Найпростіші способи передачі контактів до iPhone

Один з найчастіших кам’яних блоків, що виникають з новачок, купив iPhone. Це перенесення контактів від старого пристрою. Наведено два основних чинники:

Невідповідність між SIM-картками; 2. Манеєсне бажання яблук змусити користувачеві дивитися на світ, інакше (у тому числі у виконанні цього, здавалося б, первісним операцією).

В Інтернеті є сотні сайтів з описом десятків способів вирішення проблеми імпорту імпорту. Від примітивного. Безробничого, збоченого. Складного. Ми проаналізуємо найпростіші та найбільш ефективні способи передачі контактів на iPhone з різних пристроїв. А також як синхронізувати контактну книгу з сховищ хмари.

Увімкнути синхронізацію

Щоб захистити себе від втрати важливих записів телефонної книги, увімкніть синхронізацію контактів з iCloud. Завдяки синхронізації ви можете отримати доступ до номерів на іншому пристрої Apple або на комп’ютері, дотримуючись сховища iCloud.

  • Створіть обліковий запис Apple ID, щоб отримати доступ до всіх служб Apple, включаючи ICloud.
  • Перейдіть до розділу “Налаштування”, відкрийте розділ “ICLUD” та переконайтеся, що перемикач “Контакти” знаходиться в положенні “увімкнено”.

Щоб перевірити синхронізацію, перейдіть до веб-сайту iCloud.Com з комп’ютера, увійдіть від Apple ID та перевірте нотатки в контактах Додаток. Ті ж числа повинні відображатися там, які зберігаються на iPhone.

Зберегти контакти в додатку

Якщо ви не зможете зберегти контакт на iPhone під час використання програми телефону або повідомлень, ви можете спробувати зберегти контакт безпосередньо в контактах додатків.

Відкрийте додаток контактів на своєму iPhone та натисніть значок у верхньому правому куті.

На наступному екрані введіть назву. Номер телефону та інші необхідні дані та натисніть кнопку.

See also  Додаток Meizu Network Error Як усунути. Якщо є доступ до облікового запису

Збережений контакт повинен бути доступним у телефоні, повідомленнях, повідомленнях та інших посланців на iPhone.

Це були деякі швидкі кроки для виправлення проблеми з контактами Google, які не синхронізуються з iPhone. Дайте мені знати, який працював для вас. Переконайтеся, що контактна синхронізація увімкнулася, а Gmail є обліковим записом за замовчуванням у контактах Додатку. У разі будь-яких інших проблем не соромтеся зв’язатися з ними через коментарі нижче. Дотримуйтесь новин, щоб побачити більше таких статей.

Також читати. Як отримати повноекранний ідентифікатор дзвінків для дзвінків на iPhone на iOS 14

Як перемістити контакти через iTunes?

Перенести контакти з iPhone на iPhone також досить простий:

Після підключення гаджета до ПК та запустіть iTunes, натисніть на значок “Пристрій”.

Перейдіть на вкладку “Деталі” (у деяких версіях iTunes. “Інформація”).

Як перенести контакти з iPhone на iPhone? Синхронізувати контакти, зробіть резервну копію (iCloud)

Поставте прапорець поруч із “синхронізувати контакти C:”. У спадному меню залиште “Outlook”.

Прокрутіть вниз і переконайтеся, що блок “доповнення” не має регламенту на протилежному “Замініть наступну інформацію на цьому iPhone: контакти”. Якщо є такі прапорець, з’їдаючи всі контакти з пам’яті гаджета, як тільки відбувається наступна синхронізація.

Натисніть “Застосувати”. Тому ви запускаєте Sync.

Далі вам потрібно підключити другий гаджет з ПК та повторити кроки 2, 3 і 5 вже з ним.

Itunes

Через контакти з передачі iTunes також прості. Цей метод буде цікавим для користувачів, які є власниками IMAC та MacBook Computers. У той же час бажано застосувати останню версію програмного забезпечення ПК. Щоб трансформувати номери телефонів, вам потрібно зробити такі маніпуляції:

контакти, iphone, контакт, icloud

  • Після завершення процедури, щоб перенести контакти контактів з iPhone на iPhone, рекомендується відключити старий пристрій та активувати нову, на якій необхідна інформація вже зберігається. Панель приладної панелі з налаштуваннями прокрутки вниз. У розділі “Додавання” перейдіть до “контактів” і поставте позначку. Потім натисніть кнопку “Застосувати” (вона розташована в нижньому блоці).
See also  Як видалити екран iPhone без в'язниці.

