Інтернет газета

Чортовиння в «Батьківщині» (фейлетон-трилер)

0 299

Чули страшну новину? Знову з’явилися карпатські мольфари, які «тягнуть руку» за президенство Тимошенко! Чи, може, це не мольфари, а віщуни? Чи астрологи? Чи хіроманти? У лідера «Батьківщини» великий вибір «магічної варти». Адже недарма її називають «берегинею окультистів». Проте поки що жодні чаклування та магія їй щастя не принесли.

Майже кожен з нас один-два рази звертався за допомогою до різних ворожок чи віщунів. Найчастіше це бувало заради «приколу». А от у деяких політиків існує хворобливий потяг до містичних потойбічних сил. Для чого вони тримають біля себе цілий штат магічних консультантів. І, кажуть, що найбільша така команда – у партійному офісі Юлії Тимошенко.

Не секрет, що багато років на неї працював відомий російський астролог Павло Глоба. Кілька разів він передрікав ЮВТ «стовідсоткову перемогу» на президентських виборах. Для цього їй то викладали магічний «бублик» на голові, то знову розпускали коси «як у фурії». Але, схоже, десь у астралі у районі Сатурну і Марса відбувався збій, і Юлія Володимирівна так і не ставала президентом.

Інші пройдисвіти на користь Тимошенко підтасовували прогнози усіх провидців, в яких можна було знайти підходящі вислови. Згадайте хоча б, як у 2007 році на телебаченні крутили рекламу з висловом середньовічного провидця Нострадамуса. «Дамі престол нададуть і без спору. Вибір, очищення, захист та знову. Словесна чума засмердіти не зможе. Вона без війни ту чуму переможе», – ці слова також трактували як натяк на «близьке президентство» Тимошенко.

Під ідею «обраності» Юлії Тимошенко таємними «вищими силами» її політтехнологи «підганяли» й інший рекламний матеріал. Так, у книзі тітки Тимошенко Антоніни Ульяхіної «Юля, Юлия Владимировна» є цілий розділ, присвячений історії про ясновидицю, яка ще аж у далекому 1994 році попередила Тимошенко про «важкий шлях до президентства».

Потім про «швидку перемогу» Юлі звіщали мольфари, екзорцисти, гомеопати, френологи, тарологи, парапсихологи, нумерологи, бісологи й інші спеціалісти того, як чесно видурювати гроші у довірливих людей.

Ці всі шахраї свого часу так задурили Тимошенко голову, що 2008 року, коли вона була прем’єр-міністром, легалізувала діяльність окультистів в Україні, створивши передумови для відкриття ними приватних «навчальних» закладів із чаклунства. Більше того, пропрацювавши кілька років в окультній галузі, «ворожка» чи «астролог» мали б право на пенсійне забезпечення.

Після того, як цими діями Тимошенко обурилася Церква, «улюбленицю потойбічних сил» запроторили до в’язниці.

От тепер і думай: сіла вона до тюрми через злочинні газові контракти з Путіним, чи це її кармічний шлях, віщований зорями? Хоча, якби це сталося через зорі, то штатні маги мали б передбачити безславний фінал Юлії Володимирівни? Хіба ні?

Іван Тваринський,

газета «Чесна країна», березень 2019 року

Коментарі
Завантаження ...