Інтернет газета

ЧЕСНИЙ ГОРОСКОП НА 2019 РІК

0 386

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Овен – один із тих знаків, кого рік Жовтої Свині змусить балансувати між злетом і падінням; дуже важливо буде відчувати і дотримуватись ідеальної гармонії – із собою, оточуючими людьми, основними подіями. Овнам доведеться багато працювати над собою, і тільки в разі ефективного особистісного і морального зростання можна буде сказати, що 2019 рік стане благополучним.

ТІЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

У 2019-му представників цього знаку чекає благополуччя і процвітання. З’являться можливості здійснити давню мрію, отримати щось дуже бажане. Астрологи прогнозують у цьому році сильний вплив Місяця – а він, між іншим, управитель Тільця. Місячні цикли сприйматимуться гармонійно, а значить, ніяких різких перепадів у справах очікувати не варто.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 21.06)

Мабуть, одними з найщасливіших у прийдешньому році виявляться Близнюки, вони не тільки не втратять нинішніх позицій у житті, але і набудуть багато корисного як в особистісному, так і в професійному плані. На всіх людей, що народилися під цим знаком, чекає маса приємних сюрпризів, в їхній долі з’являться нові знайомства, а емоції матимуть тільки позитивний відтінок.

РАК (22.06 – 22.07)

Дуже важливим прийдешній рік стане для всіх народжених під сузір’ям Рака. Вони зможуть не тільки поліпшити своє становище в суспільстві, а й якісно змінять себе і своє життя. Однак астрологи рекомендують усім Ракам у рік Жовтої Свині ретельно попрацювати над своїм характером.

ЛЕВ (23.07 – 21.08)

Рік Свині дасть вам у руки козирі, надмірне вихваляння якими швидко призведе до того, що вас викриють, та ще можуть виставити шулером. Основні випробування чекають на вас не на фронті, а в тилу. Фарт у фінансах і кар’єрі може затьмарити очі і закрити від вас головне – сім’ю і любовні стосунки.

ДІВА (22.08 – 23.09)

Протягом всього 2019 року на всіх Дів чекає безліч подій – як приємних, так і не дуже. Неймовірна удача чергуватиметься з потрясіннями, а періоди затишшя часто змінюватимуться справжніми бурями в долі. Головне – не піддаватися паніці.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Терезам 2019 рік обіцяє вдалий період. Сонце матиме позитивний вплив протягом більшої частини року. Енергія світила наповнить вас силами, подарує гарний настрій і перемістить Фортуну до вас ближче. Чекайте успіху в сфері кар’єри і любові, адже Венера теж затримається для вас у позитивному аспекті.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Рік Жовтої Свині буде для Скорпіонів дуже вдалим. Представники знаку відчуватимуть у собі сили і рішучість, щоб багато працювати і домагатися бажаного. Цей рік принесе чимало можливостей для самореалізації і зміни свого життя. Для декого це означатиме просування кар’єрними сходами, а для декого – створення сім’ї або переїзд в інше місто.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 22.12)

2019 рік виявиться досить важким. Однозначно позитивних подій і збігів обставин практично не буде. За будь-які блага доведеться боротися. Так що доведеться зібрати всю волю в кулак. Але які перешкоди вам не зустрілися б, їх треба не тільки прийняти з високо піднятою головою, а й подолати. Якщо знадобиться – навіть іти напролом. Накопичити сили для бою з долею вийде тільки в кінці року.

КОЗЕРІГ (23.12 – 20.01)

У Козерогів весь період з січня по кінець грудня буде гармонійним і збалансованим. Жоден із раптових поворотів не виб’є вас із сідла, швидше внесе різноманітність у періоди затишшя.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Відверто кажучи, рік Жовтої Свині виявиться нелегким для вас. Але з вами не станеться нічого такого, з чим ви не впоралися б. Доведеться працювати над собою і переглянути стосунки з найближчими друзями, колегами і родичами.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Відразу хочемо вас порадувати. Астрологи стверджують, що саме для Риб цей рік стане неймовірно вдалим. Навіть складно точно сказати, в якій сфері буде більше успіху, тому що везіння «попре» буквально з усіх боків. Це, звичайно, не виключає затримок і напружених моментів.

Коментарі
Завантаження ...