Інтернет газета

На телеканалі Коломойського бунтують проти Зеленського

0 227

Ведуча телеканалу «1+1» Алла Мазур намагалася не видати в ефір записане заздалегідь інтерв’ю з коміком і кандидатом у президенти Володимиром Зеленським для підсумкової програми ТСН за тиждень. Але на цьому наполіг генеральний директор телеканалу Олександр Ткаченко.

Про це на сторінці у Facebook повідомив журналіст Юрій Луканов.

«В кулуарах «плюсів» кажуть Алла Мазур намагалася не допустити записане заздалегідь інтерв’ю з коміком Володимиром Зеленським для підсумкової за тиждень ТСН. Вона нібито аргументувала це тим, що інтерв’ю слабеньке і садить інтерес глядача до програми. Але головний продюсер Олександр Ткаченко наполіг на тому, щоб воно з’явилося в ефірі.
До того комік і за сумісництвом кандидат у президенти кілька разів обіцяв прийти на прямий ефір до журналістів і не виконував обіцянки. Чому? Це очевидно. Комік на політичну тематику самостійно двох слів зв’язати не зможе. Він є продуктом телевізійних політтехнологій. Як хтось казав: покажи по телевізору задницю і в неї знайдуться прихильники. Алла Мазур, скоріш за все, не хотілося виглядати як підставка для мікрофону, яка організовує теплу ванну недолугому кандидату. Але довелося», – написав він.

Мазур vs Ткаченко через Зеленського В кулуарах «плюсів» кажуть Алла Мазур намагалася не допустити записане заздалегідь…

Опубликовано Yuriy Lukanov Вторник, 26 марта 2019 г.

Коментарі
Завантаження ...