Інтернет газета

Мангер приховував дивіденди на посаді глави облради Херсонщини – прокуратура

0 147

Голова Херсонської обласної ради, підозрюваний в організації вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк, Владислав Мангер, приховував факт отримання дивідендів, коли вже був головою облради. На приховані кошти він нібито придбав будинок у Відні.

Про це під час засідання суду повідомила сторона обвинувачення.

«За даними прокуратури, які містяться у клопотанні, у 2005-2016 роках Мангер був власником комерційних структур від яких отримував дивіденди. Очоливши облраду приховував свою причетність до цих структур і продовжував отримувати дивіденди, що дозволило чоловіку придбати будинок у Відні», – ідеться у повідомленні прокуратури.

Сам Мангер у коментарі Громадському спростував наявність нерухомості в Австрії.

А його адвокати зазначили, що ця інформація не відповідає дійсності, посилаючись на договір оренди житла, яке знімали жінка та донька Мангера коли перебувала у Відні. А також відповідь від посольства Австрії про непродовження віз дружині та доньці Мангера.

Прокуратура оцінює факт наявності будинку, як ризик втечі чоловіка. Адже, за даними слідства, він упродовж року 112 разів перетинав кордон України. Мангер каже, що їздив до Австрії для лікування доньки.

13 лютого Шевченківський суд Києва розглядав обрання запобіжного заходу голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру. Обирати запобіжний захід йому розпочали 12 лютого, однак суд оголосив перерву до 12:30 13 лютого. Згодом суд оголосив перерву до 14 лютого.

За даними слідства, на початку липня 2018 року Владислав Мангер вирішив організувати умисне вбивство Катерини Гандзюк. Як зазначають в Генпрокуратурі, він пішов на злочин, «керуючись особистісною неприязню, яка в нього виникла на підставі активної громадської позиції Гандзюк».

Коментарі
Завантаження ...