Способи визначення моделі планшета iPad

Технік Apple, як відомо, відрізняється якістю складання та ергономіки, може служити протягом багатьох років. Tablet Company виробляє з 2010 року. Діапазон цього сегмента оновлюється щорічно: один пристрої оновлюються, а інші з’являються. Виробник також виробляє обкладинки, зарядні пристрої та інші фірмові периферійні пристрої для різних варіантів планшетів.

Як iPad. Пристрій недешевий, багато хто бажає придбати використаний планшет. Візуально зрозумійте, яка з моделей в руках складна, оскільки пристрої побудовані в одному фірмовому дизайні, а на тілі назва не відображає. Тому, купуючи з рук, не буде зайвим знати, як визначити модель iPad.

Перша модель

Дізнайтеся перше покоління iPad простіше. Є три основні ознаки, за допомогою яких він може бути зроблений безпомічно:

 • Подрібнені краю. Більше не існує такого грубого обшивання без найменших ознак упорядкування.
 • Немає тильних і передніх камер.
 • У нижній частині, поряд з міжвідомчому з’єднувачем, є решітка динаміки, що складається з трьох зон.

Основний фактор розпізнавання iPad 1 покоління. Зовнішній вигляд. Виконання таблеток дійсно значно відрізняється від пізніших моделей. Він забезпечується лише чорним кольором передньої панелі, моделі лише 2. A1337 з підтримкою 3G та A1219, яка оснащена єдиним бездротовим модулем Wi-Fi.

дізнатися, ipad

Вивчення комбінації номерів моделі

У розділі з “на пристрої” розробники від Apple також вставляли елемент “Модель”, що дозволяє вам дізнатися багато нових речей щодо придбаного пристрою. Наприклад, поточна версія, країна, для якої все вироблялося. Детально багато, але єдине джерело для перевірки, на жаль, не знайти. І тому ви повинні використовувати Google. Досить перейти до рядка пошуку запит типу “iPad Model A1430″, а система негайно скаже вам. Ми говоримо про 3-й покоління iPad, Wi-Fi Cellular.

Детермінація моделі iPad через iTunes

Щоб визначити модель, ще один спосіб вам знадобиться комп’ютер, на якому встановлено програму iTunes, а також кабель для підключення пристрою. Метод буде корисним у випадках, коли дані про серійний номер були стерті.

Для того, щоб визначити модель, вам потрібна:

 • Ми підключаємо планшет до ПК;
 • Ми запускаємо програму iTunes;
 • Ми натискаємо на значок планшета, який знаходиться у верхньому лівому куті вікна програми;
 • У верхньому правому куті буде вказано інформацію про модель вашого iPad.

Тут ви можете побачити дані про серійний номер вашого пристрою, версію поточної прошивки та іншої корисної інформації.

Як перевірити iPad для автентичності

Є два основних методи, як перевірити iPad для автентичності:

Обидва варіанти ідентифікації копії, на жаль, можуть бути здійснені лише після покупки пристрою. Через це варто бути надзвичайно уважним при придбанні iPad.

Існує також багато неозумових підказок, що придбаний планшет.Це підробка. Наприклад, пристрій не оновлюється до останньої версії операційної системи iOS. Програмне забезпечення Apple вимагає користувачів обов’язкового оновлення до останньої ОС. Але через те, що підроблений планшет не має підтримки розробників, оновити пристрій неможливо буде неможливо.

See also  Samsung Galaxy, яку краще вибрати. Який планшет Samsung краще

Також варто звернути увагу на планшет Marketpleis. У підробленому iPad оригінальний додаток від Apple, Appstore, замінюється Google Play, який створюється для операційної системи Android

На офіційному веб.Сайті Apple

Найточніший метод перевірки планшета “Apple” на справжність. Це визначити, чи є серійний номер, написаний на корпусі пристрою в базі даних Apple. Для цього користувач буде використовувати офіційний інтернет-ресурс розробників iPad

дізнатися, ipad

Цей сайт надає користувачам інформацію про актуальність їх технічної підтримки від компанії. Відповідно, всі незареєстровані продукти не мають права на обслуговування від розробників. Тому, якщо система не знайдеться iPad, то це, швидше за все, підроблено.

Серійні номери, розташовані на спині корпусу пристрою, краще не довіряти, оскільки зловмисники часто підробляють це значення до іншого, що належить до ідентичного пристрою.

Отже, щоб перевірити оригінальність планшета, вам потрібно:

 • Перейдіть до пристроїв “Налаштування”.
 • Відкрийте меню “На цьому пристрої”.
 • Знайдіть лінію “Серійний номер” і пам’ятайте ці дані
 • Перейдіть на сайт. Checkcoverage.Яблуко.Com.
 • Введіть записаний код у рядку “Ввести серійний номер”.
 • Повна перевірка щодо релевантності запиту шляхом введення значень на зображенні.
 • Натисніть клавішу “Продовжити”.

Якщо код пристрою не був знайдений, то система сайту відповість на це повідомлення, яке “На жаль, серійний номер недійсний”. Цей результат підтвердить, що планшет. Це копія iPad.