контакти, iphone, контакт, icloud

Телефонні номери будуть швидко перенесені на новий пристрій швидко. Описаний метод підходить для нових та старих моделей Apple.

Як синхронізувати контакти iPhone з обліковим записом Google

Щоб налаштувати постійну синхронізацію за допомогою Google / Gmail, потрібно налаштувати відповідний профіль у налаштуваннях смартфона. Для цього вам потрібно перейти до “налаштувань”, знайти розділ “пошта, адреси, календарі” у списку елементів і знайти в ньому елемент “Додати обліковий запис”.

Зауважте, що якщо він був налаштований для синхронізації з будь.Якою іншою службою в смартфоні, перед налаштуванням Google бажано відключити будь.Яку іншу автоматичну синхронізацію. Правильна синхронізація гарантується лише в цьому випадку, якщо вона відбувається за допомогою однієї вибраної послуги.

У розділі “Додати обліковий запис” ви побачите список служб, які можна підключити в пристрої для налаштування синхронізації. Виберіть службу Google та в меню, яке відкриває, введіть ім’я (ваше справжнє ім’я або прізвисько, яке буде використовуватися в підписах під електронними листами, записаними з iPhone), повну адресу вашого електронного листа Gmail, пароля та імені (будь.Яке ім’я, яке буде відображатись лише в налаштуванні телефону). Натисніть клавішу “Далі”.

Як перенести контакти з iPhone на iPhone? Синхронізувати контакти, зробіть резервну копію (iCloud)

контакти, iphone, контакт, icloud

На наступному етапі вам буде запропоновано вказати, які дані будуть синхронізовані між смартфоном та службами Google. Якщо вам потрібен лише номер телефону, то синхронізація телефонної книги, то інші вимикачі ви можете безпечно вимкнути та натисніть кнопку Зберегти.

У випадку, якщо вхід і пароль увійшли правильно, через кілька секунд дані розпочніть синхронізувати. Зробити цей смартфон буде автоматично, і більше не вимагатиме більше додаткових дій.

Найкращий спосіб зробити резервну копію iPhone контакти

Якщо ви вважаєте, що звичайні способи є складними, або вони недійсні для вас, Apaksoft iPhone передача є найкращим альтернативним рішенням для підтримки ваших контактів iPhone та позбутися від несинхронізації контактів iPhone. Його переваги включають:

  • Один. Передача всіх контактів iPhone до комп’ютера одним клацанням миші.
  • 2. Резервне копіювання деяких контактів з iPhone на комп’ютері під початковими умовами.
  • 3. Синхронізувати контакти iPhone з іншим пристроєм iOS безпосередньо.
  • 4. Крім контактів, також підтримує історію дзвінків, повідомлень, відео, фотографій та багато іншого.
  • 5. Робота на iPhone x / 8/8 / 6s / 5/7 plus / 6 / 6s / 5 / 5c / 5s / 4, ipad pro / air / mini та попередні покоління та ipod touch.
  • 6. Доступно для Windows 10/8/7 / XP та Mac OS
See also  Як налаштувати Smart TV на TCL. Як підключити TCL до Інтернету через кабель?

Як швидко створити Backup iPhone Контакти на комп’ютері

Крок 1. Встановіть найкращий інструмент синхронізації iPhone на комп’ютері

Передача iPhone пропонує одну версію для Windows та Mac OS, відповідно. Завантажте потрібну версію відповідно до вашої операційної системи та встановіть його на своєму комп’ютері. Підключіть свій iPhone до комп’ютера через вихідні кабелі блискавки.

Крок 2. Попередній перегляд контактів iPhone для резервного копіювання

Запустіть найкращу програму синхронізації iPhone та натисніть назву iPhone на лівій бічній панелі після того, як програма виявляє ваші пристрої. Потім виберіть «Контакти» на життєвий стрічку, щоб відобразити всі контакти iPhone на правій панелі. Тут ви можете вибрати контакт, щоб відкрити його в детальному вікні, та відредагуйте контактну інформацію.

Крок 3. Резервне копіювання контактів iPhone Контакти одним клацанням миші

Виберіть будь-які контакти iPhone, для яких потрібно створити резервну копію, перейдіть до меню “Експорт до” у верхній частині вікна та виберіть “Експортувати на ПК” або “Експортувати до Mac”, щоб створити підтримку iPhone на локальному диску та просто Усуньте проблему синхронізації контактів iPhone.

Передача iPhone може керувати контактами iPhone, такі як Delection Duplicate Contacts, автоматично порівнюйте та об’єднуйте певні контакти.