхньому правому куті, а кнопка гучності та вимикача дзвінка ліворуч.

Якщо один погляд ви бачите неправильну позицію цих кнопок, ви можете бути впевнені, що iPhone фальшивий.

Однак, якщо розташування кнопки правильна? Спробуйте натиснути. Якщо це підробка, кнопка, як правило, трохи люфт і встановлена ​​погано.

Екран iPhone

Ще одна видима річ, яку ви можете легко перевірити. Це екран. Екран iPhone вже використовує технологію дисплея сітківки. Ця технологія робить щільність екрана дуже високою і дозволяє отримати чіткі зображення.

Якщо iPhone, який ви хочете придбати, має тьмяний вигляд і не відображає чітких та яскравих кольорів, то ви можете бути впевнені, що телефон підроблений. Відображення сітківки мають високу щільність пікселів. На підробленому iPhone, якщо ви уважно подивитесь, ви побачите, що пікселі розходяться.

Сім картка

Запитайте продавця, скільки SIM.Карт ви можете використовувати на iPhone? Є продавці, які з гордістю заявляють, що iPhone, який вони продають, можуть бути обладнані двома SIM.Картками.

Якщо продавець каже, що на своєму iPhone ви можете вставити дві SIM.Карти, слід зрозуміти, що підробка iPhone. Всі iPhone підтримують лише одну SIM-картку.

В даний час iPhone x, iPhone xs, iPhone xS max, iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max обладнані функцією подвійної SIM-картки. Тільки одна SIM-карта має есимську форму, тому вона не є фізичною.

Ще одна особливість, для якої потрібно звернути увагу. Це задня частина мобільного телефону. На оригінальному iPhone буде “розроблений Apple California” і “зроблений у Китаї”. Якщо текст відрізняється або навіть не існує, ми можемо бути впевнені, що iPhone ви хочете купити. Це підробка.

See also  Як зробити групи в iPhone. Поради щодо підписки на сім'ю Apple Music

Серійний номер, який неможливо підробити

Шукати серійний номер або imei iphone, який ви купили. Ви можете побачити серійний номер. Натискання # на своєму мобільному телефоні. Після цього потрібно відкрити веб-сайт Apple з адресою HTTPS: // CheckCoverage.Яблуко.Com /.

На цьому сайті ви можете ввести серійний номер раніше. Якщо сайт написано, що номер, який ви вводили, недійсний, то ваш iPhone підроблений.

китайський, iphone, оригіналу, екран

Цей серійний номер взагалі не може бути підроблений, тому він може бути вашим головним ключем, щоб визначити, чи є ваш iPhone справжній або підроблений.

Крім того, ви можете перевірити за допомогою меню “Налаштування”. Відкрийте iPhone, який ви хочете купити, потім знайдіть “Налаштування”. “Основні”. “Про програму”. У меню “Про програму” ви можете побачити IMEI або серійний номер вашого iPhone.

Перевірте гарантію iPhone

За замовчуванням Apple завжди забезпечує гарантію iPhone протягом одного року. Ви можете перевірити автентичність підробки або ви придбали iPhone, перевіривши гарантію!

Все, що вам потрібно, це номер IMEI. Щоб дізнатись свій iPhone IMEI, будь ласка, прочитайте попередні елементи.

Навчання про IMEI, відвідайте наступний сайт: https: // checkcoverage.Яблуко.Com / і введіть код IMEI у відповідному полі. Якщо придбаний вами iPhone справжній, з’явиться інформація, наприклад, модель iPhone, гарантійний період та інші.

Якщо iPhone Fake, інформація не з’явиться взагалі.

Перевірте номер моделі iPhone

Ну, перевірте фактичну кількість моделі не тільки для того, щоб з’ясувати оригінальний або підроблений iPhone. Цей номер також може бути використаний, щоб з’ясувати, чи придбали ви новий або навіть у відновленій версії.

