Як відрізнити аероходи від підробки? Є тільки один шлях!

Всім привіт! Чесно кажучи, я ніколи не думав, що “китайське промислове виробництво підробки” може йти до цих пір. Ну, вони виробляють свої всі види “майже 100% копій оригіналу” і виробляють. У будь-якому випадку, щоб відрізнити справжній продукт з підробки, не буде труднощів!

Однак Сьогодні я трохи змінив мій розум.

Справа в тому, що дві ящики з повітряними паперами потрапляли до моїх рук (деякі “рідкі” і реальні, інші “не зовсім”), і я кажу вам, що дуже важко визнати. Які бездротові навушники зробили добре зроблені “китайці” копіювати, і який найбільш оригінальний оригінал від Apple.

Однак я впорався. І тому зараз я скажу вам, як це зробити. Йти!

У назві статті немає ніякого слова марно. “Є тільки один шлях”.

Наші дорогі китайські друзі покращили свою майстерність копіювання, що за зовнішнім виглядом, щоб розрізняти фальшиві аероплави практично неможливо. Забути всі ці поради з Інтернету про:

 • Сліди клею.
 • Бідна збірка.
 • Немає шрифтів.
 • Дуже різний розмір і вага.
 • Перевірка серійного номера на веб-сайті Apple.
 • Дуже поганий звук.
 • Та інші загальні рекомендації.

Хоча добре. Аеропод підробки різні. І деякі з них дійсно “проколюють” саме на цих дрібницях. Але не все.

Повірте, ви можете зустріти таку копію, яку ви просто не можете розпізнати. Нам потрібно більше кардинальних дій.

Але не поспішайте радіти, можливо, це все ще добре замаскована копія.

За 100% впевненість, що ваші вуха тепер оригінальні аероходи, вам потрібно зробити ці дії:

 • Знову зв’яжіться з Airpods до iPhone.
 • Відкрийте корпус і вставте навушники у вуха.
 • Відкрийте “Налаштування. Основні. Про цей пристрій” та прокрутіть до лінії “SEID”.
 • Якщо реальні аероходи підключені до iPhone, то під цим написом ми побачимо спеціальну позицію “Airpods Headphones (NAME)”.
 • Ми натискаємо на нього, і ми відкриваємо дані про виробника, номер моделі, серійний номер, версію прошивки тощо.D.

Якщо навушники підроблені, то описане вище, просто не буде.

Загалом, як ви бачите, шлях дійсно є лише одним. Підключіть аероходи до iPhone і подивіться на те, що написано в налаштуваннях. Інші максимально точні параметри просто немає!

Нарешті, я зазначаю, що це абсолютно незалежно від того, які Airpods у вас є. 1, 2 або Pro (що вони відрізняються взагалі?) Цей метод визнає підробку підходить для будь-якої моделі.

Однак “Clonory” не сплять і постійно наздогнати свої навички. Я не буду здивований, якщо деякий час через деякий час вони навчаться підробити та цей самий розділ у налаштуваннях.

Копія Airpods: Як відрізнити підробку з оригіналу?

І тоді проблема буде точно. Відрізняти підробку з оригіналу, просто буде неможливо!

Тим часом вони не думали раніше (не могли зробити), ми все ще можете вибрати справжні навушники Apple. І це дуже здорово!

П.S. Є кілька питань? Ви знаєте інші способи розпізнавання копії аероподів? Існує бажання поділитися особистим досвідом? Не забудьте писати в коментарях. Багато людей (включаючи автора) скажуть вам багато дякую!

П.С.С. Покладіть “лайки” і натисніть кнопки соціальних мереж. Для чого? Я не знаю 🙂 Але вам не важко, і автор буде приємним. Завдяки!

Всім привіт! Мене звуть Майкл, і це мій блог. Ласкаво просимо! П.С. Іноді ти можеш мене зловити наживо. Муха, чат!;) На даний момент. Офлайн!