На третій партії

Окрім офіційного веб.Сайту Apple, є також багато інших третім джерел, на яких ви можете перевірити справжність пристрою. Ці інтернет.Ресурси працюють за тим же принципом, що і офіційний веб.Сайт компанії: Користувач повинен ввести код із корпусу пристрою у спеціальне вікно та запустити чек.

Окрім основної інформації про справжність пристрою, ви також можете побачити технічні характеристики пристрою та іншу додаткову інформацію про такі ресурси.

Ми проаналізуємо інструкції щодо роботи з одним із цих сайтів, а саме Sndeep.Інформація:

Якщо iPad користувача. Це перше, що власник покаже сертифікат справжності пристрою. Потім сайт sndeep.Інформація демонструє характеристики планшета, їх можна порівняти з фактичними даними пристрою, щоб ви, безумовно, встановите автентичність портативного гаджета.

Також на сайті Sndeep.Інформація за плату, ви можете встановити всю інформацію, пов’язану з цією таблеткою: країна виробництва та продаж, встановлена ​​операційна система, дата останнього включення та інше.

Як дізнатися номер моделі iPad?

На відміну від iPhone, номер моделі iPad можна знайти на задній панелі планшета. Номер моделі написаний невеликим шрифтом у нижній частині iPad.

дізнатися, ipad

Також інформація про модель iPad можна знайти в програмі “Налаштування” на пристрої.

Як визначити модель iPad для зовнішніх знаків

Модель iPad може бути визнана рядом візуальних знаків. Кожна нова модель дизайну моделі змінилася.

Дізнайтеся, що перше покоління iPad дуже легко. Є кілька основних ознак, для яких він може бути зроблений безпомічно:

 • Подрібнені краю. Такий шорсткий обрізання без будь-яких ознак упорядкування більше не в будь-якій моделі;
 • Немає назад і передньої камери.
 • У нижній частині, поруч із міжвідомче роз’єм, динаміка є решіткою, яка складається з трьох зон.

Основний коефіцієнт розпізнавання iPad 1 покоління є зовнішній вигляд. Виконання таких таблеток радикально відрізняється від пізніших моделей. Надається лише колір чорного передньої панелі. Є лише 2-A1337 таких моделей з підтримкою 3G та A1219, яка оснащена єдиним бездротовим модулем Wi-Fi.

Ipad друге покоління виявляє занадто легко. Є власні відмітні риси:

 • У нижній частині на задній панелі є достатньо велика решітка динаміка, яка складається з множини малих отворів. Згідно з такою деталізацією iPad 2, це визнається негайно, незважаючи на те, що тіло такого таблетки вже має упорядковані форми та практично сучасний дизайн;
 • У другому поколінні є кілька моделей iPad. Специфічний дизайн визначається модельним кодом. Він міститься в написі на задній панелі поруч із решіткою динаміки.
See also  Як зробити фотографію екрана на комп'ютері. Як зробити скріншот на Mac OS, iPhone, iPad?

Ipad 2 трапляється з білою або чорною передньою панеллю, типом підключення. Форматом “старий”, 30.Контактний, є дві камери. Крім того, друге покоління планшетів вже створено з двома правилами процесорів.

Ipad 3 відрізняється насамперед стандартним екраном сітківки. Він забезпечує соковиті та яскраві кольори та гарну чіткість зображення. Панель виготовлена ​​у двох кольорах. Білі та чорні, розмір екрана 9,7 дюйма. Використовується класичний 30-контактний роз’єм.

Як визначити модель iPad (Pro Air Mini)

Покоління iPad 4 можна негайно ідентифікувати за допомогою конкретного роз’єму компактного освітлення нового стандарту. В іншому випадку конструкція схожа на друге покоління планшетів та iPad 3. Існує решітка динаміки невеликих отворів, всі написи розташовані, два кольори передньої панелі.

Ipad mini

Цей пристрій, сплутаного з іншими моделями, неможливий через меншу діагональ екрану. Єдина відмінність полягає у поколіннях планшета. Пізніше моделі оснащені високоякісним дисплеєм сітківки. Однак людина, яка не зустрічалася з продуктами Apple раніше, буде важко зрозуміти всю різницю з першого погляду. Тому існують надійні способи отримання необхідних характеристик навіть тих, хто спочатку зберігає продукти Apple у своїх руках.

Як визначити модель iPad (Pro Air Mini)

Ipad pr

Форма корпусу iPad Pro була альтернативно змінена. Закруглені до “задніх” кутів випрямляється, і тепер таблетка може бути поставлена ​​на бік обличчя, хоча фахівці не радять. Рамки з усіх боків екрану стало такою ж, а головна кнопка зникла взагалі. Вибір дизайнерських кольорів тепер обмежується “космічним сірим”, який цей час збігається з таким відтінком у MacBook, а звичайний сірий. У цьому випадку кадр навколо екрана буде чорним у обох випадках.

Розмір корпусу також змінився. 11-дюймовий iPad Pro став меншим, ніж попередня версія, тоді як екран збільшується до розміру 247,6 × 178,5 × 5,9 мм.

