Інтернет газета

ТИМОШЕНКО НЕ ВИХОДИТЬ У ДРУГИЙ ТУР

0 275

Соцопитування показують, що кандидат у Президенти Юлія Тимошенко не виходить у другий тур. Про це 14 лютого на прес-конференції в «Українських новинах» під час презентації результатів соціологічного опитування Центром соціального інжинірингу «РАНД» заявив політолог Сергій Годний.

За словами експерта, падіння рейтингу Юлії Тимошенко зумовлене низкою причин. «По-перше, – зазначив С. Годний, – відбувся старт виборчої кампанії Володимира Зеленського. Кандидат від Ігоря Коломойського фактично зайшов на електоральне поле Юлії Володимирівни. Команда Зеленського особливо ефективно переграла Тимошенко в Інтернеті – чіткішими меседжами, креативнішим контентом, яскравішою діджитал-кампанією. Це і зумовило перетікання голосів від Тимошенко до Зеленського».

По-друге, як наголосив політолог, по рейтингу Ю. Тимошенко відчутно вдарила низка останніх скандалів довкола ключових членів її команди у регіонах. «Зокрема Генпрокуратура звинуватила голову Херсонської облради Владислава Мангеру в причетності до організації вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк. Також широкого резонансу набула інформація про смертельну ДТП за участі житомирського депутата від «Батьківщини» Дмитра Кропачова, якого активісти називають «головним касиром чорного кешу»  Ю. Тимошенко», – заявив С. Годний.

«По-третє, – зазначив політолог, – проти Тимошенко зіграла її популістська риторика та беззмістовна передвиборна програма».

«І якщо раніше за соцопитуваннями Юлія Тимошенко входила до двійки фаворитів кампанії, то зараз вона фактично бореться за те, щоб хоча б втриматися на третьому місці, яке сьогодні посідає опозиціонер Юрій Бойко», – заявив С. Годний.

Політолог також підкреслив, що чинний Президент Петро Порошенко «точно проходить до другого туру». «А от хто складе йому конкуренцію – поки ще не зрозуміло», – сказав експерт.

«Чесна країна», лютий 2019 року

Коментарі
Завантаження ...