Що робити, якщо домашня кнопка не працює на iPhone та iPad після оновлення до iOS 15

Одна з звичайних проблем, що трапляються iPhone та iPad, кнопка Home не працює на iPhone 4 / 4S / 5 / 5S / 5C / 6 / 6S / SE / 7/7 плюс або домашня кнопка не відповідає на натискання і натискання. І сьогодні ми дізнаємося, чому домашня кнопка не працює на iPhone, що робити, якщо домашня кнопка в iPhone або iPad не відповідає на натискання, і як перезавантажити iPhone, якщо домашня кнопка добре натискається.

Додайте кнопку HOME ASSISTIVETOUCH на екрані

На вашому iPhone є безліч прихованих функцій доступу

, Один з них. Ідеальний обхідний шлях, який дозволяє продовжувати використовувати iPhone, коли кнопка “Домашня” не працює. Це називається допоміжним, який яблуко розвинувся для людей, які борються за допомогою фізичних кнопок.

Що робити, якщо домашня кнопка на iPhone перестає працювати

Ви можете ввімкнути Assistivetouch у меню Налаштування, щоб додати кнопку домашньої програми на екрані iPhone. Це не виправляє домашню кнопку, але дозволяє продовжувати користуватися iPhone без робочої кнопки “Home”.

Що робити, якщо домашня кнопка на iPhone перестає працювати

Ось як додати кнопку “Домашня” на екрані iPhone за допомогою Assistivetouch:

 • Перейдіть до налаштувань Спеціальні функції Touch Assistivetouch, на старих версіях iOS вам потрібно перейти до налаштувань Загальні особливості Assistivetouch.
 • Якщо ви не зможете вийти з поточної програми для доступу до налаштувань, перезапустіть iPhone, щоб перейти на основний екран.

Варто витратити деякий час, щоб налаштувати налаштування Assistivetouch у меню Налаштування, щоб зробити його максимально корисним. Якщо ви використовуєте його лише як кнопку “Домашня”, ви навіть можете зробити це єдиним варіантом, щоб вам більше не потрібно відкрити спливаюче меню.

Кнопки керування гучком iPhone не працюють? Найкращі рішення!

Я сподіваюся, що кнопки управління гучниками на вашому пристрої iOS працюють знову, і ви можете легко налаштувати гучність. Часто основні поради, включаючи налаштування повного скидання, можуть допомогти вам вирішити цю проблему.

Крім того, ви повинні завжди забезпечити, щоб кнопочки вашої кришки реагують на кнопки гучності, не накопичуються бруд, який може запобігти їх роботі.

До речі, розповісти нам про трюк, який допоміг вам виправити добре функціонуючі гучні кнопки управління. І якщо у вас є якісь надійні рішення, які відсутні в цьому посібнику, повідомте нам про це у розділі коментарів нижче.

See also  Як скинути замки паролів на iPhone. Відновлення без збереження інформації - миготливість

Дублювання домашньої кнопки на рівні програми

Якщо перераховані методи не допомогли, можна виправити розбиття лише в сервісному центрі, лише заміна модуля повністю. До цього часу життя користувача допоможе зменшити дублювання ключа на рівні програми.

Для цього перейдіть до “Налаштування”, виберіть “головне” меню та далі. “Універсальний доступ”. Після цього потрібна функція допоміжного дотику. На дисплеї сенсорного екрану з’явиться невелике меню, яке замінить функцію “додому“, а не тільки.

Старі версії iOS, помилки можуть виникати після ремонту. Користувачі в усьому світі стикалися з ситуацією, коли після заміни домашнього ключа, прив’язаного до ідентифікатора сенсорного ідентифікатора, відбулося блокування телефону. Ця помилка була виправлена ​​в новій версії ОС. Відповідно, це допоможе в цьому випадку просте оновлення прошивки.

кнопка, iphone, працювати, додому

Усунення несправностей: 4 способи вирішення проблем

Існує кілька варіантів відновлення механічного контрольного корпусу в iPhone. Процедури усунуть приклеюючі та неправильні відповіді через забруднення механізму або конфлікту програмного забезпечення.

Калібрування програмного забезпечення

Метод призначений для відновлення реагування кнопки при натисканні, використовуючи стандартні програми IOS. Перевірений список дій:

 • Увімкніть смартфон і запустіть довільне застосування
 • Утримуйте кнопку живлення, доки з’явиться повзунок вимкнення пристрою
 • Тримайте домашню кнопку протягом 5-10 секунд, доки пристрій не зникне повідомлення

Ручне регулювання роз’єму

Вам знадобиться звичайний USB-роз’єм, підключений до смартфона. Процедура дозволить відновити положення осьової пластини контрольного органу.

