Table of Contents

Google Chrome не відкривається на компютері. Що робити?

Сьогодні ми поговоримо про браузер Google Chrome, а точніше. Про те, чому Chrome не може бути запущений. Будь-який користувач може зіткнутися з такою проблемою, тому давайте обговоримо причини проблеми та їх рішення.

Запущений Google Chrome | Google Chrome не відкривається

Тут все просто. Якщо вчора ви використовували Chrome без будь-яких проблем, і сьогодні він зупинився, швидше за все, справа в певному вірусі або шкідливому файлі. У цьому випадку бути корисним використовувати антивірус з останніми завантаженими базами даних та DR. Веб-кондитер, який допоможе знайти джерело проблем.

Крім того, якщо ви все ще керуєте запуском браузера, ви можете ознайомитися з підключеними модулями в Chrome. Для цього наберіть фразу в адресному рядку Chrome: // Confericts / та натисніть Enter. Будьте перед собою, ви побачите завантажені модулі. Якщо система виявляє конфлікти, то це, безумовно, повідомить вас про це. Вам потрібно буде вимкнути модуль. Якщо мова йде про будь-яку програму, то краще видалити його або перевстановити. Просто не видаляйте будь-який системний файл, інакше ви не можете запускати Windows наступного разу!

Google Chrome не відкривається. Загальний аналіз причин

Кожна нестандартна ситуація має свою причину виникнення, а робота програмного забезпечення до винятків не застосовується. Якщо ми говоримо про Google Chrome, то найбільш поширеним користувачем є проблема з провідником або пошкодженням системних файлів.

 • Віруси на ПК;
 • Дефіцит оперативної пам’яті через чіткість системи системи;
 • Захисні функції Брандмауера;
 • Помилковий шлях уздовж етикетки браузера;
 • Надмірна насиченість з налаштуваннями та розширеннями;
 • Блокування антивірусного програмного забезпечення.

Якщо проблема не є серйозною, то ви можете вирішити його з елементарними заходами, закриваючи всі вкладки, перезапустіть браузер або вимкнення спокуснення пристрою.

Зверніть увагу! Щоб повністю закрити браузер, вам потрібно не тільки натиснути хрест у верхньому правому куті, але також для скидання процесу програми. Для цього ми запускаємо вікно активних процесів через комбінацію CtrlshiftesC, шукаючи всі згадки про хрому і завершують їх.

Фактично, перелік потенційних недоліків може бути продовжена. Інша справа полягає в тому, що деякі проблеми звичайного користувача ПК вирішують свою власну, просто не зможе. Далі я спробую доступну мову, щоб визначити загальні ситуації, через який хром не відкриє рекомендації щодо швидкої корекції.

Перевірте захищені системні файли

Іноді причиною невдачі запуску браузера є пошкодження або зміна системних файлів Windows. Системні файли дуже важливі для стабільної роботи системи та програм. Розробники Google Chrome рекомендуються перевіряти захищені системні файли у випадку задач з початком браузера.

See also  Як писати програми на комп'ютері. Створіть програму для Android у Studio Android

Щоб перевірити системні файли, потрібно запустити командний рядок від імені адміністратора та введіть команду SFC.Exe / scannow. Крім того, між цими двома компонентами команди має бути розрив.

Далі система скануючої системи розпочнеться, час виконання яких залежить від потужності комп‘ютера та наявності проблем із захищеними системними файлами.

Коментарі до “Google Chrome не починається, сповільнюється або не відкриває сторінки

Дивно, у мене є тільки браузер, який працює взагалі без глюків.

Чувак, Велике спасибі! Все намагалися усунути проблему. А інші не правильно призначають “-no-пісочниці.-. Я не працював! І призначив “-no-пісочниці”. І все з свистом! Спасибі! Поважання!

У цьому режимі хрому вразливі. Я не рекомендую, щоб вони постійно використовують.

Шрифти покриті останньою оновленням. Що це означає?

Той, хто не з’явиться, щоб нормалізувати роботу браузера, вийміть його та завантажте останню версію. Сайт, він може допомогти. Я зробив це, тепер хром не уповільнює.

Я не допомогла мені, навіть налаштування не відкриваються! Інші браузери працюють нормально. Я зробив це. Відновлено файл хостів за допомогою AVZ, і все пройшло.

І я щойно зняв і встановив знову, після цього він почав починати, і до цього він взагалі не був завантажений

Кожне нове оновлення стає все гіршим і гіршим. І чому вони змінюють дизайн? Можливо, він мені не подобається??

У мене все гаразд з Chrome, але! Чому в пошукових системах розмито. Я не розумію, чому так.

Так, після наступного оновлення є таке сміття

Великий. Лисиця дає набагато більше збоїв, а оперу. Гальмо. Chrome зараз найкращий.

Хром перестав починати з посади цього. Як мені довелося зупинити порт 80 для запуску Apache. Як почати порт знову?

