Інтернет газета

Василь Цушко: «Країні потрібен лідер, який показав би вихід із багаторічної кризи»

0 945

Шановні співгромадяни!

Звертаюся до вас з проханням  підтримати   на президентських виборах  31 березня 2019 року  кандидатуру Олександра Олександровича  Мороза. Чому саме  його?

Історія  свідчить, що відколи в 2007 році влада оббрехала Олександра   Мороза  за допомогою фальсифікацій і адмінресурсу,  перешкодила  обранню до Верховної Ради    депутатів від очолюваної ним Соціалістичної партії, в парламенті України справжніх захисників народу не залишилося. Внаслідок цього олігархічна влада при усіх президентах  довела українських людей до жебрацького стану.

Соціалістичну партію України, єдину лівоцентристську ідеологічну партію країни, вирішили добити шляхом рейдерського захоплення, через що СПУ вже тривалий час перебуває в процесі судових тяганин. Олігархія добилася свого: СПУ нейтралізована і не грає практично жодної ролі в політиці України. Дай Бог, щоб це було тимчасово.

Багато прибічників лівоцентристської ідеології, у тому числі і я, почали шукати вихід із  ситуації, що склалася. Ми прагнули створити нову партію, проте без сильного морально-політичного лідера всеукраїнського масштабу спроби були марними. Тоді ми, ентузіасти відродження справжньої ідеологічної і народної лівоцентристської партії, звернулися до соціологів. Весною-літом 2016 р. в Україні   проводилося якісне соцопитування,  де одним із центральних було питання: «Підтримали б ви лівоцентристську партію, очолювану Морозом О.О.?»   Позитивну відповідь дали близько 25% опитаних. Здивовані такими переконливими  показниками, соціологи повторили опитування. І знову такий самий результат. Він цілком логічний: у важкі часи, як показує історичний досвід, народ починає шукати морально-політичного лідера, на якого можна орієнтуватися, щоб здолати кризу. Таким лідером люди бачать Олександра Мороза. Всім своїм життям він довів, що щиро бореться за права простих людей, за Україну, ніколи не використовуючи свої посади для особистої вигоди.  І    в цьому ніхто не може йому дорікнути!

Влітку  2016 р. я ознайомив   Олександра Олександровича  Мороза  з результатами соцопитування і попросив його очолити новий лівоцентристський рух. Він відмовився, посилаючись на свій вік, на небажання знову натикатися на байдужість людей. До наступної нашої зустрічі я озброївся прикладами з історії: у свої 90 років Ден Сяопін фактично очолив Китай, що жебракував у той час, створив систему, яка ефективно запрацювала, і сьогодні  це найбільш процвітаюча країна світу; Конрад Аденауер став главою післявоєнної Німеччини, коли йому було 74 роки, і, пропрацювавши 20 років,  вивів країну  в європейські лідери; Шарль де Голль очолив Францію у віці 68 років і вивів її з кризи. Подібних історичних прикладів багато,  серед останніх — 70-літній  Дональд Трамп, котрий очолив США — найпотужнішу країну світу.

Україні також потрібен лідер, який показав би шлях виходу  з багаторічної кризи.

Не ці аргументи переконали  Олександра Мороза, а оцінка стану країни.  І він погодився очолити партію. Ми провели засновницький з’їзд, і 19 серпня 2016 року, в християнське свято Спаса, нашу партію зареєстрували. Це, мабуть, символічно: партія повинна врятувати Україну!

Щоб люди змогли зорієнтуватися серед більш ніж 350 зареєстрованих в Україні партій, а також зрозуміли, що ця партія — спадкоємиця соціалістичної ідеї, ідеї соціальної справедливості, було вирішено  дати назву «Соціалістична партія Олександра Мороза».  До того ж  величезний обсяг роботи з питань стратегії та ідеології як в СПУ, так і в новій партії здійснює саме О. Мороз. Не претендуючи при цьому на жодні преференції, посади і тому подібне.

На сьогодні осередки партії зареєстровані в усіх областях, у 400 із   605 районів і міст України. З кожним днем нові й нові люди, серед яких багато молоді, приєднуються до нашої партії.

Шановний читачу, ми  чудово усвідомлюємо, що Вам зараз не до партій, що перед кожним стоїть питання «Як вижити?». Рецепт є лише один: об’єднатися в справжню всенародну партію, лідер якої знає, що і як робити, щоб створити систему, за якої  наша держава процвітатиме незалежно від особи її очільника. Це і пропонує  Олександр   Мороз.

Саме тому 12 січня 2019 року VI позачерговий з’їзд Соціалістичної партії Олександра Мороза  одноголосно ухвалив постанову  про висунення лідера партії Олександра Олександровича Мороза  кандидатом в Президенти України на виборах, що відбудуться 31 березня 2019 року.

Шановні співвітчизники, уважно вчитайтеся  в його  передвиборну програму.  Разом – до кращої долі!

З повагою, Василь Цушко

 

Наша довідка

 Цушко Василь Петрович

Народився  1 лютого 1963 р. в Одеській області. За освітою технік-механік, економіст, юрист. У 26 років очолив винрадгосп-завод,  одне з найбільших аграрно-промислових підприємств в Україні.

Двічі  обирався  народним депутатом по мажоритарному округу в Одеській обл.   (1994 та  1998 рр.). У 2002 і 2006 рр. обирався до парламенту за списками Соціалістичної партії України. Автор і співавтор більш як 200 ухвалених законів, що забезпечують прибуткову частину бюджету. Працював у Комітеті з фінансів і банківської діяльності ВР, займався фінансовим, податковим і митним законодавством.

У 2005-2006 рр. – Голова Одеської обладміністрації.

З грудня 2006-го по грудень 2007 р. – Міністр внутрішніх справ України.

З березня по грудень 2010 р. – Міністр економіки України.

З грудня 2010-го по березень 2014 р. – Голова Антимонопольного комітету України.

Прибічник соціалістичної ідеології європейського типу.

Заступник Голови Соціалістичної партії Олександра Мороза.

«Чесна країна», лютий 2019 року

 

 

Коментарі
Завантаження ...