Інтернет газета

ЯК БОРОТИСЯ З ПІДВИЩЕННЯМ ЦІН НА ПРОЇЗД

0 340

Підвищення вартості проїзду в Білій Церкві не буде щонайменше до травня. Народний депутат Сергій Каплін разом із громадою міста змусили депутатів ухвалити це рішення на користь простих людей завдяки чіткій позиції та скоординованості дій.

Питання підняття вартості громадських перевезень гостро постало у багатьох містах України. Більшість таких рішень ухвалюються всупереч регламенту та встановленим процедурам, без громадських обговорень та часто економічно не обґрунтовані.

Тож коли це питання стало руба у Білій Церкві, люди забили на сполох. На телефон і поштову скриньку лідера Соціал-демократичної партії щодня надходила величезна кількість звернень від жителів міста з проханням допомогти. Нардеп вирішив особисто відвідати сесію міської ради, аби разом із громадою поставити питання місцевим депутатам.

«Ми прийшли під стіни міської ради, аби поспілкуватися з місцевими народними обранцями, але мер втік і приховав від людей міську раду, перенісши засідання сесії. Певно, думав, що люди просто розійдуться. Усе ж таки нам вдалося потрапити на сесію. І це дало свої результати», – говорить перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення ВР Сергій Каплін після засідання міської ради м. Біла Церква.

Як поінформував лідер соціал-демократів, після тривалої дискусії вдалося дотиснути депутатів Білоцерківської міськради.

«Заклики до здорового глузду подіяли. Вони встановили мораторій на підвищення тарифів на громадські перевезення до травня. За цей час громадська рада разом з експертами мають обрахувати пасажиропотік, собівартість перевезень і встановити економічно обґрунтований для міста тариф», – резюмував народний депутат.

Наразі питання про підвищення вартості проїзду в міському транспорті не розглядається і відкладено до травня, до проведення всіх необхідних обрахунків, обговорень і регламентних процедур, необхідних для ухвалення регуляторного акта.

Нагадаємо, раніше Каплін через суд домігся зниження тарифів на проїзд у Полтаві. Через порушення процедури суд скасував рішення виконкому і зобов’язав перевізників повернути старі тарифи. Наразі аналогічний судовий процес іде зі столичною владою.

Світлана Назаренко, «Чесна країна», лютий 2019 року

Коментарі
Завантаження ...