Топ-5 правильних способів розрізняти iPhone від китайської підробки

Всім привіт! Купівля дорогого пристрою, як iPhone, я завжди хочу заощаджувати гроші. Логічний? Природно. Однак всі офіційні продавці часто мають приблизно такі ж ціни (рекомендовані Apple), що означає, що для того, щоб купити дешевше, вам доведеться зв’язатися з маленькими-відомостями магазинів або приватних оголошень.

І тоді неприємний сюрприз може очікувати нас з вами!

Зрештою, радість купівлі можна замінити розчаруванням, що пристрій буде найбільш природним китайським фальшивим. Тому краще підготуватися заздалегідь і знати ознаки, за якими можна легко розрізняти справжній iPhone від підробки. Який вид? Тепер ми дізнаємося. Йти!

Важливе зауваження. Оскільки “китайський” iPhone має величезну кількість, то знаки, на які вони також можуть розпізнати. Всі вони не мають сенсу, я дам лише ті, що абсолютно точно (і найголовніше. Швидко!) допомогти вам визначити фальшивий iPhone.

Ваш новий iPhone. Підроблений або оригінальний?

apple, підробку, оригіналу, тест, антуту

Як дізнатися справжній iPhone чи ні? Це легко зрозуміти, просто дивлячись на нього, якщо ви знайомі з мобільними телефонами. Однак не всі є технічними експертами, і є кілька кроків, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ваш новий iPhone справжній.

Сучасний iPhone стає більш розумним. Недорогі підробки можуть обдурити навіть найвідоміших експертів на смартфонах. Apple має кілька простих способів визначити, чи є ваш “iPhone”. Це справді дешевий телефон Android.

Перше, що вам потрібно зробити, перш ніж відкрити поле. Це знайти номер IMEI, який ви можете перевірити на веб.Сайті Apple двічі. Введіть номер IMEI, вказаний на пакеті, на сторінці https: // Checkcoverage.Яблуко.Com / in / en. Якщо пристрій підроблений, сайт негайно повідомить про це.

У цій ситуації вам знадобиться доступ до пристрою, і його слід пам’ятати про кілька речей.

Тоді ви можете перевірити програмне забезпечення, якщо фізичне обстеження нічого не виявляє.

Потім натисніть та утримуйте кнопку живлення (кнопка “Головна” на iPhone SE) протягом декількох секунд, доки не з’явиться голос. Якщо Siri з’являється, ваш iPhone справжній. Якщо ви бачите помічника Google, Amazon Alexa або будь-який інший помічник голосу, це підробка.

Iphone XR, 11, 12, 13 в Антуту тест

Кадр

Другий спосіб розрізнити фальшивий iPhone 10. Обережно подивитися на тіло. Коли модель з’явилася лише на ринку, шахраї не звертали уваги на зовнішній вигляд, виготовляючи акценти на основні відмінності “десятків”. “вибуху” та подвійну камеру. З часом поява копії став точно повторенням лінії оригінальної моделі. Важливо, щоб переконатися, що частина дисплея з динаміком, а камера розрізана на екрані, і не є частиною матриці. Хоча якісно підроблені такі особливості, китайці не вивчали. Є й інші особливості, які можна побачити неозброєним оком:

 • На екрані нинішній iPhone не має захисної плівки;
 • Смартфон не обладнаний антенами;
 • Не повинно бути додаткових роз’ємів для Mini-USB Integs, а також слотів для картки пам’яті, а друга SIM-карта. Iphone SIMKA є лише одним;
 • Задній панель пристрою можна видалити лише за допомогою додаткових інструментів;
 • На кришці є напис, зібраний у Китаї, iPhone та розроблений Apple у Каліфорнії;
 • Також на задній панелі вказує номер моделі та знак сертифікації. Текст англійською мовою, без помилок та помилок.
See also  Як я можу використовувати монітор комп'ютера. Додавання дошки

Існують також підробки, розроблені для неуважних покупців. Форма смартфона в таких випадках близька до прямокутників, знайомі користувачів на моделях Sonyxperia. Також задня панель iPhone виготовлена ​​з міцного скла, а не дешевого пластику. Моделі, замовлені через Інтернет.Покупки, можуть мати різкий неприємний запах, який також говорить про підробку в коробці. Наявність кнопки “додому” також говорить про підробку. Відсутність цієї функції стала особливістю десятого iPhone.

Перевірка конфігурації

Перевірка конфігурації. Ще один спосіб відрізнити підробку iPhone від оригіналу. Для цього ви повинні заздалегідь ознайомитись із елементами, що входять на офіційний веб.Сайт. Обладнання залежить від моделі смартфона. Раніше телефони обов’язково були з зарядкою, навушниками, кабелем та паперовим кріпленням. У найновішій моделі iPhone обладнання було зменшено, щоб отримати більш компактну та тонку упаковку.

apple, підробку, оригіналу, тест, антуту

Перевірка конфігурації

Особлива увага рекомендується платити документацію. Весь текст не повинен мати поліграфічних дефектів. Оригінал неприйнятний будь-який недолік на папері.

apple, підробку, оригіналу, тест, антуту

Документація

Перевірте штрих-код iphone 11

Увага! Вірний штрих-код не є 100% гарантією оригінальності iPhone 11. У цьому випадку неправильний штрих-код є чітким знаком підробки.

