Інтернет газета

Каплін прорвався до «Нафтогазу», провів ревізію і поставив ультиматум Коболєву

0 241

Соціал-демократична партія вимагає негайного звільнення голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, ліквідації компанії та зниження ціни на газ для простих українців.

Про це 20 березня на мітингу під будівлею «Нафтогазу» заявив лідер Соціал-демократичної партії, народний депутат Сергій Каплін.

«Представники Соціал-демократичної партії обурені пропозиціями продовжити контракт із Андрієм Коболєвим. Разом із ГО «Автоєвросила» ми вимагаємо відставки Коболєва, оприлюднення собівартості газу та зниження зарплати керівника «Нафтогазу». Не може один ВІП-чиновник щомісяця отримувати понад 2000 мінімальних зарплат простих людей», – сказав Сергій Каплін під час мітингу.

За словами політика, соціал-демократи разом із простими людьми прийшли під стіни «Нафтогазу», аби передати Коболєву заяву на звільнення, дрова та сокиру від простих українців, які не можуть оплачувати мільйонні премії Коболєва, закладені в тариф на газ.

«Сьогодні ми хотіли б оприлюднити одну із сотень вимог простих українців, а саме справедливість у ціноутворенні на український газ, але чомусь між простими українцями його ділить Коболєв. Ми ставимо сьогодні жорстку вимогу його відставки, – наголосив Каплін. – Тому що за останні три роки його керівництва на цій посаді ним фактично було провалено всю енергетичну політику держави. Відповідально заявляю, що ціна українського газу становить 2 гривні 20 копійок. Неприпустимо мати 300-мільйонні доходи на фоні зубожіння простих українців. Ми разом із вами, дорогі українці, повинні знати що МВФ і керівництво НАКУ донараховує простим українцям через ренту та ПДВ ще шість гривень до вартості газу».

Кандидат у Президенти Каплін разом із колегою нардепом Олександром Сугоняком, попри спротив поліції, яка влаштувала штовханину та бійку коло входу, прорвалися до приймальні керівника «Нафтогазу». Кабінет Коболєва виявився заблокованим із середини. Каплін наклеїв на двері кабінету заяву про звільнення від імені Коболєва, а також залишив передані простими людьми «подарунки».

«Ми зафіксували злочини поліції, яка перешкоджала доступу народних депутатів до кабінету Коболєва. Ми будемо добиватися через СБУ та ГПУ, щоб були покарані ті правоохоронці, які покривали сьогодні злочини Коболєва. Ми сьогодні об’єднуємо зусилля із «Автоєвросилою», проводимо засідання нашого спільного штабу та продовжуємо боротьбу за відставку голови Нафтогазу та ліквідацію НАК «Нафтогаз», – підсумував Сергій Каплін.

Кандидат в Президенти також провів ревізію роботи НАК «Нафтогаз». Об 11:00 більшість кабінетів закриті або порожні. Отримуючи зарплати, які обраховуються сотнями тисяч, працівники компанії ігнорують робочий день, говорить Каплін. Під час «екскурсії» кандидат у Президенти зазначив, що нарахував понад 20 кабінетів служби безпеки і жодного (!) з питань енергоефективності та енергозбереження.

Газета «Чесна країна», березень 2019 року

Коментарі
Завантаження ...