Ipad Air

Якщо, коли навчається інформацію на задній обкладинці планшета, ви знайшли комбінацію чисел 1474 або 1475. Перед вами так званою моделлю “повітря”. Хоча це можна негайно здогадатися на візуальних знаках.

Форми цього пристрою все ще стали складними. На розмірах планшет став дещо менш “четвертим”. Незважаючи на це, дисплей все одно з 9,7 дюймів. Це стало можливим через зменшення кадру навколо екрана. Більше повітря можна розпізнати двома динаміками, розміщеними нижче.

У iPad Air 2 немає елемента комутації звукового режиму. Але пристрій був помітно складним і змінив дизайн динаміків. Крім того, з’явився новий колір тіла. Золотий.

Як відрізнити iPad Air від iPad Air 2

Ipad Air був випущений наприкінці 2013 року та на початку 2014 року, а iPad Air 2 був випущений з кінця 2014 року. Обидва знаходяться в хорошому життєвому циклі. Але все одно вам потрібно знати, яка модель iPad.

Ipad Air проти iPad Air 2: номер моделі

Перевірте номери моделей iPad на спині.

A1567 на IPad Air 2 Wi-Fi стільникового зв’язку

A1476 на Wi-Fi Wi-Fi (TD-LTE). Випущений на початку 2014 року

Ipad Air проти iPad Air 2: Дизайн та відображення

Кнопка “Додому. Одне з очевидних сигналів, з якими ви можете безпосередньо розрізняти повітряну iPad з iPad Air 2. Ipad Air має круглу домашню кнопку з невеликим прямокутним дизайном, а до головної кнопки iPad Air 2 має видатним круглим кругом з прикрашеним металевим кільцем. І кнопка живлення вставляється в різні місця.

See also  Як ввести код подарунка iTunes. Як дізнатися, скільки грошей залишається на подарунковій картці (баланс Apple ID)

Щоб дізнатись, що у вас є покоління iPad, ви також можете виміряти модель iPad, iPad Air або iPad Air 2. Тонкий варіант. Ipad Air 2, що становить 18% тонше, ніж його попередник. Ipad Air.

І iPad Air, а iPad мають той же показ 9.7-дюймовий сітківка та мають дозвіл на 2048×1536 для 264 ІПП.

Ipad Air проти iPad Air 2: Продуктивність

Безумовно, iPad Air 2 має кращу продуктивність. Оригінальна гра для iPad Air має 64-бітну мікросхему Apple A7 та M7. І iPad Air 2 може дістатися до 64-бітної мікросхеми A8X та M8. Таким чином, iPad Air 2 може запускати процесор на 40%. Крім того, iPad Air 2 містить 2 ГБ оперативної пам’яті та iPad Air. Лише 1 Гб.

Ipad Air проти iPad Air 2. Продуктивність

 • Відновіть дані віддаленого iOS, такі як контакти, журнали дзвінків, відео, аудіо, фотографії, нотатки, повідомлення тощо. D. З iPhone / iPad / iPod.
 • Резервне копіювання всіх типів даних iPhone на ПК / Mac.
 • Підтримка iPhone X / 8/7 / SE / 6/5/4, iPad, iPod та багато іншого.
 • Витягти файли без резервного копіювання з iPhone безпосередньо.

Вимкніть функцію “Знайти iPhone

При покупці планшета з рукою важливо переконатися, що функція “Знайти iPhone” вимкнена на машині. Справа в тому, що, якщо він активується, пристрій може бути заблокований віддалено, і його неможливо скинути до заводського стану, щоб вони могли насолоджуватися новим власником. Іноді шахраї продають справжній пристрій, але залишайте функцію увімкненою, після чого планшет віддалено заблокує і вимагає додаткової плати за розблокування від нового власника. Щоб не потрапити в цю ситуацію, вам потрібно перевірити, чи потрібно перевірити, чи функція увімкнена, і якщо так, то попросіть її вимкнути.

Ви можете зробити це з ноутбука або безпосередньо з пристрою, але оскільки в руках нового покупця є iPad, це буде логічно зробити це від нього. Параметри вимкнення Два: Через налаштування або в самій програмі.

 • Щоб вимкнути налаштування, вам потрібно перейти до налаштувань пристрою, знайти елемент iCloud, введіть його та передайте повзунок навпроти “Знайдіть iPhone” в неактивний стан, він повинен стати сірим. Щоб зберегти цю дію, пристрій попросить користувача ввести обліковий запис iCloud, а після того, як додана пошта отримає повідомлення про те, що функція відключена.
 • Другий спосіб полягає в тому, щоб ввести програму “Знайти iPhone”, якщо обліковий запис використовується на декількох пристроях, всі вони будуть перераховані. Ми знаходимо потрібний пристрій і натисніть кнопку “Видалити”. Тепер пристрій може бути заблокований до нуля та видалити старий обліковий запис користувача.

Купівля ipad з рук або навіть у магазині. Завжди ризиковано, але скористаючись запропонованим вище, ви можете уникнути непотрібних витрат та інших проблем, пов’язаних з використанням підробок.