Інтернет газета

Звернення до українців кандидата в Президенти Сергія Капліна

0 338

На телеканалі «UA: Перший» відбувся виступ кандидата в Президенти Сергія Капліна. «Чесна країна» наводить найважливіші цитати та головні тези з виступу лідера Соціал-демократичної партії.

«Дорогі співвітчизники, вчителі, лікарі, селяни, діти війни, представники всіх робітничих професій, малого та середнього бізнесу, жителі всіх регіонів країни, прості люди. У мене запитують: «А хто прості люди?» Це вони і є, це ті, кого наша команда – СДП – завжди підтримувала і продовжить підтримувати», – розпочав Каплін.

Кандидат в Президенти розповів, що об’їхав багато міст і сіл України та на власні очі побачив те, що влада залишила людей напризволяще. «Є три кандидати – «він», «вона» та «воно». Що отримав в результаті простий українець? Лібералізацію ринку землі – гроші надрукують, їх скупить олігарх, а люди будуть знову кріпаками та батраками. Що ще чекає? Знову рабство МВФ: підвищення ціни на газ, скорочення робітників, скорочення виробництва. Ми ж – українські ліві, європейські ліві. Ми, дорогі співвітчизники, пропонуємо вам почати справжню боротьбу. Подивіться на Австрію, Швейцарію, Фінляндію, Ісландію – там усюди в парламенті активно представлені соціалісти. У нас же в парламенті немає лівих і у нас немає президента простих людей. Хоча люди йдуть на дільниці та мріють, щоб президент був схожий на них», – зазначив він.

Тому лідер СДП Сергій Каплін закликав українців голосувати за нього.

«Коли потрібно було, ми зібрали мільйони підписів, які зобов’язали владу встановити лічильники. Тому що не можна зрівнювати бабусь і підприємства. Коли треба, ми організовували мітинги та відстоювали робочі місця. Наші народні депутати влаштовувалися простими робітниками, щоб розуміти ситуацію зсередини. Ми жили під Верховною Радою. Ми були з вами завжди, як і з військовими пенсіонерами – афганцями, чорнобильцями – відстоювали їхнє право на пенсії. Дорогі співвітчизники, прийшов час повернути нашу державу. Ми хочемо повторити подвиги розвинених країн», – наголосив Сергій Каплін.

За словами головного соціал-демократа, у нього є чіткий план відродження держави: «Найперше – це нова Конституція, де немає прем’єр-міністра. Ми пропонуємо обирати генерального прокурора народним голосуванням, а не у лазнях. Ми все зробимо, щоб народних депутатів було близько ста, щоб ви всі їх знали, знали їхню роботу, щоб їх завжди українці могли відкликати. Ми чітко виступаємо за збільшення пенсій до 5 тисяч гривень і зарплат – до 10 тисяч гривень. Також ми обов’язково знизимо ціну на газ. Ми доб’ємося обґрунтованої ціни на газ. За допомогою цього ми побудуємо нову економіку».

Також Сергій Каплін закликав не вірити «агентствам соцдосліджень і продажним ЗМІ», а обрати президента простих людей, а не того, кого висунули олігархи. «І тільки тоді Україна відбудеться як держава!» – завершив кандидат.

Газета «Чесна країна», березень 2019 року

Коментарі
Завантаження ...