Як розрізнити підробку

Apple завжди робить акцент, щоб переконатися, що його клієнти придбали фірмові гаджети виключно з офіційними постачальниками. Виробник відстежує свою репутацію та підкреслює престиж бренду за наявністю великої власної торгової мережі. Тому оригінальні Earpods надзвичайно навряд чи зустрітися в кіосках, які розташовані в підземних переходах або на зупинках.

apple, airpods, навушники, підробку, фірмові, написів

Продукти Apple мають великий попит. Тому навушники не можуть бути продані зі знижкою, що зменшує їх вартість в 2-4 рази. Оригінальний пристрій має ціну, близьку до рекомендацій Apple. Тому, якщо навушники мають витрати нижче, ніж закупівлі з фірмових навушників, то це, безумовно, підробляє.

Упаковка оригінальних навушників з первинним обстеженням не повинно призвести до негативних емоцій. Фірмована коробка відповідає розміру вмісту, не дозволяючи пристрою вільно рухатися.

See also  Як зробити групи в iPhone. Поради щодо підписки на сім'ю Apple Music

Оригінальна коробка точна. Джек під корпусом має правильні розміри, тому в ньому нічого не висить. Немає написів у вигляді китайських ієрогліфів на оригінальному полі, є штрих-код та інша інформація англійською мовою. Оригінальна упаковка виглядає так:

Далі потрібно перевірити існуючі написи. Вони не повинні мати очевидних дефектів друку. Всі символи оригіналу зроблені в одному шрифті. Blove англійська мова допомагає ідентифікувати репліку. Важливо читати всі написи, переконайтеся, що немає скринінгових помилок.

У нижній частині кінця коробки є штрих-коди з іншою інформацією. Там слід спостерігатись від фотографічних помилок, поліграфічних дефектів.

Якими критеріями ви можете розпізнати підробку

Є копії айарпод, які легко ідентифікувати. Китайські виробники вказують на них іншу марку. У цьому випадку навушники схожі на оригінал. Найчастіше, репліки підписуються IFANS і AFANS брендів. Побачивши цю напис покупцеві, рекомендується відмовитися від придбання гарнітури, оскільки фальсифікація.

Одного разу на вибір бездротових навушників Apple вам потрібно ретельно прочитати свої технічні характеристики та оцінити зовнішній вигляд.

Якщо покупка здійснюється через Інтернет, ви повинні прочитати відгуки про магазин та переконатися, що неманні сумнівні функції, такі як надмірно низька ціна, незвичайний колір тіла тощо.D.

Деякі відмітні риси навушників аероподів:

Термін служби акумулятора (при слуханні заряджання у випадку)

Пакет

Apple підтримує престиж своєї продукції у всьому, тому не заощаджує на їх упаковці. Дизайн розробив кращих фахівців. Коробка з гарнітурою виконана в простому мінімальному дизайні щільного картону. Він широко склеєний, він має плоскі лінії згинання і не містить слідів клею. Коробка має стильний, простий, мінімалістичний малюнок.

На етикетці та ящику рекомендується ретельно прочитати всю інформацію. Будь-які неточності повинні бути попередження, оскільки ризик фальсифікації. Оригінал неприйнятний будь-які фотографічні, пунктуаційні та стилістичні помилки або поліграфічні дефекти. Доступні символи виконуються одним шрифтом, не ходіть у рядку.

apple, airpods, навушники, підробку, фірмові, написів

Оригінальна упаковка виконана з щільного білого картону. До його зборів, покупець не повинен бути скаргами.

Недійсний присутність клею або спотворень. Коробка не повинна бути скасована або мати нерівномірні лінії вигину. Фальсифікація часто різного розміру зображення є або сама упаковка.

У деяких випадках копія може бути виявлена ​​атрибутами, незвичайними для Apple, наприклад, на етикетці для висячого, що не з оригінальних аероподів. Величезна кількість репліків з такими етикетками буде називатися середньою королівством. Фірмові авіапереди однозначно не можуть мати таких вух.

При вивченні пакета потрібно поглянути на прикладне зображення. На ньому повинні бути два навушники. Важливо звернути увагу на дрібниці. Добре, якщо для порівняння є навмисне оригінальне вікно. Будь-які відмінності у малюнках говорять про фальшиві походження повітряних літаків.

apple, airpods, навушники, підробку, фірмові, написів

На кінцях коробки повинно бути блискучий логотип Apple. Він взагалі не має підробок, або він застосовується з фарбою одного кольору, наприклад, чорний.

