Чи можна знати, коли вмикається мій комп’ютер, і хто працював?

Питання від користувача

Доброго дня.

Скажіть мені, чи можна якось розпізнати, чи увімкнено комп’ютер, і якщо так, то, хто це зробив? Я просто не можу знайти певні файли, як ніби хтось був видалений.

Дізнайтеся, коли комп’ютер увімкнено досить достатньо (якщо, звичайно, ці дані не були навмисне стираються). Що стосується людини, яка це зробила. Все це досить важко (це малоймовірно, що ви зможете досягти успіху, якщо, звичайно, ви раніше не налаштували захист пристрою, щоб він автоматично видаляє всі на веб-камері, яка сидить вниз для нього; або у вас немає відеоспостереження в кімнаті ✌).

Загалом, у цьому повідомленні я постараюся розібратися з вашим питанням. До речі, щоб це не повториться, рекомендую зробити резервні копії важливих файлів та встановити пароль для доступу до ПК (посилання нижче, щоб допомогти).

Як дізнатися, коли останній комп’ютер був включений

Є кілька способів з’ясувати, коли комп’ютер був в останній раз. Це можна зробити як за допомогою, передбачених операційною системою, так і за допомогою стороннього програмного забезпечення. Давайте зупинимось на них.

Командна строка

Цей метод є найпростішим з усіх і не потребуватиме спеціальних хитрощів від користувача. Все робиться за два кроки:

Результат виконання команди буде виведений на екран повним та інформацією про систему. Для отримання інформації, яка вас цікавить, слід звернути увагу на рядок часу завантаження системи.

Інформація, що міститься в ній, буде часом останнього, щоб увімкнути комп’ютер, не рахуючи поточного сеансу. Порівнюючи їх із часом своєї роботи для ПК, користувач може легко визначити, чи включив він його когось стороннього чи ні.

Користувачі, які мають Windows 8 (8.1), або Windows 10, слід мати на увазі, що дані, отримані таким способом, відображають інформацію про реальне включення комп’ютера, а не про його виведення з стану загибелі. Тому, щоб отримати нерозривну інформацію, ви повинні повністю вимкнути його через командний рядок.

Журнал подій

Дізнайтеся багато цікавих речей про те, що відбувається в системі, ви можете з журналу подій, який автоматично проводиться у всіх версіях Windows. Щоб дістатися, вам потрібно зробити наступне:

Внаслідок дій, вироблених у центральній частині вікна журналу подій, з’являться дані про час всіх входів та виходів з системи.

Після аналізу цих даних ви можете легко встановити, чи включений комп’ютер хтось аутсайдер.

Місцеві групи політиків

Можливість відображення повідомлення про час останнього включення комп‘ютера наведено в налаштуваннях групової політики. Але за замовчуванням цей параметр вимкнено. Щоб використовувати його, потрібно зробити наступне:

В результаті внесених налаштувань повідомлення цього типу буде відображатися на кожному комп‘ютері:

Плюс цього методу полягає в тому, що на додаток до моніторингу успішного початку, інформація буде відображатися на тих діях на вході, що збій закінчиться, яка дізнається, що хтось намагається вибрати пароль для облікового запису.

Редактор групового політику присутній лише в повних версіях Windows 7, 8 (8.1), 10. У домашній базовій та Pro версії налаштуйте відображення повідомлень про час роботи комп’ютера, щоб увімкнути за допомогою цього методу.

See also  Як налаштувати мишу на комп'ютері. Встановлення та налаштування

Реєстр

На відміну від попереднього, цей метод працює у всіх виданні операційних систем. Але коли він використовується, ви повинні бути надзвичайно уважними, щоб запобігти помилці та випадково не зіпсувати нічого в системі.

Для того, щоб розпочати комп’ютер, було показано повідомлення про його попередні включення, це необхідно:

Тепер, на кожному запуску, система відображатиме точно таке ж повідомлення про час попереднього включення комп’ютера, а також описаний у попередньому методі.