Після оновлення хрому до версії від 45 до 64-бітних вікон 32-бітний хром перестав запускати, рішення просте. Видаліть 32-бітну версію хрому з комп‘ютера, завантажте 64-бітну версію, встановіть, радійте всю процедуру Збережіть свій профіль, а потім відновити його!

Я намагався різні варіанти протягом декількох місяців, а хром не працював. Зароблений після встановлення пакету послуг Windows XP.

І він все ще підтримується для 32-розрядних операцій?

Допоможіть будь ласка. Мій Google Chrome не запускається. Я подивився на відео, що він повинен бути закритий у процесах, він не відкривається і з’являється в процесах, я закриваю його там, але це все ще не відкривається. І перевстановивши це, не допомагає. Скажіть, що це може бути і як це виправити? Анг Антивірус каже, що немає вірусів. П.S. Вибачте за помилки

Завантажив Google Chrome, щоб він не запускається. Просто стоїть на завантаженні 3 дні. І нічого не відбувається вже, і зняв, і я спробував це, я трюк нуля

Нічого не допомагає. І видаляється хром і його хвости. І перевстановлюється, і використовувався kcliner. І ця напис.Немає пісочниці. І все одно. Ні мило, ні Вк не відкриваються

Додати коментар Скасувати відповідь

Копіювання, а також використання матеріалів з сайту можливе лише при позначенні джерела. Всі матеріали, представлені на сайті, розміщуються для ознайомлення. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі наслідки використання матеріалів сайту.

Несумісність з антивірусом

Іноді розробники сприяють своїм продуктам будь-які зміни, які антивірус може сприймати як шкідливий і заблокувати роботу програми. Тому необхідно бачити, які програми антивірусу вважають небезпечними. Якщо в списку загрози виявлено Google Chrome, він повинен бути переданий до переліку винятків, а робота браузера буде відновлено. Розглянемо, як це зробити, на прикладі Касперського антивірусу:

See also  Кинути додаток від Android до Android. Як передавати контакти з Android до Android - програми

  Відкрийте антивірус і натисніть кнопку “Більше функцій”.

Відкрийте запуск антивірусу Касперського та виберіть “Більше функцій”

Знайдіть розділ “Карантин” і натисніть на нього

google, комп, ютері, наявність

Карантин може містити файли, заблоковані антивірусом, виберіть їх з лівою кнопкою миші та натисніть “Відновити”

Таким чином, Google Chrome більше не потрапляє до списку програм, заблокованих антивірусом, додайте його до списку винятків:

 • Натисніть значок “Налаштування” (Gear) у нижньому лівому куті вікна.
 • У бічному меню виберіть “Додатково” розділ, а в ньому. “загрози та винятки”.

У налаштуваннях виберіть “Загрози та винятки”

Щоб налаштувати винятки, виберіть відповідну лінію у вікні параметрів

google, комп, ютері, наявність

google, комп, ютері, наявність

Як видалити віруси на ноутбуці або ПК без антивірусу?

Знайдіть Google Chrome і натисніть “Додати”

google, комп, ютері, наявність

Якщо все це зроблено правильно, Google Chrome з’явиться у списку винятків

Що робити, якщо Google Chrome не починається в Windows 10

Користувач, який не має достатнього досвіду, навряд чи визначає причину самого себе. Однак ця інформація не є обов’язковою, оскільки несправності усуваються шляхом виправлення найчастіших помилок, які проявляються у роботі браузера. Діючи на принцип “від простого до складного”, ви, так чи інакше, позбутесь дратівливої ​​помилки. Тому виконайте маніпуляції у суворому відповідно до наведених нижче кроків.

Вбивство підвішеного процесу

Часто двічі клацання на піктограмі Google Chrome призводить до запуску однойменного процесу, однак Inteeis самого браузера не відображається на екрані. Можливо, браузер зберігається, тому не буде зайвим видалити його зі списку поточних завдань:

google, комп, ютері, наявність

На замітку. Більш швидкий спосіб запустити менеджер завдань. Використовувати комбінацію клавіш “Ctrl” ESC “.

Тепер, коли процес був деактивований, ви можете спробувати відкрити Google Chrome ще раз. Можливо, що досить прості маніпуляції призведуть до позитивного результату.

Видаліть файл налаштувань користувача

Друга найпопулярніша причина проблеми є неправильним обліковим записом або пошкодженим файлом профілю. В таком случае неполадки устраняются путем удаления пользовательских параметров. Це можна зробити наступним чином:

 • Действие должно привести к запуску через «Проводник» каталога, где находятся пользовательские данные Google Chrome. Здесь нужно найти папку «Default» или директорию, содержащую в названии «Profile», и удалить ее.

Попытка повторно открыть браузер должна пройти безошибочно. Но, в то же время, пользователю придется заново пройти авторизацию, после которой история обозревателя все равно не отобразится.

