Apple платити від A до Z

Платіжна система Apple Pay була офіційно запущена в Росії на початку жовтня 2016 року. Однак більшість банків організували підтримку послуг лише нещодавно, оскільки користувачі обладнання знову з’явився сплеск інтересу до виплати Apple. Багато хто з них зіткнувся з масою питань, які ми докладно відповіли на FAQ на Apple Pay.

Як налаштувати Apple Pay на iPhone

Відкрийте програму Wallet.

Виберіть “Додати платіжну картку”.

Введіть деталі карт вручну або з камерою.

apple, платити, iphone, watch

Введіть назву та додаткову інформацію (дійсність, код безпеки) вашої картки.

Підтвердьте правильність даних, ввівши код, отриманий SMS.

Як працює Apple Pay

Готовий! Ви налаштували Apple Pay, і тепер ви можете заплатити за покупки за допомогою iPhone.

Чому б не боятися використовувати Apple Pay в Росії?

Платіжні послуги мають великий інтерес до шахраїв та кіберзлочинів. Тому користувачі таких систем часто мають занепокоєння щодо безпеки використання таких послуг. Як безпечно використовувати Apple Pay?

Часті питання від користувачів та відповідей на них:

Інформація про платіжну картку може бути скомпрометованою?

Однією з основних функцій системи “Apple” є те, що дані картки (номер або PIN-код зберігається на iPhone та Apple Watch у зашифрованому вигляді, тому це неможливо високе.

І якщо хтось помихав мій PIN-код?

У випадку оплати за допомогою Apple Pay, PIN-код обслуговує відбиток пальців, який, як відомо, є унікальним для кожної людини. Тільки правоохоронні органи можна отримати доступ до зображень відбитків пальців. Фактично, злочинець буде набагато легше отримати пароль з платіжної картки.

Може сторонній платі за покупки за допомогою знайденого або викраденого яблучного годинника?

Користувачі Apple Pay може платити за допомогою Apple Watch Smart Watch без iPhone. Ця функція корисна у випадках, коли користувач з якоїсь причини не має доступу до смартфона. Робота платіжної системи на Apple Watch передбачає обов’язкове налаштування чисельного пароля, необхідного повторного використання для здійснення платежу. Якщо ви не знаєте, купити щось не буде працювати. Встановіть пароль наступним чином: “Налаштування”. “Кодекс”. Введіть довільну послідовність чисел.

See also  Як підключити Apple TV до iMac. Сумісні пристрої

Я втратив (я був викрадений) iPhone з налаштуванням Apple платити, що робити?

Принцип дії Apple Pay таким чином, що система не буде працювати без відповідного налаштування (“Налаштування”. Торкніться ідентифікатора та код пароля) та сенсорний ідентифікатор активації. Таким чином, злочинець не зможе отримати доступ до пристрою. Процес оплати через Apple Pay на основі сканування відбитків пальців. Крім того, якщо сума операції перевищує 1 тисячу. Рублі, може знадобитися повторно ввести пароль, але тільки після сканування відбитків пальців.

Дані платіжної картки будуть відомі Apple?

Якщо ви вже купуєте вміст у App Store або платити за додаткове місце в ICloud, турбуйтеся про те, що Apple буде доступ до даних вашої платіжної картки, оскільки карта вже пов’язана з рахунком.

Доступ до Apple може отримати сторонні програми?

Жорсткий політик Apple перешкоджає появі сумнівних програм у своєму магазині. Крім того, iOS забороняє встановлення програмного забезпечення від неперевірених джерел. Таким чином, така тривога нерозумна.

Чи платять додаткові комісії?

Платежі з Apple Pay виконуються без будь-якої комісії. Тобто користувач сплачує лише суму, яка вказана на етикетці продукту.

При оплаті за допомогою платіжної системи “Apple” вилучається комісія з 0,15%. 0,17%, але вона платить не користувачеві, а точку, де здійснюється транзакція.

Налаштуйте на MacBook Pro з сенсорним баром

apple, платити, iphone, watch

 • Запустіть “Системні налаштування”.
 • Виберіть “Гаманець Apple Pay”. Натисніть на “”.
 • Введіть карту даних вручну або через фотографію.
 • Ми проходять процес перевірки карти Банком.

Все готово. Тепер з Safari ви можете вільно робити покупки через Apple Pay за допомогою сенсорного ідентифікатора сенсора.

І це безпечно?

Так, дані картки ніколи не передається продавцям при використанні Apple Pay. Тому оплата від iPhone, Apple Watch, iPad та Mac є більш надійним та конфіденційним способом для покупки.

Для цього ви повинні відкрити додаток для гаманця та натиснути “Додати платіжну карту”. Після цього скануйте картку або введіть дані вручну.