 • Вставте кабель у роз’єм iPhone
 • Застосувати палець знизу до USB кабельної штекер
 • Ретельні рухи, натисніть на вилку зі знизу вгору, при натисканні кнопки Домашня сторінка одночасно

Якщо прес запускається без затримки, і супроводжується м’яким клацанням, налаштування успішно завершено.

Механічне змащення та видалення забруднення

Пилові та невеликі абразивні частинки запобігають нормальній роботі механізмів та вихідних механічних елементів. Спеціальні аерозолі (WD-40) призначені для усунення проблеми. Прилади для використання мастила:

 • Застосовуйте 1-2 краплі аерозолю навколо кнопки “додому“.
 • Зробіть 10-15 безперервних пресів, поки інструмент розподіляється в структурі механізму.

Важливий! Виберіть не більше 2 крапель мастила. Надмірна кількість здатна утворювати жирні розлучення, від яких непросто позбутися.

Допомітний дотик. Дублювання домашньої кнопки

Якщо механічні компоненти контрольного тіла пошкоджені і не можуть бути відновлені, потрібно буде замінити несправний предмет. Тимчасове рішення проблеми. В операційній системі iOS. Додатка Assistive Touch з функцією дублювання жестів та команд.

 • В основних налаштуваннях смартфона виберіть розділ “Universal Access”.
 • Знайдіть предмет “Фізіологія та мотоліка” та активуйте функцію допоміжного дотику.

Екран з’явиться віртуальний аналог “Домашня кнопка” з можливістю довільного руху. Також можна додати команди до певних жестів у налаштуваннях. Метод є тимчасовим рішенням проблеми і дозволить вам використовувати гаджет, перш ніж перейти до семінару.

Домашня кнопка на iPhone 7 не працює: що робити?

кнопка, iphone, працювати, додому

Одним з найцікавіших нововведень у iPhone 7 була заміна фізичної кнопки будинку з сенсорною версією. Тепер варіант повністю залежить від сили натискання користувачем на ньому. Однак, як і будь-який компонент смартфона, кнопка може зламати, навіть якщо вона сенсорна. Що робити, якщо домашня кнопка не працює на iPhone 7, користувач порталу Macrumors з’ясував.

See also  Як передати контакти з iPloud iPhone. Використання контакту Google

Що станеться, якщо домашня кнопка відмовляється від iPhone 7? Виявляється, що, якщо смартфон визнає несправності у роботі домашнього “кнопки”, він буде самостійно попередити свого власника про це. Як сказано на вищезгаданий форум, користувач ховається під псевдонім IWEWAY, його пристрій під час заряджання раптово вимкнув і пішов у перезавантаження. Після цього функція тактильної відповіді пристрою почала працювати з невдачами. На екрані iPhone з’явився повідомлення, що вказує на несправність кнопки.

Але на цьому “чудеса” з Куппертінов не закінчився. Сам смартфон приніс домашній віртуальний кнопку, щоб відобразити, щоб працювати з пристроєм не зупиняється. Раніше, з аналогічними проблемами, користувачі самостійно довелося активувати опцію помічника за допомогою налаштувань. Головний. Універсальний доступ. І тепер це робить сам пристрій. Причини, чому раптом домашня кнопка перестає працювати на даний момент, невідомі. Але кілька користувачів вказують на те, що така проблема піднялася, коли смартфон просто заморожений.

кнопка, iphone, працювати, додому

Як не дивно, але в такому рішенні можна простежити деякі “репетиції” iPhone 7. Це опосередковано підтверджує чутки, що наступного року компанія дійсно представить iPhone 8, повністю доставляючи його з класичної домашньої кнопки.

Варто зазначити, що Assistivetouch не завжди є “порятунним колом” в таких ситуаціях. З повним заморожуванням пристрою опція залишається байдужим до будь.Яких дій користувачів, що змусило Apple кардинально змінювати жорсткий процес перезавантаження. Тепер цей процес не розпочинається після тривалого натискання кнопок відключення та дому. Замість останнього в iPhone 7 кнопка гучності використовується з жорстким перезавантаженням.