Щоб перевірити смартфон Apple до автентичності, введіть цифри у полі та натисніть кнопку “Перевірте”. Якщо штрих-код є вірним, то також рекомендується перевірити країну виробника.

Iphone XR, 11, 12, 13 в Антуту тест

Важливий! Ця послуга перевіряє актуальність та правильність друкованого штрих-коду, але не гарантує, що введений код не береться з іншого продукту, а iPhone 11 перевірено не підроблено.

Заключна таблиця відмінностей

Оригінальний годинник годинника значно відрізняється від їх реплік. Ви можете визначити підробку на різних факторах, основні з яких показані в таблиці нижче.

Критерії оригінальної копії
Програмне забезпечення Бренд Apple Сітка
Легке з’єднання В автоматизованому режимі Може вимагати додаткових маніпуляцій
Зовнішній вигляд Бездоганний Мати віддалену схожість з Apple Watch

Як розрізнити підробку: покрокові інструкції

Перейдіть безпосередньо до того, як перевірити iPhone 6 на оригінальності. До цього є кілька способів, і ми розкажемо про них у послідовності, яка відповідає процесу придбання смартфона. Отже, у ваших руках коробка з iPhone. Давайте почнемо перевіряти.

apple, підробку, оригіналу, тест, антуту

Упаковка та компоненти

Перш ніж перевірити iPhone 6s на оригінальність, уважно прочитайте поле. Справжня упаковка зроблена уважно, на ній немає розмитого шрифтів або нечітких написів. На стороні коробки поруч із значком Apple є лише напис “iPhone” без будь-якого індексу моделі (6 або 6S).

Після цього перевірка комплект. На додаток до самого смартфона, він включає:

Якщо пристрій розташований як новий, то все це обов’язково присутні в коробці. Якщо ви купуєте iPhone з руками, і це не вистачає чогось, то вкажіть долю відсутніх компонентів від продавця. Справжній власник, безумовно, скаже вам, де вони йдуть.

apple, підробку, оригіналу, тест, антуту

Гарантійний талон

Будь-який офіційний iPhone повинен мати гарантійну картку. Світова гарантія поширюється на сертифікованому телефоні, який підтверджується спеціальною службою. Крім того, інформація про гарантійний термін перевіряється за допомогою служби Apple, ми розповімо трохи нижче.

See also  Як очистити віртуальну пам'ять Windows. Як очистити віртуальну пам'ять через політику місцевої безпеки

apple, підробку, оригіналу, тест, антуту

Зовнішній вигляд смартфона

Тепер про те, як перевірити iPhone 6 на наявність справжності на вигляд, навіть не включаючи його. Обережно вивчайте напис на задній панелі смартфона. Під великими літерами “iPhone” (без назви моделі) має бути наступний текст: “Розроблений Apple у Каліфорнії, зібраний у Китаї”.

apple, підробку, оригіналу, тест, антуту

Після цього випливає номер моделі, сертифікаційні коди та телефон IMEI. Всі ці цифри повинні збігатися з інформацією на поле iPhone. Перевірте житло смартфон. Наступні ознаки можуть вказувати на підробку:

 • Знімна зворотна панель. Оригінальна кришка iPhone видаляється лише після відкручування двох гвинтів на нижньому кінці пристрою.
 • Microusb зарядки. Цей iPhone заряджається лише через роз’єм блискавки.
 • Другий слот SIM або роз’єм карт пам’яті. Це, звичайно, приємне доповнення, але Apple не випускає смартфонів з декількома SIM-картками і не підтримує розширення пам’яті.

Технічні характеристики

Тепер ми вмикаємо iPhone. По-перше, зверніть увагу на операційну систему. Iphone тільки трапляється iOS, якщо андроїд був встановлений, потім перед підробленим. Після завантаження перейдіть до основних налаштувань смартфона:

 • “Налаштування”;
 • “Основні”;
 • “На цьому пристрої”;
 • Знайдіть поля “Модель” та “IMEI”. Вони повинні збігатися з відповідними цифрами на задній панелі смартфона та наклейка на коробці.

Перевірте imei

Тепер перейдіть до того, як перевірити iPhone 6S на достовірність своїх ідентифікаційних номерів. Почнемо з IMEI. Це Міжнародний ідентифікаційний номер мобільного пристрою, який унікальний для кожного смартфона. Перейдіть до веб-сайту IMEI.Інформація та введіть 15 символів вашого номера IMEI з налаштувань iPhone. Сервіс покаже інформацію про країну виробництва, дату покупки та технічні особливості телефону. Якщо смартфон був відновлений, цей факт буде відображатися в підсумку. Порівняйте технічні характеристики з тими, зазначеними в абзаці “на цьому пристрої” в налаштуваннях iPhone. Вони повинні збігатися.

apple, підробку, оригіналу, тест, антуту

Серійний номер

Далі перевірте смартфон на серійному номері. Він вказаний на одній вкладці “на цьому пристрої” в налаштуваннях. Вкажіть його на сторінці перевірки прав та підтримки прав та запустіть перевірку. Служба видасть всю інформацію про стан гарантійного пристрою, але лише якщо у вас є оригінал. Для китайських підробок чек закінчить помилку.

apple, підробку, оригіналу, тест, антуту

Як перевірити iPhone 12, купуючи з руки

Само собою зрозуміло, купуючи при перевірці руки iPhone на веб.Сайті Apple, буде недостатньо. Крім того, вам потрібно переконатися, що немає програмних замків та здоров’я всіх її функцій.