Overnontimesview

Користувачі, які не хочуть копати в заплутаних системних конфігураціях, ризикують пошкодити систему, отримувати інформацію про час останньої потужності на комп’ютері, може використовувати утиліту відключення. По суті, він являє собою дуже спрощений журнал подій, де лише з них відображаються, що пов’язано з / вимиканням та перезавантаження комп’ютера.

Утиліта дуже проста у використанні. Просто розпакуйте завантажений архів і запустіть виконуваний файл, як на екрані відображається вся необхідна інформація.

За замовчуванням, російськомовний Inteeis у корисності відсутній, але на веб-сайті виробника ви можете додатково завантажити бажану мовну пакет. Програма поширюється абсолютно вільна.

Ось всі основні способи, з якими ви можете з’ясувати, коли комп’ютер увімкнено в останній раз. Який з них бажано вирішити сам користувача.

Ми раді, що ви можете допомогти вам вирішити проблему.

На додаток до цієї статті, сайт має ще 12339 інструкцій. Додати Сайт Lumpies.Ru в закладок (Ctrld), і ми точно використовуємо вас.

Дякую автору, поділяйте статтю про соціальні мережі.

Описати, що ви не працювали. Наші фахівці намагаються якомога швидше відповісти.

Як побачити останній час для входу

Користувач має можливість ввімкнути відображення повідомлень про час останнього. За допомогою наступних комп’ютерних включень користувач відображатиме дані, що містять час останнього, щоб увімкнути комп’ютер. Ви також можете показати всі невдалі спроби авторизації за вашим обліковим записом.

Увімкніть вихід останнього часу входу, ви можете використовувати місцеву групову політику або редактори реєстру. У будь-якому з випадків краще створити резервну копію Windows 10. Під час створеного резервного копіювання дозволяє вам будь-коли повертатися останні зміни операційної системи.

Редактор групи політики

Редактор дозволяє вносити зміни до політики групи операційної системи Windows 10. Відкритий редактор місцевої групи, що є можливістю у корпоративних та професійних виданні Windows 10.

 • Відкрийте редактор політики групи, виконуючи команду gpedit.Msc у вікні Winr.
 • Перейдіть до: Комп’ютерна конфігурація Адміністративні шаблони Компоненти Windows Вхідні дані.
 • Змініть значення відображення, щоб відобразити, коли користувач вводить попередні спроби входу в систему.

Насправді цей параметр політики і визначає, чи буде комп’ютер показувати інформацію про попередні успішні та невдалі спроби введення. За замовчуванням дані про попередні спроби авторизації не відображаються.

Редактор реєстру

Перш ніж вносити зміни до реєстру, ми рекомендуємо створити резервну копію реєстру Windows 10. Якщо дані реєстру невірні, ви завжди матимете можливість швидко відкинути останні зміни. Щоб відобразити інформацію про попередні спроби введення, потрібно буде створити сам реєстр. Як результат, буде відображатися інформація, а також після зміни групової політики.

 • Відкрийте редактор реєстру, виконуючи команду regedit у вікні WinR.
 • Перейдіть до: HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft Windows PruterVersion Система.
 • У поточному місці створіть DWORD (32-розрядний) параметр, названий displaylogoninfo, значення яких вказує на 1.

Після використання будь-якого способу включення виходу останнього часу входу ви повинні перезавантажити комп’ютер. З такими включеннями можна буде знати, коли останній раз включив комп’ютер.

Методи, представлені багатьма фахівцями з реалізацією однієї команди, вже на жаль, не працюють у поточній версії операційної системи Windows 10. Користувачі можуть з’ясувати лише час роботи комп’ютера Windows 10. Щоб дізнатись, коли останній раз включив комп’ютер, потрібно використовувати вікно перегляду подій або увімкнути вихідну інформацію, коли ви авторизуєте користувач.

See also  Як дозволити Apple платити за iPhone. Є першим поколінням Apple Watch Support?