Отключаем защиту

Антивирусные программы призваны защищать пользователя, но иногда они допускают ошибки в определении потенциальных угроз. Из-за подобного сбоя может оказаться заблокированным Google Chrome. Чтобы понять, так ли это на самом деле, нужно отключить защиту компьютера. Більше того, у цьому випадку ми говоримо не тільки про третій.Партійні антивіруси, такі як Kaspersky Internet Security або Avast, але також про побудований брандмауер 10:

google, комп, ютері, наявність

google, комп, ютері, наявність

google, комп, ютері, наявність

Якщо виявляється, що браузер блокується зовнішнім антивірусом, рекомендується додати Google Chrome до списку винятків. Це дозволить вам відключити захист у всіх інших сценаріях, і комп‘ютер буде продовжувати бути в безпеці.

Перевстановити

Якщо жоден з попередніх трьох способів не допоміг, то найбільш раціональний крок буде перевстановити браузер:

google, комп, ютері, наявність

google, комп, ютері, наявність

Далі вам потрібно завантажити дистрибутив Google Chrome та встановити браузер. І вам потрібно завантажити програму лише на офіційному веб.Сайті Google. В іншому випадку ризик буде чудово натрапити на погану збірку або заражати комп’ютер небезпечними вірусами.

See also  Як підключити кабель LAN до комп'ютера. WAN IP

Спробуйте використовувати спеціальні пропозиції. Ключ “no-sandbox”

Якщо перевстановлення не допомагає, користувач справляється з дуже серйозною невдачею. Однак це не означає, що проблему неможливо вирішити. Вам просто потрібно розглянути альтернативні варіанти. Наприклад, спробуйте змінити мітку запуску браузера:

Ключ NO-SINGBOX несе відповідальність за запущені процеси з автоматичною усуненням помилок. Отже, після виконання вищезазначених маніпуляцій браузер повинен заробляти.

Перевірте конфліктні модулі

Після встановлення оновлень будь-якої програми його модулі буквально знаходяться один на одного. Аналогічна ситуація відбувається з Google Chrome. Якщо вам вдалося запустити браузер після попереднього кроку інструкції, і ви хочете запобігти виникненню в майбутньому, рекомендується відкрити Chrome: // Сторінка конфліктів в Chrome. Тут ви можете ознайомитись зі списком конфліктних модулів і видалити деякі з них.

google, комп, ютері, наявність

Пк перевіряйте на наявність вірусів

Якщо проблема знову виникає, навіть незважаючи на те, що раніше один з попередніх методів все ще допоміг, то втручання шкідливого програмного забезпечення в роботі Google Chrome стає очевидним. Вам потрібно використовувати будь.Який третій.Партійний антивірус або вбудований інструмент захисту від Windows для проведення вбудованої перевірки комп‘ютера. Так, для виконання операції може знадобитися багато часу, але результат навряд чи розчарує вас. Принаймні, ви позбудетесь від усіх вірусів.

Видалення та оновлення профілю

Можливо, браузер не починає і не відмовляється переходити на сторінки через те, що файли пошкоджені в його профілі. Їх потрібно зняти, а при наступному запуску Chrome автоматично виконуватиме реставрацію.

На панелі “Виконання” наберіть шлях до профілю. %localappdata %\ google \ chrome \

У відкритому каталозі видаліть папку даних користувачів.

Віруси

Комп‘ютерні віруси, по суті, розроблені для завдань комп‘ютерів користувачів. Блокування доступу до сайтів у браузері. Одна з їх численних «чорних місій».

Можна виявити молотки, які перешкоджають роботі хрому за допомогою спеціальних антивірусних сканерів:

Malwarebytes безкоштовний. Потужний інструмент безпеки. Можна використовувати в системі як основний, як допоміжний антивірус.

Adwcleaner. Сканер, ефективно усунення реклами та шпигунських програм у браузерах та системних каталогах.

Питання від користувачів

Ось деякі запитання від користувачів. Відповідь на них.

Як бути, якщо Google Chrome відкривається чорним вікном

Проблема з графікою на екрані ноутбука або ПК у веб-браузері. Щоб зафіксувати його сьогодні, перейдіть до Chrome: // Налаштування Налаштування / та вимкніть параметр “Використовувати апаратне прискорення”.

Як бути, якщо Яндекс відкриває замість системи пошукової системи Google

Замість Google Chrome, браузер Яндекс відкривається. Що робити? Якщо це початкова сторінка на ПК, то його можна видалити, як це: “Налаштування”. “Пошукова система”. “Google“.

google, комп, ютері, наявність

Замість Google Chrome, браузер Яндекс відкривається. Що робити

Проблема полягає в тому, що, перетинаючи посилання або відкриття документів з інших програм, яндекс відкриває замість Google Chrome.Браузер вирішується наступним чином: Wini. “Мережа та Інтернет”. “За замовчуванням”. “Веб-браузер”. “Google Chrome”.