Інтернет газета

ЗМІ розповіли про консультації Тимошенко з Аваковим перед виборами

0 234
Тимошенко, як кандидат у президенти, протягом останніх місяців неодноразово здійснювала візити в МВС

Кандидат в президенти України Юлія Тимошенко за останні місяці неодноразово зустрічалась із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Про це йдеться в матеріалі програми «Схеми».

За інформацією журналістів, Тимошенко зустрічалась з Аваковим 16 березня – в цей день вони зафіксували Mercedes Тимошенко із автівкою супроводу, які заїхали на територію МВС без будь-якої перевірки.

Журналісти наголошують, що це не перша зустріч Авакова з Тимошенко.

«У жовтні минулого року «Схеми» зафіксували її візит до МВС. З території відомства виїхав той самий Mercedes з автівкою супроводу, які журналісти побачать згодом, 16 березня. За інформацією джерел журналістів, міністр та лідер «Батьківщини» зустрічалися також 23 грудня минулого року в «Фортеці» – комплексі спеціальних об’єктів, де мешкає Аваков», – йдеться в матеріалі.

Ще одна зустріч відбулася наприкінці січня в будівлі МВС.
«Всі зустрічі, які ми проводимо з Арсеном Аваковим, присвячені виборам», – пояснила Тимошенко журналістам мету свої візитів. Водночас вона ухилилася від прямої відповіді на запитання, чи залишиться Аваков на чолі МВС в разі її перемоги на виборах. Хоча, як демонструють соцопитування, Юлія Тимошенко у другий тур не виходить.
Коментарі
Завантаження ...