Розмір оригінального випадку часто відрізняється від розмірів підробок. Корпоративна упаковка легко і плавно відкривається / закривається. Копії часто мають клік. У той же час кришка може вільно висіти або, навпаки, їсти.

Існує різниця після захоплення справи з упаковкою. Порівняння посадкового місця оригіналу та підробки представлена ​​на зображенні нижче.

apple, airpods, навушники, підробку, фірмові, написів

На оригінальній упаковці є такі акценти:

 • Зображення 2 навушників на передній частині.
 • Фірмові логотипи компанії для кінців.
 • Блискучі аероходи напису на 3 кінець.
 • Швидкий опис технічних специфікацій, номер серії та додаткова інформація на 4 кінець.
 • Два штрих-кодів: один знаходиться на наклейці, інший надрукований на упаковці.

На етикетці обов’язково є штрих-код. Підробка відсутня або може містити безкоштовний набір чисел. Штрих-код власності продуктів не повинен мати недоліків друку.

apple, airpods, навушники, підробку, фірмові, написів

Оригінальний випадок додатково упакований у захисну плівку. Підробки часто відрізняються кольором і розміром. Ви також можете виявити різницю в якості та якості використовуваних матеріалів.

apple, airpods, навушники, підробку, фірмові, написів

Використовується для зарядки дроту в підробці часто вкладається надзвичайно не обережно.

apple, airpods, навушники, підробку, фірмові, написів

Підробки були вирізані на необхідність використання срібної фарби. У той же час вони часто використовують його там, де це не потрібно. Тож оригінальний напис “розроблений Apple у Каліфорнії. Зібрано в Китаї “виготовлений з чорної фарби та репліка. Срібло.

Блискавковий кабель повинен не лише ретельно закладати, але й добре виправлений. Для цього він фіксується паперовою обгорткою. Копіювати дроти часто упаковують у плівку.

У репліках коробки складаються з низькоякісного картону, а написи не відповідають оригіналу на шрифти або вміст. На місці серійного номера часто є хаотична комбінація символів.

Упаковка з яблука

Як відрізнити аеропод підробки від оригіналу? Тепер настав час перевірити картонну коробку:

 • “Apple” завжди використовує високоякісний і щільний картон для упакування всіх своїх пристроїв.
 • Тримайте пальцем зображення навушників на коробці. Якщо це оригінальний, то малюнок буде опуклом, а не плоский.
 • Як відрізнити оригінальні аероходи 2? На упаковці є 9-3 наклейка (залежно від країни доставки), що вказує на інформацію: дані про операційні системи підтримки, місце виготовлення, серійний код.
 • Зверніть увагу на те, як закладено вміст: “Apple” вершить інструкцію, а навушники у випадку, як показано нижче, у спеціальному лотку. Внизу ви знайдете кабель для заряджання корпусу.
See also  Як налаштувати бездротові навушники Mi. Спарювання навушників Xiaomi між собою

Особливості всіх оригінальних навушників iPhone

Всі навушники iPhone не можуть бути дешевими. Проблеми Apple затребувані гарнітури, які цінуються покупцями. Тому не має сенсу зменшити вартість. За низькою ціною, підробки зазвичай продаються. Це особливо стосується торгових місць у переходах та зупинках. Для більшої довіри до оригінальності придбаних навушників рекомендується взяти їх виключно в офіційних магазинах або з фірмових дилерів.

Apple при розробці гарнітури для iPhone піклується про якість звуку. Для цього використовуються вдумливий дизайн та технологічні динаміки. Отже, оригінальна гарнітура не може априорно звук погано. Низька якість звуку. 100% гарантія фальшивого походження навушників. Це правило схоже на мікрофон.

Перевірте штрих-код на Airpods навушники

Увага! Вірний штрих-код не є 100% гарантією оригінальності повітряних літаків. У цьому випадку неправильний штрих-код є чітким знаком підробки.

