Інтернет газета

Порошенко натякнув Тимошенко і Гриценкові на тюрму

0 95

Президент Петро Порошенко закликав своїх конкурентів на виборах «покаятися» і натякнув на тюремні ув’язнення. Про це він заявив у Чернігові на раді регіонального розвитку.

«Мене дуже тривожать спроби завдати удару нашій армії з тилу. Для цього ворого використовує весь арсенал інформаційної війни. І саме напередодні виборів армію і суспільство щильно обстрілюють негативом.

Не поспішатиму відкидати, як недостовірні чи політично вмотивовані, всі матеріали журналістів. На те і потрібна свобода слова», – сказав Порошенко.

«Але є особливим цинізмом, коли нас вчать любити армію ті кандидати у президенти, хто знищував Збройні Сили України під час перебування на високих державних посадах.

Фальшивою турботою вони хочуть приховати свою активну роль в знищенні оборонного потенціалу. Не по шоу треба бігати, а покаятися. Зайдіть до наших воїнів і спитайте, як ми починали війну у 14-у. І я сподіваюся, що тимчасова слідча комісія Верховної Ради належно оцінить факти розкрадання і підриву обороноздатності і назве прізвища причетних. І ніяка брехня вам не допоможе. Не допоможе політиканам, які мають понести відповідальність за руйнацію армії. І ніяких тут термінів давності немає. Ніхто не уникне відповідальності, ані політичної, ані кримінальної», – заявив президент.

Коментарі
Завантаження ...