Відчуйте, що ваш персональний комп’ютер включив когось, що є дуже неприємним. Разом з цим будь-яка людина починає подолати інтерес: хто зробив це, коли і які дії зробили. Відповіді на ці питання цілком можна докладно з’ясувати деякі системні розділи Windows.

Операційна система Windows збирає величезну кількість інформації про майже будь-які дії, виконані людиною. Наприклад, це дані та вимикання до ПК, останні зміни в встановлених файлах та програмах, час відкриття будь-яких програм та багато іншого.

Метод 1

(Працює у всіх версіях Windows, починаючи з Windows Vista).

Менеджер завдань може бути запущений по-різному. Найпростіші способи:

Натисніть комбінацію клавіш Ctrlaltdel та натисніть відповідний елемент у вигляді списку;

Клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці на панелі завдань та в контекстному меню, який, здається, виберіть “Менеджер завдань” (у Windows 7, цей елемент називається “Run Task Manager”).

Процедура у менеджера завдань залежить від версії Windows:

Windows 10, 8: Перейдіть до вкладки “Продуктивність”, на якій ліворуч натисніть клавішу миші на елементі CPU. Тоді в нижній частині правої частини диспетчера знайти елемент “час роботи”. Він відображатиме час комп’ютера з моменту, коли він увімкнено;

Windows 7, Vista: У вікні диспетчера завдань перейдіть на вкладку “Швидкість”, де відповідна інформація буде відображатися в елементі “робочий час”.

дізнатися, коли, комп, ютер, звернути

Перейдіть до системи “Адміністрування”, щоб дізнатися, коли комп’ютер включений

Переглянути журнал подій

Робити все, що було на початку статті, лише іншим способом.

Для того, щоб дізнатися, коли ви включили комп’ютер у свою відсутність, ви можете перейти до журналу системи, щоб отримати інформацію про живлення ввімкнено.

Процедура перегляду журналу системи:

Так що, за рідкісним винятком, щоб зв’язатися з цією статтею, встановіть достовірний пароль у систему, періодично змінюйте її.

Журнал системи

Після запуску або вимкнення комп’ютерна подія записується у файл журналу, вміст якого можна переглянути в журналі системи.

Для цього перейдіть на панель управління та увійдіть до категорії управління комп’ютером. У Windows 10 ви можете використовувати комбінацію гарячих ключів “winx”.

Перейдіть на вкладку Переглянути подію, виберіть журнал Windows. Розгорніть список і виберіть елемент “Система”. Вам будуть показані всі основні операції, пов’язані з комп’ютером, включаючи дату останнього повороту на машині.

Журнал системи

Набагато більше інформації можна отримати шляхом аналізу журналів системи. Ви можете отримати доступ до них так:

Аналіз системних журналів. Добре, але це може зайняти багато часу для недосвідченого користувача. Тому, не вимагаючи утиліти утиліту за допомогою “виступу”. Використовуйте його надзвичайно простим:

 • Завантажте архів за допомогою утиліти за посиланням, розпакуйте його на робочому столі та запустіть виконуваний файл “VeenTontonSView.Exe “;
 • Немає програми “Налаштування” не має всіх подій, пов’язаних із початком та вимиканням, будуть представлені в одному вікні. Для зручності сприйняття вони можуть бути розташовані в хронологічному порядку, натиснувши стовпчик “запуску”.

Як дізнатися, коли комп‘ютер увімкнено або повернувся

Ще раз я радий вітати вас! Тепер ми дізнаємося, коли комп’ютер або ноутбук увімкнено і вимкнено в останній раз. Така можливість буде дуже корисною для батьків, які заборонили свою дитину включити комп’ютер. У результатах ви зможете перевірити свій власний Чад без установки без встановлення додаткового програмного забезпечення.

Додаткова інформація:

Якщо ви хочете мати спеціальну програму для перевірки, то просто завантажте додатково.

Як дізнатися, коли ви включили Windows 10?