Щоб перевірити навушники Apple для автентичності, введіть цифри у полі та натисніть кнопку “Перевірте”. Якщо штрих-код є вірним, то також рекомендується перевірити країну виробника.

Важливий! Ця служба перевіряє актуальність та правильність конусного коду, але не гарантує, що введений код не береться з іншого продукту, а випробувані навушники повітряного підводного човна не підроблені.

Як відрізнити оригінал з підробки

Ви можете розрізняти оригінальні навушники AirPods з підробки за зовнішнім виглядом у випадку дешевої поганої. Копії:

 • Неправильні проблеми з якістю копії. Навіть якщо підробка зроблена на високому рівні, ви можете зрозуміти за якістю, що ви не оригінальні.
 • Звук копії набагато гірший, ніж оригінал. Навряд чи вам буде надано відкрити запечатану упаковку та слухати музику, але все-таки.

Аероходи проти підробки / Як відрізнити підробку?

Якщо раніше, ви ніколи не використовували ці бездротові навушники, слухаючи звук і тактильний візуальний тест, не допоможе вам. При покупці з рук або в сумнівному магазині використовуйте три способи визначення оригіналу: за низькою ціною, перевірте на веб-сайті Apple.Ru і через меню iOS.

Перша низька ціна. Кожен хоче купувати дешевше, ніж продавці підроблених. Якщо у вас є пропозиція за ціною, значно нижче, ніж ринок, краще відмовитися від покупки, незалежно від того, що говорить продавець.

Якщо низька ціна не зупиняється, введіть серійний номер, вказаний у вікні на веб-сайті Apple (якщо він запечатаний у фільмі), від випадку або самих навушників. Вище, ми вказали, де його бачити, і нижче в тексті, де можна ввести.

Як результат, онлайн-служба дасть повідомлення, що такий номер не був знайдений або вже зареєстрований. Це підробка з ймовірністю 99%. Існує теорія навушників з Китаю, які імпортуються у вже активовані ціни, але чи не ваше право вірити в це чи ні.

І, нарешті, третій шлях вимагатиме підключення повітря до iOS. После этого перейдите в «Настройки». “Основні”. «Об этом устройстве». Airpods (вместо последнего может быть указано имя наушников).

apple, airpods, навушники, підробку, фірмові, написів

На экране вы увидите наименование производителя, номер модели, серийник, версию прошивки и аппаратную версию. Подделка этих данных не отображает.

Полезное видео без лишней информации:

 • В ролике сказано, что неоригинал подключается по другому. На самом деле, современные копии подключаются к iPhone абсолютно также, как оригинал. Телефон не увидит разницы между ними.
 • Подделка отличается цветом — он чуть темнее или желтее оригинала.
 • Качество материала коробки и содержимого у подделки ощутимо хуже.
 • Неоригинал часто имеет люфт крышки чехла, чего не бывает у оригинала.
 • Крышка чехла у подделки состоит двух частей — внешняя часть корпуса и внутренняя. В настоящих она является единым целым.

Как распознать фейковые Airpods Pro? Є три відмінності

Edition Macrumors купив Airpods Pro Fake навушники та влаштовує тест. Виявляється, аксесуар дуже легко заплутати з оригіналом.

Lzenyushniki можна знайти на AliExpress. Журналісти купили модель I500 Pro TW для 95 доларів. Подібні вуха знайшли, і ми. На маркетологічних підробках продаються в регіоні 2-5 тисяч. Macrumors помітили, що підробка є досить дорогим, що позитивно відбивається на її якість.

See also  Як заряджати телефон через навушники. Що робити, якщо втрачена зарядка від AirPods?

По-перше, деякі відмінності у деталях можна помітити, якщо ви тримаєте оригінальну модель у ваших руках. Наприклад, підроблені кілька інших викликів, у випадку має меншу вагу, і її покривала по-різному. Однак, на перший погляд, подібність просто дивовижна.

Підробка (праворуч) і реальних авіаподобах.

По-друге, FragesGartite не підтримує жести, а доріжки вимикаються як у звичайних аеропод, подвійний кран. Відповідно, у навушниках немає вібро-транспортного засобу, що імітує натискання.