See also  Як підключити ZTE до комп'ютера. Розблокуйте в Інтернеті

apple, платити, iphone, watch
apple, платити, iphone, watch

Як тільки активація завершена, ви побачите прив’язану картку.

apple, платити, iphone, watch

Загальні проблеми та рішення

Спочатку потрібно переконатися, що ваш пристрій відповідає вимогам, до яких вони написали вище. Переконайтеся, що карта видається правильним банком, на рахунку є гроші.

Є й інші способи вирішення труднощів:

 • Звичайно, проблема на карті? Зателефонуйте до технічної підтримки банківської організації;
 • Видалити товстий корпус;
 • Перевірте, чи ваші руки вологиться або заблоковані. Так датчик не реагує.

Ви можете спробувати внести зміни до роботи операційної системи:

 • Скидання налаштувань мережі (налаштування. Базові. Скидання мережевих налаштувань);
 • Змініть регіон та мову (налаштування. Головна. Регіон та мова).

Якщо ви боїтеся розбиття NFC Chip, ви повинні звернутися до сервісного центру. Досвідчених фахівців виконуватимуть діагностику та виправити помилку за лічені хвилини.

І обов’язково переконайтеся, що ви використовуєте правильний алгоритм оплати. Ми принесли це трохи вище. Бажаємо удачі в приємних зручних покупках за допомогою смартфона, адже тепер ви знаєте, як використовувати Apple Pay на iPhone 7!

Яка техніка підходить для оплати

Безконтактні платежі починаються з додавання кредитних та дебетових карток до “гаманця”. Спеціального цифрового гаманця, оцифрування пластикових та віртуальних перевізників, прикріплених до банківських рахунків.

Крім того, гаманець здатний зберігати посадкові купони, квитки на кіно та бонусні купони. Незалежно від процедури “Категорія картки”, процедура встановлення відбувається однаково:

 • Відкрийте гаманець з етикетки на робочому столі iPhone або iPad (на Mac Wallet побудований у Safari, на Apple Watch Information на картках передається автоматично під час пари). Якщо мітка не знайдена. Ви повинні знову завантажити програмне забезпечення з App Store.
 • Крім того, система запропонує з’ясувати. Як платити телефон у магазині та чому б не турбуватися про витоку конфіденційних даних. Якщо поради не потрібні, кнопка “Продовжити” вже приведе до наступного кроку.
 • Розробники карти пропонуються для оцифрування. Шляхом розміщення пластикового носія в спеціальній камерній кадрі. Або ви можете вручну описати його, додавши 16-значний номер, CVC-код (CVV) та ім’я та по батькові власника.

На додаток до гаманця з процедурою оцифрування, банк або касові послуги будуть справлятися, як “Яндекс”.Гроші “. Если перейти в раздел «Карты», то соответствующий пункт меню появится сразу же.

Що таке відмінності яблук, які на iPhone 10?

Apple Pay iPhone X має невеликі відмінності від попередніх версій. Загалом, система не зазнала суттєвих змін, але малі нововведення ще з’явилися. Але що?

 • Замість сканера відбитків пальців, обличчя ID працює. Система розпізнавання обличчя;
 • Програма Vallet була трохи перетворена. Inteeis став більш сучасним.
See also  Google не відкривається на комп’ютері. ПК перевіряйте на наявність вірусів

Відмінності дійсно малі. Навіть новачок зрозуміє. Тому ви можете піти до того, як Apple Pei на iPhone 10. Ця інформація буде набагато важливішою для вас.

Як працює Apple Pay

apple, платити, iphone, watch

Використання цієї картки неможливо. Apple Pay

Я намагався відновити свої картки в Apple Pay минулої ночі, і я зробив все дійсно відбулося. Навіть MasterCard і Visa повернулися до роботи. Правда, я не намагався заплатити їх. Але дуже багато людей пишуть, що все працює. Очевидно, що те, що відновлення iPhone від режиму зникнення провокує примусове створення токенів, і вони тимчасово повернулися до роботи.

apple, платити, iphone, watch

Минулої ночі всі карти в моєму гаманці були активовані, а вранці половина вже була недоступна

Правда, через деякий час. Я маю, наприклад, це сталося вночі. Токен летить. Чи це відбувається автоматично, або яблуко повідомляє, що щось не так. Однак, незалежно від того, наскільки прохолодно, згідно з результатом картки, вони все ще заблоковані, хоча вони можуть бути відновлені знову, виконавши всю процедуру, описану вище, повторно. Обов’язково скажіть у коментарях, як ви мали і вдалося заплатити вам взагалі.

У нас є супер чат у телеграмі, де ми відповідаємо читачам

Інше питання полягає в тому, чи потрібно вам? Врешті-решт, він дико незручно. Заради однієї або двох платежів, щоб турбуватися з введенням iPhone у режимі зникнення. Ще гірше, ніж миготливість та налаштування Android. Я не кажу, що це дуже скоро (якщо це не сталося), Apple знайде лазівка ​​і покриє його. І це буде добре, якщо покрито лише відновлення карт, а не блокувати, наприклад, у помстінні, можливість відновлення резервних копій.