Інтернет газета

Росія збирається зривати в Україні вибори

0 218

Народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук розкрив плани Кремля по зриву виборів президента в Україні.

Про це Дмитро Тимчук написав у Facebook.

На його думку, мета Росії – визнання виборів президента України «нелегітимними».

«Тобто не просто нібито минули з якимись порушенням демократичних норм, а саме як таких, які «не відображають волю громадян України», – пише експерт.

Тимчук додав, що розробка і реалізація цього проекту йде повним ходом. Однією з технологій буде використання контрольованих російськими спецслужбами інтернет-майданчиків, в тому числі Telegram-каналів, для нібито «об’єктивного» і «незаангажованого» опитування виборців у день голосування.

Основна мета цих маніпуляцій, за даними Тимчука, є отримання картинки про «реальну» низьку явку громадян України на вибори. Після цього варто очікувати масового вкидання інформації про нібито завищену в офіційних повідомленнях ЦВК явку виборців і «цинічне підтасовування Києвом результатів виборів».

«За задумом кремлівських політтехнологів і аналітиків спецслужб РФ, реалізація даного проекту дозволить впливати на політичну ситуацію в Україні при будь-якому результаті виборів. В т.ч. з метою дестабілізації ситуації – для просування на парламентських виборах в Україні «партії миру і стабільності», тобто своєї п’ятої колони», – підсумував автор публікації.

Коментарі
Завантаження ...