По-третє, найважливіша відмінність. Самостійка “prosh” не має функцій активного зменшення шуму. Просто такої системи немає. У той же час, за рахунок Амкушура навушники досить щільно притискаються до вушної оболонки і гарантують основну звукоізоляцію.

В цілому іншу підробку повністю копіювати AirPods Pro. У кожному навушнику є чіп (не W1, і H1), справа заряджається на дроті, а за допомогою QI музика розбивається, як тільки користувач виймає навушники з вух. За допомогою викраденої мікросхеми система “Alien” та iPhone розпізнають бліді для справжніх “повітряних ударів”.

У той же час Macrumors не радить купувати підробку. Хоча б тому, що гарнітура звучить помітно гірше, ніж оригінал. Звук здається не таким чистим, як у AirPods Pro, є проблеми з низькими частотами.

Оригінальні “Prosbas” зараз не вистачає. В Росії їх можна придбати лише у частині роздрібних торговців та “сірих” продавців. На веб-сайті Apple неможливо замовити гарнітуру і отримати його до нового року. Всі перші партії пристрою вже було похвалено.

Де не варто купувати навушники для “iPhone

Фірмові Apple Airpods можна придбати на веб-сайті компанії або офіційних представників. Купівля в невідомих інтернет-магазинах або неперевершених продавців, ризик придбання підробки, який надається для фірмової речі, висока. Неможливо придбати навушники без гарантії, навіть якщо вони мають привабливу ціну, і ви впевнені, що вони фірмові.

Оригінальні “аероходи” можна використовувати не тільки з Apple Technician виданим Apple. Вони підключаються до будь-якого гаджета, що має функцію Bluetooth. Якщо ви відкриваєте справу, то навушники негайно визначаються технологією EPLOVESS, а також підключити їх до іншого пристрою, який вони затискають і приклеюють кнопку на корпус. Після таких маніпуляцій “Airpods” визначаються як будь-які інші бездротові навушники.

Характерний 1 покоління 2-й покоління
Робочий час у режимі розмови без перезарядки 2 години 3:00
ЦП W1 H1
Час зарядки Більше дня Більше дня
Блокноти 4.2 5.0
Активація Сірі Подвійний дотик Подвійний дотик і голос
Мінімальний iOS iOS 10 і старше iOS 12.2 або старше
Watchos Watchos 3 та багато іншого Watchos 5.2 і багато іншого
MacOS MacOS High Sierra або старше Макос 10.Чотирнадцять.4 або старше

На кожному навушнику є датчик, об’єкт розміщується у вухо чи ні. Якщо один із них витягнутий з вушної оболонки, відтворення музики автоматично зупиниться, а після того, як повернення до відтворення вуха триває.

На AirPods немає кнопок, управління відбувається через подвійний дотик жодного з навушників. Таким чином, відповіді на дзвінки, встановіть паузу або зателефонуйте Siri, що допомагає регулювати гучність. Якщо ви скажете слово “піт”, то сила звуку буде зменшуватися щоразу на 5%. Щоб встановити необхідне значення, потрібно сказати: “Встановити обсяг на 50%”. Якщо навушники використовуються за допомогою телефону або смарт-годин, то обсяг регулюється за допомогою цих пристроїв.

apple, airpods, навушники, підробку, фірмові, написів

Оригінальні навушники можуть бути використані з телефоном та смарт-годинником.

Airpods має вбудований мікрофон, тому вони використовуються як гарнітура. У налаштуваннях виберіть, в якому навушники мікрофон буде активним. Якщо це не буде зроблено, перемикання буде автоматичним, сам пристрій визначає мікрофон, придатний для розмови.

Якість звуку хороша, в кімнаті, співрозмовник почує навіть шепот, і на вулиці достатньо нормальної мови, навіть з сильним вітром, звук залишається на хорошому рівні. У пару з iPhone звук завжди краще, ніж при взаємодії з Android.

Сучасні фальшиві навушники часто близькі до оригіналу, а не маючи необхідних знань, важко помітити відмінності. Купити фірмові “Air Submar”, потрібно крок за кроком за кроком усі описані ознаки, що вказують на достовірність упаковки, корпусу та самого пристрою.