Тому що багато хто стверджує, що iPhone, який вони продають, є новою версією. Насправді, iPhone може бути відновлений. Відновлена ​​версія має нижчу ціну продажу, ніж нова версія смартфона, тому будьте обережні.

Метод перевірки номера iPhone не відрізняється від IMEI. Ви просто перейдіть до налаштувань. Загальний. Про програму.

Просто подивіться на номер моделі. Наприклад, “MQ3D2HN / A”. Потім подивіться на початкові літери моделі, а потім подивіться на дешифрування нижче:

Що шукати?

Зрозумійте, оригінальний або ні iPhone представлений у магазині, ви можете звернути увагу на такі нюанси:

китайський, iphone, оригіналу, екран

За даними знаменитого слова. “диявол лежить у дрібницях”. У випадку з iPhones, ця приказка правда, щоб визнати, що імітація допоможе саме деталі, дрібниці.

Реєстрація

Apple, як і інші основні компанії, що виробляють дорогі речі, піклується не тільки про якість продукції, а й про упаковку. Відповідно, різниця між реальною та підробленою упаковкою не менш помітна, ніж між фальшивими та оригінальними телефонами.

китайський, iphone, оригіналу, екран

Iphone xr копіювання та оригінал. Яка різниця?

Характерні особливості оригінального поля:

 • Густий розплавлений ламінований картон, а не продукт утилізації відходів. Коробка повинна бути зроблена з щільного картону без включень та дефектів.
 • Очистити друк, не склавши навіть при погляді на збільшувальне скло.
 • Логотип здійснюється за допомогою тиснення.

Куточки та обличчя Ящики. Гладкі. Якщо ви натискаєте на них пальцями. Нічого не відбувається. Для деформаційних ящиків доведеться значні зусилля.

Упаковка нового гаджета передбачає наявність поліетиленова плівки. Вона повинна бути щільно придатна до коробки. Всі шви розрядок SLOCKS мають ідеально гладко.

Наявність фільму на коробці не гарантує, що пакет не відкрився. В Інтернеті є багато відео, що розповідає, як правильно упакувати iPhone фальшиву в слюді. Інтелігіри можуть замінити вміст у оригінальному вікні, повторно закуповувати його у фільм.

Перевірка напис iPhone на коробці. Важливий етап, як відрізнити оригінальний iPhone від Fake. Частина, щоб запобігти проблемам на митниці, іноді не вказують на тенденцію на упаковці. Часто вони конкретно роблять помилки у письмовій формі iPhone, щоб запобігти грубому порушенні законодавства.

Напис iPhone повинен застосовуватися безпосередньо на упаковці. Apple звертає увагу на дрібниці, тому всі символи написані чітко і без дефектів. Часто використовуваний рельєфний текст і золота фарба. На підробці, напис може бути склеєний після перетину кордону. Тому наклейка. Це знак, який дозволяє розрізняти iPhone Fake.

Наклейка

У нижній частині коробки виробник зайняв місце для наклейки, що містить інформацію.

китайський, iphone, оригіналу, екран

На корпоративному пакеті обов’язково представляйте основну інформацію про телефон. Існує модель, пам’ять та інша технічна інформація. Їхнє дослідження є гарним способом розрізняти iPhone від Fake. Ознаки оригіналу:

See also  Як поставити відбиток на iPhone. Використання сенсорного ідентифікатора замість введення пароля та покупок у магазині додатків

Інформація читається без проблем. Не розмиті ділянки, нечіткі числа, заплутані типографічні знаки, плями та інші речі.

Обладнання

Що лежить у елегантній коробці? Здавалося б, таке питання, можливо, доведеться придбати телефон? Найбільш прямий, оскільки обладнання також дозволяє визначити підробку в магазині магазину чи ні.

китайський, iphone, оригіналу, екран

Обладнання залежить від моделі смартфона. Раніше телефони накопичуються з зарядкою, навушниками, кабелем та кліпами. У найновішій моделі iPhone обладнання було зменшено, щоб отримати більш компактну та тонку упаковку.

