Інтернет газета

Соратник Тимошенко, житомирський вбивця Кропачов доставлений активістами у відділок поліції (відео)

0 4 013

Соратник Тимошенко, депутат Житомирської облради (фракція “Батьківщина”) Дмитро Кропачов доставлений активістами у відділок поліції. Про це на своїй сторінці у FB повідомив громадський активіст і політик Дмитро Корчинський:

«Щойно кілька десятків житомирян увірвалися на церемонію вручення дипломів випускникам Академії держ. управління при Президенті України.
Вони обурені присутністю на церемонії депутата Житомирської обл.ради бютівця Кропачова.

Три місяці тому він напився, сів за кермо й на швидкості 159 км в населеному пункті насмерть збив літню жінку. Її розірвало на шматки.

Його явно покриває Житомирська поліція бо через нього йде фінансування виборів Юлі.

Він досі є лише свідком у справі. Йому не висунуте звинувачення, слідство кульгає.

Кропачов був виведений з Академії й доставлений до найближчого РУВС з вимогою до поліції арештувати його, як вбивцю, який перешкоджає слідству.

Кропачов навіщось облив себе зеленкою».

Щойно кілька десятків житомирян увірвалися на церемонію вручення дипломів випускникам Академії держ. управління при Президенті України. Вони обурені присутністю на церемонії депутата Житомирської обл.ради бютівця Кропачова.Три місяці тому він напився, сів за кермо й на швидкості 159 км в населеному пункті насмерть збив літню жінку. Її розірвало на шматки.Його явно покриває Житомирська поліція бо через нього йде фінансування виборів Юлі.Він досі є лише свідком у справі. Йому не висунуте звинувачення, слідство кульгає.Кропачов був виведений з Академії й доставлений до найближчого РУВС з вимогою до поліції арештувати його, як вбивцю, який перешкоджає слідству.Кропачов навіщось облив себе зеленкою.

Опубликовано Дмитро Корчинським Четверг, 28 февраля 2019 г.

 

Нагадаємо, у листопаді минулого року у селі Тетерівка 38-річний водій автомобіля Toyota Highlander скоїв наїзд на 60-річну місцеву жительку, яка йшла по нерегульованому пішохідному переходу на неосвітленій ділянці дороги. Жінка загинула на місці. За кермом автомобілябув депутат Житомирської обласної ради Дмитро Кропачов.

Коментарі
Завантаження ...