Iphone 7 представлений більше місяця тому. З тих пір повідомлення часто з’являються в мережі різних видів проблем та яблучних недоліків. У зв’язку з цим зростає чутки про особливу недосконалість смартфона через майбутнє повне перероблення та появу нового функціонального в iPhone 8. Гаджет, який може з’явитися на ринку наступного року. За словами інсайдерів, моделі “S” після iPhone 7 не будуть.

На нашому ресурсі ви також можете ознайомитись із детальними інструкціями, що робити, якщо кнопка домашньої кнопки не працює на iPhone. Там ви знайдете кілька способів вирішення проблеми. Незважаючи на наявність ряду недоліків у флагманському, iPhone 7 увійшов у верхній частині найкращих смартфонів 2016 року. Які інші пристрої отримали цей рейтинг, ви можете побачити тут.

Характерні поломки Home Button

Я впевнений, майже всі власники iPhone і iPad знають, що домашня кнопка в IOS-пристроях виготовлена ​​зі скла. І як кожен крихкий матеріал скло вразливий до механічного впливу. Отже, недбале ставлення, що падає на тверду поверхню, контакти з гострими металевими предметами можуть призвести до механічного пошкодження до головної кнопки. На щастя, це трапляється досить рідко, і основна частина домашньої кнопки аварії полягає в невдачі програмного забезпечення, коли кнопка Home “Sticks Out”, кліки, це не працює, він працює погано або не працює взагалі.

Якщо ми поговоримо про причини, чому домашня кнопка не працює в пристрої iOS або працює з деяким відставанням (палички), ви можете вибрати 2 причини:

See also  Instagram не працює на Android. Застаріла версія програми

Перша категорія причин “трактується” досить проста, у переважній більшості випадків допомагає домашній кнопку на iPhone та iPad усього модельного діапазону, будь то iPhone 4, 5 або будь-який інший.

Набагато складніше впоратися з механічними проблемами, але ви все ще можете реанімувати домашню кнопку з власними руками.

Перевірка ефективності кнопки “Головна” на iPhone

Кнопка “Домашня” не працює на iPhone 5S та інших моделях з різних причин. Визначте розбиття досить простий: користувач не може розблокувати телефон і повністю контролювати їх. Щоб переконатися, що пристрій вимагає ремонту, експерти рекомендують виконувати таку перевірку: натисніть приблизно 10 разів на ключ. Якщо не було реакції, то є проблема. Також надсилайте смартфон до ремонту, який випливає, коли при використанні кнопки робить аутсайдери (скрип, натискання, шліфування). Якщо натискання супроводжується ключовою мобільністю, ви також повинні діагностувати стан пристрою. Іноді вона починає дотримуватися або встановлювати всередині корпусу. У цьому випадку можна виправити проблему лише з повним ремонтом.

Кнопка може розірватися від різних причин. Серед основних, вони розрізняють:

 • Механічні пошкодження, отримані під час впливу або падіння;
 • Вологість з корпусу;
 • Забруднення пилу та інші частинки;
 • Не щільно закритий випадок;
 • Зламана петля, яка може бути порушена через падіння;
 • Програма.

Завдяки воді з введення телефону, не тільки кнопка “Домашня” може страждати, а й інші компоненти. Часто виконуються збори робочих місць у результаті поганого програмного забезпечення або сторонніх програм, які впливають на функціонування пристрою. У деяких випадках недбалість та встановлення різних компонентів призводять до блокування телефону.

Зверніть увагу! Під час експлуатації він повинен бути ретельно оброблений смартфоном, уникнути впливу та падіння. Обов’язково встановіть захисне скло та носіть iPhone у випадку.

Системні невдачі усуньте швидше. Достатньо вивчити правила самостійно або атрибути смартфон у сервісному центрі, де телефон буде поставлено в порядку кілька днів.

Деякі користувачі скаржаться, що знаряддя друку за допомогою кнопки “Домашня” не працює в холоді. Це нормальне явище, яке переходить, коли людина потрапляє в теплу кімнату.

На щастя, багато власників, механічні пошкодження набагато менш поширені, ніж програмне забезпечення. В останньому випадку правильна ситуація набагато простіше і швидше, що значно знижує вартість ремонту.

Очищення деталей

Часто кнопка не працює на iPhone через забруднення його поверхневого пилу, бруду або інших частинок. Щоб очистити елемент, скористайтеся звичайним вухом, змоченим у спирті.

Важливий! Використання занадто великої рідини може призвести до розбиття обладнання та завершення гарантії виробника.