Інтернет газета

Великобританія звинуватила Росію у намірі захопити Україну

0 145

Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон переконаний, що Росія хоче повернути собі країни колишнього Радянського Союзу, зокрема Україну та Грузію. Про це повідомляється на сайті британського відомства.

За словами міністра, на сьогоднішній день Росія відроджується і відновлює свій військовий арсенал, тому прагне повернути у свою орбіту незалежні країни колишнього СРСР. Він закликає НАТО протистояти новим російським ракетним системам.

“Конкуренція між державами посилюється…Ми повинні твердо протистояти недотриманню Росією Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, бути готовими протистояти загрозі, яку можуть представляти нові російські ракетні системи. За останні п’ять років НАТО пройшло довгий шлях. Альянс став набагато сильніше і готовий захищатися від російських ворожих атак”, – підкреслив Вільямсон.

Він також згадав і про країни за межами НАТО, які стикаються зі спробами Росії підірвати їх суверенітет, і висловив підтримку Балканським країнам.

“Ми готові підтримати наших друзів в Україні і на Балканах. Ці країни мають право вибирати свою долю і бути вільними від втручання Росії”, – наголосив глава Міноборони.

Фото з сайта mil.gov.ua
Коментарі
Завантаження ...