Даний телефон у коробці лежить на конверті товстого паперу, в якому є:

Особлива увага рекомендується платити документацію. Весь текст не повинен мати поліграфічних дефектів. Оригінал неприйнятний будь-який недолік на папері.

китайський, iphone, оригіналу, екран

Якість компонентів повинна бути перевірена перед покупкою телефону. Не соромтеся продавця, вам потрібно відкрити конверт і вивчити документацію, розкрити пакунки та перевірте кабель, адаптер, навушники.

Продавці, які пропонують оригінальні яблучні речі, не бояться того, що люди покинуть залу без покупки телефону. Навпаки, самі продавці прагнуть відкрити упаковку та демонструвати клієнтам як самого телефону, так і її компонентів.

Контроль ваги телефону. Хороший спосіб відрізнити оригінальний iPhone. Потрібно заздалегідь дізнатись, скільки грамів має цікаву модель з офіційних джерел.

При виробництві репліки використовуються різні від вихідних матеріалів та деталей. Це впливає на вагу у великій або меншій стороні. Так, наприклад, використання пластику замість металу зменшує вагу гаджета.

Iphone 6S Plus iPhone 6S iPhone 6 плюс iPhone 6 iphone 5s
Довжина, мм 158.2 138.3 158,1 138,1 123.8
Ширина, мм 77.9 67,1 77.8 67 58.6
Товщина, мм 7.3 7,1 7,1 6.9 7.6
Вага, Г 192 143 172 129 112

Тип гаджета

Люди, способные сравнить подлинник и имитацию, утверждают, что отличия очевидны, и проигнорировать их или не заметить попросту невозможно.

китайський, iphone, оригіналу, екран

Iphone приятно холодит ладонь при прикосновении, в руке ощущается его вес. Ця особливість пояснюється тим, що корпус виготовлений з алюмінію, а не з пластику.

Дізнайтеся повний комплект

Ось як відрізнити iphone 11 від підробки. Це повний набір смартфона.

 • Кліпи для вилучення слота під SIM-карткою;
 • Документи (з російським перекладом);
 • Дроти;
 • Зарядний пристрій;
 • Випадок для навушників;
 • Самі навушники;
 • Смартфон.

Дослідіть зарядний пристрій, а також дріт. На нашому сайті є стаття про них. Навіть заряджання є підробкою.

Якщо документи не перекладаються на російську мову, то це підробка. Або неофіційно імпортується до країни. Для гарантійного обслуговування не розраховуйте.

Більше копій висвітлюються тим, що включені регулярні дротові навушники. Або навушники. Це 11 iPhone. Тому бездротові аксесуари вже йдуть до нього.

За допомогою підробки

китайський, iphone, оригіналу, екран

Підроблений iPhone виявився дуже різним. Принаймні, якщо він коштував 5 тисяч і продається як незалежний апарат.

Хороший дисплей використовується на смартфоні. Судячи з опитувань та відсутності кольорової інверсії. Матриця IPS. Однак пікселізація помітна.

Ви можете використовувати підробку. Але це не обов’язково. Невідомо, які компоненти (зокрема, акумулятор) використовуються. Як довго буде жити пристрій, незалежно від того, чи вони не будуть вибухати в руках або на заряд. Навіть китайські виробники не зможуть відповісти.

Бережіть себе! І не намагайтеся врятувати, купуючи відвертий фальшивий.

До закладок

Читати, пам’ятайте, поширюйте. Кинути 10 тисяч до труби може кожен. Коментар експерта “М.Відео “Підробки для флагманських пристроїв, таких як підробки під розкішні манни одягу, взуття та сумки, на жаль, завжди знаходять свою аудиторію. Є люди, які свідомо купують підробку. Але ми не говоримо про них. Наше завдання буде визначати тих людей, які потребують невідповідності.