“Розблокований” iPhone або “Neverlock”?

Оскільки існує досить багато пристроїв, пов’язаних з певним оператором зв’язку, є ризик “запустити” до контрактного апарату. Добре, якщо це “сірий” iPhone 12, придбаний за кордоном та “зламаний” перед продажу. У цьому випадку ви купуєте той же новий смартфон, тільки з активацією раніше виробляється. Перевірка серійного номера iPhone на офіційному веб-сайті покаже, скільки днів гарантії ви залишили, тому ви можете негайно вирішити, купити цей пристрій чи ні.

Якщо контрактний пристрій не піддавався програмному забезпеченню “Розблокувати”, вони могли використовувати їх за допомогою спеціального адаптера для SIM-карт. Оскільки аналогічний метод не дуже зручний і не гарантує стабільну операцію, такий iPhone 12 дешевше, ніж “neverlock”. Для того, щоб переконатися, що для конкретної стільникової мережі немає обов’язків, необхідно встановити слот “SIM-карту” та переглянути меню “Налаштування”. “Основні”. “На цьому пристрої” вказано оператор зв’язку (лінійний “оператор”).

See also  Як заряджати PSP без зарядного пристрою. Як підключити PSP до комп'ютера через USB: 2 методи

Щоб запобігти витоку персональних даних з крадіжкою або втратою смартфона, всі новітні покоління iPhones прив’язані до Apple ID. Підключившись до служби iCloud, власник може віддалено блокувати операцію телефону, видалити всю інформацію або з’ясувати дані геолокації. Щоб використовувати пристрій без обмежень, ви повинні мати доступ до рахунку попереднього власника. В іншому випадку iPhone 12 може бути заблокований у будь.Який час, і після цього він буде використовуватися для запасних частин.

Отже, якщо ви бачите на дисплеї напис “Блокування активації”, і продавець не може правильно заповнити рядки “Apple ID” та “пароль”, то врахуйте, що я витратив даремно. Якщо пристрій увімкнено, не вимагаючи ідентифікації та перевірки iPhone за номером успішно, а потім перейдіть до меню “Налаштування”. “Apple id”. “ICloud”. Тут ви повинні перевірити, чи не потрібно навпроти функції “Знайти iPhone”. Якщо цей режим активований, попросіть продавця вимкнути його. Щоб вимкнути функцію пошуку, йому доведеться ввести пароль для ID Apple. Не забудьте перевірити, що пошук був деактивований. Були випадки, коли через деякий час після покупки продавець заблокував пристрій і вимагав грошей в обмін на пароль на рахунок.

Найкраще не ризикувати і негайно скинути програмне забезпечення на заводські налаштування, а потім виконати нову активацію з ідентифікацією особистого ідентифікатора Apple та пароля. Для цього запитайте продавця ввести пароль у меню, який з’являється при відкритті “Налаштування”. “Основні”. “Скидання” та натисніть кнопку “Протріть налаштування та дані”.

Звичайно, при покупці iPhone 12 на вторинному ринку необхідно перевірити продуктивність усіх функцій та працездатності “заліза”. Про те, як це зробити, читати в інших статтях на нашому сайті.

Але основні відмінності визначаються в роботі. Потрібно включити пристрій.

Рідний iPhone працює під контролем операційної системи IOS. Iphone підробки використовує іншу прошивку. У зв’язку з цим неможливо встановити програми з магазину App Store на цьому пристрої.

Відкрийте програму “Налаштування”. “Основні”. Зверніть увагу на російське меню. Російська мова Однією з найскладніших і правильно перекладати меню. Це непроста робота. Якщо є щось не так з випадками або абревіатурами, як “повернення”, то це не iPhone. Елементи меню тут відрізняються від оригіналу. Як правило, немає “оновлення” і “Siri”.

Натисніть значок App Store. Подивіться, що вам буде запропоновано контент-магазин. Всі програми на iPhone встановлюються з цього магазину. Якщо, коли ви натискаєте значок App Store, ви посилите вас у Google Play означає, що у вас немає оригінального телефону.

Якщо це можливо, підключіть пристрій до комп’ютера. Підключивши iPhone на комп’ютер, програма iTunes визнає її. Підроблений телефон не синхронізувати з iTunes ніяк.

Якщо ви переконалися в оригінальності смартфона, то в цій статті ви можете дізнатись більше деталей, як перевірити iPhone перед покупкою.