Інтернет газета

СЕРГІЙ КАПЛІН ФОРМУЄ ПРОТЕСТНИЙ ФРОНТ

0 207

«Пенсіонери МВС з 1 січня отримали доплату до пенсій. Але це не підвищення і не перерахунок, як це намагається подати уряд», – заявив очільник Комітету Верховної Ради з питань соцполітики і пенсійного забезпечення Сергій Каплін.

«Людям повертають 50% заборгованого за 2016-2017 роки. І це – обрізана пенсія без надбавок і доплат із вкраденими відсотками за вислугу років. Це антиконституційна оборудка під назвою 103-я постанова Кабміну», – зазначив С. Каплін.

«Реальні свої пенсії з усіма доплатами понад 8000 пенсіонерів відсудили, решта – досі виборюють. Суди довели, що перерахувати виплати Кабмін мав із врахуванням усіх складових грошового забезпечення. Втім, урядовцям суд, закон і Конституція – не указ. Вони поставили людей у чергу за виграними в судах ЇХНІМИ грошима. Мовляв, доживеш – отримаєш. Лотерея завідомо програшна! Бюджетний ресурс на виконання злочинної 649-ї постанови заклали мінімальний. Так, ми змусили уряд своїми акціями зробити хоча б крок, віддати частину. Але ті, хто беріг законність, боротимуться за неї до кінця. Людям потрібно все!» – наголосив політик.

Лідер СДП уже подав до ВР лист-ультиматум стосовно постанови Кабміну. Він вимагає реального перерахунку. «Жодні розстрочки, подачки і урізання пенсіонерів силових відомств не влаштують», – стверджує кандидат у Президенти.

«Ми зберемо по всій країні сотні тисяч підписів і паралельно проведемо перепис нашої армії (пенсіонери, їхні родини, діти, онуки). Важливо! Намети для збору стоятимуть у всіх районах та містах! Потім усі ці люди почнуть масштабні акції, вийдуть на вулиці і нарешті змусять віддати їм своє. З нами будуть військові, афганці, чорнобильці, діти війни. Я очолюю соціальний штаб усіх цих обділених категорій, і ми виборемо для них справедливість – у судах, на вулицях, в парламенті і в Кабміні», – наголосив С. Каплін.

«Ці люди без зайвих питань щодня ризикували життям і поклали здоров’я заради безпеки та збереження суверенітету України. Тепер влада їм пропонує розстрочку на два роки! Серйозно? Можливо, ми міністрам-дармоїдам зарплату в розстрочку на весь термін їхньої роботи платитимемо, а ці кошти перерахуємо екс-силовикам?» – обурюється С. Каплін.

Кандидат у Президенти запевнив, що пенсіонери силових відомств та військові готові єдиним фронтом влаштувати під Кабміном безстрокову акцію протесту, аби добитися виконання закону.

«Чесна країна», лютий 2019 року

Коментарі
Завантаження ...