Крок 1: Спочатку вам потрібно відкрити вікно Управління комп’ютером. На робочому столі клацніть правою кнопкою миші на значку Мій комп’ютер і вибрати точку КОНТРОЛЬ.

Крок 2: Тепер відкриється нове вікно, в якому потрібно вибрати елемент Переглянути події і зробіть двічі клацніть на ньому або натисніть на стрілку зліва, а підпункт відкриється.

See also  Можна вимірювати Apple вимірювання температури. Автоматичне навчання автоматично

Ви можете використовувати інший варіант, достатньо, щоб ввести такий текст у меню «Пуск» у меню «Пуск»: Переглянути події І ви будете розкриті точно той самий результат.

Потім зверніть увагу на товар Журнали Windows, Виберіть його, а потім двічі клацніть мишу відкрити рядок Система.

Як дізнатися, коли ви включили Windows 10?

Тут у цьому вікні ви можете побачити всю інформацію. У самому центрі відображається таблиця журналу. Всі події, що відбулися з комп’ютером, записуються в ньому. Кожна подія має свій код та час. У результатах дізнатися, коли комп’ютер увімкнено, ми можемо просто переглянути таблицю за часом. Наприклад, візьміть останню подію із зображенням вище, дата вказана там: 14.02.2014 та Time 21:36, і це означає в цей час комп’ютер працював. Якщо вам заборонено вмикати сина 14.02.2014, просто подивіться, чи є записи для цього числа.

Ви також можете для зручностей завантажити програму. Він поширюється безкоштовно і працюватиме без обмежень.

Не забудьте натиснути на рядок Час запуску Для правильного сортування. У разі проблем, напишіть на наш комп’ютерний форум, завжди раді допомогти.

Як побачити останній час входу

Користувач має можливість включати відображення повідомлень про час останнього. За допомогою наступних комп‘ютерних включень користувач відображатиме дані, що містять час останнього, щоб увімкнути комп’ютер. Ви також можете показати всі невдалі спроби авторизації за вашим обліковим записом.

Увімкніть вихід останнього часу входу, ви можете використовувати місцеву групову політику або редактори реєстру. У будь-якому з випадків краще створити резервну копію Windows 10. Під час створеного резервного копіювання дозволяє вам будь-коли повертатися останні зміни операційної системи.

Редактор групи політики

Редактор дозволяє вносити зміни до політики групи операційної системи Windows 10. Відкритий редактор місцевої групи, що є можливістю у корпоративних та професійних виданні Windows 10.

Насправді цей параметр політики і визначає, чи буде комп’ютер показувати інформацію про попередні успішні та невдалі спроби введення. За замовчуванням дані про попередні спроби авторизації не відображаються.

Редактор реєстру

Перш ніж вносити зміни до реєстру, ми рекомендуємо створити резервну копію реєстру Windows 10. Якщо дані реєстру невірні, ви завжди матимете можливість швидко відкинути останні зміни. Щоб відобразити інформацію про попередні спроби введення, потрібно буде створити сам реєстр. Як результат, буде відображатися інформація, а також після зміни групової політики.

 • Відкрийте редактор реєстру, виконуючи команду regedit у вікні WinR.
 • Перейдіть до розділу: HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Polichies \ System.
 • У поточному місці створіть DWORD (32-розрядний) параметр, названий displaylogoninfo, значення яких вказує на 1.

Після використання будь-якого способу включення виходу останнього часу входу ви повинні перезавантажити комп’ютер. З такими включеннями можна буде знати, коли останній раз включив комп‘ютер.

Методи, представлені багатьма фахівцями з реалізацією однієї команди, вже на жаль, не працюють у поточній версії операційної системи Windows 10. Користувачі можуть з’ясувати лише час роботи комп’ютера Windows 10. Щоб дізнатись, коли останній раз включив комп’ютер, потрібно використовувати вікно перегляду подій або увімкнути вихідну інформацію, коли ви авторизуєте користувач.