Wi-Fi на iPhone та iPad. Проблеми та рішення

Вітаю! З мого власного досвіду я можу відзначити, що всі проблеми, пов’язані з модулем Wi-Fi на iPhone та iPad (неможливість підключення, прийом поганого сигналу, різноманітні збої з’єднання) досить рідко і виникають не дуже часто. Але це не робить їх менш значущими, оскільки використовувати пристрій без Інтернету, це означає позбавити себе половині задоволення. Що там наполовину.

Для більшості сучасних людей відсутність доступу до мережі. Це принаймні величезна неприємність. І наскільки максимум є величезна неприємність і повна безнадійна. І з цією ганьбою повинна боротися! Тому сьогодні я скажу вам, що можна і потрібно зробити, коли на вашому гаджеті з’являються різні проблеми з бездротовою мережею.

Iphone не підключається до Wi.Fi: Рішення

Швидка допомога

Найбільш логічний крок, якщо iPad перестав підключатися до Wi.Fi. Перезапустити з’єднання. У разі невдачі зробити ту саму процедуру з самим планшетом. Після цього виникає поворот більш важких заходів:

  • Мережа видалення. Перейдіть до основних налаштувань, виберіть мережу елементів. Клацніть на потрібну мережу, натисніть “Забудьте про цю мережу”. Повторно намагатись підключитися до Wi-Fi.
  • Скидання налаштувань мережі. У розділі “Налаштування” виберіть Скинути (в кінці списку) та з п’яти параметрів, щоб вибрати “Скидання налаштувань мережі”. Метод є ефективним, але є недолік. Збережені паролі зникнуть.
  • Змінити регіон. Неочесний метод полягає в тому, щоб змінити країну (розділ налаштувань мережі). Іноді область таблетки США допомагає вирішити проблему.

Починаючи з iPhone 4S, розробники представили енергозберігаючі Broadcom BCM4330 чіп. Це часто призводить до того, що Wi-Fi не працює на iPad. Єдиним рішенням є скидання налаштувань, процедура якої описана вище.

Перевірка маршрутизатора

Далі, звичайно, ви повинні перевірити сам маршрутизатор та його підключення до Інтернету, тому що навіть без підключеного інтернет-кабелю, маршрутизатор все одно буде розподіляти сигнал.

See also  Як налаштувати пошту на iPad. Опублікувати клієнтів з App Store

Використовуйте інший пристрій, щоб перевірити з’єднання. На всякий випадок, перезавантажте маршрутизатор (витягніть його з кабелю живлення з розетки та вставити назад), оновіть програмне забезпечення на планшеті та перезавантажте його теж.

Функції точки доступу, але Wi-Fi не працює на iPad? Йдемо далі.

Антивірус

Хакери занадто розумні (щоб бути спіймані), однак частина користувачів дякує результатам перевірки. Намагатися.

Застарілі маршрутизатори постачають один і той же SSID за замовчуванням. Зробіть назву мережі унікальною, уникаючи плутанини. В іншому випадку операційна система відмовиться зареєструвати точку доступу. Власне, зашифрований пароль міститься з бездротовими пакетами трафіку. Будьте обережні, щоб поставити сусідську ключову безпеку! Було б смішно, якби не було сотень страждаючих, відчайдушно отримуючи доступ. Система повертає повідомлення: Недійсний пароль. Ми наголошуємо, що остання. Це спекуляція, відкритих дискусій немає.

Логічне рішення, здається, отримує сильніший сигнал. Залишається загадковою відсутністю практичної реалізації. Припустимо, що розробники стандарту свідомо вирішили привернути увагу до проблеми негайного. Пізніше хтось використовує мережу з сусідньої кімнати, продовжував працювати безтурботним.

Перезавантажте пристрій

Найпростіший і логічний метод вирішення численних труднощів з Wi-Fi з’єднанням полягає в тому, щоб перезавантажити пристрій (вимкнення та через кілька секунд. Включення). Цей метод не скаже вам, чому раніше виникла проблема, але вона часто допомагає її вирішити. Для реалізації цього методу потрібно знайти кнопку “живлення”, яка необхідна протягом декількох секунд, щоб утримуватися, доки не з’явиться індикатор дисплея. Потім натисніть на нього, щоб вимкнути пристрій. Якщо пристрій не відповідає на ваші команди, вам доведеться використовувати примусове відключення гаджета, для якого треба тримати клавіші “Домашня” та “Потужність” близько 10-15 секунд. Як правило, після наступного повороту на пристрої він ідеально виконує свої функції, буде достатньо, щоб натиснути на піктограму з’єднання Wi-Fi.

Скидання налаштувань мережі в iPad або iPhone призведе до втрати інформації про DNS-сервери, а також доступ до домашнього Wi-Fi, оскільки дані IP-адреси зникає на пристрої. Разом з цим Logins будуть втрачені, паролі та багато інших відомостей, які були на пристрої. Тому оптимальний варіант для Lean власник гаджета буде скиданням мережевих налаштувань, які можуть бути виконані, проходження в меню: “Налаштування”. “Основні”. “Скидання”. “Скидання мережевих налаштувань”. Завдяки цій операції ви можете позбутися від малих розладів у налаштуваннях. Через повернення до стандартних налаштувань ви можете працювати в початковому режимі. Якщо гаджет у будь-якому випадку не бачить з’єднання, необхідно використовувати інші методи.

