Інтернет газета

Невідомі розгромили помешкання керівника штабу Богомолець в Одесі

0 270

В Одесі невідомі вдерлися до квартири керівника передвиборчого штабу кандидатки у президенти Ольги Богомолець і влаштували погром.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook нардеп.

«Проти моєї політичної команди розпочався справжній терор… Слідом за провокаціями проти інших кандидатів дійшла черга і до мене та моєї команди. Невідомі злочинці залізли до квартири мого керівника передвиборчого штабу в Одесі Ірини Яроцької та розгромили її, нічого при цьому не взявши», – заявила вона.

За словами Богомолець, до вторгнення жінці також надходили смс-повідомлення з погрозами.

«Передвиборча кампанія в Україні перетворюється на брудний терор, залякування та погрози. Саме так у 30-х роках минулого століття у Німеччині штурмові загони нацистів тероризували своїх опонентів, а потім все завершилося газовими камерами та концтаборами», – додала вона.

Водночас Богомолець зазначила, що до поліції вже подано заяву.

«Ми вимагатимемо якнайшвидшого розслідування та покарання тітушок, що тероризують члена нашої команди. А ще про інцидент будут проінформовані посли іноземних держав, які мають бути в курсі, як проходить передвиборча кампанія в Україні за нашої “демократичної” влади», – наголосила кандидатка.

Як раніше повідомляла «Чесна країна», 1 лютого в Одесі в автомобіль кандидата в Президенти Ольги Богомолець врізалися «Жигулі». Інцидент стався одразу після прямого ефіру, який політик провела спільно з Одеською політичною платформою.

Коментарі
Завантаження ...