Як увімкнути диктофон під час розмови на телефоні Samsung?

Для смартфонів Samsung Galaxy така схема актуальна: під час розмови вам потрібно натиснути та утримувати кнопку “Меню”, яка знаходиться під екраном. З’являється меню, в якому ви хочете натиснути на кнопку “dictaphone” або “dick”.”” “.

У списку контактів або дзвінків ми знаходимо потрібного абонента. На вкладці рекордер активується в окремому пункті меню, після чого все сказано під час телефонної розмови буде записано в пам’яті вашого пристрою.

Як увімкнути голосовий рекордер під час розмови про Samsung?

Все, що вам потрібно зробити. Це під час активного дзвінка, на екрані телефону, щоб знайти кнопку, яка відповідає за додаткові функції під час дзвінка. Швидше за все, ця кнопка називається “більше” або подібним чином. Після натискання кнопки ви відкриєте додаткове меню, в якому відбудеться кнопка “голосовий рекорд”.

Відкрийте додаток “dictaphone”. Клацніть на ліву сенсорну багатофункціональну кнопку. Переходячи до пункту меню “Формат запису”, ви можете змінити тип файлів записаних файлів. Доступні типи: AMR, 3GPP та WAV.

Як увімкнути диктофон на Samsung Galaxy і де знайти збережені записи. Крок за кроком інструкції

Як увімкнути диктофон на галактику Samsung, перш за все, журналістів, письменників та інших мобільних пристроїв з операційною системою Android, життя якого пов’язано з текстом. Зрештою, використовуючи корисну програму, ви навіть можете написати телефонний дзвінок. Часто люди хочуть виправити щось смішне та цікаве, а іноді, щоб отримати запис, як доказ загроз до вашої сторони від зловмисників. Крім того, бажана функція для студентів. Стало можливим швидко створити аудіозапис лекції вчителя без необхідності швидко писати в ноутбуці. У матеріалі ми розглянемо, як миттєво увімкнути диктофон, стандартну активацію програми по телефону, де зберігаються аудіо та інші. Кращий.

Ще одна складність, з якою стикаються власники смартфонів. Як знайти та слухати запис з голосового рекордера. Щоб відкрити файл, скористайтеся одним з наступних шляхів:

Перегляньте запис на картці пам’яті (якщо користувач змінив простір зберігання під час налаштувань).

Відкриття файлу виконується за допомогою вбудованої програми або одного з встановлених додатків. Якщо ви хочете, елементи запису можуть бути відредаговані, видаляти, вперед або виконувати інші дії.

Важлива порада

Як показує практика, знайдіть диктофон у Samsung Galaxy і поверніть його на це не складно. Але важливо дотримуватися таких порад для досягнення результатів:

 • Коли ви ввімкнете, негайно встановіть місце розташування місця на карті пам’яті, щоб зберегти вільне місце в смартфоні.
 • Запишіть ролики, які тривають до 8-10 хвилин, щоб зручніше працювати з файлом та редагувати його.
 • Тримайте телефон Samsung на відстані 20-30 см від джерела звуку (якщо це можливо).
 • Переконайтеся, що у процесі запису немає сторонніх звуків. В іншому випадку розпізнавання запису від голосового запису складніше.
 • Тримайте телефон, якщо це можливо в руці, не в кишені або сумці.

Мінус голосові записи Samsung полягає в тому, що кнопка запису звуку не може відображатися на головному дисплеї. Єдиною альтернативою є вихід піктограм програми.

Де зберігається запис

Як написати розмову, ми зрозуміли, але як знайти запис у пам’яті телефону? Після збереження будь-якого запису він автоматично розпочнеться у розділі “Список”. Ви можете слухати аудіо і навіть передати їх в Інтернеті.

See also  Samsung Pay не працює на Galaxy. Неправильні дані на карті та його замок

Перед використанням програми потрібно виконати попередні налаштування для диктофона. На головному екрані програми натисніть на три сторони та виберіть “Налаштування”:

 • У розділі “Якість звуку” виберіть “Низький”, “середній” або “висока” якість. Зверніть увагу, що більш детальний запис буде, тим більше вільного простору він буде приймати в пам’ять про пристрій. У більшості випадків 128 Кб / с на частоті 44 кГц. Якщо в пам’яті телефону є мало місця, ми рекомендуємо встановити мінімальне значення у налаштуваннях;
 • Функція “Блок.Дзвінки” летить вхідні дзвінки, якщо записується звукозапис. Це необхідно, якщо переривання запису є критичною. З іншого боку, ви можете пропустити важливий дзвінок, тому ми радимо вам включити функцію, якщо це необхідно;
 • Потрібна точка “місця зберігання” для розповсюдження записів. Наприклад, з основними налаштуваннями, записані аудіо зберігаються в пам’яті гаджета. Щоб зберегти безкоштовний простір, ви можете змінити своє місцезнаходження та зберегти файли на картці пам’яті.

