Інтернет газета

Звернення до українців кандидата в Президенти Сергія Капліна. Найголовніше

0 236

На телеканалі «UA: Перший» відбувся виступ кандидата в Президенти Сергія Капліна.

Чесна країна» наводить найважливіші цитати і головні тези з виступу лідера Соціал-демократичної партії Сергія Капліна.

«Дорогі співвітчизники, вчителі, лікарі, селяни, діти війни, представники всіх робітничих професій, малого і середнього бізнесу, жителі всіх регіонів країни, прості люди. У мене запитують: «А хто прості люди?» Це вони і є, це ті, кого наша команда – СДП – завжди підтримувала і продовжить підтримувати», – розпочав Каплін.

Далі він розповів, що об’їхав багато міст і сіл, і що влада залишила людей напризволяще. «Є три кандидати – він, вона і воно. Що отримав в результаті простий українець? Лібералізацію ринку землі – гроші надрукують, їх скупить олігарх, а люди будуть знову кріпаками і батраками. Що ще чекає? Знову рабство МВФ: підвищення ціни на газ, скорочення робітників, скорочення виробництва. Ми ж – українські ліві, європейські ліві. Ми, дорогі співвітчизники, пропонуємо вам почати справжню боротьбу. Подивіться на Австрію, Швейцарію, Фінляндію, Ісландію – там всюди в парламенті активно представлені соціалісти. У нас же в парламенті немає лівих і у нас немає президента простих людей. Хоча люди йдуть на дільниці і мріють, щоб президент був схожий на них».

Тому лідер СДП Сергій Каплін закликав українців голосувати за нього.

«Коли потрібно було, ми зібрали мільйони підписів, які зобов’язали владу встановити лічильники. Тому що не можна зрівнювати бабусь і підприємства. Коли треба, ми організовували мітинги і відстоювали робочі місця. Наші народні депутати влаштовувалися простими робітниками, щоб розуміти ситуацію зсередини. Ми жили під Верховною Радою. Ми були з вами завжди, як і з військовими пенсіонерами – афганцями, чорнобильцями – відстоювали їхнє право на пенсії. Дорогі співвітчизники, прийшов час повернути нашу державу. Ми хочемо повторити подвиги розвинених країн», – наголосив Сергій Каплін.

За словами головного соціал-демократа, у нього чіткий план відродження держави: «Найперше – це нова Конституція, де немає прем’єр-міністра. Ми пропонуємо обирати генерального прокурора народним голосуванням, а не у лазнях. Ми все зробимо, щоб народних депутатів було близько ста, щоб ви всі їх знали, знали їхню роботу, щоб їх завжди українці могли відкликати. Ми чітко виступаємо за збільшення пенсій до 5 тисяч гривень і зарплат – до 10 тисяч гривень. Також ми обов’язково знизимо ціну на газ. Ми доб’ємося обґрунтованої ціни на газ. За допомогою цього ми побудуємо нову економіку».

Також Сергій Каплін закликав не вірити «агентствам соцдосліджень і продажним ЗМІ», а обрати президента простих людей, а того, коли висунули олігархи. «І тільки тоді Україна відбудеться як держава!» – завершив кандидат.

Коментарі
Завантаження ...