Інтернет газета

Активісти ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк» заявляють про тиск з боку МВС

0 98

Протягом останніх двох тижнів члени ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк» зазнають системного тиску. Про це йдеться на сторінці ініціативи в Фейсбук.

Зі зрозумілих причин ми не можемо відкривати імена, але можемо перерахувати ситуації, в які деякі з нас встигли потрапити за цей час:

– Кільком із нас передавали «попередження» та прямі рекомендації «виїхати на час розслідування з країни» від осіб, пов’язаних із МВС.
– Помічена «наружка» за двома з активістів.
– За двома з нас постійно демонстративно не ховаючись їздять автівки на херсонських номерах.
– Декільком просто ламали дверні замки, але не змогли потрапити всередину.
– Також ми бачимо атаки на наші робочі електронні ресурси.
– Ми також почали регулярно отримувати дивні дзвінки на мобільні і стаціонарні телефони, а також особисті повідомлення в соцмережах з пропозиціями зустрітися «якомога швидше» від незнайомців.

Після випадку, коли до одного з нас показово увірвалися в квартиру, нічого не вкрали, а просто влаштували безлад в квартирі з метою залякування, ми вже про це мовчати не можемо.

Це системна робота «по активістах».

Яка почалася в один момент – разом із підозрою одному з замовників вбивства Катерини – Владиславу Мангеру і підсилилась після його виходу під заставу за рішенням судді Шевченківського районного суду Кіпчарського О.М.

Який досі перебуває на свободі.

І тільки божевільний не пов’яже факти тиску з пустою камерою ізолятару, в якій дуже не вистачає пана Мангера.

Ми хотіли би попередити громадськість, всіх, хто слідкує за цією справою і небайдужий до нашої боротьби про те, що ніхто з членів ініціативи не зберігає вдома зброї масового знищення, наркотиків та інших заборонених речовин.

Ніхто з нас також не має суїцидальних намірів – ми всі життєрадісні, вмотивовані та дуже вперті.

І ми доб’ємося того, що всі причетні до вбивства Катерини Гандзюк будуть покарані максимально суворо.

Як відомо, у вбивстві Катерини Гандзюк звинувачують соратника Юлії Тимошенко, голову Херсонської облради Владислава Мангера.

Коментарі
Завантаження ...