Крім того, у голосовому рекордері є кілька режимів запису:

 • Стандартний. Звичайний режим запису, вибравши, який ви можете налаштувати параметри диктофону та редагувати їх безпосередньо у заявці;
 • Інтерв’ю. Режим з відмінною чутливістю, коли увімкнено, мікрофони використовуються з верхньої та нижньої частини смартфона;
 • Голосові ноти. Режим, який буде зручним для журналістів або тих, хто часто переписує медіа.Файли в текст (після запису звукового файлу може бути перетворений у текст).

Де в Samsung. Це диктофон, як увімкнути

Вітаю! Сьогодні я покажу вам, де в Samsung Galaxy є функція диктофона. Ви можете дуже просто і швидко включити диктофон у телефоні Samsung Galaxy. Ви можете записати свою розмову або чужу розмову.D. Див. Інструкції далі та напишіть коментарі, якщо у вас є питання. Йти!)

На головному екрані смартфона знайдіть папку Samsung і натисніть на нього. Якщо ви не знайдете його, скористайтеся пошуком у верхній частині. Введіть запит у полі пошуку: Запис звуку.

samsung, galaxy, voice, recorder

Далі натисніть на значок звуку запису.

samsung, galaxy, voice, recorder

На головній сторінці звукового запису, внизу натисніть на круглу червону кнопку.

samsung, galaxy, voice, recorder

Ви почнете записувати всі звуки. Щоб призупинити, натисніть на круглу кнопку на дні середини. Щоб завершити запис, натисніть кнопку внизу праворуч.

samsung, galaxy, voice, recorder

Після завершення, у вікні, який відкривається, ви можете вказати назву записаного файлу. Натисніть вкладку «Зберегти».

samsung, galaxy, voice, recorder

Ви покажете вам список ваших записів. Ви можете слухати їх, поділитися ними в Інтернеті і т.D.

samsung, galaxy, voice, recorder

На головній сторінці вище ви будете мати вкладку «Список». Вправо, натисніть кнопку Властивості (три точки).

У вікні, що відкриється, натисніть на вкладку Налаштування.

Альтернативні програми

Нижче ми описуємо універсальний спосіб писати на диктофон Samsung Smartphone.

Порядок запису на диктофон за допомогою програми “Звукова записа”.

На екрані “Смартфон” відкрийте папку “Samsung“.

Смартфон екран. Відкрити в папці “Samsung”.

See also  Смайлики, як на iPhone для Android. Користувачі HTC або Android швидко оновлюють старі смайлики

Звуковий або диктофон на смартфоні Samsung

Смартфон екрану. Запустіть диктофон, натиснувши значок програми “Звук”.

Поки на головній сторінці диктофона “Запис звуку” Щоб запустити запис, потрібно натиснути на червону круглу кнопку у нижній частині екрана.

Смартфон екрана. Щоб почати запис, потрібно натиснути на червону круглу кнопку у нижній частині екрана.

Після цього процес запису звуку негайно почнеться.

Тут ви можете призупинити, а потім продовжити запис, або зупинити процес запису з його збереженням.

Щоб зберегти звук запису на смартфоні, потрібно натиснути на чорну квадратну кнопку.

Екран смартфона. Щоб зберегти звукозапис, потрібно натиснути на чорну квадратну кнопку.

Після цього відкриється вікно «Зберегти запис». Тут вам потрібно буде ввести назву аудіофайлу вашого запису та зберегти його.

Для этого, в качестве примера, вместо стандартного названия аудиофайла «Голос 001», для удобства, назовём эту короткую запись-памятку для похода в магазин — «Что купить 1».

Поэтому в строке названия файла в место «Голос 001» набираем текст «Что купить 1». А после, для его сохранения, нажимаем на кнопку «Сохранить».

Екранний смартфон. На місці “Голос 001” Ми набираємо текст “Що купити 1”. Смартфон екрана. Щоб зберегти файл за допомогою запису, потрібно натиснути кнопку “Зберегти”.

Після цього ми опинимося в розділі “Список” програми “звукозапису”. Ось список всіх файлів з голосовими рекордерами. У нашому випадку, у списку одного файлу, оскільки це перший запис на диктофон.

Щоб прослухати запис, просто натисніть на ім’я збереженого запису. Натисніть на лінію написання “Що 1”, а після цього негайно почне грати.

Смартфон екран. Щоб слухати “що купити 1” написання цієї лінії. Екран смартфона. Це вигляд гравця, який слухає запис “Що купити 1”.

Перебуваючи в розділі “Список”, за винятком прослуховування записів, ви можете надсилати ці аудіофайли поштою, відредагуйте свою назву, змінити тип списку сортування або внести зміни до налаштувань диктофона.

Для цього натисніть значок “Troythey” у верхній частині екрана справа, і ви будете мати меню з чотирьох позицій.

Екран смартфона. Щоб зателефонувати до меню, потрібно натиснути на піктограму “Trootch” у верхній частині екрана, і меню з’явиться на екрані з 4 позицій.

