Інтернет газета

Європа ускладнила правила безвізового в’їзду

0 243

Громадянам України для безвізового в’їзду в країни Євросоюзу необхідно отримати спеціальний дозвіл. Про це стало відомо із заяви Ради Євросоюзу, яка була оприлюднена днями на офіційному сайті.

Повідомляється, щоб отримати спеціальний дозвіл, потрібно заплатити 7 євро та заповнити заяву-анкету через інтернет.

Надана інформація буде проходити автоматично перевірку за базами даних ЄС та Інтерполу, щоб визначити, чи існують підстави для відмови в дозволі на проїзд. При відсутності заборон чи зауважень, дозвіл на в’їзд буде видаватися автоматично.

Якщо виникнуть підозри або інформація потребує додаткового аналізу, то заявка буде оброблятися вручну компетентними органами. У будь-якому випадку термін розгляду інформації з винесенням відповідного рішення не буде перевищувати 96 годин.

Втім, наявність дозволу не означає автоматичне право на в’їзд в країни Євросоюзу, тому остаточне рішення будуть приймати прикордонні служби.

Передбачається, що систему в першу чергу впровадять в аеропортах і морських пунктах пропуску, а через три роки це зобов’язання також буде застосовуватись до міжнародних автобусних перевізників.

Нагадаємо, Україна має безвізовий режим з 86 країнами і спрощений – з 54.

Як відомо, уже 2 мільйони громадян України скористалися безвізовим режимом з Європейським союзом.

Коментарі
Завантаження ...