Інтернет газета

Сергій Каплін домігся відновлення кримінального провадження щодо нардепа Богдана

0 272

На Полтавщині можуть поновити кримінальне провадження у справі Руслана Богдана щодо фальсифікації результатів виборів на окрузі №151 у 2015 році.

Повернутися до розгляду справи прокуратура Полтавщини зобов’язала лубенських правоохоронців після звернення нардепа Сергія Капліна, обраного від цього регіону, нині він балотується в Президенти України. Лідер Соціал-демократичної партії також вимагає призначити в цьому окрузі повторні вибори до парламенту, а результати попередніх скасувати через факти підкупу виборців. Відповідний проект постанови народний депутат зареєстрував у Верховній Раді.

Сергій Каплін на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» нагадав, що підкуп і фальсифікація виборів – звична справа для висуванців ВО «Батьківщина». Зокрема нардеп посилається на вибори по округу №151, які відбулися 2015 року. Тоді було викрито схему з підкупу виборців та членів ДВК, а процес інструктажу підставних представників тервиборчкомів навіть зафіксували на відео. Головний соціал-демократ країни переконаний: тоді справу з підробкою та скуповуванням голосів вдалося зам’яти тільки з легкої руки голови МВС Аресена Авакова, який вступив у політичний союз із лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко.

«Арсен Аваков, який все більше та очевидніше підіграє ЮВТ, свого часу зробив усе можливе, аби припинити кримінальне провадження за фактами підкупу під час проміжних виборів до парламенту на 151-му окрузі, – пише на своїй сторінці Каплін. – Ні очевидні докази у вигляді відео з інструктажем членів виборчкомів та сумами підкупів, ні російські паспорти агітаторів, сотників і політтехнологів не стали приводом для визнання виборів недійсними. Поліція швиденько зам’яла справу».

Кандидат у Президенти від соціал-демократів зазначає, що тоді «команда «Батьківщини» за рахунок «каруселей», системного підвозу виборців автобусами до дільниць і купленими ОВК і ТВК вкрала перемогу в кандидата від Соціал-демократичної партії Сергія Мамояна».

«І якби не інертність правоохоронців та відверте загравання з пані Ю, у Верховній Раді сьогодні сиділо б на одного соціал-демократа більше і на одного бандита менше», –  наголосив Сергій Капілн.

Раїса Науменко,

газета «Чесна країна», березень 2019 року

Коментарі
Завантаження ...