Щоб повернутися на головну сторінку програми “Звукова”, натисніть кнопку навігації “Назад” у нижній частині екрана.

Ви можете запустити нову запис звуку з головної сторінки, натиснувши на червону кнопку, або перейдіть до списку аудіозаписів для прослуховування або надсилання їх, натиснувши кнопку “Список” у верхній частині екрана.

Екран 0 смартфон. Вид головної сторінки рекордера “Запис звуку” після збереження запису.

Вітаю! Сьогодні я покажу вам, де в Samsung Galaxy є функція диктофона. Ви можете дуже просто і швидко включити диктофон у телефоні Samsung Galaxy. Ви можете записати свою розмову або чужу розмову.D. Див. Інструкції далі та напишіть коментарі, якщо у вас є питання. Йти!)

На головному екрані смартфона знайдіть папку Samsung і натисніть на нього. Якщо ви не знайдете його, скористайтеся пошуком у верхній частині. Введіть запит у полі пошуку: Запис звуку.

samsung, galaxy, voice, recorder

Далі натисніть на значок звуку запису.

samsung, galaxy, voice, recorder

На головній сторінці звукового запису, внизу натисніть на круглу червону кнопку.

samsung, galaxy, voice, recorder

Ви почнете записувати всі звуки. Щоб призупинити, натисніть на круглу кнопку на дні середини. Щоб завершити запис, натисніть кнопку внизу праворуч.

See also  Як заблокувати число на Samsung Galaxy. Операторська послуга

samsung, galaxy, voice, recorder

Після завершення, у вікні, який відкривається, ви можете вказати назву записаного файлу. Натисніть вкладку «Зберегти».

samsung, galaxy, voice, recorder

Ви покажете вам список ваших записів. Ви можете слухати їх, поділитися ними в Інтернеті і т.D.

samsung, galaxy, voice, recorder

На головній сторінці вище ви будете мати вкладку «Список». Вправо, натисніть кнопку Властивості (три точки).

У вікні, що відкриється, натисніть на вкладку Налаштування.

samsung, galaxy, voice, recorder

Були питання? Напишіть коментар! Хай щастить!

Як записати звук за допомогою Samsung Voice Recorder

Якщо вам потрібно записати звук за допомогою Samsung Voice Recorder, ви можете налаштувати шлях до каталогу, якщо доступна зовнішня карта SD. Щоб записати звук з високою якістю, потрібно написати голос з гучком динаміка в тихому середовищі.

Як знайти диктофон на Samsung?

Крок 1 Запустіть програму Samsung Voice Recorder на вашому телефоні Samsung Galaxy. Виберіть різні режими запису голосу, такі як стандартні, інтерв’ю та мовлення до тексту.

Крок 2 Розмовляйте в мікрофоні, щоб записати Samsung Galaxy Sound. У процесі запису ви можете відхилити вхідні дзвінки та забезпечити функцію голосової етикетки за допомогою функції диктофора.

Крок 3 Під час запису голосу Використовуючи диктофон Samsung, ви можете натиснути закладки «Вставити закладку». Якщо ви задоволені файлом, натисніть кнопку “Стоп”, щоб закінчити запис.

Крок 4 Клацніть список та виберіть записаний файл, ви можете слухати записаний звук або поділитися файлом з друзями по електронній пошті, повідомлення, OneDrive та іншим.

Використання сторонніх програм

Напишіть розмову з абонентом на смартфон Галактика за допомогою різноманітних сторонних програм, які можна знайти на ринку PLAY.

Програми та посилання: Опис:
Cube Call Recorder ACR Одне з найпопулярніших застосувань на російському торговому ринку. Якщо у вас встановлено Android 9.0 та більш ранні версії, програма буде працювати без будь.Яких проблем. У випадку з Android 10 Google заблокував можливість запису телефонних дзвінків, оскільки функція запису буде доступна у преміум.Версії програми.
“Дзвінок рекордер S9” Знає, як ідентифікувати номери телефонів, записувати дзвінки за номером телефону або контактним іменем на честі. Підтримує автоматичні збереження розмов, знає, як надсилати дзвінки на електронну пошту, має різні режими запису.
“RMC: Android Call Recorder Додаток призначений для запису вихідних та вхідних дзвінків. Через ряд обмежень на телефонах Android, ця програма може бути записана лише з мікрофона. Тому, коли ця програма працює на вашу честь, рекомендується використовувати гучномовець під час розмови, щоб отримати чіткий голос на записі. Всі бесіди записуються до файлу з назвою “RecordMyCall” на карті пам’яті.
“Call Recorder. Acr” Безкоштовні дзвінки для запису дзвінків, одна з кращих програм цього плану. Дозволяє зберегти список телефонних номерів, шукає номер телефону та назву контакту, має функцію автоматичного видалення старих записів, захищаючи записи з паролями та іншим. Є підтримка хмарного завантаження (Pro) для електронної пошти, Google Disk, Gmail, OneDrive, WebDAV, Dropbox, FTP та Webhooks.