Інтернет газета

Кандидат у Президенти Юрій Тимошенко: «Я йтиму до переможного кінця!»

0 148

Прикарпатський нардеп Юрій Тимошенко відповів на закиди, що він технічний кандидат:

Друзі, третє питання, з яким до мене найчастіше звертаються: чи правда, що я технічний кандидат.

Почну з того, що з прикрістю бачу, що більшість тих, які це пишуть, навіть не здогадуються, що то таке технічний кандидат. А в дійсності, це той корупціонер і хабарник, який за попередньою злочинною домовленістю з одним із лідерів перегонів зніме свою кандидатуру на його користь. В нашій ситуації це буде перед 7 березня.

До цього «кандидатопаду» залишилось зовсім небагато часу і я впевнений, ви всі дуже здивуєтесь тій кількості реально технічних кандидатів, які почнуть масово «зливатися» на користь того чи іншого лідера перегонів. А я ж, друзі, – реальний кандидат з реальною програмою та реальними досягненнями і однозначно йтиму до переможного кінця.

Більше того, попри те, що я поки що всього лише один з сорока чотирьох претендентів, жоден з тих конкурентів мене не цікавить взагалі. За аналогією з боксом єдиний, хто мене цікавить, – це діючий чемпіон, у якого я збираюся забрати його чемпіонський пояс.

Одразу виникає питання: чому так багато основних гравців цих перегонів злякалися саме мене, чому на всіх ефірах і у всіх ЗМІ поливають брудним словом «технічний» саме мене? А відповідь дуже проста: я єдиний з усіх, хто чесно пішов перемагати, а не через вистави на замовлення заробляти на цих виборах.

В більшості будь-які виборчі перегони, а особливо президентські – це суцільний «договірняк», де все заздалегідь крок за кроком прописано і вирішено: хто, коли та за які кошти «зіллється» і на чию користь, скільки місць в майбутньому парламенті йому забезпечить переможець. Ціна питання – мільйони доларів за навіть один відсоток голосів, залежно від рейтингу того, хто «зливається».

Окремо стоять міжнародні зобов’язання кожного з реальних лідерів перед тими іноземними державами, підтримкою яких кандидати заручаються заздалегідь. Тобто, хтось домовився про підтримку Росії, хтось – Ізраїлю, хтось – США, а ще хтось – Європи. І кожен водночас є ставлеником конкретних олігархічних груп. І жоден з них навіть на секунду не вважав за потрібне порадитися з власним народом, який вони вважають вже таким темним і недолугим, що його, народ, вже і питати не варто, достатньо буде навішати йому на вуха якнайбільше локшини.

Тому саме моя поява в цій «мишачій вовтузні», що сплутала всі їхні плани і не вписується в жодні «договірняки», так їх налякала. Бо кого б до мене не підсилали, і то здебільшого від одного з кандидатів, на всі їхні найнеймовірніші пропозиції отримували тільки посмішку у відповідь.
А коли ви, шановні друзі, на власні очі побачите тих справжніх технічних кандидатів, що «позливаються» на користь певних лідерів, не забудьте поставити конкретні питання і першим, і другим.

Слава Україні, – написав Юрій Тимошенко

Коментарі
Завантаження ...