See also  Як дізнатися, що таке ваш iPad. Серія iPad

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

Скидання налаштувань мережі

Це дозволить видалити всі налаштування мережі на вашому iPhone, наприклад, збережені пристрої Wi-Fi, Bluetooth, конфігурації VPN та T. D., і відновити їх за замовчуванням. Однак особисті дані, такі як фотографії, відео, контакти, програми, не вплинуть.

  • Відкрийте “Налаштування” та натисніть “Головний”.
  • Перейдіть до кінця та натисніть “RESET”.

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

Wi-Fi, але Інтернет не працює

Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли сигнал вашої мережі Wi-Fi є сильним, але підключення до Інтернету не працює, зверніть увагу на цю інструкцію.

На iPhone або iPad (перезавантаження, “забути мережу”, скидання налаштувань мережі, блимання)

Природно, перше, що потрібно зробити повний набір заходів для усунення несправностей у налаштуваннях iOS, переміщаючись у списку від найпростіших до складних:

Вимкніть та увімкніть Wi-Fi на точку керування, перезавантажте пристрій.

У випадку, якщо iPhone або iPad неправильно підключено до мережі Wi-Fi, спробуйте “забути” мережу. Для цього відкрийте програму налаштувань, перейдіть до розділу Wi-Fi та натисніть значок “I” поруч із значком рівня сигналу.

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

Якщо це не допомагає, розвантажувати налаштування мережі. Для цього, спустившись у дорозі: Налаштування → Основні → Скидання та клацніть на налаштуваннях скидання мережі.

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

У деяких випадках ви можете вдаватися до процедури відновлення. Яка різниця між оновленням відновлення програмного забезпечення, а також виконується цей процес, ми докладно розповіли в цьому матеріалі.

На маршрутизаторі (маршрутизатор)

Перезапустіть маршрутизатор. Незалежно від того, що це звучало, але перезавантаження маршрутизатора в деяких випадках дійсно сприяє поліпшенню роботи бездротової мережі на iOS.

Змінити метод шифрування (часто це з цієї причини, що пристрій iOS не хоче підключатися до Wi-Fi).

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

Скинути маршрутизатор (маршрутизатор) до заводських налаштувань.

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

Народні засоби

Однак, якщо у вас є старий iPhone 3GS або iPhone 4 з розбитим екраном та непрацюючою кнопкою “Домашня сторінка”, ви можете скористатися тим, що ви можете скористатися цим здоров’ям і зробити один з методів теплової енергії, протестовані тисячами користувачів. А саме. Нагріти смартфон із феном у критичну температуру, а потім перезавантажте, або навпаки. Заморозити iPhone в холодильнику (і це не жарт).

See also  Як підключити Wi-Fi без комп’ютера. Особливості з'єднання на смартфонах із Android та iOS

Іноді це дає позитивний, але тимчасовий ефект і підтверджує наявність плану апаратного забезпечення.

Зверніться до сервісного центру

Якщо iPhone все ще відмовляється виконувати підключення до Інтернету, то з високою ймовірністю є механічні пошкодження або заводський шлюб відповідного модуля. Така проблема не повинна бути самостійною самостійно вдома і краще зв’язатися з сервісним центром.

Перезавантажувати

Найпростіший, логічний та швидкий спосіб усунути більшість тимчасових збоїв, коли пристрій працює. Перезавантаження (вимкнення та включення). Досить просто натиснути кнопку “живлення” і утримувати її для декількох розділів, поки не з’явиться повзунок “вимкнути” і вимкнути пристрій. Якщо пристрій “повісив”, то необхідно утримувати кнопки живлення та домашні кнопки протягом 10-15 секунд для примусового відключення.

Iphone не підключається до Wi.Fi: Рішення

Зазвичай після вмикання все працює нормально, і вам потрібно лише знову натиснути на значок Wi-Fi Connection.

Що робити, якщо iPad не може підключитися до Wi-Fatch після процесу оновлення?

Навіть коли ви вмикаєте Wi-Fi-Fi-Adapter, планшет часто не розпізнає мережу після процедури оновлення програмного забезпечення. Ефективно дозволити наступним варіантам дій, щоб позбутися проблеми:

ipad, підключено, wi-fi, усунення, несправностей

  • Встановити попередню модифікацію маршрутизатором;
  • Експеримент з вибором країни за параметрами;
  • Перевстановіть операційну систему на планшеті;
  • Скидання налаштувань мережі.

Останні параметри належать до категорії радикальних заходів. Як результат, користувач отримає гаджет у державі, в якому він був новим, відразу після покупки.

Всі налаштування будуть скинуті, а введені паролі стираються. Рекомендується зарезервувати дані таблетки в iTunes перед використанням радикальних заходів.