Інтернет газета

Скупкою голосів для Тимошенко займається фігурант педофільського скандалу

0 100

Фігурантами піраміди з підкупу на виборах президента є народні депутати з «Батьківщини». Про це повідомив телеканал «Прямий», який пов’язують з президентом Петром Порошенком.

Зокрема телеканал з посиланням на власні джерела повідомив про нардепів Руслана Богдана і Валерія Дубіля.

Раніше в СБУ заявили, що викрили злочинну групу з громадян України і РФ для впливу Росії на результати виборів.

Керівником організації був один із народних депутатів. Прізвище СБУ не вказувала.

“Не називаємо свідомо, щоб не прив’язувати його до жодної із політичних сил”, – заявляв заступник голови СБУ Віктор Кононенко.

Цинічні спроби «Батьківщини» підкупити виборців вже нікого не дивують. Прикметно інше –  фігура уповноваженого штабу Тимошенко – Богдана. Перш, ніж доручати йому таку «делікатну» справу, там мали б згадати про гучний секс-скандал, в який свого часу вляпався Богдан разом з кількома нардепами від БЮТ. Бридка історія про те, як вони розбещували дітей,  поставила на вуха всю Україну. Особливо людей обурювало те, що представники «Батьківщини», переступивши геть усі норми моралі,  влаштовували свої оргії у міжнародному дитячому центрі «Артек». Оце вже дійсно, пусти цапа на город…

Будь-яка партії, що дбає про свій авторитет, давно б очистилася  від таких членів, як Богдан. Тимошенко ж вчинила навпаки: зберегла його для виконання найбрудніших доручень.

Коментарі
Завантаження ...