Інтернет газета

Дмитро Корчинський: Житомирська поліція «покриває» Кропачова, бо через нього йде фінансування виборчої кампанії Тимошенко

0 221

Сьогодні, 28 лютого, громадські активісти супроводили до Шевченківського РУВС м. Києва депутата Житомирської обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Дмитра Кропачова, який у листопаді минулого року здійснив смертельну ДТП і тривалий час переховувався від правоохоронців. Депутата привели до поліції прямо з церемонії вручення дипломів випускникам Академії державного управління при Президентові України. В ексклюзивному інтерв’ю відомий політик, лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський розповів про деталі громадської «спецоперації» щодо затримання Кропачова.

– Пане Дмитре, куди саме активісти доставили Кропачова?

– Його відвели до Шевченківського районного управління Національної поліції у Києві.

– Якою була реакція співробітників поліції?

– Важко сказати, оскільки там пропускний режим. Активісти передали Кропачова поліції. І вже в приміщенні управління його почали оформлювати.

– У вас є якийсь прогноз щодо того, як далі розгортатимуться події у цій справі?

– Поки що прогнози не дуже втішні. Ми бачимо, що керівництво Житомирського обласного управління поліції відверто покриває Кропачова. Чотири місяці тому стався наїзд з трагічними наслідками, а в поліції кажуть: «Що ж тут розслідувати?» Є труп жертви наїзду, є автомобіль, є його власник. За тиждень можна було б вже передати справу до суду. Натомість поліція бездіяльна. Не зроблені навіть експертизи, а сам Кропачов проходить у цій справі як свідок. Йому навіть не висунули звинувачення. Це абсолютне блюзнірство! Кропачов почувається безкарним, бо керівництво обласного управління Нацполіції покриває його. Як нам стало відомо, родичі «бютівського» обласного керівництва працюють в органах слідства Житомирського управління Нацполіції. Окрім того, як кажуть житомиряни, саме через Кропачова йде фінансування Юлиних (Юлії Тимошенко – Ред.) виборів в області. І саме тому його не чіпають, як людину значною мірою «центрову».

– Якої думки про це самі житомиряни?

– Люди обурені. Ця подія висвітлювалася і загальнонаціональними, і місцевими засобами масової інформації. Люди вимагають, щоб ця особа була покарана. Тим паче, що у нас якщо хтось з патріотів дасть комусь на зупинці по морді, його одразу арештовують,  розпочинають слідство,  саджають до тюрми. А тут людина скоїла вбивство і не тільки не сиділа в тюрмі, вона  навіть не проходить по справі як обвинувачений, не кажучи вже про необхідні слідчі дії. Тому Кропачов почувається безпечно. Це кричущий випадок нерівності. Через це наші київські і житомирські активісти вимагають,  щоб ця людина була покарана, і щоб були вжиті заходи щодо тих, хто Кропачова покриває в Нацполіції.

– До речі, вам відомо, як реагує на цю ситуацію керівництво «Батьківщини» і власне Юлія Тимошенко?

– Я думаю, позаяк після вбивства і широкого суспільного резонансу Кропачов  брав участь у з’їзді, який висунув Юлію Тимошенко кандидатом у Президенти, і його досі не вигнали з «Батьківщини», з депутатської фракції, продовжує агітувати за Тимошенко, швидше за все, подобається лідеру «Батьківщини». Юлія Тимошенко не може не знати про цей випадок, бо він дуже гучний.  Вона вважає, що тут нічого поганого нема. Ну, вбив одного-двох, з ким не буває…

– Чи є у вас інформація з приводу того, як реагує на цю справу керівництво МВС, насамперед, міністр Аваков?

– Поки що не знаю, подивимося. Ми бачимо, що Кропачова покриває житомирська поліція. От ми його доставили у київську. Київській поліції, гадаю, ще не встигли заплатити. Вони змушені будуть прийняти якесь рішення. Поглянемо – яке.

Ігор Сиротюк, «ЧК»

Коментарі
Завантаження ...